PDA

View Full Version : В чия подкрепа ще застанете ?



fuckUall
01-24-2009, 18:35
Темата не е особено дълбокомислена, но ми беше интересно.

Представете си следната ситуация: седите си с някакви приятели (дори и не много близки - познати) и си говорите разни неща. Обаче постепенно се заформя спор между тези хора и гаджето ви. Този спор не ви засяга пряко, обаче принципно сте на позицията противна на гаджето.

Ако подкрепите чуждата теза, приятелят/приятелката ви ще се нацупи и ще ви обвини защо не сте го/я подкрепили? Ако пък го/я подкрепите, това ще е против вашата собствена позиция.

Какво ще направите? Или по-скоро КАК ще го направите? Как подхождате в такива ситуации та хем вълкът да е сит, хем агнето - цяло?

aka6a_vamp
01-24-2009, 18:37
Винаги изразявам своето мнение...не ме интересуват последствията.

angelcheeee_93
01-24-2009, 18:38
ама,че детска работа откровено казано.
Всеки си има право на лично мнение ,както и право да го изявява.
Не заставам от ничия страна ,а бих казала собственото си мнение без да се опитам да засегна никой.Не ме интересува,че гаджето ми мисли различно от мен,да не би ще се водя по неговия акъл?
подкрепям си моята теза и токова.Всеки си има глава на раменете.

Fantomche
01-24-2009, 18:38
durja na moeto si mnenie vseki ima pravo na takova :-D

PreciousDiamond
01-24-2009, 18:38
Ми .. примерно казвам : " Оф милооо .. стига ся сте се карали за глупооости " ама с някакво такова нацупено изражение , гушкам го и го целувам .. До сега винаги е действало 8-) И той винаги казваше : " Оф .. добре де добре .. спирам се " и разговора се насочваше в друга тема 8-)

Kostadin_682
01-24-2009, 18:41
Аз, бих взел страната на Гаджето ми... макар и моето мнение да не е като нейното

ifkataAa
01-24-2009, 18:46
Аз бих останала неутрална.Но ако се наложи да взема страна бих взела на гаджето си,все пак ако не го подкрепя ще стане супер тъпо...

Hilary_
01-24-2009, 19:25
Ще изразя моето мнение... ( случвало ми се е ) ... ако човекът до мен не приема мнението ми (не е задължително да го приема а да го уважи) значи не е човекът за мен!!! :)

sladko_teenche_v
01-24-2009, 19:32
Ще намекна леко че не е прав и после (не пред другите) ще говоря с него

mickelangelo
01-24-2009, 19:33
Ами може да обясниш на половинката си че не е прав/а ... и готово .. но принципно ако спора не е за правилно / правилно ..

elsy
01-24-2009, 19:36
Ще кажа на всички да млъкнат :lol: :lol:

Naughty_
01-24-2009, 19:57
Ще кажа на всички да млъкнат :lol: :lol:
или няма да заема ничия страна 8-)

ELiTyYy
01-24-2009, 20:43
Ще кажа на всички да млъкнат :lol: :lol:

HipHopBlond
01-24-2009, 20:56
Ми .. примерно казвам : " Оф милооо .. стига ся сте се карали за глупооости " ама с някакво такова нацупено изражение , гушкам го и го целувам .. До сега винаги е действало 8-) И той винаги казваше : " Оф .. добре де добре .. спирам се " и разговора се насочваше в друга тема 8-)

Ех сестра ми, пак си права, но ако това не свърши работа, бих направил компросмис и взел нейната/говата позиция за да няма спорове за глупости след т'ва...

GameMaster
01-24-2009, 21:10
Lichno az bih otsudila svoqta poziciq v spora.Imam mnenie i principi koito subludavam i dori i da mi se razsurdi sled tova shte zastana zad moeto mnenie.Ami nqma da ima nqkakuv nachin prosto shte si otstoq poziciqta.A sled tova dvamata shet mu mislim :-D

XXX_f
01-24-2009, 22:30
Исказвам си своята позиция, но допълвам...с нещо от сорта на " не мога да бъда сигурна" и " може и той да е прав, аз така съм чувала от мой близки хора" . ама най-добре според мен в тази ситуация е да си мълча, защото 1-во на приятеля ми ще му стане неприятно, че заставам срещу него и 2-ро познатите ми е си кажат "тая пък как може да не защитава гаджето си...въпреки всичко тя е с него, трябва да се подкрепят"

sextazy_baby
01-25-2009, 07:19
Казвам какво мисля аз,а това дали някой ще се сърди или не...не ме засяга

mitkom89
01-25-2009, 07:27
Аз, бих взел страната на Гаджето ми... макар и моето мнение да не е като нейното

Дупедавец :D Всички които ще ги подкрепите сте ми забавни, а да кажем че иска да скочи пред влака, пак ли ще ги подкрепите?!? Е все пак ви е гадже, може да ви се разсърди иначе... :razz:

Та по темата лично бих се направил на приятно разсеян и да гледам как се развива спора... ако се наложи нещо ще изкарам контра аргумент на гаджето за да си седне на мястото 8)

Kostadin_682
01-25-2009, 08:14
Аз, бих взел страната на Гаджето ми... макар и моето мнение да не е като нейното

Дупедавец :D Всички които ще ги подкрепите сте ми забавни, а да кажем че иска да скочи пред влака, пак ли ще ги подкрепите?!? Е все пак ви е гадже, може да ви се разсърди иначе... :razz:

Та по темата лично бих се направил на приятно разсеян и да гледам как се развива спора... ако се наложи нещо ще изкарам контра аргумент на гаджето за да си седне на мястото 8)
А бе дупе... в темата става въпрос за спор не за опит за убийство... Какво да направиме, като не сме толкова твърди като тебе :razz:

mitkom89
01-25-2009, 08:20
Use the force my young padawan

TheRunaway
01-25-2009, 08:21
Зависи от приятелите и приятелката.

Wrathchild
01-25-2009, 08:23
Бих защитила приятеля ми.
А после, насаме обаче, бих му обяснила всъщност както е мнението ми.
Друг вариант е да си замълча и да не взема ничия страна.

ZLA
01-25-2009, 15:54
най-важното е да изразяваш собственото си мнение независимо дали то съвпада с мнението на пр. ти. ти си самостоятелна личност и не си длъжна да робуваш на мисленето на момчето с което си :P

nefchi_bs
01-25-2009, 17:07
Бих си казала моето мнение,все пак никои не е длъжен да се съобразява с мнението на другия бил му тои гадже или приятел или които и да е...

Whyniser
01-25-2009, 17:19
Ако,приятелката ми познава навиците и би ме подкрепила/защитила мнението.Показва един вид "изкачване" на връзката на по-голямо ниво.
Това с цупенето си е чиста детска ясла.