PDA

View Full Version : Финансовата страна на любовта



hublotgeneve
01-24-2009, 19:10
Искам да попитам колко от момичетата излизат с момчета, които нямат кола, и то хубава кола, но не става въпрос за връзки, при които хората са от затворени групи (музикални например - металисти) или ученици, които не знаят какво е лоялност и подкрепа. С това не искам да засягам никого. Нямам нищо против такива хора(металисти), напротив - смятам ги за много интелигентни и човечни. Говоря за хубаво момиче, нежно, секси. Не искам да вярвам, че парите са определящи до такав голяма степен, но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея. Аз съм на същото мнение, а именно подкрепям тезата, че едно красиво момиче трябва да е с момче, което знае как да се отнася с определено момиче, да има подход. Действителността е различна - колкото и "яко" да е момчето (външен вид, маниери, чувство за хумор, тактичност, в определени моменти агресивно настроено дори, защото това е мъж, а не страхливец, пак би останал на заден план пред едно момче с много по-малко качества от изброените, но притежаващо хубава кола да речем. Не ме разбирайте погрешно, за мен колата като удобство е на заден план при взаимоотношенията между двама души. Мисълта ми е, че момчетата, които имат коли и в известна степен парадират с това, изпъкват повече от обикновените момчета. На практика излиза, че дори любовта не е даром. Надявам се да не съм прав, въпреки че това е факт, колкото и да е прикриван и нехуманен. Не съм срещал момиче, което да ме обича истински заради качествата, които изброих, което да е готово на компромиси заради мен, защото аз съм готов на такива работи. Не страдам от коплекси, имам всичко което ми е необходимо, но съм самотен и затова дискутирам тази тема.
Поздрави на всички

aka6a_vamp
01-24-2009, 19:14
непрекъснато споменаваш хубаво момиче,хубаво момиче,все едно само те имат право на свястно момче...аз не претендирам да съм хубаво момиче и тн. ,но пак искам някой,който да държи на мен.Иначе никога не съм излизала с някой заради кинти и т.н...

Kostadin_682
01-24-2009, 19:22
Да бе то, ако се избираха гаджетата по колите значи мене никоя няма да ме вземе с тоя фиат съм за на никъде :razz:

oasis
01-24-2009, 19:25
За мен си много далеч от истината! Дори не прочетох до край.

kypo
01-24-2009, 19:26
спокойно бе има и нормални момичета, последната (дано да е наистина последната и всичко да се оправи между нас) съм сигурен че ме обичаше заради начина по който я карах да се чувства - единствена, желана, щастлива (докато нещо не се развали де...) не гледаше парите, щото нямам много, а пък колата ми е 13 годишна...

jane_17
01-24-2009, 20:00
Ами.. ето това е отговора "но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея." Ти сам си си стигнал до него :)
Просто.. каквото и да си говорим.. едно момиче с възможности.. стил.. и т.н. (щото до колкото разбрах ти описваш типичната *Мадама* )не може да си позволи да ходи с някой "хубав, свестен, скромен.. *мухльо*" самата ситуация ще е неловка.. замислете се ... :? Момчето трябва да е силната половинка.. той трябва да е "по-".. ! Убедена съм,че ще ме жигосате заради тоя коментар, но смятам за необходимо да си изкажа мнението...

StayFly
01-24-2009, 20:08
Да бе то, ако се избираха гаджетата по колите значи мене никоя няма да ме вземе с тоя фиат съм за на никъде :razz:
Ами аз с Голфчето.... :lol:
И при мене е така, ама на пролет ше се подновяваме (:

hublotgeneve
01-24-2009, 20:11
Ами.. ето това е отговора "но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея." Ти сам си си стигнал до него :)
Просто.. каквото и да си говорим.. едно момиче с възможности.. стил.. и т.н. (щото до колкото разбрах ти описваш типичната *Мадама* )не може да си позволи да ходи с някой "хубав, свестен, скромен.. *мухльо*" самата ситуация ще е неловка.. замислете се ... :? Момчето трябва да е силната половинка.. той трябва да е "по-".. ! Убедена съм,че ще ме жигосате заради тоя коментар, но смятам за необходимо да си изкажа мнението...

Toва имам пред вид.

Naughty_
01-24-2009, 20:11
Да бе то, ако се избираха гаджетата по колите значи мене никоя няма да ме вземе с тоя фиат съм за на никъде :razz:
ако е нагласено пунто имаш шанс :razz: :razz:

Kostadin_682
01-24-2009, 20:13
Да бе то, ако се избираха гаджетата по колите значи мене никоя няма да ме вземе с тоя фиат съм за на никъде :razz:
Ами аз с Голфчето.... :lol:
И при мене е така, ама на пролет ше се подновяваме (:
С какво? :) аз фията и за БМВ си го не давам... за мене БМВ 316-320 са боклуци 8-)
F.I.A.T- Firma Italiana Automobile TurboCompresore :wink:

StayFly
01-24-2009, 20:33
С по- ново голфче, може би 4-ка или някое Поло (: Фен съм на немските машини.
Аз го знам малко по- различно: F.I.A.T. - Fix It Again Tomorrow ;D
Понеже един приятел има Фиат и го прави в седмицата по 2-3 пъти.

Kostadin_682
01-24-2009, 20:41
С по- ново голфче, може би 4-ка или някое Поло (: Фен съм на немските машини.
Аз го знам малко по- различно: F.I.A.T. - Fix It Again Tomorrow ;D
Понеже един приятел има Фиат и го прави в седмицата по 2-3 пъти.
Брат... то ако става само да караш без да потдържаш :? ... моя фиат защо не ми прави проблеми? Защото се грижа много добре за него 8-)

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:48
Мъже .. пак на коли обърнахте раотата 8-)

aka6a_vamp
01-24-2009, 20:48
Мъже .. пак на коли обърнахте раотата 8-)
тъпоо 8)

Blab
01-24-2009, 20:49
КУРВИТЕ искат да им плащаш.
КУРВАРИТЕ плащат.
СВЕТЪТ се върти.
ля-ля-ля-ля-ли!


За мен си много далеч от истината! Дори не прочетох до край.
Ако щеш вярвай, точно същия профил имах. Кейт и Джим, Уондъруол.
НМ.

StayFly
01-24-2009, 20:51
Брат... то ако става само да караш без да потдържаш :? ... моя фиат защо не ми прави проблеми? Защото се грижа много добре за него 8-)
Повярвай ми, този човек не спира да се грижи за колата си. Няма значение дали вали или е -10 градуса навън.
Просто му е бил такъв късмета.... Уно. Ако си беше купил нова вместо постоянно да поправя тази (в продължение на 3 год) сега сигурно щеше да кара някоя Ц- класа от по- старите.
Ама кво да се прави, първата кола трудно се отделя от сърцето. Изпитвам го всеки ден.

kobrichka
01-24-2009, 20:53
Животът ни е материален.От малки момиченцата играят с кукли барби,а тези кукли барби са слаби,красиви и имат поните и много дрехи и имат своят кен с хубавата кола. :D Колкото и смешно да звучи. Няма човешко същество,което да не мечтае за това да има пари и хубава къща и кола.Автора описва типичната кукла Барби,както каза aka6a_vamp само тези момичета ли имат право имат свясно момче? Ти си харесваш типичнике кукличке,защо не погледнеш някое нормално момиче,красиво,но не материално.Не можеш да ме убедиш,че всечки жени са матеиалистки.

Blab
01-24-2009, 20:54
но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея.
ПХАХАХАХА:Д
братлетаааааааааааааааааа , с всеки изминал ден затъпявате.
Следващите поколения нека са пластмасови, моля се:Д

krem4et0
01-24-2009, 20:56
Намирам се за хубаво момиче. А като се запознах с мъжа бях и 5-6 кила по-слаба..........Направо секси парче.
Той беше скромен, леко свит, затворен, без приятели, без кола, у тях живеят 3 поколения народ, а финансовите му средства са доста ограничени. Често сме сядали на по 1 чай или 1 топло мляко вечер. Не ми пука за тези неща. Харесала съм го заради друго и го обичам, защото НЕ Е такъв, какъвто описва авторът. Познавам доста момичета, които няма да се водят по такива неща. За жалост са над 20 години.

Друг е въпросът, че сега искам да изкарва повечко пари, за да можем да се отделим. но не заради лукс или гъзария, а просто защото искам финансова стабилност.....

jane_17 от какъв зор той трябва да е силната половинка? Къде го пише? Аз мисля, че съм по-силната половинка и съм искала връзка, в която да дърпам конците. Естествено с времето нещата се уравновесяват, но не искам да се чувствам слаба и беззащитна пред някой мъж. Не искам мъж над моето ниво. не искам и под моето. Искам партньор, с еднакво образование, разбирания и стремежи.

jane_17
01-24-2009, 21:25
Намирам се за хубаво момиче. А като се запознах с мъжа бях и 5-6 кила по-слаба..........Направо секси парче.
Той беше скромен, леко свит, затворен, без приятели, без кола, у тях живеят 3 поколения народ, а финансовите му средства са доста ограничени. Често сме сядали на по 1 чай или 1 топло мляко вечер. Не ми пука за тези неща. Харесала съм го заради друго и го обичам, защото НЕ Е такъв, какъвто описва авторът. Познавам доста момичета, които няма да се водят по такива неща. За жалост са над 20 години.

Друг е въпросът, че сега искам да изкарва повечко пари, за да можем да се отделим. но не заради лукс или гъзария, а просто защото искам финансова стабилност.....

jane_17 от какъв зор той трябва да е силната половинка? Къде го пише? Аз мисля, че съм по-силната половинка и съм искала връзка, в която да дърпам конците. Естествено с времето нещата се уравновесяват, но не искам да се чувствам слаба и беззащитна пред някой мъж. Не искам мъж над моето ниво. не искам и под моето. Искам партньор, с еднакво образование, разбирания и стремежи.

Тук вече става въпрос за индивидуален характер :) Коментара ми беше от моята гледна точка :) Аз ще се чувствам некомфортно ако имам кола.. пък той няма.. или пък ако разполагам с повече пари от него... или изобщо с нещо да съм *повече* от него.. За мен мъжът трябва да си е мъж! Не искам да изпълнявам неговата функция
:?

XXX_f
01-24-2009, 22:25
Всеки ще каже, аз не ходя с момчето заради хубавата кола, ама тези който си избират по колите няма да драснат нищо тук. Има много такива момичета, ама те са лека казано повърхностни. Излизала съм с мъже с коли и без ами да ти кажа, вярно е че една кола е по - голямо удобство...с нея има по - голямо разнообразие във връзката...но в никакъв случай не е критерии дали ще бъда с някой или не. А това дали е хубава колата за мен няма никакво значение...а такива жени дето търсят "луксозната кола" са к**ви

BaiToq
01-25-2009, 07:00
Ако авторът говори
само за коли(буквално),
значи е идиот.
На 17 може да не карам кола,
но тати да ме взима с мерджана
от училище и да ми дава по 100 кинта
на ден и да си водя мацката по Версай,
хотелчета за 1 вечер и т.н...

krem4et0
01-25-2009, 08:08
jane_17, в тийн годините едва ли много хора имат своя кола. Ако ти имаш такава, а си на 18-19, то тя вероятно ти е купена от родителите. Същото важи и за мъжа до теб (ако е на тези години). Колата не показва неговото или твоето материално състояние, а на семейството ви.

Кака ми се омъжи за момче с пари, кола, жилище и всичко. Но той нямаше хъс и амбиция и си креташе на службица за по 200 лв на месец. Тя остана за 1 година без доходи (удължиха й доктуратнурата, докато защити, докато я назначат......). Буквално нямаше какво да ядат. Родителите помагаха, ама нали са отделно-не може съвсем да ги издържат. Баща му беше уволнен и започна да работи на друго място и той за жълти стотинки....От многото им пари, коли и жилища двамата с кака нямаше какво да ядат...
От друга страна баща ми е бил от бедно семейство. Докато е учел за му давали по 15 лв на месец, като 10 са били за квартира. Мога да кажа, че сега имаме добро материално състояние...

Мисълта ми е, че парите се толкова непостоянно и преходно нещо, колите се чупят, жилищата-обезценяват в условията на криза. Важен е човекът до теб. Ако той е умен и амбициозен няма да те остави гладна, жадна и гола. Парите и материалното положение като цяло са много лош критерий при избора на партньор.

xvd
01-25-2009, 08:23
jane_17, в тийн годините едва ли много хора имат своя кола. Ако ти имаш такава, а си на 18-19, то тя вероятно ти е купена от родителите. Същото важи и за мъжа до теб (ако е на тези години). Колата не показва неговото или твоето материално състояние, а на семейството ви.

Кака ми се омъжи за момче с пари, кола, жилище и всичко. Но той нямаше хъс и амбиция и си креташе на службица за по 200 лв на месец. Тя остана за 1 година без доходи (удължиха й доктуратнурата, докато защити, докато я назначат......). Буквално нямаше какво да ядат. Родителите помагаха, ама нали са отделно-не може съвсем да ги издържат. Баща му беше уволнен и започна да работи на друго място и той за жълти стотинки....От многото им пари, коли и жилища двамата с кака нямаше какво да ядат...
От друга страна баща ми е бил от бедно семейство. Докато е учел за му давали по 15 лв на месец, като 10 са били за квартира. Мога да кажа, че сега имаме добро материално състояние...

Мисълта ми е, че парите се толкова непостоянно и преходно нещо, колите се чупят, жилищата-обезценяват в условията на криза. Важен е човекът до теб. Ако той е умен и амбициозен няма да те остави гладна, жадна и гола. Парите и материалното положение като цяло са много лош критерий при избора на партньор.

Изглеждаш ми много стойностен човек, но хората като теб са единици за жалост.

BaiToq
01-25-2009, 08:30
жилищата-обезценяват в условията на криза.
Грешка.
Жилището не се обезценява,
тъй като може да се дава под наем
или да се живее в него.
Жилище никой не продава,
а при криза и не купува.
Затова става "обезценяване",заради
липсата на покупателна способност.

krem4et0
01-25-2009, 09:04
^Да знаеш колко са паднали наемите тук за 4 месеца....

darla
01-25-2009, 09:13
Istina e 4e mnogo momi4eta tursqt materialno osigureni mom4eta/muje. Fakt e 4e momi4eto ima nujda i iska ne6ta,koito mam i tati ne vinagi mogat da i osigurqt i tq gi tursi drugade.ot druga strana takova mom4e/muj i dava pove4e sigurnost moje bi.Kogato az se zapoznah s muja mi,toi nqma6e kola>Sega ve4e imame kola,v momenta obsujdame vazmojnostite da kupim vtora za men.Ne e biznesmen,ne izkarva ludi pari,no do sega vinagi e uspqval da pokrie nujdite mi,a v posledstvie i tezi na malkiq.Ako vzemem vtora kola nqma da q platim ke6,a 6te teglq kredit.Iskam az da go pla6tam,za6toto kolata 6te si e moq,na koeto toi malko se durpa.Az su6to rabotq(e,izvestno vreme ne ba4kah zaradi bebe6oka) i izkarvam bih kazala dosta dobri pari,no ne jiveem v super luks.Imame moderno jili6te,obzaveli sme go po na6 vkus,no ne,ne go cucam za markovi dre6ki,grimove i griziori 3 puti sedmi4no.Ako az moga da si gi pozvolq tezi ne6ta,si ugajdam,ako ne moga se ograni4avam i ne sum mu v tejest.Toi vinagi kato muj se starae da iamm vsi4ko,koeto iskam,no ne obi4am da buda prekaleno glezena materialno-4uvstvam se kato kuha kukla.Gledam jivota na momi4etata,po 4iito put bqh trugnala,kogato se premestih da jiveq v Sofiq-da,mujete s parite,skupite koli,koito slagat na vsqka svoq "izgora" silikon,obsipvat q s bijuta i t.n i v mmomenta,v koito sega6niq sponsor spre da dava ili sega6nata mu omruzne-tq otiva pri sledva6tiq.Da,moje bi 6te6e da mi e dobre taka,no iskam da buda obi4ana i uvajavana,da se 4uvstvam ravna s vuzmojnostite i truda na muja mi,a ne da 4akam da mi se podnese na gotovo.
P.S.-otvlqkoh se malko ot temata.Finansovata stabilnost osigurqva sigurnost,no ne kupuva lubovta i uvajenieto,nito re6ava problemite mejdu dvama du6i

Valhala
01-25-2009, 09:25
Нормалните момичета не ги интересува колата...Но търсиш ли си к"рви - ще ти трябва :?

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2009, 10:06
Аз явно съм от ония скучните и не в крак с времето, защото винаги съм била с момчета, които притежават изброените качества, които ти казваш, че не били толкова важни или така забележими, както материалните. ;) Много повече държа на едно такова момче, защото той може да ми даде спокойствие, вътрешна хармония, да се чувствам добре в компанията му. Какво, ако няма кола? Ами ако има кола и е пълен селяндур, тъпанар, държи се надуто, арогантно, обижда, посяга, унижава ме? Аз какво? Да го търпя заради колата му и парите му ли? На мен ако ми липсва любов, разбиране, спокойствие... ще си ги намеря другаде и пука ми за колата му и имАнето му. ;)

3oPuTy
01-25-2009, 10:08
Пълна простутия ...
Аз никога не съм ходила с някое момче,заради колата му или парите му.(честно казано обаче съм имала гаджета,които са били с мен заради парите)Нито пък познавам някое такова момиче ...
Ако трябва да съм честна за мен дори външния вид на момчето не играе значение ... Предпочитам да е забавен,интересен,да имаме общи теми за разговор и прочие,пред това да съм с някой Playboy,с когото не мога да си кажа 2 приказки :?

Нооо както се казва "разни хора,разни идеали" :?

hublotgeneve
01-25-2009, 10:25
Пълна простутия ...
Аз никога не съм ходила с някое момче,заради колата му или парите му.(честно казано обаче съм имала гаджета,които са били с мен заради парите)Нито пък познавам някое такова момиче ...
Ако трябва да съм честна за мен дори външния вид на момчето не играе значение ... Предпочитам да е забавен,интересен,да имаме общи теми за разговор и прочие,пред това да съм с някой Playboy,с когото не мога да си кажа 2 приказки :?

Нооо както се казва "разни хора,разни идеали" :?

Има хубави момчета, с които можеш да си кажеш много работи. Това за външния вид за мен не е така. На първо място е привличането и сходството в характерите. Как ще обичаш някого и тепърва ще се влюбваш в този човек, ако не ти харесва като външност?

3oPuTy
01-25-2009, 10:45
Пълна простутия ...
Аз никога не съм ходила с някое момче,заради колата му или парите му.(честно казано обаче съм имала гаджета,които са били с мен заради парите)Нито пък познавам някое такова момиче ...
Ако трябва да съм честна за мен дори външния вид на момчето не играе значение ... Предпочитам да е забавен,интересен,да имаме общи теми за разговор и прочие,пред това да съм с някой Playboy,с когото не мога да си кажа 2 приказки :?

Нооо както се казва "разни хора,разни идеали" :?

Има хубави момчета, с които можеш да си кажеш много работи. Това за външния вид за мен не е така. На първо място е привличането и сходството в характерите. Как ще обичаш някого и тепърва ще се влюбваш в този човек, ако не ти харесва като външност?
Е то е ясно,че и външния вид ще ме привлече по някакъв начин :) Просто имах предвид,че не е задължително гаджето ми да е някакъв Playboy или Мистър България за да го обичам :)

sadsad
01-25-2009, 10:56
Някои хора са със доста грешна представа за някои неща ...

GameMaster
01-25-2009, 11:05
Gluposti! Parite ne sa ot znachenie.Hubavo momiche? Vsichko zavisi ot choveka....razbira se che nqkoq nafukana i markova pikla shte iska da si s mnogo pari i hubava kola.Vajno e da poznavash choveka i toi teb.Ako se obichate nqma da e ot znachenie finansovoto sustoqnie.Lichno az ne durja priqtela mi da e bogatash.Bivshiq mi beshe dosta bogat,no nikoga ne sum nastoqvala da mi pr podaruci ili prochie glezotii.A otnosno segashniq mi toi ne e zamojen,no vinagi namira nachin da me iznenada priqtno.Vsichko si e do momicheto da ti kaja.Ne si misli che vsichki hubavi momicheta iskat samo pari i hubavi koli....

sadsad
01-25-2009, 11:24
Gluposti! Parite ne sa ot znachenie.Hubavo momiche? Vsichko zavisi ot choveka....razbira se che nqkoq nafukana i markova pikla shte iska da si s mnogo pari i hubava kola.Vajno e da poznavash choveka i toi teb.Ako se obichate nqma da e ot znachenie finansovoto sustoqnie.Lichno az ne durja priqtela mi da e bogatash.Bivshiq mi beshe dosta bogat,no nikoga ne sum nastoqvala da mi pr podaruci ili prochie glezotii.A otnosno segashniq mi toi ne e zamojen,no vinagi namira nachin da me iznenada priqtno.Vsichko si e do momicheto da ti kaja.Ne si misli che vsichki hubavi momicheta iskat samo pari i hubavi koli....
права си , ама за jaлост вече повечето хубави момичета се възползват от това че са хубави и стават нафукани , със самочувствие до небето и т.н. .....

SwEeT_pAiN_F
01-25-2009, 13:09
Здравейте,
аз нещо неможах да схвана как всички се изкарвате нематериалисти... чудна работа.Всяка жена иска да бъде глезена...включително и аз. Моят приятел не е от богато семейство.. издържа се сам от 16-17 годишен, сега е на 21 не е спрял да се издържа,и никой не му помага, живее на квартира,учи и работи, няма кола, и какво?! Аз пък го обичам заради това че той е успял да стане НЕЩО като е дошъл в големият град. Аз се гордея с него.Случвало ни се е да седнем само на чай или просто да отида да го видя в тях защото например той е трябвало да си плати квартирата и не са му останали пари.Но аз никога не бих го накарала да се почувства гадно.
Мразя този материален свят...

moon_flower
01-25-2009, 13:26
А ти какво по-точно разбираш под хубаво момиче?Има много красиви момичета,които са изключително земни и не им пука за парите на човека до себе си.Вярно е,че никоя жена не би отказала да има пари.Това всеки го иска.Но да си избираш гаджетата по такъв критерии...това вече е глупаво.И все пак ги има и тези в огромни количества.АДосега никога не съм се интересувала от това колко пари има гаджето ми.Вярно е,че сега съм ученичка,но не мисля,че някога ще се променя и ще започна да гледам материалното у хората...

Ivalinka
01-25-2009, 13:27
материален свят---> материалното властва... напълно нормално
но все пак когато става въпрос за истинска любов няма как да търсиш нещо специално. то не пита. просто идва.
ако тук говерим,че някое момиче просто си търси някой богаташ, това няма нищо общо с любовта. това е сметкаджийство!!!!!! :-o
не ги бъркайте,....

slun4ice_90
01-25-2009, 13:41
Аз имах възможност да ходя с богато момче,но не го направих....Усетих се,че хлътвам по него и се спрях...Ако исках можеше да ходя с него само заради парите,Но в случая...Парите му ме отблъснаха и това,че разбрах какъв човек е всъшност.... 8)

summer_mo0n
01-25-2009, 13:55
За мен си много далеч от истината! Дори не прочетох до край.

+1

Chokoladka123
01-25-2009, 14:25
От древността мъжът е избран за силната половинка, този който се грижи и издържа семейството..и до днес нещатата са така ..едно моми4е с възможности нямам как да е с по бедно момче от нея..възможно е да имат кратка афера и това е...защото замислете се един мъж ще се чъвства ли пълноценен ако е по беден от жената до себе си...? естествено че не, това ще го комплексира и следователно връзката няма как да просъществува..Мъжът е мъж ..за да е по-силен не зависимо дали финансово или по др начин !

moneycomeme
01-27-2009, 21:27
....(predvaritelno se izvinqvam che narushavam granicata ti da ne pishat uchenici,no mnogo se izkushih)shte obobshtq otgovorq si po sledniq nachin:I nai-krasiviq chovek moje da te otvrati s povedenieto si...obratnoto vaji sys syshtata sila.....mislq che tova s parite i materialnostite...tova ne go pravqt nejnite momicheta :) ...a prosto momicheta lisheni ot chuvtvoto LUBOV i sichko ostanalo ;]]]

Darkkiss
01-27-2009, 22:29
не съм прочел темата дори и първото мнение
но в бг 95% от момичетата са некфи курвички с по гаджета по голями от тях с по 10 год дето карат на тати БМВ(което е на около 20-25 години и се е распаднало!!!)....
ако искаш момичето да е с тебе заради твоята външност то ти си пълен идиот!!!
за тези 5% от момичетата от който само 1% са красиви трябва да спечелиш 6-тица от тотото.... но все пак за такова момиче трябва да се бориш....

varnen4e
01-28-2009, 00:44
Искам да попитам колко от момичетата излизат с момчета, които нямат кола, и то хубава кола, но не става въпрос за връзки, при които хората са от затворени групи (музикални например - металисти) или ученици, които не знаят какво е лоялност и подкрепа. С това не искам да засягам никого. Нямам нищо против такива хора(металисти), напротив - смятам ги за много интелигентни и човечни. Говоря за хубаво момиче, нежно, секси. Не искам да вярвам, че парите са определящи до такав голяма степен, но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея. Аз съм на същото мнение, а именно подкрепям тезата, че едно красиво момиче трябва да е с момче, което знае как да се отнася с определено момиче, да има подход. Действителността е различна - колкото и "яко" да е момчето (външен вид, маниери, чувство за хумор, тактичност, в определени моменти агресивно настроено дори, защото това е мъж, а не страхливец, пак би останал на заден план пред едно момче с много по-малко качества от изброените, но притежаващо хубава кола да речем. Не ме разбирайте погрешно, за мен колата като удобство е на заден план при взаимоотношенията между двама души. Мисълта ми е, че момчетата, които имат коли и в известна степен парадират с това, изпъкват повече от обикновените момчета. На практика излиза, че дори любовта не е даром. Надявам се да не съм прав, въпреки че това е факт, колкото и да е прикриван и нехуманен. Не съм срещал момиче, което да ме обича истински заради качествата, които изброих, което да е готово на компромиси заради мен, защото аз съм готов на такива работи. Не страдам от коплекси, имам всичко което ми е необходимо, но съм самотен и затова дискутирам тази тема.
Поздрави на всички

Със червено съм ти отбелязала колко малко познаваш венската страна и нещата, които изобще не са така...
А със синьо нещата, които разкриват, че си глупав, комплексиран и повърхностен.
Дано не съм те обидила.

varnen4e
01-28-2009, 00:46
....(predvaritelno se izvinqvam che narushavam granicata ti da ne pishat uchenici,no mnogo se izkushih)shte obobshtq otgovorq si po sledniq nachin:I nai-krasiviq chovek moje da te otvrati s povedenieto si...obratnoto vaji sys syshtata sila.....mislq che tova s parite i materialnostite...tova ne go pravqt nejnite momicheta :) ...a prosto momicheta lisheni ot chuvtvoto LUBOV i sichko ostanalo ;]]]

И най- вече момичетата, които по една или друга причина са /били/ лишени от материални блага.

S_L_A_D_U_R_K_A
01-28-2009, 13:48
Аз пък не излизам с такива, хайде разпънете ме на кръст :?

nelituuu
01-28-2009, 14:00
F.I.A.T- Firma Italiana Automobile TurboCompresore :wink:Н.Л.О. - Ниско Летящ Опел :D .

Adwokat
01-28-2009, 16:21
За мен си много далеч от истината! Дори не прочетох до край. 8)

Punisherrr
01-28-2009, 17:06
Искам да попитам колко от момичетата излизат с момчета, които нямат кола, и то хубава кола, но не става въпрос за връзки, при които хората са от затворени групи (музикални например - металисти) или ученици, които не знаят какво е лоялност и подкрепа. С това не искам да засягам никого. Нямам нищо против такива хора(металисти), напротив - смятам ги за много интелигентни и човечни. Говоря за хубаво момиче, нежно, секси. Не искам да вярвам, че парите са определящи до такав голяма степен, но всяко хубаво момиче гледа момчето да е някакъв пич, да е с нещо повече от нея. Аз съм на същото мнение, а именно подкрепям тезата, че едно красиво момиче трябва да е с момче, което знае как да се отнася с определено момиче, да има подход. Действителността е различна - колкото и "яко" да е момчето (външен вид, маниери, чувство за хумор, тактичност, в определени моменти агресивно настроено дори, защото това е мъж, а не страхливец, пак би останал на заден план пред едно момче с много по-малко качества от изброените, но притежаващо хубава кола да речем. Не ме разбирайте погрешно, за мен колата като удобство е на заден план при взаимоотношенията между двама души. Мисълта ми е, че момчетата, които имат коли и в известна степен парадират с това, изпъкват повече от обикновените момчета. На практика излиза, че дори любовта не е даром. Надявам се да не съм прав, въпреки че това е факт, колкото и да е прикриван и нехуманен. Не съм срещал момиче, което да ме обича истински заради качествата, които изброих, което да е готово на компромиси заради мен, защото аз съм готов на такива работи. Не страдам от коплекси, имам всичко което ми е необходимо, но съм самотен и затова дискутирам тази тема.
Поздрави на всички

Добре...ама замисли се какво е сега това хубаво момиче не е ли онова от твоите си мечти? ;)
Покажи ми едно хубаво,за теб,момиче...? Защото ако се надяваш някоя такава мадамка да се интересува какво има вътре в теб... > http://img228.imageshack.us/img228/5299/10608bhnzxky22hbfh55z4kpf1.jpg > ..не виждам как може някой да се учуди,че ще ти ходи по гъза не за друго но,за да се изфука със завоеванието си и всичките му екстри.. коли,пари.. и т.н... ;)
И все пак не те знам какво виждаш под ''хубаво'',но аз познавам доста девойки,които са си много красиви и търсят много повече от визия у човек... ама дали има кой да оцени тях е друг въпрос ;)

Аз съм с момче,който нито е богат,нито има кола,нито ми купува диаманти,нито е момчето,по чийто задник тича всяко момиче,но отвътре е много повече от всеки друг!

момичета има всякакви... хората харесва различни неща,не мислиш ли ? ;)

lud1990
01-28-2009, 17:28
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(

3oPuTy
01-28-2009, 17:32
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(
Тук определено не съм съгласна ... :?

jane_17
01-28-2009, 17:52
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(


Аз пък не съм съгласна, че мъжа с пари и коли не е нормален :-D :-D

lud1990
01-28-2009, 18:30
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(
Тук определено не съм съгласна ... :?

Това си е твое мнение.От опит ти казвам че едно момиче би предпочело парите.Моя най-добър приятел е супер момче висок здрав със сини очи обаче жените си падат по мен защото карам джип и имам пари.При което той като пита момичета какво толкова ми харесват те мълчат :-D :-D :-D И на мен ми е кофти защото е мога да си намера нормало момиче.

Punisherrr
01-28-2009, 18:31
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(
Тук определено не съм съгласна ... :?

Това си е твое мнение.От опит ти казвам че едно момиче би предпочело парите.Моя най-добър приятел е супер момче висок здрав със сини очи обаче жените си падат по мен защото карам джип и имам пари.При което той като пита момичета какво толкова ми харесват те мълчат :-D :-D :-D И на мен ми е кофти защото е мога да си намера нормало момиче.

Да ама тва си е твоя опит ;) ... аз пък имам друг. капишш? ;)

3oPuTy
01-28-2009, 18:40
Стига с тези теми на всички е ясно че една жена би предпочела мъж с пари и коли,а не един нормален мъж.За съжаление така е в България. :(
Тук определено не съм съгласна ... :?

Това си е твое мнение.От опит ти казвам че едно момиче би предпочело парите.Моя най-добър приятел е супер момче висок здрав със сини очи обаче жените си падат по мен защото карам джип и имам пари.При което той като пита момичета какво толкова ми харесват те мълчат :-D :-D :-D И на мен ми е кофти защото е мога да си намера нормало момиче.

Да ама тва си е твоя опит ;) ... аз пък имам друг. капишш? ;)
+1 :)
Никога не съм ходила с момче заради парите му или колата му :?
Да не кажа,че в повечето случаи аз съм била човека с повечето пари във връзката ни :? Нямам и приятелки,които ходят с гаджетата си заради парите или колите,които карат :-o
Нооо хора всякакви :-|

Drebs
01-28-2009, 18:43
Да бе то, ако се избираха гаджетата по колите значи мене никоя няма да ме вземе с тоя фиат съм за на никъде :razz:
Аз харесвам фиатите,бих те цапнала. :lol:

jane_17
01-28-2009, 19:08
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?

Kostadin_682
01-28-2009, 19:10
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
ехее то с жигула пак е добре... да не дойде само с руски джип Уаз, с разбито окачване, и без спирачки :razz: :razz: :razz: ... боже какви хора... знайте, че винаги ама винаги може да е по-лошо 8-)

Drebs
01-28-2009, 19:14
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
Toй да не дойде пеша,пък...... :D

Punisherrr
01-28-2009, 19:15
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?

Ще яхна машината и ще си е много весело даже :smt023
Абе хора... гледайте малко по-така на нещата :Ь стига се стягахте с тия пари и коли... Жените,които ги интересува толкова силно това само могат да съжаляват за себе си :D

jane_17
01-28-2009, 19:15
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
ехее то с жигула пак е добре... да не дойде само с руски джип Уаз, с разбито окачване, и без спирачки :razz: :razz: :razz: ... боже какви хора... знайте, че винаги ама винаги може да е по-лошо 8-)


окуражи ме.. да знаеш :-D :-D Нали знаеш.. закона за всеобщата гадост "Мислиш си, че си зле...? Нееее.. сега ще ти докажа какво е да си зле" :D :D :D

jane_17
01-28-2009, 19:18
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
Toй да не дойде пеша,пък...... :D

Предпочитам пеша пред жигулата :oops: :oops: :oops:


Между другото примера го давам, защото е реална ситуация... и вратата на тая бракма се откачи даже... :razz: Сега ми е забавно.. ама тогава ми се плачеше :lol:

Drebs
01-28-2009, 19:22
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
Toй да не дойде пеша,пък...... :D

Предпочитам пеша пред жигулата :oops: :oops: :oops:


Между другото примера го давам, защото е реална ситуация... и вратата на тая бракма се откачи даже... :razz: Сега ми е забавно.. ама тогава ми се плачеше :lol:
Пак като не си слизала да буташ хахаха :D

Малко или много всеки е материален,обществото ни е такова,всички около нас са такива,нормално е да дойде един момент,в който да се позаинтересуваш дали в джоба на въпросния човек има 5 лева или 50 лева ;)

Kostadin_682
01-28-2009, 19:26
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
ехее то с жигула пак е добре... да не дойде само с руски джип Уаз, с разбито окачване, и без спирачки :razz: :razz: :razz: ... боже какви хора... знайте, че винаги ама винаги може да е по-лошо 8-)


окуражи ме.. да знаеш :-D :-D Нали знаеш.. закона за всеобщата гадост "Мислиш си, че си зле...? Нееее.. сега ще ти докажа какво е да си зле" :D :D :D
Еми даа 8-) така е чадо...днеска си тука утре те няма.... днеска пееш утре те опяват ... живота си е евал майката да го ева 8-)

BuBiTy
01-28-2009, 19:52
Виж, колкото и жалко да е има такива момичета, които излизат само с момчета с пари, но има и такъв процент,които не са такива!Примерно с приятеля ми ходим от 1г. и 2 месеца той няма кола,а е на 20, няма и кой знае колко пари в момента си къса дупето от бачкане, за да си живее нормално и евала му! А бившия ми... той нямаше кинти, но и не бачкаше, дори взимаше постояно пари от мен стигнахме до там майка му да казваше"вземи пари от нея" !Да ето тогава се чуствах използвана, така че... любовта и парите няма как да не си взаимодействат!

sentient_
01-28-2009, 19:56
За мен си много далеч от истината! Дори не прочетох до край.
+1

jane_17
01-28-2009, 20:53
добре .. представете си следната ситуация: срещнали сте страхотно момче / мъж ... Привидно той е идеален.. всичко върви ОК.. до момента, в който не си определяте среща.. и той се появява пред дома ви с Жигула.. и очаква така да ви поведе из града... Е.. ще останете ли с тоя човек... или най-после ще си дойдем на думата, че всяка жена е малко или много материалистка :?
Toй да не дойде пеша,пък...... :D

Предпочитам пеша пред жигулата :oops: :oops: :oops:


Между другото примера го давам, защото е реална ситуация... и вратата на тая бракма се откачи даже... :razz: Сега ми е забавно.. ама тогава ми се плачеше :lol:
Пак като не си слизала да буташ хахаха :D

Малко или много всеки е материален,обществото ни е такова,всички около нас са такива,нормално е да дойде един момент,в който да се позаинтересуваш дали в джоба на въпросния човек има 5 лева или 50 лева ;)

това мнение наистина го подкрепям :)
когато си дете (до 16-17-18 години) парите не те вълнуват... но когато попораснеш и започваш да виждаш реално бъдещето си с даден човек въпроси като: "Дали ще живеем добре? ; Дали той ще може да издържа семейството? Дали ще получа живота, за който съм си мечтала" и т.н. и т.н. са си неизбежни :) Дори като бях малка си спомням как баба винаги като сядахме на масата ми казваше "Папай..папай, миличка, че да си намериш богат мъж като пораснеш"
:-D

SunSmile
01-28-2009, 21:01
Офф.... такива материални, маловажни и ПРЕХОДНИ неща не ме интересуват!!! Оня с якия мерцедес, парите, ланеца, капризите... ако е тъп, незаинтересован, мислещ се за велик... едва ли би ме впечатлил! пове4е ще ми е хубаво с някой с трабанче (примерно) или без кола, но с хубав характер, характер, който да ми допада, да имаме теми за разговори, сходни, дори й различни интереси... да ме обича...! Дори да не е първия красавец! Ако е великия красавец и плейбой на 20-30, едва ли на 60-70 ще има значение. Ако сега има хубава кола.. след 10 години ще има мн по - хубави. Всичко е преходно - коли, пари, ланци, плейбойски истории... Предпочитам сигурните неща - поведението му, характера, сърцето - неща, които остават за цял живот!!! :?

tItEufFf
01-29-2009, 05:03
Не, за мен няма значение, наистина. Аз също бях от бедните, но нещата се променят. Е, не сме станали милионери де, но сме много по-добре от преди.
Както и да е. Не харесвам момчета, които парадират с колите си, телефоните си и дори и с ума си пак. Просто аз съм много скромна и не мога да понеса човек да парадира как с еди-какво си е нещо повече от другите. Разбира се, няма нищо лошо да се похвали, че примерно са му купили много хубава кола, или си е взел висшето. Но да се държи от рода "Виж къде съм аз, а ти..?" Това не мога да го понеса ;)

varnen4e
01-29-2009, 09:11
Всичко е преходно- сигурно богатство няма.

Alabalaportokala
01-29-2009, 13:36
Защо сте такива лицемерки и лъжкини ? Какво ми възхвалявате гаджетата си ? Алоо това че някой богаташ даже не ви е забелязал не означава че първа възможност няма да му скокнете на пишлето :D. Защо наричате всичките по финансово осигурени хора простаци тъпаци и т.н. ? Ми ако е някое мило момче и все пак е богато ? Ще му откажете ли. Задавате въпросите от удобна гледна точка, но не е единствената. Еми аз пък познавам богати момичета на които въобще не им личи че са богати и второ че по ценностна система ще ви съберат в малкото си джобче. Не бъдете субективни и не се правете на добрите самарянки само и само за "+1" зад постовете ви. Punisherr мойто момиченце, направила си 1 снимка и искаш да си я раздуваш в интернета и съответно се сравняваш с няква типична материалистка да кажем. А ти познаваш ли я ? Знаеш ли дали наистина се интересува от богати мъже ? Свали малко самочувствието моля ти се. В 21 век където единствената скала за мерене на всичко са парите. Който има повече пари той поръчва музиката. И душата човешка може да се купи с пари. Всеки си има цена, нека не се залъгваме. Поне сте във форум-бъдете честни ! Просто ако бях богаташ щях да си експериментирам хората и да ви докажа че няма човек в днешно време който да откаже пари. Затова има корупция, затова и няма лек против корупцията, няма и да има. В момента сте с доволно беден и ограничен светоглед и не сте влезли във възраст в която без пари сте загубени, забравени и незначителни.

Поздрави !

Darkkiss
01-29-2009, 14:15
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ КУРВИ!!!

Seducti0n
01-29-2009, 15:29
Живеем в такива времена, такива са ценностите и критериите, спрямо които едно момиче си избира приятел.
Има супер кухи лейки за които е важно да са обградени от скъпи и лъскави неща, времето с гаджетата си да го прекарват в най-луксозните кафенета, да няма каприз, който да не бъде задоволен.
Факт е, че те успяват да получат това, което искат.
Парите са важни до толкова, че да можеш да си позволиш да водиш някакъв нормален начин на живот.Да изкарваш достатъчно за да ядеш хубава храна, да носиш хубави дрехи, да си прекарваш яко по клубчета, въобще социалния ти живот да е на ниво.
Има го, обаче и другия момент-започваш да печелиш в пъти повече и осъзнаваш, че можеш да си позволиш повече разточителство, излизания и т.н.
Та, всичко е един затворен кръг.Защото всяко нещо си има своите плюсове и минуси.

Към автора-недей да размишлявш толкова много над това, което искат жените, а си потърси сред многото, тази, която искаш ти! :wink:

aka6a_vamp
01-29-2009, 15:33
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!
Напълно съм съгласна с теб и мн ми хареса сравнението ти...Наистина не разбирам как от тая ранна възраст повечето момичета са такива интересчийки :?

varnen4e
01-29-2009, 16:03
Много пък знаете всичките... :D

1-во може да имаш приятел с пари, който да ти купува всичко, да не те лишава от нищо и да си те обича истински.

2-ро може да има и момчета с пари, които само се изтъкват и искат да са с теб само защото приличаш на фолк-певица и приятелите му ще му завиждат.

3-то може да имаш приятел с по- малко средства, който също да прави всичко, което е по силите му за теб и отново да те обича истински.

4-то може също да е някой, който му е мерак за едната бройка.

5-то има момичета, които харесват и предпочитат да имат приятел с пари, защото така може да им осигури животът, който искат. Ако те примерно мечтаят за добър живот идеално си съвпадат с момчетата от 1 и 2.

6-то има момичета, за които най- важното е да бъдат обичани, без значение приятелят им на коя стълбичка в обществото е. За тях са 1 и 3.

И така мога още много примери да ви дам. Но искам да ви кажа, че интересите съвпадат. Когато 2-ма души са заедно, то има за какво да е така.
Дори и едно момиче да иска мъж с пари- какво лошо има в това? Той пак ще може да я обича, да се хвали с нея или просто да я е*е.
Ако иска лябов, това не значи че по- заможните хора са тъпи или не могат да обичат.
Изобщо не сте на ясно каква роля играят парите в случая.
Има мацки, които в последствие започват да търсят по платежоспособни момчета, но това не значи, че са к*рви. Дори и да им е цел да са с такива момчета какво пречи да се привържат към тях и да ги обикнат?

Не всичко е к*рвалък, не се заблуждавайте.

А и вие момчета, дето всички са ви к*рви. Ако си купите хубава кола и имате малко повече пари също ще ви се вдигне летвата и ще искате да сте с "фолк- певиците на квартала".
Защо това да е само до момичетата???


Не отричам нито едно от дотук дадените мнения, просто допълвам.

Punisherrr
01-29-2009, 16:23
Punisherr мойто момиченце, направила си 1 снимка и искаш да си я раздуваш в интернета и съответно се сравняваш с няква типична материалистка да кажем. А ти познаваш ли я ? Знаеш ли дали наистина се интересува от богати мъже ? Свали малко самочувствието моля ти се. В 21 век където единствената скала за мерене на всичко са парите. Който има повече пари той поръчва музиката. И душата човешка може да се купи с пари. Всеки си има цена, нека не се залъгваме. Поне сте във форум-бъдете честни ! Просто ако бях богаташ щях да си експериментирам хората и да ви докажа че няма човек в днешно време който да откаже пари. Затова има корупция, затова и няма лек против корупцията, няма и да има. В момента сте с доволно беден и ограничен светоглед и не сте влезли във възраст в която без пари сте загубени, забравени и незначителни.

Поздрави !

Еми мойто момченце....мен много неща,които са типични за ''21 век'' не ме засягат,повярвай...И не скачам на ничие пишле,не си избирам хората според това дали са ''батковци'' ...''богати батковци'' ''малчовци'' и т.н... И не знам ДРУГИТЕ жени кво искат,ама аз съм момиче на 16 години и говоря това,което мисля сега! Особено на тия години... какви пари,какви 5 лева? Любовници,пари... абеее много филми гледате... На тия години най-малко ме интересуват парите на момчето. Когато му дойде времето да живея с някой,тогава ще се говори за парите ни и това НЕ значи,че ще зарежа човек,заради това!

Като се почнете с тоя ваш 21 век...ти па ше кажеш,че не мога да живея както аз искам и да имам мои виждания за нещата!
Няма кво да обяснявам..камо ли на някакви непознати тук... ;)

Парите имат значение,за да живееш добре естествено,но нещата си имат граница...и тъй като форума е ТИЙН това,за което тука се говори са едни прищявки! Мен те не ме интересуват ;)
(а и ти мислиш,че казваме,че ВСИЧКИ богати мъже са тъпаци... еми то няма да се лъжем,че основното впечатление е такова,но не казвам и че няма изключения ;) Просто се опитвам да кажа,че не съдя по това!!!

jane_17
01-29-2009, 23:37
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

hahavteen
01-29-2009, 23:49
Парите почват да имат значение когато нещата станат сериозни и искате да живеете заедно и да създавате семейство.
Бившия ми приятел имаше кола, изкарваше си доста добри пари и общо взето доста ме е глезил обаче не съм го харесала заради това и не бях с него почти 3 години само заради колата му :?
В момента ми е все едно дали мъжът в който ще се влюбя има или няма кола и пари. Важното е да е амбциозен и да отговаря на моите критерии. Даже за външния вид не ми пука ако има хубаво излъчване и е мил. Много съм толерантна относно материалното и външноста...

Darkkiss
01-29-2009, 23:50
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..

jane_17
01-30-2009, 00:05
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..


Извинявай ама ти коментар без да обидиш някой можеш ли да напишеш???? Много добре разбрах за какво говориш.. ти явно не си прочел тва, което аз написах! коментара ми за манталитета е въз основа на това изречение: *ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ* и за да ти го кажа по-опростено.. ще пробвам с други думи -> не е задължително да идваш от провинцията, за да си селянин... може да си такъв и ако си си кореняк софиянец... А София, че е пълна със селяндури.. няма спор ;) (а бтв: разлика м/у селянин и селяндур има ! )

Darkkiss
01-30-2009, 00:16
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..


Извинявай ама ти коментар без да обидиш някой можеш ли да напишеш???? Много добре разбрах за какво говориш.. ти явно не си прочел тва, което аз написах! коментара ми за манталитета е въз основа на това изречение: *ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ* и за да ти го кажа по-опростено.. ще пробвам с други думи -> не е задължително да идваш от провинцията, за да си селянин... може да си такъв и ако си си кореняк софиянец... А София, че е пълна със селяндури.. няма спор ;) (а бтв: разлика м/у селянин и селяндур има ! )

НЕ НЕ МОГА АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА ОБИЖДАМ ХОРАТА... НЯКСИ ТАКА СЕ НАСЛАЖДАВАМ...
А ИНАЧЕ СЕЛЯНИН = ЧОВЕК ОТ СЕЛО
КАК АКО СИ ЧИСТОКРЪВЕН СОФИАНЕЦ КАТО МЕНЕ МОЖЕ ДА СИ СЕЛЯНИН БЕ МАМА ТИ ТИ САМА ЛИ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ?

Darkkiss
01-30-2009, 00:16
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..


Извинявай ама ти коментар без да обидиш някой можеш ли да напишеш???? Много добре разбрах за какво говориш.. ти явно не си прочел тва, което аз написах! коментара ми за манталитета е въз основа на това изречение: *ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ* и за да ти го кажа по-опростено.. ще пробвам с други думи -> не е задължително да идваш от провинцията, за да си селянин... може да си такъв и ако си си кореняк софиянец... А София, че е пълна със селяндури.. няма спор ;) (а бтв: разлика м/у селянин и селяндур има ! )

НЕ НЕ МОГА АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА ОБИЖДАМ ХОРАТА... НЯКСИ ТАКА СЕ НАСЛАЖДАВАМ...
А ИНАЧЕ СЕЛЯНИН = ЧОВЕК ОТ СЕЛО
КАК АКО СИ ЧИСТОКРЪВЕН СОФИАНЕЦ КАТО МЕНЕ МОЖЕ ДА СИ СЕЛЯНИН БЕ МАМА ТИ ТИ САМА ЛИ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ?

Darkkiss
01-30-2009, 00:17
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..


Извинявай ама ти коментар без да обидиш някой можеш ли да напишеш???? Много добре разбрах за какво говориш.. ти явно не си прочел тва, което аз написах! коментара ми за манталитета е въз основа на това изречение: *ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ* и за да ти го кажа по-опростено.. ще пробвам с други думи -> не е задължително да идваш от провинцията, за да си селянин... може да си такъв и ако си си кореняк софиянец... А София, че е пълна със селяндури.. няма спор ;) (а бтв: разлика м/у селянин и селяндур има ! )

НЕ НЕ МОГА АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА ОБИЖДАМ ХОРАТА... НЯКСИ ТАКА СЕ НАСЛАЖДАВАМ...
А ИНАЧЕ СЕЛЯНИН = ЧОВЕК ОТ СЕЛО
КАК АКО СИ ЧИСТОКРЪВЕН СОФИАНЕЦ КАТО МЕНЕ МОЖЕ ДА СИ СЕЛЯНИН БЕ МАМА ТИ ТИ САМА ЛИ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ?

jane_17
01-30-2009, 00:28
ДАМИ И ГОСПОДА
ПРОЧЕТОХ САМО ПО 1-2 ИЗРЕЧЕНИЯ НА ПОСТ...
НЕКА СЕГА ДА МИСЛИМЕ ТРЕЗВО
НА 15-6 ГОДИНКИ КАКВА КОЛА КФИ 5 ЛВ ИСКАТЕ? КАКВИ ПАРИ КАКВИ ГЛУПОСТИ? АКО МОМИЧЕТО Е НА 15-6 И ИЗЛИЗА С НЕКОЙ НА ПО 23-5(КОЕТО Е МОДЕРНО В БГ) ИЗЛИЗА ЧЕ МОМЧЕТО Е ПЕДОФИЛ(КОЕТО Е ФАКТ) И ЧЕ МОМИЧЕТО Е СУПЕР ПРОСТО(КОЕТО ПАК Е ФАКТ) ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В БГ 90% ОТ МОМИЧЕТАТА КОЙТО ПОЗНАВАМ СА ТАКА...
СЕГА ПРЕДСТАВЕТЕ СИ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНИ КАК СЕ ЧУВСТВА ЗА ТОВА ЧЕ ШИБАНИТЕ ПАЧИ НЕ ИСКАТ ДА СЕ КАЧЪТ В ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ ИЛИ НЕ ИСКАТ ДА ХАПНАТ 1 БАНИЧКА...
НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ЗА МЕНЕ ВРЪЗКАТА = ДА БЪДЕТЕ ЗАЕДНО И ДА ВИ Е ГОТИНО НЕЗАВИСИМО КАКВО ПРАВИТЕ
В БГ ОБАЧЕ ЗА ВАС Е ДА ИМА КОЛА И ПАРИ...
Е ИЗВИНЕТЕ МЕ НО 95% ОТ СЕЛСКИТЕ РЕИНДЖАРИ ДЕТО КАРАТ НА ТАТИ БМВ ИЛИ АУДИ-ТО ДЕТО Е НА ПО 25-6 ГОДИНИ СА ПО МАЛКО ХОРА ОТ МОМЧЕТО КОЕТО Е НА 15-6 И ИСПОЛЗВА ГРАДСКИЯ ТРАНСПОРТ. ДА НЕ ГОВОРИМЕ ЧЕ ТАЯ КОЛА Е САМО МАРКА НИЩО ДР И КАТО НЕ Е ТВОЯ СИ НЕКЪФ ПОЗИОР...
КАТО СТАНЕ ДУМА И ЗА ПАРИ ПОДЯВОЛИТЕ КОЙ ЗДРАВО МИСЛЕЩ ЧОВЕК ЩЕ ИСКА ДА СИ ДАВА ВСИЧКИТЕ СИ ПАРИ ЗА НЕКФА ПИКЛИЧКА ОСОБЕНО КАТО ТАЯ ПИКЛИЧКА Е С НЕГО ЗАРАДИ ПАРИТЕ...
И ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ МИ КАЖЕТЕ С ТАЗИ КОЛА КЪДЕ ТОЧНО ЩЕ ОТИДЕ? КЪДЕ ЩЕ Я СПРЕ? И КАКВО ТОЧНО ЩЕ НАПРАВИ?

НЕ ЗНАМ ЗА ВАС МА ТАКА КАТО ВИ ГЛЕДАМ СПОРА
АЗ СМЯТАМ ЧЕ МОМЧЕТО НА 15-6 ГОДИНКИ ДЕТО ИМА 2 ЛЕВА В ДЖОБА СИ Е КЛАСИ НАД СЕЛСКИЯ РЕИНЖАР С БМВ-ТО НА ТАТИ

И ПОНЕЖЕ 90% ОТ ВАС ЩЕ МИ ИГНОРИРАТ ПОСТА И ОЩЕ 9% НЯМА ДА ГО РАЗБЕРАТ МОЛЯ ПРОСТО НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ

ИСКАМ 1 НЕЩО ДА ВИ КАЖА

ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви!!!

това мнение го подкрепям.. и според мен на 15-16 години е абсурдно да се говори за момичета материалистки .. въпреки че съществуват ...
Ако не беше завършил със "ВИЕ СТЕ ЖАЛКИ к**ви" поста си, определено щеше да си ми се издигнал в очите ;)
А и относно селяните в София.. според мен няма значение от къде идваш... може да си от най, най, най дълбоката провинция... важно е какъв манталитет носиш ;) 'Щото може роднините ти да са софиянци до 10то коляно.. но да си израстнал в циганската част на *Филиповци* и цял живот да са работили в *Чистота* нали така..

та ти дори не го прочете бе идиот ли си... точно тъпите селянки на по 15-16 са материалистките..


Извинявай ама ти коментар без да обидиш някой можеш ли да напишеш???? Много добре разбрах за какво говориш.. ти явно не си прочел тва, което аз написах! коментара ми за манталитета е въз основа на това изречение: *ПОСЛЕ ДА УТОЧНИМЕ ЧЕ ПОНЕЖЕ ВСИЧКИ СКАПАНИ СЕЛЯНИ ДОЙДОХТЕ В СОФИЯ И СОФИЯ СТАНА АД ЗА ЖИВОТ* и за да ти го кажа по-опростено.. ще пробвам с други думи -> не е задължително да идваш от провинцията, за да си селянин... може да си такъв и ако си си кореняк софиянец... А София, че е пълна със селяндури.. няма спор ;) (а бтв: разлика м/у селянин и селяндур има ! )

НЕ НЕ МОГА АЗ ОБИЧАМ ДА СЕ ЗАЯЖДАМ И ДА ОБИЖДАМ ХОРАТА... НЯКСИ ТАКА СЕ НАСЛАЖДАВАМ...
А ИНАЧЕ СЕЛЯНИН = ЧОВЕК ОТ СЕЛО
КАК АКО СИ ЧИСТОКРЪВЕН СОФИАНЕЦ КАТО МЕНЕ МОЖЕ ДА СИ СЕЛЯНИН БЕ МАМА ТИ ТИ САМА ЛИ СИ ПРОТИВОРЕЧИШ?

току що доказа как :shock:

jane_17
01-30-2009, 00:31
между другото се пише софиЯнец.. а не софиАнец :-o :-D

Darkkiss
01-30-2009, 00:32
между другото се пише софиЯнец.. а не софиАнец :-o :-D СЕЛЯНКО И ТИ НЕ СИ ПО ГРАМОТНА

jane_17
01-30-2009, 00:39
между другото се пише софиЯнец.. а не софиАнец :-o :-D СЕЛЯНКО И ТИ НЕ СИ ПО ГРАМОТНА

po tvoita logika nqma kak da sum selqnka za6toto rodninite mi do 15to kolqno sa ot sofiq :-D puk i.. ne sum 4ovek, koito moje6 da obidi6 otnosno gramatika i punkuaciq.. 1vite 4 klasa, kogato tiq elementarni pravila se u4at, ne mi lipsvat .. ako iska6 da mi kaje6 ne6to.. davai li4no, 4e samo spamim na 4oveka temata

Darkkiss
01-30-2009, 00:56
между другото се пише софиЯнец.. а не софиАнец :-o :-D СЕЛЯНКО И ТИ НЕ СИ ПО ГРАМОТНА

po tvoita logika nqma kak da sum selqnka za6toto rodninite mi do 15to kolqno sa ot sofiq :-D puk i.. ne sum 4ovek, koito moje6 da obidi6 otnosno gramatika i punkuaciq.. 1vite 4 klasa, kogato tiq elementarni pravila se u4at, ne mi lipsvat .. ako iska6 da mi kaje6 ne6to.. davai li4no, 4e samo spamim na 4oveka temata

ohoho izvinqvai 4e az ne sum imal BEL v daskalo i pak sum leko po gramoten ot tebe deto mama i tati sa u4iteli...

jane_17
01-30-2009, 01:16
между другото се пише софиЯнец.. а не софиАнец :-o :-D СЕЛЯНКО И ТИ НЕ СИ ПО ГРАМОТНА

po tvoita logika nqma kak da sum selqnka za6toto rodninite mi do 15to kolqno sa ot sofiq :-D puk i.. ne sum 4ovek, koito moje6 da obidi6 otnosno gramatika i punkuaciq.. 1vite 4 klasa, kogato tiq elementarni pravila se u4at, ne mi lipsvat .. ako iska6 da mi kaje6 ne6to.. davai li4no, 4e samo spamim na 4oveka temata

ohoho izvinqvai 4e az ne sum imal BEL v daskalo i pak sum leko po gramoten ot tebe deto mama i tati sa u4iteli...

vij sega... BEL vsi4ki sme imali.. interesno na koi mu e vlqzlo ne6to v glavata.. i na koi ne... :-D tva na6te kakvi sa teb vuob6te ne te kasae... i ne vijdam do sega s ne6to da si mi pokazal kolko si gramoten... pak ti kazvam.. ako ima6 da mi kazva6 ne6to.. mi go kazvai li4no.. ne e nujno vsi4ki da ti 4etat zakostenelite vuzgledi otnosno jivota... i lipsata na normalno povedenie 6to se otnasq do otno6eniqta ti s horata! ei takiva kato teb... mi ubivat cqlata gordost, 4e sum bulgarka.. kvo si ostava za sofiqnka.... [ako nqkoi q 4ete taq karanica ve4e e napravil razlikata m/u selqnin i selqndur :-D ]

Kostadin_682
01-30-2009, 05:36
Майната им на парите :x

SunSmile
01-30-2009, 08:29
Офф.... такива материални, маловажни и ПРЕХОДНИ неща не ме интересуват!!! Оня с якия мерцедес, парите, ланеца, капризите... ако е тъп, незаинтересован, мислещ се за велик... едва ли би ме впечатлил! пове4е ще ми е хубаво с някой с трабанче (примерно) или без кола, но с хубав характер, характер, който да ми допада, да имаме теми за разговори, сходни, дори й различни интереси... да ме обича...! Дори да не е първия красавец! Ако е великия красавец и плейбой на 20-30, едва ли на 60-70 ще има значение. Ако сега има хубава кола.. след 10 години ще има мн по - хубави. Всичко е преходно - коли, пари, ланци, плейбойски истории... Предпочитам сигурните неща - поведението му, характера, сърцето - неща, които остават за цял живот!!! :?

varnen4e
01-30-2009, 09:16
Darkkiss, убеждавам се все повече и повече, че преценките ти за много неща най- често са грешни... Замисляй се малко преди да кажеш нещо.

mitternacht
02-01-2009, 19:51
Намирам се за хубаво момиче. А като се запознах с мъжа бях и 5-6 кила по-слаба..........Направо секси парче.
Той беше скромен, леко свит, затворен, без приятели, без кола, у тях живеят 3 поколения народ, а финансовите му средства са доста ограничени. Често сме сядали на по 1 чай или 1 топло мляко вечер. Не ми пука за тези неща. Харесала съм го заради друго и го обичам, защото НЕ Е такъв, какъвто описва авторът. Познавам доста момичета, които няма да се водят по такива неща. За жалост са над 20 години.

Друг е въпросът, че сега искам да изкарва повечко пари, за да можем да се отделим. но не заради лукс или гъзария, а просто защото искам финансова стабилност.....

jane_17 от какъв зор той трябва да е силната половинка? Къде го пише? Аз мисля, че съм по-силната половинка и съм искала връзка, в която да дърпам конците. Естествено с времето нещата се уравновесяват, но не искам да се чувствам слаба и беззащитна пред някой мъж. Не искам мъж над моето ниво. не искам и под моето. Искам партньор, с еднакво образование, разбирания и стремежи.


Браво!!Браво!!!Еманципация!!! Ръкопляскам!

Bu7cher
02-01-2009, 20:11
К'ва страна каза,че аз такава не познавам?То и не съществува де...има разлика между любов и използване според мен.