PDA

View Full Version : свинска мас



girl4eety
01-24-2009, 17:45
4etoh nqkade 4e SVINSKATA MAS pomagala za belezi vqrno li e??

mysterious93
01-24-2009, 17:48
i az 4etox 4e pomagalo (samo 4e po skoro za strii)no to e dolo gore edno i su6to ;} no miri6e mn gadno :? za belezi po skoro contratubex..no e skupi4ko..ako moje6 da izdurji6 na mirizmata ot masta probvai :P

t1n4e7o
01-24-2009, 17:51
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P

Liar
01-24-2009, 17:52
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P
Сигурно става по-яко,ако някой реши да си вкара езика в устата ти =)

TheBlackRose
01-24-2009, 18:39
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P

На мен това ми го беше казала майка ми,но не съм го правила.Мразя мас в нещо готвено,когато почти не се усеща,а какво остава да я чувствам на устните?! :( :?

fre3styl3
01-24-2009, 18:44
i az 4etox 4e pomagalo (samo 4e po skoro za strii)no to e dolo gore edno i su6to ;} no miri6e mn gadno :? za belezi po skoro contratubex..no e skupi4ko..ako moje6 da izdurji6 na mirizmata ot masta probvai :P

По-скоро помага, за да не се образуват стрии. Майка ми като е била бременна се е мазала и сега няма една стриичка. :)
Но ако вече имаш стрии, надали ще ги заличи..

fruitshine
01-24-2009, 19:36
q obqsnete malko pove4e za zali4avaneto na striite sas svinskata mas :P

SoFarSoG00d
01-24-2009, 22:10
Няма такова нещо,стриите не може да се заличат,продават всякакви видове кремове .Свинската мас не заличава белези,просто няма как да да стане ,има крем Контратубекс,той е ефикасен---за белез.

SteelBlade
01-24-2009, 22:20
как ли пък не..да се омажа с МАС :shock:

sladoledche
01-24-2009, 23:01
ujas we ;[ :& :?

Ou7taControL
01-25-2009, 00:36
tolkowa kremove ima ne riskuvaite sus svinska mas, osven 4e e gadno ne se znae dali sh ima nqkakuv rezultat daje.. inache az predi ne bqh 4uvala za tova neznam dali deistva..

t1n4e7o
01-25-2009, 05:46
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P
Сигурно става по-яко,ако някой реши да си вкара езика в устата ти =)

Ами аз например нямам проблеми с устните и даже и гланц рядко си слагам, защото приятеля ми не понася никакви видове гланцове и просто не обияа да ме целува когато съм с гланц.. Казва че не му харесвало, а и щом връзката ни е сериозна вече толкова време не мисля че би било проблем да си сложа мас ако устните ми бяха толкова чувствителни, не се срамувам от него :)

shell
01-25-2009, 07:51
За белези не знам ,но за касата е супер :grin:

Liar
01-25-2009, 18:29
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P
Сигурно става по-яко,ако някой реши да си вкара езика в устата ти =)

Ами аз например нямам проблеми с устните и даже и гланц рядко си слагам, защото приятеля ми не понася никакви видове гланцове и просто не обияа да ме целува когато съм с гланц.. Казва че не му харесвало, а и щом връзката ни е сериозна вече толкова време не мисля че би било проблем да си сложа мас ако устните ми бяха толкова чувствителни, не се срамувам от него :)
Е,добре де,не мирише ли? 8-)
Иначе аз ако бях бременна 8-) бих се мазала със свинска мас.То верно,че има кремове,но не винаги са ефикасни,докато това си е изпитано.Обаче маста не заличава стрии,но може да ги предотврати.За белези съм чувала свинска мас+невен.Май има такъв крем.

t1n4e7o
01-25-2009, 19:07
Свинската мас помага за напукани устни. Когато ти са по- чувствителни на студ, сутрин преди да излезеш слагаш малко и помага повече от какавто и да било гланц :P
Сигурно става по-яко,ако някой реши да си вкара езика в устата ти =)

Ами аз например нямам проблеми с устните и даже и гланц рядко си слагам, защото приятеля ми не понася никакви видове гланцове и просто не обияа да ме целува когато съм с гланц.. Казва че не му харесвало, а и щом връзката ни е сериозна вече толкова време не мисля че би било проблем да си сложа мас ако устните ми бяха толкова чувствителни, не се срамувам от него :)
Е,добре де,не мирише ли? 8-)
Иначе аз ако бях бременна 8-) бих се мазала със свинска мас.То верно,че има кремове,но не винаги са ефикасни,докато това си е изпитано.Обаче маста не заличава стрии,но може да ги предотврати.За белези съм чувала свинска мас+невен.Май има такъв крем.

E че ти да няма да си слагаш 10 кила мас на устата :D :D :grin: Само мъничко да се втрие колкото да се овлажнят :wink:

Liar
01-26-2009, 17:59
Ъхъ 8-)