PDA

View Full Version : приятелство преди любовта



ani_rihanna
01-24-2009, 19:05
харесвам едно момче и бих искала да ви попитам дали трябва първо да му стана "най-добра приятелка" и после по-нататък.В Смисъл , много съм чела по форуми че като са най-добри приятели им е по - трудно да си кажат че се харесват. Но пък от друга страна и приятелството е важна част


Както и да е. Въпросът ми е да му разкривам ли направо чуствата си или да му бъда приятелка и да се надявам това приятелство да прерастне в нещо повече с времето??? :-)

Evanescense
01-24-2009, 19:12
Първо го опознаи и виж как се отнася той към теб, ако видиш че се поражда нещичко действай и с времето ако не си му, ще му станеш най-добра приятелка. :)

ifkataAa
01-24-2009, 19:24
Опознайте се,но не му ставай най-добрата приятелка.Когато двама човека се обичат не си казват всичко,а ако се превърнеш в най-добрата му приятелка ще знаеш всичко за него и връзката ви няма да върви много добре ...

mickelangelo
01-24-2009, 19:44
Ами кажи му .. каквото мислиш за него ... приятелството ще си го изградите с времето ..

myNameIsImmortal
01-24-2009, 20:47
Определено не му ставай най-добра приятелка, щото ще те вързприеме като сестра а не като момиче, което е влюбено в него..
Затова му биди 1во приятелка и след това почни да му показваш, че е нещо повече за теб :)

malone
01-24-2009, 21:11
Не е задължително първоначално да си му приятелка,но е важно щом го харесваш да изградиш едно доверие у него.Вече от тама насетне ако има химия-ще се гаджосате. :D

taffy
01-24-2009, 21:23
Начи забелязала съм едно нещо.. Хората, които са били 1во приятели са много по - дълго заедно, отколкото тези, които са тръгнали (почти) когато се запознали.. От друга страна, ако му станеш прекалено близка приятелка.. наистина може да те мисли повече за сестра.. Така че.. просто му покажи, че може да ти има доверие.. С маалки там намеци.. Успех.. :)

XXX_f
01-24-2009, 22:38
имам чувството, че говориш за предмет...как се става така лесно най-добра приятелка я научи и мен :?

PreciousDiamond
01-25-2009, 06:56
А ако след приятелството не дойде любовта , кФо прайваме ? :-o

BaiToq
01-25-2009, 07:02
харесвам едно момче и бих искала да ви попитам дали трябва първо да му стана "най-добра приятелка" и после по-нататък.В Смисъл , много съм чела по форуми че като са най-добри приятели им е по - трудно да си кажат че се харесват. Но пък от друга страна и приятелството е важна част


Както и да е. Въпросът ми е да му разкривам ли направо чуствата си или да му бъда приятелка и да се надявам това приятелство да прерастне в нещо повече с времето??? :-)
Първо порасни! :lol:

Какви са тия глупости,признаване
на чувства,пинизи-минизи...?
Ако ти си решила да му ставаш приятелка първо :razz:
и той посегне да те целуне?
Ко прайм тогаа?
Ядем бадеми 8-)

sextazy_baby
01-25-2009, 07:02
Ами да ти кажа с приятеля ми се познавахме от седмица и нещо като тръгнахме,но тогава естествено е нямало никакви чувства,а единствено физическо привличане...и ето,вече сме заедно от година и половина :)

MaLkaTa_LaDy
01-25-2009, 07:02
Бъдете приятели, бъзикайте се, смейте се заедно, а когато усетиш, че си готова да му кажеш и момента е удобен, давай...

ivcheto0o
01-25-2009, 07:11
Ами кажи му .. каквото мислиш за него ... приятелството ще си го изградите с времето ..

toi 6te te vazpriema kato sestra i togava 6te ti bade mnogo po trudno da mu razkrie6 4ustvata si :) a togava dori i priqtelstvoto si moje da razvalite ;) uspehhh :-)