PDA

View Full Version : Тежи ми на съвестта...



likeno0ther
01-24-2009, 19:16
Искам да ви споделя нещо което ми тежи на съвестта от половин година..не искам съвет, не искам нищо...просто искам да го споделя с някого...
Имам прекрасна приятелка от година и нещо която страшно много обичам, аз съм на 21 а тя на 17, с такова момиче като нея не съм бил никога! Дава всичко само да е с мен! Никога не ме е лъгала, никога не ми е казала и дума на въпреки...просто приятелка мечта.
Един ден не ми се обади и ме помоли да я закарам до центъра защото имала среща с някакви момичета и закъснявала вече, отидох да я взема, но тя не беше сама а със неината приятелка Нина. Бях виждал и преди, на кафета беше идвала с нас няколко пъти, но никога не съм и обръщал кои знае какво внимание.
Но този път като я погледнах все едно някои ме удари с нещо по главата..
Това момиче имаше невероятно излъчване и се чудех на себе си как не съм го забелязал до сега..Започнах да си търся причини да изляза с тях, едва ли не - влюбих в това момиче от пръв поглед...беше невероятна, направо оставах без думи като я погледнех...
Това се случи през лятото, Юли месец мисля че беше, защото 2-3 седмици след това заминавахме на море, и щеше да ходим аз, диди (така се казва приятелката ми), въпросната Нина и още 1 приятел с неговата приятелка.
Аз, Диди и Нина щяхме да тръгнем на 6-ти Август, а тоя приятел и неговата приятелка на 8-ми понеже беше на работа.
Приготвихме се, всичко беше ок, но на приятелката ми майка и влезе спешно в болница на 5-ти.. и тя нямаше как да тръгне, мислихме го, кумихме го и в крайна сметка аз и Нина трябваше да тръгнем на 6-ти а Диди, Венци и приятелката му щяха да тръгнат на 8-ми, защото нямаше как да остави майка си.
Беше ми много кофти че стана така, но от друга страна щях да бъда само със Нина и това ме радваше колкото и неправилно да беше..
Дойде въпросната вечер, натоварихме колата и тръгнахме...Живея на 500км от Варна така че пътя ни беше дълъг, говорихме си, оказа се много ама много весело и забавно момиче, просто беше невероятна!
Стигнахме на 7-ми сутринта, настанихме се, взехме си по 1 душ, и в момента в който излезе от банята и я видях имах чуството че сърцето ми ще се пръсне...това момиче беше невероятно - бях влюбен в най-добрата приятелка на приятелката си..
Легнах да почина малко, точно бях задрямал и усетих как някои ляга на леглото до мен...обърнах се и видях Нина - целуна ме...не се дръпнах а отвърнах, в следващия момент правих най-хубавия секс в живота си! Беше прекрасно..но след това започнаха угризенията, не исках да причинявам това на Диди, но беше по-силно от мен! Заспахме и двамата, събудихме се чак вечерта, случката се повтори, бях като в приказка...не мога да го опиша...
Вечерта отидохме на плажа и се къпахме в морето, луната, плажа, все едно бях в някой филм, не вярвах че такова нещо се случва на мен, погледа на това момиче можеше да ме накара да убия човек!
Прибрахме се, пак секс...говорихме си цяла нощ, обясних и че обичам Диди и не искам да я оставям, тя се разплака, каза че това е най-долната постъпка която някога е правила, те са израснали заедно, каза че се чуства ужасно, но само като съм я погледнел съм я карал да се разтапя...
Съмна се, чух се с Диди и Венци по телефона, бяха тръгнали вече, с Нина се възползвахме от последните ни мигове сами. Вечерта остатъка от компанията пристигна, правех се че нищо не е станало и за мое учудване се справях много добре, целувах Диди, но в главата ми беше Нина, не можех да спра да мисля за станалото, Излизахме всички заедно, Нина ме гледаше с един тъжен поглед, като я видех и ми идваше да и се нахвърля..
Тръгнахме да се прибираме, в моята кола бяхме аз, Нина и Диди, по пътя пуснаха песента на която с Нина първият път се целунахме - "Enrique Iglesias - Be With You" погледнах в огледалото и видях че Нина плаче, сърцето ми се сви на топка...в гърлото ми заседна буца, Диди я попита какво става, но Нина отсече - "Нищо, просто спомени..."
Не продумахме на пътя за вкъщи.
2 дни след като се прибрахме Нина ми беше намерила номера и в 2 през нощта ми звънна, първо ме попитам сам ли съм, и след като получи положителен отговор се разплака по телефона, каза ми не че не може да спре да мисли за мен, че тези мигове дето сме прекарали заедно там няма да ги забрави никога, облякох се и отидох да я взема, отидохме вкъщи, пуснахме си нашата песен и пак правихме най-хубавия секс на света!
Виждахме се всяка вечер, след като изпратех Диди, отивах да взема Нина, вече ме беше срам да погледна Диди в очите, обичах я, но бях влюбен и в нина, карахме го така около месец, и накрая не издържах и приключих всякакви взаимоотношения с Нина, казах и че не мога да продължавам да лъжа приятелката си и че това не е редно...плакахме и двамата тогава, но знаехме че така трябва...
Диди така и никога не разбра за случилото се..още ми тежи на съвестта за случилото се, не мога да спра да мисля за Нина, срещахме се няколко пъти след това в компанията на Диди, но не говорехме един с друг...все още сърцето ми се свива като се сетя за прекрасното момиче с което прекарах най-хубавия 1 месец в живота си...все още получавам SMS-и от интернет нощем със съдържанието -"Никога няма да те забравя", все още скрит номер ми звъни нощем и като вдигна мълчи...но това май ще си остане само една лятна авантюра...
Благоря на тези които го прочетоха!

mitkom89
01-24-2009, 19:34
Ти си моя зъл идол!

bogzfaggot
01-24-2009, 19:35
Нямам думи какви егоисти са хората...да нямаш доверие на никой в днешно време брат4е....няам думи за таа история...просто нямам

PreciousDiamond
01-24-2009, 19:37
Съжалявам,но наистина нямам нерви да го изчета.

Накратко - спал е с аверката на гаджето си , после е прекратил сякакви контакти с нея ( не с гаджето си , а с другата) , но сега още нещо го пробождало , като се сетил за нея ..

kypo
01-24-2009, 19:38
звучи измислено, а ако е вярно си слаб щом не можеш да устоиш на изкушението. аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица без да гледам. случвало ми се е да отказвам на една напориста защото си имах приятелка...

Bellatrix
01-24-2009, 19:42
Мразя те!!!!! Дано гориш в ада!!!!!
Най-боли, когато ти изневери с най-добрата приятелка! Случвало ми се е и е най-болезненото нещо на света може би след смъртта на любим човек!!!! Разкъсва отвътре!!!! И какво като съжеляваш и имаш угризения??? Направил си го нали???? Ако Диди някога разбере ще страда невероятно много!!!
Ебаси хората, ебаси приятелите, гаджетата и тн!!!!
Толкова ли няма истинска любов и честност за вас бе хора!!!!!!???
Толко ли не може да сте само с хора, които наистина обичате и да не кръшкате и то с приятелките им????

Bellatrix
01-24-2009, 19:45
ПП. Сори за злобното мнение, ама го мразя тоя.

waaaagh
01-24-2009, 19:45
аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица
Е тва беше умна мисъл
+1

aka6a_vamp
01-24-2009, 19:48
Мерси за пояснението :-)
Ебаси...поредния неориентиран кретен...и кво те пробожда-колики?

Kostadin_682
01-24-2009, 19:49
аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица
Е тва беше умна мисъл
+1
Мда така е...

mitkom89
01-24-2009, 19:54
genius ?!?

An Evil Genius

Naughty_
01-24-2009, 19:54
Мразя те!!!!! Дано гориш в ада!!!!!
Най-боли, когато ти изневери с най-добрата приятелка! Случвало ми се е и е най-болезненото нещо на света може би след смъртта на любим човек!!!! Разкъсва отвътре!!!! И какво като съжеляваш и имаш угризения??? Направил си го нали???? Ако Диди някога разбере ще страда невероятно много!!!
Ебаси хората, ебаси приятелите, гаджетата и тн!!!!
Толкова ли няма истинска любов и честност за вас бе хора!!!!!!???
Толко ли не може да сте само с хора, които наистина обичате и да не кръшкате и то с приятелките им????
Очевидно си го изпитала :? Доста неприятно звучи :x За съжаление никой не е застрахован от подобно двойно предателство :-x

Kostadin_682
01-24-2009, 19:56
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)
Не сте наред :?

mitkom89
01-24-2009, 19:57
Живота си е*ало майката брато :)
Но не мислете, че повечето от вас няма да постъпят така... Всъщност помислете си и ще стигнете до отговора!


Еvil Inside

Kostadin_682
01-24-2009, 19:58
Живота си е*ало майката брато :)
Но не мислете, че повечето от вас няма да постъпят така... Всъщност помислете си и ще стигнете до отговора!


Еvil Inside
Еми аз, лично не бих постъпил така, за разлика от някой хора...

HipHopBlond
01-24-2009, 19:58
Сърцето не пита!!! Целият ни живот и всички влюбвания, които ни се случват, не стават без причина, случват се за да намериш истинската любов сред хилядите... Ако т'ва между вас е било толкова силно и прекрасно е трябвало да останеш с нея и да прекратиш отношенията с Диди!!! Не се самосъжелявай ами би трябвало да те е яд, че си изпуснал Нинчето!!!

Сори за критичното менение, но си е моето!!! Псувайте ме колкото щете :)

Peace \\//

Kostadin_682
01-24-2009, 20:01
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)
Не сте наред :?

Аре бе верните...пффф
Ти се разкрачи некоя пичка па да те вида тогава...
Много знаете да критикувате иначе!
Това, че ти си такъв не значи че и аз съм такъв бе :x ... мислиш ли, че не съм имал възможност да е** някоя ?... просто искам първия път да бъде с човек, когото обичам, а не с някоя там си, която даже не познавам... !!!! недей да съдиш хората без да ги познаваш...

Bellatrix
01-24-2009, 20:04
Комплексарска история... На някои им трябва да е*ът много жени, за да се успокояват, че са велики, а всъщност са въздух под налягане.

Kostadin_682
01-24-2009, 20:05
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)
Не сте наред :?

Аре бе верните...пффф
Ти се разкрачи некоя пичка па да те вида тогава...
Много знаете да критикувате иначе!
Това, че ти си такъв не значи че и аз съм такъв бе :x ... мислиш ли, че не съм имал възможност да е** някоя ?... просто искам първия път да бъде с човек, когото обичам, а не с някоя там си, която даже не познавам... !!!! недей да съдиш хората без да ги познаваш...

Амайко... :D
Той още не е топнал чушката :lol:
Позачакай да видиш какво е добро младежо па тогава ми говори :)
На колко си? 14?15?
хахаххах ... смешен си знаеш ли ? 8-)
14-15 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Glorious
01-24-2009, 20:09
Мерси за пояснението :-)
Ебаси...поредния неориентиран кретен...и кво те пробожда-колики?

Абсолютно съм съгласен. :?

Kostadin_682
01-24-2009, 20:10
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)
Не сте наред :?

Аре бе верните...пффф
Ти се разкрачи некоя пичка па да те вида тогава...
Много знаете да критикувате иначе!
Това, че ти си такъв не значи че и аз съм такъв бе :x ... мислиш ли, че не съм имал възможност да е** някоя ?... просто искам първия път да бъде с човек, когото обичам, а не с някоя там си, която даже не познавам... !!!! недей да съдиш хората без да ги познаваш...

Амайко... :D
Той още не е топнал чушката :lol:
Позачакай да видиш какво е добро младежо па тогава ми говори :)
На колко си? 14?15?
хахаххах ... смешен си знаеш ли ? 8-)
14-15 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Не сериозно питам? Не си ли топил наденицата още?
Не, не съм... можеш да се хилиш, колкото си искаш... но просто не виждам какво му е похвалното в това да изневериш на приятелката си... :?

mitkom89
01-24-2009, 20:11
Комплексарска история... На някои им трябва да е*ът много жени, за да се успокояват, че са велики, а всъщност са въздух под налягане.

Не просто някой знаят че е още рано за глупусти като "ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА ЖИВОТА МИ" "THE ONE AND ONLY". Време е и вие да се осъзнаете ;)

А костадине трябваше да се досетя по-рано че си девствен... Това обяснява много работи :)

aka6a_vamp
01-24-2009, 20:11
Мерси за пояснението :-)
Ебаси...поредния неориентиран кретен...и кво те пробожда-колики?

Абсолютно съм съгласен. :?
С теб винаги сме на едно мнение :D

Kostadin_682
01-24-2009, 20:15
Комплексарска история... На някои им трябва да е*ът много жени, за да се успокояват, че са велики, а всъщност са въздух под налягане.

Не просто някой знаят че е още рано за глупусти като "ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА ЖИВОТА МИ" "THE ONE AND ONLY". Време е и вие да се осъзнаете ;)

А костадине трябваше да се досетя по-рано че си девствен... Това обяснява много работи :)
... добре значи според теб след, като "топна чушката" ще тръгна да изневерявам на приятелката ли си бе? вие хора нещо ви хлопат дъските... проблема ви е че сте просто едни бройкаджии... а бе вие си знаете...

bogzfaggot
01-24-2009, 20:16
Комплексарска история... На някои им трябва да е*ът много жени, за да се успокояват, че са велики, а всъщност са въздух под налягане.

Не просто някой знаят че е още рано за глупусти като "ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА ЖИВОТА МИ" "THE ONE AND ONLY". Време е и вие да се осъзнаете ;)

А костадине трябваше да се досетя по-рано че си девствен... Това обяснява много работи :)Зна4и никой не ви кара да имате сериозни връзки,но като имате такива и казвате на 4овека до себе си 4е го оби4ате и 4е той е "ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ НА ЖИВОТА МИ"...ае моля ти се,за кфо са ви връзки кат само изневерявате обяснете ми???

Naughty_
01-24-2009, 20:18
а на автора като толко много му тежи на съвестта ...да се засили с всичка сила и да се удари в най-близката стена :-x аман от боклуци :? :o

mitkom89
01-24-2009, 20:18
Сещаш ли се, че всяка вечер боб не може да се яде?
Това ми припомня една велика мисъл "Най-обичам боба, леба и да е*а!"

Glorious
01-24-2009, 20:19
Мерси за пояснението :-)
Ебаси...поредния неориентиран кретен...и кво те пробожда-колики?

Абсолютно съм съгласен. :?
С теб винаги сме на едно мнение :D

Да случва се. 8-)

Kostadin_682
01-24-2009, 20:20
Сещаш ли се, че всяка вечер боб не може да се яде?
Това ми припомня една велика мисъл "Най-обичам боба, леба и да е*а!"
вие сте просто едни бройкаджии... това е :?

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:21
Оффф .. аре спрете да се излагате всички !
Vutov, това , че имаш различно мнение, не значи, че трябва да го налагаш . ОК, за теб може да е яко да си ебеш всяка втора путка, която ти се изпречи на пътя, но за други това не е , сеш се?! Има нещо на тоя свят наречено "принципи".
Не се мислете за велики след поредната ви бройка !

mitkom89
01-24-2009, 20:23
Именно тук е разликата между връзка и брак... Въпреки и че при брака се изневерява... Смятай щом баща ти може би изневерява на майка ти, за какво спорим ?!? А и ако си мислите, че тези любими ваши гаджета не ви изневеряват... Последната мацка с която си легнах си има приятел от 4 месеца... Ти смятай за какво иде реч :-P

kobrichka
01-24-2009, 20:23
Доста грубо от товя страна.Това е най-лошото,което можеш да причиниш...изневериш и то не с които ида е,а с най-добрата приятелка на гаджето си.От една страна те разбирам,понякога страстта надделява.Макар да обичаш човека до себе си,да има другкоито да те кара само с поглед да полудяваш.Ок първият път случило се е,но не мога да разбера след,като и двамата сте осъзнавали,че ще нарните въпросната Диди,защо продължихте цял месец? Веднъж направил си грешка случило се е изневерил си не те оневинявам,но да го приемем,че си се отдал на страстта,но защо си продължил цял месец,това за мен е подло.Подло от твоя страна,като гадже и още по -подло от страна на Нина.И това е най-добрата и приятелка,не искам да знам тогава какви ще са и враговете.Хубавото е,че поне си имал капчица уважение към Диди и си прекратил всичко.

elsy
01-24-2009, 20:24
Съжалявам,но наистина нямам нерви да го изчета.

Накратко - спал е с аверката на гаджето си , после е прекратил сякакви контакти с нея ( не с гаджето си , а с другата) , но сега още нещо го пробождало , като се сетил за нея ..
Мерси за резюмето 8-)


по темата: изповядай се

Kostadin_682
01-24-2009, 20:25
Именно тук е разликата между връзка и брак... Въпреки и че при брака се изневерява... Смятай щом баща ти може би изневерява на майка ти, за какво спорим ?!? А и ако си мислите, че тези любими ваши гаджета не ви изневеряват... Последната мацка с която си легнах си има приятел от 4 месеца... Ти смятай за какво иде реч :-P
Легнал си с нея, и щом ти е пуснала, значи всички ще ти пуснат ли бе? не всички са като тая дето си на**** ...

hooliganka89
01-24-2009, 20:26
Ъъъ,аз май съм единствената която ще те подкрепя или по-точно ще те разбера...
Разбирам те,не защото съм изневерявала на гаджето си,а защото бях Нина в твоята история.Боже,никога няма да забравя тръпките които изпитвах,това невероятно чуство...И моят случай беше такъв,човека с когото имах такава връзка прибираше приятелката си и след това аз отивах у тях.
Нищо не те управдава освен това,че си човек,а именно хората правят такива неща,точно такива.

bogzfaggot
01-24-2009, 20:28
Именно тук е разликата между връзка и брак... Въпреки и че при брака се изневерява... Смятай щом баща ти може би изневерява на майка ти, за какво спорим ?!? А и ако си мислите, че тези любими ваши гаджета не ви изневеряват... Последната мацка с която си легнах си има приятел от 4 месеца... Ти смятай за какво иде реч :-PВси4ко се връща само тфа щи кажа ;] сега на тебе не ти пука но ше дойде момент в който на някой на който държиш няма да му-това е реалността

mitkom89
01-24-2009, 20:28
Оффф .. аре спрете да се излагате всички !
Vutov, това , че имаш различно мнение, не значи, че трябва да го налагаш . ОК, за теб може да е яко да си ебеш всяка втора п***а, която ти се изпречи на пътя, но за други това не е , сеш се?! Има нещо на тоя свят наречено "принципи".
Не се мислете за велики след поредната ви бройка !


Чакай малко... никой не говори за бройкане!!! Прочети първо кво е написал автора, прочети какво се пишеше в темата до сега и ти изведнъж изкривяваш всичко... принципи... ами по принцип когато човек е гладен яде нали ?!? Значи когато на човек му се е*е се е*е :) Не може примерно да не ядеш, защото има риба, а ти обичаш пържени картофи :razz: :razz: / Образно казано /

Както казах и по-горе вие като не изневерявате, не значи че вашата половинка го прави! Think about it...

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:31
Оффф .. аре спрете да се излагате всички !
Vutov, това , че имаш различно мнение, не значи, че трябва да го налагаш . ОК, за теб може да е яко да си ебеш всяка втора п***а, която ти се изпречи на пътя, но за други това не е , сеш се?! Има нещо на тоя свят наречено "принципи".
Не се мислете за велики след поредната ви бройка !


Чакай малко... никой не говори за бройкане!!! Прочети първо кво е написал автора, прочети какво се пишеше в темата до сега и ти изведнъж изкривяваш всичко... принципи... ами по принцип когато човек е гладен яде нали ?!? Значи когато на човек му се е*е се е*е :) Не може примерно да не ядеш, защото има риба, а ти обичаш пържени картофи :razz: :razz: / Образно казано /

Както казах и по-горе вие като не изневерявате, не значи че вашата половинка го прави! Think about it...

Чакай, че като прочетох Think about it и се сетих за една песен 8-) Та .. говоря ти за бройки , шото точно това е била Нина за .. аве за автора - бройка ; )
Ама ако си наистина гладен и риба ше ядеш 8-)

mitkom89
01-24-2009, 20:34
хахаха, тва ако е бройка, аз съм водопроводчик...

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:35
Хубаво , а какво е? :D

ELiTyYy
01-24-2009, 20:39
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)

хах това ли е истинския мъж според тебе?!...тоя дето кръшка и лъже уж момичето ,което обича?!...
нещо си в голяма заблуда моето момче...
Истинския мъж е този,който може да обича,и който е обичан..
ткв,който може да задържи едно момиче до него...а не тъп бройкаджия..

А ДО ЧОВЕКА НАПИСАЛ ТЕМАТА...
ти си един долен мухал,който явно не умее да мисли с горната си глава..а мисли само с ХУ* си....
върви си го начукай простак...

Axe_vs_Sword
01-24-2009, 20:41
звучи измислено, а ако е вярно си слаб щом не можеш да устоиш на изкушението. аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица без да гледам. случвало ми се е да отказвам на една напориста защото си имах приятелка...Офффф, ти не си добре :? В стая с 5 жени кръстословица ще ми решава :? Ако бях на твое място... ако искаха да правят секс... е то е ясно - щях да си рисувам депресантски неща 8-)

mitkom89
01-24-2009, 20:43
Хубаво , а какво е? :D

daaaaaaaamn то си го пише човека... Имало е страст, чувства и силно обвързване... Бройкането е просто когато на единия / или на 2мата / не им пука особенно един за друг. Или за вас бройкане е всеки полов акт, който не е съпътстван от половин годишна връзка, изпълнена с подаръци и хомосексуално държане от страна на момчето...
А до това че всеки си намира майстора ми е ясно :) И я чакам моята майсторка 8)

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:46
Хубаво , а какво е? :D

daaaaaaaamn то си го пише човека... Имало е страст, чувства и силно обвързване... Бройкането е просто когато на единия / или на 2мата / не им пука особенно един за друг. Или за вас бройкане е всеки полов акт, който не е съпътстван от половин годишна връзка, изпълнена с подаръци и хомосексуално държане от страна на момчето...
А до това че всеки си намира майстора ми е ясно :) И я чакам моята майсторка 8)

Чувства ?! Какви чувства бе , мен ? Те са се познавали от 1 ден ?! :shock:

aka6a_vamp
01-24-2009, 20:48
Леле къв спам му ударихте :shock:

bogzfaggot
01-24-2009, 20:49
Да ама явно тя го е привли4ала пове4е от приятелката му

hottie
01-24-2009, 20:51
Стана ми много тъно като прочетох историята ти. Колкото и да те упрекват другите те едно не се сещат - ти си човек и то с ччувства, а чувствата не се контролират. Никога не можеш да бъдеш сигурна дали другия или ти самия няма случайно да се влюбиш...а когато се случи вече не си с разума си. Това чувство е неконтолируемо.
Ти си избрал приятелката ти , но си задай въпроса - с нея ли искаш да си винаги, защото те обича или искаш да рискуваш с това момиче Нина в името на взаимната любов? Защото ако ще си с приятелката ти, но мислиш за друга няма смисъл от всички тези мъки.

suunnseT
01-24-2009, 20:55
Леле такъв е живота ... ако бях на място на приятелката ти Незнамм,щях да побеснея ! Вие всички момченца недорасли ... щом е за бройката и за славата .. след време ще се влюбите и яката мацка до вас ще ви ЗА*БЕ .. ама като по филмите и после ще ни пишете сърцераздирателни съжаления !! Изкушение - изкушение , но аз в твоите действия нe виждам мъжкарство ..... ако толкова тe гризе съвестта и искаш тая К**ВА "най-добрата" приятелка ... кажи на момичето си и дано не те е обичала много ! Винаги ще има такива ... мачовци и "най-добри" приятелки !....... зле е работата :booooomb:

П.С : Щом тази която и се води на момичето най-добра приятелка и с която си бил .. чувстваш нещо необяснимо Ок .. но след време ще ти се върне , защото трябваше да се въздаржиш .. поне най-малко от уважение

mitkom89
01-24-2009, 20:57
, отидох да я взема, но тя не беше сама а със неината приятелка Нина. Бях виждал и преди, на кафета беше идвала с нас няколко пъти, но никога не съм и обръщал кои знае какво внимание.
Но този път като я погледнах все едно някои ме удари с нещо по главата..
Това момиче имаше невероятно излъчване и се чудех на себе си как не съм го забелязал до сега..Започнах да си търся причини да изляза с тях, едва ли не - влюбих в това момиче от пръв поглед...беше невероятна, направо оставах без думи като я погледнех...
...


, и в момента в който излезе от банята и я видях имах чуството че сърцето ми ще се пръсне...това момиче беше невероятно - бях влюбен в най-добрата приятелка на приятелката си..



Край на цитата :) А костадине, да легнах си с нея защото имах възможност. Не съм казвал че всяка ще ми пусне. Напротив, грозен съм и нямам особенно привлекателен характер, НО все пак не аз съм девствен. Просто го дадох като пример, че просто някой хора като ги сърби се почесват или намират някой да ги почеше... Може да ти звучи глупаво, но е факт!

И като тръгнете да ми говорите, вижте пак какво е писал автора... Вярвате на половинката си? И тя му е вярвала... Мисля че с по-железни доводи не може да изкочите, така че ви предлагам да легнете да поспите :-P :P

PreciousDiamond
01-24-2009, 20:59
Просто не правят разлика между любов и сексуално привличане ; ) :-P

bogzfaggot
01-24-2009, 21:13
, отидох да я взема, но тя не беше сама а със неината приятелка Нина. Бях виждал и преди, на кафета беше идвала с нас няколко пъти, но никога не съм и обръщал кои знае какво внимание.
Но този път като я погледнах все едно някои ме удари с нещо по главата..
Това момиче имаше невероятно излъчване и се чудех на себе си как не съм го забелязал до сега..Започнах да си търся причини да изляза с тях, едва ли не - влюбих в това момиче от пръв поглед...беше невероятна, направо оставах без думи като я погледнех...
...


, и в момента в който излезе от банята и я видях имах чуството че сърцето ми ще се пръсне...това момиче беше невероятно - бях влюбен в най-добрата приятелка на приятелката си..



Край на цитата :) А костадине, да легнах си с нея защото имах възможност. Не съм казвал че всяка ще ми пусне. Напротив, грозен съм и нямам особенно привлекателен характер, НО все пак не аз съм девствен. Просто го дадох като пример, че просто някой хора като ги сърби се почесват или намират някой да ги почеше... Може да ти звучи глупаво, но е факт!

И като тръгнете да ми говорите, вижте пак какво е писал автора... Вярвате на половинката си? И тя му е вярвала... Мисля че с по-железни доводи не може да изкочите, така че ви предлагам да легнете да поспите :-P :PНе вярвям на никой освен на истинските ми прятели,майка ми и себе си,и жените и мъжете са еднакво подли

mitkom89
01-24-2009, 21:16
Аз пък вярвам само на 2ма човека: Единия съм АЗ, другия все още незнам кой е 8-)

Прешъс мисля че 21 годишен човек може да прави тази разлика и тя се вижда от написаното, не си смучи доводи от пръстите!!! Get use to it!!!

bogzfaggot
01-24-2009, 21:19
Аз пък вярвам само на 2ма човека: Единия съм АЗ, другия все още незнам кой е 8-)

Прешъс мисля че 21 годишен човек може да прави тази разлика и тя се вижда от написаното, не си смучи доводи от пръстите!!! Get use to it!!!Щом е влюбен за кфо е бил с онова моми4е...само той си знае...тфа любовта е мн тъпо нещо да го ева

mitkom89
01-24-2009, 21:25
Любовта към всяко нещо се изразява по различен начин... Щом обичаш да слушаш хаус / примерно / защо слушаш и рап /примерно/ ?!? Става въпрос за крайности. колкото и да не искате да го проумеете е така. В днешния свят се случват такива неща. Искаш да осъждаш хората ли ? Давай...
Някой от тези хора имат деца и продължават да изневеряват. Това по-малко хора ли ги прави ?!?

Плюс че имам една теория според която любовта и секса имат много малко допирни точки, но това е тема на друг разговор :lol: :lol: 8)

bogzfaggot
01-24-2009, 21:31
Любовта към всяко нещо се изразява по различен начин... Щом обичаш да слушаш хаус / примерно / защо слушаш и рап /примерно/ ?!? Става въпрос за крайности. колкото и да не искате да го проумеете е така. В днешния свят се случват такива неща. Искаш да осъждаш хората ли ? Давай...
Някой от тези хора имат деца и продължават да изневеряват. Това по-малко хора ли ги прави ?!?

Плюс че имам една теория според която любовта и секса имат много малко допирни точки, но това е тема на друг разговор :lol: :lol: 8)Ха никой не е казал 4е траа да осъждаме 4овека се пак 4увствата не могат да се контролират особено щом е имало такова привли4ане,но все пак се 4удя защо не е тръгнал с таа нина

Kostadin_682
01-24-2009, 21:34
Ами щом си казал на даен чоерк че го обичашп и т.н ... как може да изневеряваш на този човек и да излизаш под предтекст, че не ти се яде риба а пържени картофи... :?

hottie
01-24-2009, 21:39
Ами щом си казал на даен чоерк че го обичашп и т.н ... как може да изневеряваш на този човек и да излизаш под предтекст, че не ти се яде риба а пържени картофи... :?

Чувствата не се контролират... а в същия момент не иска да остави приятелката си защото много държи на нея и си я обича, макар и по друг начин. В случая и тримата са за оплакване.

Kostadin_682
01-24-2009, 21:40
Ами щом си казал на даен чоерк че го обичашп и т.н ... как може да изневеряваш на този човек и да излизаш под предтекст, че не ти се яде риба а пържени картофи... :?

Чувствата не се контролират... а в същия момент не иска да остави приятелката си защото много държи на нея и си я обича, макар и по друг начин. В случая и тримата са за оплакване.
Какви чувства бе хора той я познава от 1 ден... това си е чисто сексуално привличане... а бе ... ще кажа само 1.... големи са да се оправят...

taffy
01-24-2009, 21:47
Мразя те!!!!! Дано гориш в ада!!!!!
Най-боли, когато ти изневери с най-добрата приятелка! Случвало ми се е и е най-болезненото нещо на света може би след смъртта на любим човек!!!! Разкъсва отвътре!!!! И какво като съжеляваш и имаш угризения??? Направил си го нали???? Ако Диди някога разбере ще страда невероятно много!!!
Ебаси хората, ебаси приятелите, гаджетата и тн!!!!
Толкова ли няма истинска любов и честност за вас бе хора!!!!!!???
Толко ли не може да сте само с хора, които наистина обичате и да не кръшкате и то с приятелките им????

И.. значи.. още след първия път ви станало гадно ама сте продължили.. Цял месец сте го прайли (с угризения), и все пак.. Еми, човече.. ти си нещастник.. Не заслужаваш приятелката си!! :-x

mitkom89
01-24-2009, 21:55
Не вярвате ли в любовта от пръв поглед ?!? Какво значение има дали я познава от 1, 10 или 434324 дни? Чувствата са си чувства, искаш или не искаш. А защо не е тръгнал не мога да кажа точно, но предполагам че е защото не е искал да разбие сърцето на приятелката си :) Това е нещо като благородната лъжа... Да кажем благородно премълчаване :D

Kostadin_682
01-24-2009, 22:06
Не вярвате ли в любовта от пръв поглед ?!? Какво значение има дали я познава от 1, 10 или 434324 дни? Чувствата са си чувства, искаш или не искаш. А защо не е тръгнал не мога да кажа точно, но предполагам че е защото не е искал да разбие сърцето на приятелката си :) Това е нещо като благородната лъжа... Да кажем благородно премълчаване :D
Everybody is known what, is the best things for himself... I wouldn't do that...
have a good night \/

bogzfaggot
01-24-2009, 22:13
Не вярвате ли в любовта от пръв поглед ?!? Какво значение има дали я познава от 1, 10 или 434324 дни? Чувствата са си чувства, искаш или не искаш. А защо не е тръгнал не мога да кажа точно, но предполагам че е защото не е искал да разбие сърцето на приятелката си :) Това е нещо като благородната лъжа... Да кажем благородно премълчаване :DНз може би...аве се ми е таа 4есно казано ;д

JahSoldier
01-24-2009, 23:21
Everybody is known what, is the best things for himself... I wouldn't do that...
have a good night \/

Лош английски .. :-o 8-)

likeno0ther
01-25-2009, 01:01
Прочетох всичките мнения, благодаря на тези които писаха.
Не искам съвет нито очаквам разбиране, благодаря на тези които ме разбраха, просто ми тежеше на съвестта и трябваше да го споделя с някого било то дори и някакъв форум.
За тези които не разбраха, обичам приятелката си и то много! Не искам да я изоставям заради моментно увлечение (въпреки че се оказа че не е толкова моментно)
Диди е прекрасен човек, и не заслужава подобно нещо!
От друга страна Нина - абослютна нейна протовоположност! Това момиче успява да ме накара да направя и невъзможното само с един поглед...но няма значение.
Пак благодаря на всички за коментарите!

ThereIsNoWayOut
01-25-2009, 01:28
Добре бе човек , първо не се ли притесняваш , че приятелката ти както е на 17 година не посещава тоя форум редовно и с такава лекота си ползваш имена и т.н. .. както и да е ... това настрани . Ако наистина си обичал приятелката си нямаше да постъпиш така , нз какво да ти кажа ... или това което го написа не е истина или си супер слаб .. супер долно и некоректно си постъпил и ако имаш поне малко доблест и съвест ще отидеш и да ще разкажеш всичко на приятелката си и ще сложиш край на всичко ... (тя не го заслужава но.. ) в противен случай ще живееш цял живот с тия огризения ....

LitTleJ
01-25-2009, 01:46
Eми...простотии.Всякви филми ги има.

Ou7taControL
01-25-2009, 03:12
towa e mnogo gadno.. daje neznam kakwo da ti kaja.. kakwoto i da kaja nqma smisul.. :(

PreciousDiamond
01-25-2009, 06:36
Aве ... истината е , че колкото и да спорим не можем да променим нищо от станалото . Нито аз мога да знам как ТОЙ се чувства, нито някой от вас. Така че ... каквото и да си говорим никога няма да успеем да разберем какво е било в главата на автора наистина ; )

mitkom89
01-25-2009, 07:13
Everybody is known what, is the best things for himself... I wouldn't do that...
have a good night \/

Why don`t you focking learn some focking english you focking retard :o :smt068

sextazy_baby
01-25-2009, 07:16
Ти си много тъп бе...защо не се постави на мястото на приятелката си поне замалко?Тея глупости че я обичаш...няма смисъл да го казваш.Айде изневяра,разбирам,ама едно че е с нейна "приятелка",друго че не е веднъж а повече от месец!И много я обичаш,нали... :?

mitkom89
01-25-2009, 07:19
май нещата изглеждат гадно от женска гледна точка :shock:

PreciousDiamond
01-25-2009, 07:20
май нещата изглеждат гадно от женска гледна точка :shock:

Точно това щях да напиша 8-)

mitkom89
01-25-2009, 07:33
Това е така защото е няма тази солидарност и тази привързаност както е има при момчетата... Примерно ако 2ма приятели / много добри приятели/ и единия преспи с мацката на другия / ако другия не е тотално куку или не е хлътнал до уши / мисля че ще го преглътнат, докъто вие сте зли и долни, и не можете да си представите как някоя друга ще се е*е с вашия пич.

МММ май написано не звучи толкова достоверно колкото си го мислех... :shock:

Kostadin_682
01-25-2009, 07:53
Everybody is known what, is the best things for himself... I wouldn't do that...
have a good night \/

Why don`t you focking learn some focking english you focking retard :o :smt068
haha... you're funny you know... If you love some one, really love him, you wouldn't cheat to her... if you do it you doesn't love her, and doesn't deserve her love... :x ... and don't say me to learn English because your language is really bad... think about that... you need a teacher man... have a nice day...

balu4ka
01-25-2009, 07:56
Станалото ..станало.!Но, добрв е ч си разбрал колко подло си постъпил...Тва да го напраиш с най-добрата и приятелка е е баси тъпото чесно.Ако бях аз нямаш да те погледнна....!Случвало ми се е този човек като разбрах го намразих страшно много.А момичето..не го и погледнах ;)

mitkom89
01-25-2009, 08:02
yea right, regards for the translator :D why should i need a teacher man :D your mom taught me well for now :-P

Kostadin_682
01-25-2009, 08:10
yea right, regards for the translator :D why should i need a teacher man :D your mom taught me well for now :-P
if you say something about my mother, I am gone to fuck you up get it ?

mitkom89
01-25-2009, 08:15
и така продължавам на БГ защото на английски не можеш да си оправиш мислите :razz: мисля че темата найстина се изчерпа и няма смисъл да се плюем / да ти се смеем на грамотността / За това стягай си багажа и газ на училище :D

Bellatrix
01-25-2009, 08:20
Everybody is known what, is the best things for himself... I wouldn't do that...
have a good night \/

Why don`t you focking learn some focking english you focking retard :o :smt068
haha... you're funny you know... If you love some one, really love HER, you wouldn't cheat ON her... if you do it you DON't love her, and DON't deserve her love... :x ... and don't TELL me to learn English because your language is really bad... think about that... you need a teacher man... have a nice day...

Иначе съм абсолютно съгласна с мненията ти и си дяволски свестен човек :)

FiRe_LaDy
01-25-2009, 08:27
Не ми се е случвало,но дано и не се случи никога.Толкова долна постъпка!Като си могъл да спиш с нея...защо не можа и на приятелката си да признаеш!?Съжаляваш ... а като го направи?На всичкото отгоре няколко пъти .... :o

slun4ice_90
01-25-2009, 08:39
Сигурно наистина,не ти е леко и сега...Обаче аз не разбирам как може да обичаш Диди,а да й изневериш с нейната фр-ка от детство. :shock: Поне да беше скъсал с Диди първо... И всичко това да продължава цял месец почти....И сега да оставиш Нина след всичко това...Все едно нищо не се е случило... :? Това просто е непростимо....

Whyniser
01-25-2009, 09:37
Няма що ти си направо един смотаняк.Много силно се обичате с тази Диди цяла година момичето мечта и т.н. Но сигурно на Нина са и пораснали гърдите и дупето и краката са стегнати като стоманена нишка.И сега веднага отиваш при другата.Ретард :!:

DessieQueen
01-25-2009, 09:41
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)

Абе ти си някъв супер малоумник бе. За тебе чувствата нищо ли не са?? Пфф аман от такива тешкари! :-x

hottie
01-25-2009, 10:01
я по-полека със спама

Leksi23
01-25-2009, 10:23
Егати в какъв шибан свят живеем!! Стоиш си ти в София(примерно) при болната си майка,а някъде по морето се клатят яко гаджето и "най-добрата" ти приятелка, за какво си говорим? Къде ти е морала ве пикльо? Сливи ли имаш в устата си( по ирония на съдбата тогава си имал), можеше да кажеш на момичето, че искаш да си с другата, вместо да я чукаш нам си колко време. Съжаляваш, я стига! Предлагам да направиш най-доброто в случая и да кажеш на момичето, голяма услуга ще и направиш, таман да се очисти от два боклука! Съжалявам, но мразя предателски същества! И не е въпоса в това, че си павил секс с приятеката и, а в това че си долна мръсна мижитурка наричаща себе си мъж, предателството е най-долното и гнусно за мен нещо. Ай със здраве!

Kostadin_682
01-25-2009, 10:30
Требвало е да боцнеш и на твоя приятел приятелката :D
Евала браво!
Такива като тебе да има повече а не слъзливи гейове 8)
Хич да ти не е зор, могъл - е***
:)

Абе ти си някъв супер малоумник бе. За тебе чувствата нищо ли не са?? Пфф аман от такива тешкари! :-x

НЕ!
:D
:smt077
Остави момчето бе, то е на принципа, ядеш е*** и бягаш :razz:

babylove
01-25-2009, 10:56
Мисля, че трябва да кажеш всичко на Диди, колкото и късно да е. И другото, което мисля е, че Нина не е дори приятелка на Диди, даже не говоря за истинска приятелка, а просто приятелка. Според мен, Нина е гадно момиче, което те оплита в мрежите си. Ако наистина дървеше на Диди нямаше да се вмъкне в леглото ти и другото, което е като си и казал, че приклиучвате нямаше да ти звъни и праща SMS-i.

Barbie
01-25-2009, 12:18
Прочетох всичките мнения, благодаря на тези които писаха.
Не искам съвет нито очаквам разбиране, благодаря на тези които ме разбраха, просто ми тежеше на съвестта и трябваше да го споделя с някого било то дори и някакъв форум.
За тези които не разбраха, обичам приятелката си и то много! Не искам да я изоставям заради моментно увлечение (въпреки че се оказа че не е толкова моментно)
Диди е прекрасен човек, и не заслужава подобно нещо!
От друга страна Нина - абослютна нейна протовоположност! Това момиче успява да ме накара да направя и невъзможното само с един поглед...но няма значение.
Пак благодаря на всички за коментарите!

Човек, ще ме прощаваш, ама всичко това е безумно тъпо.

Ти приятелката си не я обичаш. Това не е любов. Не съм аз тази, дето да ти казва какво чувстваш...ама кел файда от такава лъжлива, грозна и двулична любов.

Сам казваш - "Диди е прекрасен човек, и не заслужава подобно нещо!" След като го осъзнаваш, редно е да си събереш партакешите и да дадеш шанс на момичето да намери някое свястно момче, което ще може да я обича, както тя заслужава. (А не момче, което се люби с нея и след 2 часа е в леглото с най-добрата й приятелка.) Направи й услуга и й спести мъчението да вярва на човек, който докато я целува си мисли за друга.

Тя рано или късно ще разбере. Ще й разбиеш сърцето. Ти явно си някакъв върховен егоист, но бъди поне за малко мъж, а не плужек, и остави момичето да бъде щастливо с някой друг. Или поне и дай шанса да избере иска ли да бъде с мекотело като тебе или не. Кажи й истината, преди да я е разбарала от другаде. Ако поне малко я уважаваш...

likeno0ther
01-25-2009, 17:06
Aве ... истината е , че колкото и да спорим не можем да променим нищо от станалото . Нито аз мога да знам как ТОЙ се чувства, нито някой от вас. Така че ... каквото и да си говорим никога няма да успеем да разберем какво е било в главата на автора наистина ; )

Наистина е така


Добре бе човек , първо не се ли притесняваш , че приятелката ти както е на 17 година не посещава тоя форум редовно и с такава лекота си ползваш имена и т.н. .. както и да е ... това настрани . Ако наистина си обичал приятелката си нямаше да постъпиш така , нз какво да ти кажа ... или това което го написа не е истина или си супер слаб .. супер долно и некоректно си постъпил и ако имаш поне малко доблест и съвест ще отидеш и да ще разкажеш всичко на приятелката си и ще сложиш край на всичко ... (тя не го заслужава но.. ) в противен случай ще живееш цял живот с тия огризения ....

Не знам дали влиза във форума и затова съм сменил имената/
Обичам приятелката си наистина, може да съм слаб, не знам...но ако и ти видиш онова момиче..не знам как ще реагираш (не че приятелката ми е грозна..) но Нина е...нямам думи!
Да знам че постъпката е много долна, но...така се случи просто..
А иначе Диди няма от къде да разбере, само аз и Нина знаем..няма от къде другаде да разбере.
Започвам все повече да се колебая дали да остана със нея или да прекратя всичко и да се хвана със Нина. Не знам много съм объркан. Днес звънях на Нина, затвори ми и след 2 минути ми писа СМС че са със Диди заедно и щяла да ми звънне тази нощ по късно...
Оставям се по течението пък да става каквото ще...
Благодаря на всички за мненията!

Bu7cher
01-25-2009, 17:11
Братле,мани ебавката ма ти си много краен тип :/ направо ме разцепи...аз си мислих,че аз правя глупости,ама като го прочетох това...
Аз съм изневерявал 1 път ... и после си признах и мисля,че ще е правилно и ти така да направиш.Лично мнение.
А дали я обичаш...щом ти тежи,сигурно я обичаш,но за да го направиш...нито си я оценявал,нито си я обичал.Е...вече може да си я оценил,но може да е твърде късно :P .

likeno0ther
01-25-2009, 17:15
Братле,мани ебавката ма ти си много краен тип :/ направо ме разцепи...аз си мислих,че аз правя глупости,ама като го прочетох това...
Аз съм изневерявал 1 път ... и после си признах и мисля,че ще е правилно и ти така да направиш.Лично мнение.
А дали я обичаш...щом ти тежи,сигурно я обичаш,но за да го направиш...нито си я оценявал,нито си я обичал.Е...вече може да си я оценил,но може да е твърде късно :P .

Не ми е за пръв път да изневерявам, но за пръв път ми е гузно, не знам защо, може би защото обичам това момиче...
Не мисля да си признавам, няма нужда да страда повече, а ако събитията се развият така че остана със Нина, тя сама че разбере, миля че ще е досатъчно тежък удар да разбере че съм я зарязал заради най-добрата и приятелка, че отгоре на всичко и да знае че съм преспал със нея на морето, а и след това сме имали нещо като връзка зад гърба и...не знам как ще го понесе и не искам да я тормозя повече...

mitkom89
01-25-2009, 18:03
Моя зъл идол!!! Продължавам да ти се възхищавам!

Bellatrix
01-25-2009, 18:09
Братле,мани ебавката ма ти си много краен тип :/ направо ме разцепи...аз си мислих,че аз правя глупости,ама като го прочетох това...
Аз съм изневерявал 1 път ... и после си признах и мисля,че ще е правилно и ти така да направиш.Лично мнение.
А дали я обичаш...щом ти тежи,сигурно я обичаш,но за да го направиш...нито си я оценявал,нито си я обичал.Е...вече може да си я оценил,но може да е твърде късно :P .

Не ми е за пръв път да изневерявам, но за пръв път ми е гузно, не знам защо, може би защото обичам това момиче...
Не мисля да си признавам, няма нужда да страда повече, а ако събитията се развият така че остана със Нина, тя сама че разбере, миля че ще е досатъчно тежък удар да разбере че съм я зарязал заради най-добрата и приятелка, че отгоре на всичко и да знае че съм преспал със нея на морето, а и след това сме имали нещо като връзка зад гърба и...не знам как ще го понесе и не искам да я тормозя повече...
Добре, че всичко в живота се връща... Не мога да повярвам, че ти твърдиш, че често ей тъй си изневеряваш и все пак я обичаш. Ако беше сега пред мен щях само с поглед да те убия.
ПП. Мъчно ми е за Диди. Много. Знам какво ще изживее.

waaaagh
01-25-2009, 18:22
Не ми е за пръв път да изневерявам, но за пръв път ми е гузно, не знам защо, може би защото обичам това момиче...
След тея мъдри мисли ми се иска да ти завра динамит в аналното отверстие с извинение-о,да, ти си егати пича. Я сподели драги-колко мина докато беше с предишната си приятелка? :booooomb: :-x

likeno0ther
01-25-2009, 18:24
Добре, че всичко в живота се връща... Не мога да повярвам, че ти твърдиш, че често ей тъй си изневеряваш и все пак я обичаш. Ако беше сега пред мен щях само с поглед да те убия.
ПП. Мъчно ми е за Диди. Много. Знам какво ще изживее.

Имах предвид че съм изневерявал много пъти, но не на нея а на други.
На нея изневерих за пръв път със Нина...
И преди много пъти съм кръшкал, но никога не ми е било гузно заради това, а сега нещата седят по друг начин.

waaaagh
01-25-2009, 18:33
Имах предвид че съм изневерявал много пъти, но не на нея а на други.
На нея изневерих за пръв път със Нина...
И преди много пъти съм кръшкал, но никога не ми е било гузно заради това, а сега нещата седят по друг начин.

Абе,пич,не че нещо искам да ти намекна ама ти не затопляш ли леко, че с тая си изявления само доказваш колко си жалък всъщност?

П.С. ега розов слон ти го набута защото е решил да кръшка от слоницата си :razz:

mArMaLaDkA
01-25-2009, 18:48
Погнусена и отвратена съм!И това,което изпитвам в опит да си представя как ще се чувства въпросната Диди,като научи,сигурно болката е по 10.Какъв малоумник си ти,бе?!Как можеш да се наречеш мъж?!Ти знаеш ли какво е любов,бе,кретен?!!?Не може да обичаш някого и да му изневеряваш системно,при това с най-близкото същество на приятелката си!Що за плужек си ти,че нямаш доблестта да отидеш и поне да кажеш на приятелката си какви мръсотии сте вършили зад гърба й,при това повече от 5 пъти!Що за нещастник си ти,бе!?Ти си жалък страхливец!Нямаш смелостта да й кажеш за гнусната ВИ постъпка и си мислиш,че се оневиняваш с "Обичам я"!Я се осъзнай бе,мухльо!Оттърви момичето от боклук,като себе си и оная глупачка!И какво като въпросната Нина била с големи гърди,хубави крака и изобщо хубава физика?След 10 години няма да прилича на нищо.Ще е общо гадже на целия град.За каква любов говорим,щом не можеш да си владееш пишката и тичаш след всяка приличаща на манекенка?Ти не веднъж споменаваш,че Нина била страшна.ОчеИЗВАДНО е,че ти си само с нея,заради секса.Ебати хората,ебати любовта,ебати!Да ви пикая върху "чувствата" на някои!Майката на момичето влиза в болница и то остава при нея.Не стига,че е казала ти да вървиш,ами ти вместо да се радваш,че гаджето ти вярва,ти веднага скачаш при "приятелката й"!Явно ти е заложено вече...нали във всяка връзка си изневерявал...То ти е навик явно.Това не променя обаче,че си малоумен СТРАХЛИВЕЦ,който се опитва да спаси кожата с тъпото "Не искам да я наранявам повече,обичам я"!Дрън-дрън!Жалкото е,че по-голяма част от мъжете са такива.И докато има такива същества като теб,жените ще страдат. :?

Bellatrix
01-25-2009, 19:48
Погнусена и отвратена съм!И това,което изпитвам в опит да си представя как ще се чувства въпросната Диди,като научи,сигурно болката е по 10.Какъв малоумник си ти,бе?!Как можеш да се наречеш мъж?!Ти знаеш ли какво е любов,бе,кретен?!!?Не може да обичаш някого и да му изневеряваш системно,при това с най-близкото същество на приятелката си!Що за плужек си ти,че нямаш доблестта да отидеш и поне да кажеш на приятелката си какви мръсотии сте вършили зад гърба й,при това повече от 5 пъти!Що за нещастник си ти,бе!?Ти си жалък страхливец!Нямаш смелостта да й кажеш за гнусната ВИ постъпка и си мислиш,че се оневиняваш с "Обичам я"!Я се осъзнай бе,мухльо!Оттърви момичето от боклук,като себе си и оная глупачка!И какво като въпросната Нина била с големи гърди,хубави крака и изобщо хубава физика?След 10 години няма да прилича на нищо.Ще е общо гадже на целия град.За каква любов говорим,щом не можеш да си владееш пишката и тичаш след всяка приличаща на манекенка?Ти не веднъж споменаваш,че Нина била страшна.ОчеИЗВАДНО е,че ти си само с нея,заради секса.Ебати хората,ебати любовта,ебати!Да ви пикая върху "чувствата" на някои!Майката на момичето влиза в болница и то остава при нея.Не стига,че е казала ти да вървиш,ами ти вместо да се радваш,че гаджето ти вярва,ти веднага скачаш при "приятелката й"!Явно ти е заложено вече...нали във всяка връзка си изневерявал...То ти е навик явно.Това не променя обаче,че си малоумен СТРАХЛИВЕЦ,който се опитва да спаси кожата с тъпото "Не искам да я наранявам повече,обичам я"!Дрън-дрън!Жалкото е,че по-голяма част от мъжете са такива.И докато има такива същества като теб,жените ще страдат. :?
+84676765595587. Всичко, което мисля. МНого много много точно казано.

mitkom89
01-25-2009, 21:14
Кво се правите на невинни ?!? Вие сте същите, дори много от нежния пол правят дори по-грозни картинки от описаната / не че е грозна, по-скоро бих я наракъл нормална, но... / И такъв е света... И такъв ще бъде

SunShinePearl
01-25-2009, 21:21
Егати в какъв шибан свят живеем!! Стоиш си ти в София(примерно) при болната си майка,а някъде по морето се клатят яко гаджето и "най-добрата" ти приятелка, за какво си говорим? Къде ти е морала ве пикльо? Сливи ли имаш в устата си( по ирония на съдбата тогава си имал), можеше да кажеш на момичето, че искаш да си с другата, вместо да я чукаш нам си колко време. Съжаляваш, я стига! Предлагам да направиш най-доброто в случая и да кажеш на момичето, голяма услуга ще и направиш, таман да се очисти от два боклука! Съжалявам, но мразя предателски същества! И не е въпоса в това, че си павил секс с приятеката и, а в това че си долна мръсна мижитурка наричаща себе си мъж, предателството е най-долното и гнусно за мен нещо. Ай със здраве!
няма какво да добавя.................. :-x :-x :-x :-x о не мога да се сдържа ГОЛЯМ,ОГРОМЕН,МЕГА ЛИГЛЮ СИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! чувствал се гадно.... :-x :-x :-x :-x омг нямам думи

likeno0ther
01-25-2009, 22:43
Кво се правите на невинни ?!? Вие сте същите, дори много от нежния пол правят дори по-грозни картинки от описаната / не че е грозна, по-скоро бих я наракъл нормална, но... / И такъв е света... И такъв ще бъде

mitkom89 Благодаря за разбирането
А до другите които ме плюят, не мислете че се гордея с тази си постъпка, просто съм в много кофти положение и аз самият не знам как да постъпя :(

Barbie
01-25-2009, 22:44
Да знам че постъпката е много долна, но...така се случи просто..
А иначе Диди няма от къде да разбере, само аз и Нина знаем..няма от къде другаде да разбере.
Започвам все повече да се колебая дали да остана със нея или да прекратя всичко и да се хвана със Нина. Не знам много съм объркан. Днес звънях на Нина, затвори ми и след 2 минути ми писа СМС че са със Диди заедно и щяла да ми звънне тази нощ по късно...
Оставям се по течението пък да става каквото ще...
Благодаря на всички за мненията!

Това момиче по-голям късмет от това да я зарежеш няма да види никога. Объркан - на баба ми хвърчилото. Казвам ти, бъди малко мъж и я отърви от лицемерната си особа.

likeno0ther
01-25-2009, 22:49
Да знам че постъпката е много долна, но...така се случи просто..
А иначе Диди няма от къде да разбере, само аз и Нина знаем..няма от къде другаде да разбере.
Започвам все повече да се колебая дали да остана със нея или да прекратя всичко и да се хвана със Нина. Не знам много съм объркан. Днес звънях на Нина, затвори ми и след 2 минути ми писа СМС че са със Диди заедно и щяла да ми звънне тази нощ по късно...
Оставям се по течението пък да става каквото ще...
Благодаря на всички за мненията!

Това момиче по-голям късмет от това да я зарежеш няма да види никога. Объркан - на баба ми хвърчилото. Казвам ти, бъди малко мъж и я отърви от лицемерната си особа.

Виж, за това момиче аз означавам много, и е направила страшно много жертви само и само да е с мен, и до ден днешен не говори с баща си заради мен, и това е едно от най-малките неща които е направила, жал ми е да я оставя..не знам как ще го понесе..още повече че заради неина приятелка..

Barbie
01-25-2009, 23:08
Виж, за това момиче аз означавам много, и е направила страшно много жертви само и само да е с мен, и до ден днешен не говори с баща си заради мен, и това е едно от най-малките неща които е направила, жал ми е да я оставя..не знам как ще го понесе..още повече че заради неина приятелка..


За това момиче означаваш изобщо НЕЩО, защото тя вероятно всъщност не знае какво си. Кажи й какво си правил зад гърба й и ще видим какво си ти за нея. Това, че тя те обича толкова би трябвало да те кара да потънеш в земята, вместо да я съжаляваш. Ти не се опитваш да предпазиш нея - предпазваш себе си. Защото не е лесно да застанеш зад действията си и да поемеш отговорност. (Защо си въобразяваш, че си толкова специален? Подвел си я успешно, майсторски си я излъгал - това ти го признавам. Но иначе си безхарактерен страхливец. А една жена има нужда от мъж до себе си. Покажи й тази тема. Нека види кого е обичала и за кого се е жертвала. Тъжното е, че ще се научи да се съмнява в хората и в любовта. Но поне ще се избави от тебе.)

И, повярвай ми, ще те преживее. Ще страда, ще е наранена, но ще те преживее и още как. Лекета като теб се преживяват - идват и си отиват. Не я съжалявай, както казах, ще й направиш услуга да й покажеш какъв си всъщност. И да я оставиш да намери мъж, който може да й даде това, от което се нуждае една жена.

Мислиш, че й даваш нещо? Нищо не даваш. Колкото по-бързо се разкараш от живота й, толкова по-добре за нея.

dasd1
01-26-2009, 12:15
[quote="likeno0ther]
Виж, за това момиче аз означавам много, и е направила страшно много жертви само и само да е с мен, и до ден днешен не говори с баща си заради мен, и това е едно от най-малките неща които е направила, жал ми е да я оставя..не знам как ще го понесе..още повече че заради неина приятелка..

Ти не я обичаш отговора е в това което съм удебелил.. просто знаеш че е направила много за теб и за това не искаш да я нараниш защото се чувстваш някак си длъжен да бъдеш с нея заради нещата които е направила да бъде с теб.. по добре и кажи рано или късно тя сама ще разбере което е по лошо ;]

kypo
01-26-2009, 12:47
аз като виден ум, и защото съм чел библията ще цитирам "Защото няма нещо тайно, което не ще стане явно, нито потаено, което не ще се узнае и не ще излезе на яве." Лука 8:17

SunShinePearl
01-26-2009, 13:45
Да знам че постъпката е много долна, но...така се случи просто..
А иначе Диди няма от къде да разбере, само аз и Нина знаем..няма от къде другаде да разбере.
Започвам все повече да се колебая дали да остана със нея или да прекратя всичко и да се хвана със Нина. Не знам много съм объркан. Днес звънях на Нина, затвори ми и след 2 минути ми писа СМС че са със Диди заедно и щяла да ми звънне тази нощ по късно...
Оставям се по течението пък да става каквото ще...
Благодаря на всички за мненията!

Това момиче по-голям късмет от това да я зарежеш няма да види никога. Объркан - на баба ми хвърчилото. Казвам ти, бъди малко мъж и я отърви от лицемерната си особа.

Виж, за това момиче аз означавам много, и е направила страшно много жертви само и само да е с мен, и до ден днешен не говори с баща си заради мен, и това е едно от най-малките неща които е направила, жал ми е да я оставя..не знам как ще го понесе..още повече че заради неина приятелка..
хах няма смисъл да си с нея защото те е жал по добре и кажи истината ЦЯЛАТА истина понякога боли но така е по-добре!Според мен най-добре я остави да си живее живота БЕЗ теб!

varnen4e
01-26-2009, 13:51
Какво да ти кажа. Много глупава постъпка. Особено онази част с "говорихме си, че обичам Диди и че това е грешка" и в следващич момент "правихме пак секс". Ти тъп ли си? Обичаш си приятелката, ама тичаш при к*рвата... Не мога да го разбера това. Или обичаш някого или не, такова като "Обичам я, но..." няма!

varnen4e
01-26-2009, 14:01
Да знам че постъпката е много долна, но...така се случи просто..
А иначе Диди няма от къде да разбере, само аз и Нина знаем..няма от къде другаде да разбере.
Започвам все повече да се колебая дали да остана със нея или да прекратя всичко и да се хвана със Нина. Не знам много съм объркан. Днес звънях на Нина, затвори ми и след 2 минути ми писа СМС че са със Диди заедно и щяла да ми звънне тази нощ по късно...
Оставям се по течението пък да става каквото ще...
Благодаря на всички за мненията!

Това момиче по-голям късмет от това да я зарежеш няма да види никога. Объркан - на баба ми хвърчилото. Казвам ти, бъди малко мъж и я отърви от лицемерната си особа.

Виж, за това момиче аз означавам много, и е направила страшно много жертви само и само да е с мен, и до ден днешен не говори с баща си заради мен, и това е едно от най-малките неща които е направила, жал ми е да я оставя..не знам как ще го понесе..още повече че заради неина приятелка..

И ти така ли и се отблагодаряваш? Знаеш ли, че аз също правя всичко за приятеля си и съм на път да зарежа семейството си заради него. Знаеш ли, че ако той ми причини такова нещо ще умре? Ти не заслужаваш да живееш...

beb4yy
01-26-2009, 14:02
аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица
Е тва беше умна мисъл
+1 МНОГООО ДОБРЕ КАЗАНО

Bellatrix
01-26-2009, 14:05
Съгласна съм с Barbie.
ПП. Само да кажа пак: Мразя те!!!
ПП2. МОля се един ден да страдаш така жестоко, че никой да не може да ти помогне и да полудееш в агония (и физическа и психическа)... (хмм, примерно да ти отреже някой оная работа---> ако не се лъжа е най-големият кошмар за едно момче).

Alderis
01-26-2009, 14:10
Кво се правите на невинни ?!? Вие сте същите, дори много от нежния пол правят дори по-грозни картинки от описаната / не че е грозна, по-скоро бих я наракъл нормална, но... / И такъв е света... И такъв ще бъде

mitkom89 Благодаря за разбирането
А до другите които ме плюят, не мислете че се гордея с тази си постъпка, просто съм в много кофти положение и аз самият не знам как да постъпя :(
Ти направо ме уби. Историята е хубава само дето ме озадачи момента, когато тя легнала при теб...малко странно и непривично ми идва за жена...ти сигурен ли си, че не си легнал ти при нея? Иначе човек, станалото - станало...времето на зад не може да се върне. Не го взимай на вътре. Хората правят такива неща. А тия които те хранят не им обръщай внимание...след някоя друга седмица и те ще постнат подобна тема, оправдавайки се, че до сега не са виждали нещата от този ъгъл.

ПП. А по въпроса какво да правиш...прати ми една твоя снимка да я разпечатам на фото тапет и да го залепя в стаята. Обещавам че ще ти паля свещ всяка сутрин за здраве и благоденствие :D 8-)
ПП2. Стига хранили момчето, с нищо не го е заслужил...случват се такива работи...


Съгласна съм с Barbie.
ПП. Само да кажа пак: Мразя те!!!
ПП2. МОля се един ден да страдаш така жестоко, че никой да не може да ти помогне и да полудееш в агония (и физическа и психическа)... (хмм, примерно да ти отреже някой оная работа---> ако не се лъжа е най-големият кошмар за едно момче).
Я се скрий...тая работа не е за деца.

PeopleAlwaysLeave
01-26-2009, 14:19
Много много много тъпа постъпка, наистина...
Попринцип изневярата си е адски гадно нещо ама това и с приятел/ка не мога и да се представя какво е...
Само едно не мога да разбера - изневерил си 1 път. Айде ок, всеки допуска грешки (макар и ФАТАЛНИ), казваш, че после сте си говорили с Нина и си й казал, че това е грешка и не искаш да се повтаря и в следващият момент пак правиш секс с нея 0_o И не само тогава - в продължение на 1 месец след като сте се върнали... wtf ?!?!?! И смееш да твърдиш, че обичаш Диди ?!?!?! Не мойто момче, ти не само, че не я обичаш, но дори и не я цениш и уважаваш !!! Защото сам казваш колко много е направила за теб - е това ли заслужава? С това ли й се отблагодаряваш за стореното...като се ч*укаш цял 1 месец с "най-добрата" й приятелка... :x
А пък за тази Нина нямам думи просто. С какви очи всеки ден поглежда Диди и как смее изобщо да продължава да се нарича нейна приятелка ?!?! И да продължава да те търси и да ти се обеснява посреднощ - това не е никаква приятелка, а една долна лицемерка...
Нямате ли срам ?! Момичето е било притеснено заради майка си, не стига, че те е пуснала да идеш без нея...аз това никога нямаше да го направя, а и най-малкото - нали твърдиш, че я обичаш? Тогава защо си заминал с Нина, а не си останал с Диди? В такива моменти СМЕ ПЛЪТНО до хората, които обичаме, за да им укажем подкрепа и да им покажем, не се са сами... Ама ти сам си си казал, че това ти е била една добре дошла възможност да из*укаш Нина... :-x
Вместо да се опитваш да се оправдаваш с "Обичам я" и "Съжалявам" (повярвай ми, това няма да те спаси, защото ако я обичаше истински никога нямаше да си позволиш такива системни изневери и то с най-близкия й човек), вместо да я съжаляваш - отиди и говори с момичето и му разкажи цялата истина, това е най-малкото, което можеш да направиш за нея като се има предвид това какво тя е направила за теб... Събери малко смелост и постъпи като истински мъж, а не като няква п***а !!! Та ще те преживее бъди сигурен - ще я боли в началото много, но ще те преживее... Жалко само, че заради теб и заради онази повлекана вече няма да има вяра на никой и ще се съмнява в хората... :? :x :-x

mitkom89
01-26-2009, 15:09
Щом е изневерил 1 път, каква е разликата дали ще го прави 100 пъти или ще си остане само този път... Това не ми стана много ясно?!?

moneycomeme
01-26-2009, 15:23
Vidqh glupavite komentari...znaesh li az predi mnogo vreme bqh skysana ot priqtelq si poradi syhtata prichina-beshe se izchukal s NAI-DOBRATA Mi priqtelka,no ne prosto na dumi!S tova momiche bqhme izrastnali ot bebeta zaedno,bqha ni zapisali v edin klas zaedno,trenirahme zaedno i mi beshe ama tochno ama tochhno kato sestrichka...ta kakto i da e izchukaha se toi me rezna,obache ne znam kak v dneshna data az gi razbiram i dvamata!Te sa zaedno,shtastlivi sa!E,mamka mu shtom sa shtastlivi i se obichat zashto da byda takava egoistka !Prenebregvam gordostta si i im pojelavam kysmet i mnoogo lubov!Prosto ne sme bili edin za drug taaa....momche tva koeto e stanalo se sluchva na vseki vtori..spoko spri s tezi ugrizeniq!Shtastliv si s mackata si-razkaral si i Nina(kolkoto grubo da zvuchi) i taka...emi tva e jivota!Vinagi ima naraneni!Prejivql si go,imash edna interesna istoorika i trypka....aide sys zdrave! :-)

Alderis
01-26-2009, 15:32
Vidqh glupavite komentari...znaesh li az predi mnogo vreme bqh skysana ot priqtelq si poradi syhtata prichina-beshe se izchukal s NAI-DOBRATA Mi priqtelka,no ne prosto na dumi!S tova momiche bqhme izrastnali ot bebeta zaedno,bqha ni zapisali v edin klas zaedno,trenirahme zaedno i mi beshe ama tochno ama tochhno kato sestrichka...ta kakto i da e izchukaha se toi me rezna,obache ne znam kak v dneshna data az gi razbiram i dvamata!Te sa zaedno,shtastlivi sa!E,mamka mu shtom sa shtastlivi i se obichat zashto da byda takava egoistka !Prenebregvam gordostta si i im pojelavam kysmet i mnoogo lubov!Prosto ne sme bili edin za drug taaa....momche tva koeto e stanalo se sluchva na vseki vtori..spoko spri s tezi ugrizeniq!Shtastliv si s mackata si-razkaral si i Nina(kolkoto grubo da zvuchi) i taka...emi tva e jivota!Vinagi ima naraneni!Prejivql si go,imash edna interesna istoorika i trypka....aide sys zdrave! :-)
Едно истинско мнение...браво

Barbie
01-26-2009, 15:44
Vidqh glupavite komentari...znaesh li az predi mnogo vreme bqh skysana ot priqtelq si poradi syhtata prichina-beshe se izchukal s NAI-DOBRATA Mi priqtelka,no ne prosto na dumi!S tova momiche bqhme izrastnali ot bebeta zaedno,bqha ni zapisali v edin klas zaedno,trenirahme zaedno i mi beshe ama tochno ama tochhno kato sestrichka...ta kakto i da e izchukaha se toi me rezna,obache ne znam kak v dneshna data az gi razbiram i dvamata!Te sa zaedno,shtastlivi sa!E,mamka mu shtom sa shtastlivi i se obichat zashto da byda takava egoistka !Prenebregvam gordostta si i im pojelavam kysmet i mnoogo lubov!Prosto ne sme bili edin za drug taaa....momche tva koeto e stanalo se sluchva na vseki vtori..spoko spri s tezi ugrizeniq!Shtastliv si s mackata si-razkaral si i Nina(kolkoto grubo da zvuchi) i taka...emi tva e jivota!Vinagi ima naraneni!Prejivql si go,imash edna interesna istoorika i trypka....aide sys zdrave! :-)

Значи, да, това един човек да осъзнае, че не обича достатъчно половинката си и всъщност е влюбен в друг/а е едно. Но това с месеци да лъже и реално да бъде с двама човека наведнъж - това вече е просто отвратително. Не можеш да имаш чувства към двама човека и да държиш в неведение този, с когото си, карайки го да вярва, че си само с него. Ако утре срещна някого, с когото желая да бъда, който ме привлича физически и към когото изпитвам емоционално влечение...ами, колкото и да е трудно, ще преценя дали обичам достатъчно приятелят си, за да пренебрегна мислите за друг и да продължа да съм изцяло отдадена на връзката си...или пък може би вече не изпитвам същото към половинката си и е по-добре да се разделим и да се отдам на нова любов. И това е решение, което се взима преди да си си легнал с друг/а. И преди да си попаднал в ситуация, в която се опитваш да държиш две дини под една мишница. Ако авторът обичаше истински което и да е било от тия две момичета, щеше да реши с коя иска да бъде. Той обича единствено себе си.

(В крайна сметка твоят приятел ти е изневерил с най-добрата ти приятелка, но след това се е разделил с теб и е отишъл при другото момиче, нали така? Или месеци наред е бил както с теб, така и с нея? Все пак забележи, че тук началото на историята започва още през лятото. Вече сме февруари, а той още хем е с едната, хем мисли за другата.)

slun4ice_90
01-26-2009, 15:47
Братле,мани ебавката ма ти си много краен тип :/ направо ме разцепи...аз си мислих,че аз правя глупости,ама като го прочетох това...
Аз съм изневерявал 1 път ... и после си признах и мисля,че ще е правилно и ти така да направиш.Лично мнение.
А дали я обичаш...щом ти тежи,сигурно я обичаш,но за да го направиш...нито си я оценявал,нито си я обичал.Е...вече може да си я оценил,но може да е твърде късно :P .

Не ми е за пръв път да изневерявам, но за пръв път ми е гузно, не знам защо, може би защото обичам това момиче...
Не мисля да си признавам, няма нужда да страда повече, а ако събитията се развият така че остана със Нина, тя сама че разбере, миля че ще е досатъчно тежък удар да разбере че съм я зарязал заради най-добрата и приятелка, че отгоре на всичко и да знае че съм преспал със нея на морето, а и след това сме имали нещо като връзка зад гърба и...не знам как ще го понесе и не искам да я тормозя повече... Не ти е за първи път казваш..омг... :shock: Жал ми е за теб... :?

Lolitta
01-26-2009, 17:11
Аз само едно не можах да разбера- след като се е влюбил в приятелката, очевидно и тя в него, добре ви е един с друг, защо продължаваш да излзизаш с първото момиче. Това е най- подлото от цялата ситуация!!!

mickelangelo
01-26-2009, 18:55
Ами много заплетена ситуация .. гадна но също така и интересна .. .живееш на ръба .. от 1 страна не е редно .. от друга .. не можеш да спреш да чувстваш ... аз не бих го направил .. не мога да крия такива неща ... 1 път изневерих .. на момиче .. и 2 часа по късно и казах .. просто не издържах щях да се пръсна .. а тя го прие .. сякаш и казах " как си к'во праиш "

jghgh
01-26-2009, 19:21
аз лично и с 5 голи манекенки да съм в една стая ако обичам някоя ще седя в ъгъла и ще решавам кръстословица
Е тва беше умна мисъл
+1
Мда така е...

На думи всички сте такива, кочове : )
Извод: "бягай от добрите момчета!" ..Такива лъжльовци няма никъде,,


Между другото тая история е съчинена, почти на 100% съм сигурна :D

Да го духаш ти и въображаемата Нина. : )

S_L_A_D_U_R_K_A
01-26-2009, 19:32
Аз си мислех, че моето е объркано, ама като гледам какво става :o . Според мен съдбата умишлено ви е събрала заедно, колкото и да не вярвам в нея, първо след толкова време как си погледнал с други очи на нея, как се е случило сами да заминете, как тя те е целунала...писано е било да изживеете тези мигове. Не се измъчвай, станалото станало, нищо не можеш да промениш...само не мога да разбера, при положение, че Нина е момичето, което искаш и с което се чувстваш прекрасно, защо остана при Диди?! Остави тези приказки, че тя ти е сериозната приятелка и т-н, един живот живееш, ти вече си някъде другаде, няма смисъл да продължаваш да е залъгваш. Бъди щастлив, остави я да продължи напред без теб, да намери някой, който наистина е обича и може би да си потърси нова приятелка, защото след всичко, независимо колко е силна връзка им-това е предателство! Сърдечно ти пожелавам успех! :)

ifkataAa
01-26-2009, 20:02
как може да си такъв ... а тая дето се нарича приятелка за човек не става...Нямам думи какви хора има по тоя свят :(

jghgh
01-26-2009, 20:19
ААаа, и още нещо - Vutov, миличък, голямо комплексарче си. :lol: :-)
"Важното е първи да изневериш, преди другия" - върховни комплекси, брех! Това е синдромът на мъжкото его - точно като оная гъзария "Задължително трябва аз да съм човекът, който зарязва първи!". И кво? Има ли значение че ти си зарезвача, когато си неудовлетворен от връзката си, чувстваш се необичан, безполезен, празен? По-нужен ли ще станеш за другия, когато любовта вече я няма и нещата не вървят? Ама мъжете често си въобразяват че са по-велики ако зарежат първи... няма такава глупост!
Както при зарязването, същата работа е и с изневеряването, само че още по-трагична, защото не само момчета копнеят да са първите зарезвачи, докато това с изневерите "Кой ще е първия" го има само при мъжете. Тук бързам да кажа, че не говоря кой пол изневерява повече. Светът си е гнусен, да, на лошо място живеем - хората масово си изневеряват. Но главно мъжете притежават отровно и направо смешновато жалко его, което ги кара да правят глупости, само за да са "първи" и едва ли не да се "застраховат" ... да се застраховат от какво? Застраховка на сърцето няма - любовта наранява, дори без да си изневерявате един на друг. Но това си е друга тема вече...
Vutov, няма да те упреквам че не вярваш в любовта - твой си избор, бъди си tough guy и да не ти пука! Само че като ти чета мненията оставам с впечатлението че си жалък в желанието си да си толкова "твърд", "каменен" и не знам си още какъв. Подозирам че егото ти е било ужасно наранявано някога и си решил да го "увеличиш", за да намалиш болката. Но гордостта в прекомерна големина пречи много, от мен да знаеш. Позволи си да простиш, да забравиш и започни начисто.. не разбирам какво си го изкарваш на целия женски род заради една две несполуки... Заеби тая горделивост, много ще ти пречи (тя и сега ти пречи - бая се излагаш с постовете си, поне за хора като мен, които са виждали доста подобни на теб объркани момченца..)..

Стига толкова за теб, сега за автора.
Едва сега изчетох 9 страници и се изумих на простотията ти.
Мда, Барби е права (шапка свалям на Барби аз!). Ти си мекотело.
Или ти е гадно, или не ти е. Какво му е сложното?
А не като някоя п*тка "Ама аз не мога, ама тя много ме привлича!" - отказваш и толкова, ако чак толкова те гризе съвестта..
Само че теб съвестта не те гризе и ти добре го знаеш, ама много добре. В такъв случай имай СМЕЛОСТТА да зарежеш твоята Диди, защото твоето не е любов, скъпи, не е.
И ти имаш проблем с егото, мдааа. Диди правила много неща за теб, искала да е с теб, много жертви правила... И това естествено ти напомпва шибаното его, нали? В нито един от коментарите ти в темата не видях обич към това момиче, освен на думи. Видях още от първия пост че тя за теб е "гадже мечта", само защото правила всичко за теб и никога не ти казвала нищо навъпреки.. Хм.. каква обич! :?
Не виждам искрено разкаяние.Единственото което повтаряш е че означаваш много за нея. Епа дано тая Диди се осъзнае малко и види че изобщо не си заслужаваш и че няма никакъв смисъл да те уважава, още по-малко да те обича!

Да, мекотело си.

Не ме притеснява фактът, че си изневерявате, явно си е нормално. Отказах се да вярвам че има любов като по приказките, но индивиди с отчайващо болно его и(ли) с путкенско поведение ме карат да губя вяра в човешкия род.

Няма смисъл някой сега да ме цитира и да ми пише че искал да яде и пържени картофки, не само боб. Мдааа, полигамна работа на неузрели лайнарчета.. склонна съм да го разбера. Въпросните не могат да си представят че е възможно да не изневеряваш.. Според мен си е възможно, но нека не ги съдя, тяхна си работа. А и все някога ще пораснат, може пък и примитивно устроеният им мозък да се промени.

likeno0ther
01-26-2009, 22:16
Да, виждам че от женска гледна точка нещата изглеждат все едно съм извършил някакво голямо престъпление, но да ви кажа може би ще се окажете прави и ще ви кажа защо
Днес си казах, майната му оставам с Диди но някакси ми се струваше че не е най правилния избор, затова колкото и смешно да звучи реших да хвърлям ези-тура - хвърлих и се падна Диди, не се зарадвах че така се падна и точно това беше отговора! Приел съм я за някаква даденост, но вече чуства почти няма..решил съм да и кажа че вече не искам да съм с нея и да и спестя нещата от лятото и след това, мисля с Нина да не излизаме веднага наяве с връзката си, защото Диди ще се почуства още по зле, преди малко заявих на Нина решението си, каза че не и се иска да причинява това на приятелката си, но в крайна сметка чуствата и към мен били по силни!
Благодаря на всичките за мненията! Не вярвах че може да помогнете, но всъщност го направихте, накарахте ме да се замисля!

Lyubeto
01-26-2009, 22:50
Аз също изневерих на приятеля си , но на другата сутрин веднага му признах .Наистина много съжалявах за постъпката си , не мога да опиша колко зле и колко долна се чувствах .Но теб ... теб те презирам ! Твоята постъпка е по - долна , дори много по - долна и от моята . Ебати разгоненото леке дето си .Дори и мъж не мога да те нарека , коч смотан. Май не мислиш с горната ,а само с долната глава, а ? Не смей да криеш от Диди какво си направил и просто да я зарежеш. Най - малкото което можеш да направиш е да и кажеш всичко , да и обясниш истинските причини за раздялата ви .Замисли се какво ще и причиниш дори като скриеш истината от нея . Тя ще живее в една лъжа . Помисли си какво е , а? Незнам как се гледаш изобщо в огледалото сутрин! :-x Дължиш и поне честност след всичко , което тя е направила за теб. ДЪЛЖИШ И ГО !!!!!

Emilia18
01-26-2009, 22:57
ami kvo da kaja,UJASNO e tova naistina,iznevqrate e ....abe ne znam kak da go kaja, nai gadnoto ne6to, i nai ve4e s priqtelkata i,ne moje da vidi6 nqkoq krasavica i da si lqga6 s neq,ami ako ti se otdadat mn takiva vazmojnosti,nikoga li nqma da moje6 da ustoi6???

Barbie
01-27-2009, 00:18
Да, виждам че от женска гледна точка нещата изглеждат все едно съм извършил някакво голямо престъпление, но да ви кажа може би ще се окажете прави и ще ви кажа защо

Женска гледна точка?!?!

Представи си - обичаш някое момиче до лудост, готов си да обърнеш света заради нея, да се откажеш от всичко и от всички, дори не поглеждаш друга...тя е целият ти свят. И докато ти денонощно мислиш за нея, сънуваш я, боготвориш я...и си мислиш, че тя те обича със същата необуздана сила, изживявате една прелестна любов.........тя всъщност се чука с най-добрия ти прител. Вижда се с теб, целува те за лека нощ, ти се прибираш, на седмото небе с мисъл за нея, а тя отива в леглото на най-близкия ти приятел и се любят цяла нощ, правят "най-страхотния секс", както викаш ти (да, тя смята, че той в леглото се справя по-добре от теб). Той нощем й звъни. Понякога си пращат съобщения докато сте заедно. Тя целува теб, но вижда него...

В тая ситуация твоята мъжка гледна точка каква, викаш, би била?


Иначе, поздравления за решението. :)

varnen4e
01-27-2009, 08:40
Абе разберете го, стигне ли се до изневяра, то това не е лябов.

Ivalinka
01-27-2009, 13:23
ами явно повече харесваш нина.. а това да излизате с нея ще бъде просто ужасно!!!! никой няма да е щастлив и накрая или ще скъсате, или диди и нина няма да са приятелки повече. а това, да развалиш едно приятелство, си е истински грях :(

Emilia18
01-27-2009, 13:59
varnen4e
Мега фен



Пуснато на: Вто Яну 27, 2009 12:40 pm Заглавие:

Абе разберете го, стигне ли се до изневяра, то това не е лябов.

Tochno taka!!!!!!!!

varnen4e
01-27-2009, 14:09
Еми да.. каква е тая простотия "Обичам тоя, ама праснах оня.." такова нещо не съществува.

Mementomori
01-27-2009, 15:27
Явно си проумял,че не обичаш Диди и е време да я освободиш от присъствието си,това ще е единственото добро,което можеш да направиш,твое задължение е след всичко сторено....Както казаха повечето момичета,които подкрепям,бъди мъж и поне веднъж се дръж доблестно!Не говори за любов,защото въобще не знаеш какво означава това.Изневярата е най-лошото нещо в една връзка и това с неконтролируемите емоции не оправдава теб или някой друг изневеряващ.Защо не спрете да се държите като глупави животни,подчиняващи се единствено на нагон и не помислите за хората,които държат на вас?Освен физическото привличане,беглото ви познанство и визията на Нина-нещо друго впечатли ли те?Съвсем ясно е колко повърхностен човек си и смяташ,че едното "съжалявам" ще оправи всичко.Не заслужаваш момиче като Диди и лошото е,че тя късно ще разбере колко ненужно е било да жертва скъпи за нея неща заради теб,защото си я предал.Искрено се надявам и индиректно й пожелавам да срещне някого,който ще я обича истински и няма да бъде поредният лицемер,който се чуди какво да прави с половия си орган в присъствието на индивид от женски пол......
Колкото за Нина-голяма приятелка е-"това просто не може да се оспори.."Как изкусно е успяла да се намърда в леглото-не е истина просто,и за миг не сте помислили за Диди,явно "прекрасният секс",който сте правили,заличава всичко-и образа на Диди и псевдоугризенията ви...,то сигурно просто сте искали да се утешите и случайно се е стигнало до поредната нощ заедно..Ха-ха,жал ми е за вас!Кого си мислите,че заблуждавате,то наистина всичко се връща и не хората от някой форум ще ви съдят,но се постъвете на мястото на Диди,защото всеки може да изпадне в такова положение-измамен от най-близките си хора,скаран с баща си заради лицемерния си приятел...Добре,че и с майка й не си я скарал,че щеше да остане съвсем сама!Просто се "разкарай" от живота й!И дано забрави някога,че въобще те е познавала!
П.П.Радвам се,че повечето момичета като Барби и Белатрикс дадоха толкова адекватни и стойностни отговори,това показва,че все още съществуват,ще се повторя,стойностни хора!Браво!!!!

likeno0ther
01-27-2009, 18:16
Абе защо ли съм седнал да се обяснявам за личния си живот в някакъв форум, на некакви 14-15 годишни деца и да ми дават съвети :?
Сигурен съм че 70% от тия дето отговориха още секс не са правили!
Ще съм и със двете това ми е последното решение! Един път се живее!
Докъдето стигне до там, ако разбере ще и е кофти и така, майната му!
Моля темата да бъде заключена!

Barbie
01-27-2009, 18:21
Абе защо ли съм седнал да се обяснявам за личния си живот в някакъв форум, на некакви 14-15 годишни деца и да ми дават съвети :?
Сигурен съм че 70% от тия дето отговориха още секс не са правили!
Ще съм и със двете това ми е последното решение! Един път се живее!
Докъдето стигне до там, ако разбере ще и е кофти и така, майната му!
Моля темата да бъде заключена!


Хах...заключвам...с най-голямо удоволствие.