PDA

View Full Version : Еми...да...игрички прави :/



Exlom
01-24-2009, 19:06
Ок, бях постнал тема миналата година но не искам да я ъпдейтвам...е...харесвам едно момиче от моя клас...но не знам как да и го кажа...и най-лошото е,че е много непредсказуема и никога незнаеш какво ще каже/направи...А я харесвам от ГОДИНА (да,знам) и все още не знае...какво да правя...и без това съм дърво ..само се надявам тя да започне да ми говори и винаги оставам със здраве :o :( Понякога се държи така все едно ме харесва,през други дни флиртува с други...имам я в скайп...но почти никога не сме си чатили...
И то защото ме е срам да започна разговор...какво да правя...?
Давайте съвети...
ПС:На 15 съм :oops:

Hilary_
01-24-2009, 19:10
Както винаги си казвам...ако не опиташ няма да разбереш... и ще се чудиш кой знае колко време... :? Давай смело...не я чакай тя да започне... пиши и в скайп-а... дори едно просто здрасти...опитай се в даскало да я заговаряш повече не да чакаш!!!! Иии ако след време не покаже особен интерес за съжаление ще си останеш само с надеждата... Успех!!! :)

mitkom89
01-24-2009, 19:10
не се притеснявай, просто общувай по-често с нея и нещата може да станат :)

Push7heTemp0
01-24-2009, 19:11
Не че искам да те разочаровам, ама не очаквай нищо...
няма да коментирам връзки между хора от един клас, а да не говорим, че се познавате от поне година и щом като нищо не се е получило... в най-добрия случай(може би най-лошя, всъщност) сте си само приятели :)

Kostadin_682
01-24-2009, 19:24
Ок, бях постнал тема миналата година но не искам да я ъпдейтвам...е...харесвам едно момиче от моя клас...но не знам как да и го кажа...и най-лошото е,че е много непредсказуема и никога незнаеш какво ще каже/направи...А я харесвам от ГОДИНА (да,знам) и все още не знае...какво да правя...и без това съм дърво ..само се надявам тя да започне да ми говори и винаги оставам със здраве :o :( Понякога се държи така все едно ме харесва,през други дни флиртува с други...имам я в скайп...но почти никога не сме си чатили...
И то защото ме е срам да започна разговор...какво да правя...?
Давайте съвети...
ПС:На 15 съм :oops:
Едва ли ще те изяде, ако и пишеш съобщение от рода
Hi аз съм един кой си...
:? ... и ако те изяде аз отговарям 8-)

Exlom
01-24-2009, 19:28
Не че искам да те разочаровам, ама не очаквай нищо...
няма да коментирам връзки между хора от един клас, а да не говорим, че се познавате от поне година и щом като нищо не се е получило... в най-добрия случай(може би най-лошя, всъщност) сте си само приятели :)

Знам,братле от това се страхувам...Рядко от такива приятелства стават връзки...много по-лесно е като се запознаете и веднага след това...ама не се отказвам...опитвам да и говоря често...но не съм само аз ...има един пич дето маи я харесва...ама му се възхищавам...без страх си я зарибява от време на време и понякога найстина му се отваря парашута, и то доста щедро...