PDA

View Full Version : Страх?



taffy
01-24-2009, 21:21
Ъм.. да.. Темата е мега тъпа.. ама вече се чудя на себе си.. Заради тоя страх винаги губя.. и винаги оставам последна.. :booooomb: Смисъл, все си представям и даже мечтая за една сериозна връзка, а не съм изобщо сигурна, че ще мога.. Заради страха.. Страх ме е да изляза с момче, за да не сгафя нещо.. :shock: А поне тва би трябвало да мога! Кво толкова, една среща!! И все отлагам и си измислям извинения.. Е, трябва да го преодолея туй нещо (каквото и да е то), ама все пак.. Знам ли.. 8-) Някой да го е било тоолкова страх..и как го преодолявате бе хора?? Каква е формулата?? 8-)

Axe_vs_Sword
01-24-2009, 21:23
Ако е срамежлив, нямаш проблеми 8-)
Иначе, няма нищо лошо да се изцепиш няколко пъти еко ката нарпимер 8-) Аз се издънвам все още пред приятели така 8-)

GameMaster
01-24-2009, 21:29
Spox.Purvite mi 1-2 izlizaniq s momche bqha prosto panika :shock: :D ...S vremeto se pozamislih nad vsichko i stignah do izvoda che kolkoto po-malko mislish za predstoqshtata sreshta tolkova po-dobre.I taka i napravih.Bez da go mislq bez pritesnenie otivah specialno 2-3 izlizaniq mi se poluchiha spoluchlivo.No zavisi i ot choveka.Ako otidesh kato men bezgrijna edva li en i momcheto e nqkakvo sramejlivo chestito...1 precakana sreshta.Dokato ako si sig che izlizahs s nqkoi koito moje da govori pone i e napred s materialana spox nqma strashno.Budi sebe si i nishto osven tova.A za serioznite vruzki...tova e nai-udachniq izbor da vodish takiva. :)

myNameIsImmortal
01-24-2009, 21:43
Ее преодолей го тоя страх и действай ;) Недей отказвай така на момчетата, които искат да излязат с теб :) Такаче го преодолявай тоя страх и това ще е ;)


Айде наздраве :smt006

TooLittelTooLate
01-25-2009, 07:21
Ми преглътваш страха, закопаваш го дълбоко в себе си, и действаш. :)

BaiToq
01-25-2009, 07:24
Страх е хубаво шоу.

Presley
01-25-2009, 08:44
Колко пъти съм каэвала,че страхът е най-лошото.Най-често провалите ни се дължат на него.И не само в любовта.Ама това май вече ти е ясно.Ще ти кажа само една нещо,от личен опит.Ако намериш сили да эастанеш срещу страха,после чувството е велико.Ще видиш,ако го направиш.Но да го направиш никой не може да ти помогне.От теб эависи - главно от това колко е голямо желанието ти эа промяна и силата ти.Преодолей го.Ще видиш,че нищо не е толкова страшно колкото си си го представяла.

PeopleAlwaysLeave
01-25-2009, 08:49
Когато си уредиш среща с някой мисли за нея колкото се може по-малко. Така вероятността нещо да се сгафи е по-малка. И на самата среща не се притеснявай и не обмисляй всяка една дума, която трябва да кажеш, а просто бъди себе си!

Не позволявай на страха да удариш топката да те лиши от удоволствието на играта ;) Само това мога да ти кажа...

slun4ice_90
01-25-2009, 08:56
Не трябва да се страхуваш от самият страх...Тогава става лошо...След като се страхуваш значи имаш някакви очаквания,надежди и т.н...Давай го по-полека...Не му мисли толкова,а просто повече се отпускай... :)

taffy
01-25-2009, 09:13
Благодаря мн за отговорите на всички :-) Presley, да, определено ми е ясно.. Съмненията винаги са ме спирали.. и спъвали.. Пу! Еми.. ще хвана да изляза с момчето.. Да видя какво ще излезе.. :booooomb:

ivcheto0o
01-25-2009, 15:42
i az sam takava vinagi se pla6a kakvo 6te stane dali sam grozna :? ama trqva se otarva ot toq strah :?