PDA

View Full Version : солариум



kaka_lara
01-25-2009, 06:37
Искам да започна да ходя на солариум, обаче не знам къде. Препоръчайте ми някой в близост до Красно село и Овча Купел. Мерси предварително!

iPurple
01-25-2009, 06:39
na car boris 3ti tam pri edin hotel ima ..

varnen4e
01-25-2009, 18:57
И аз мисля да започна да ходя от следващия месец, защото искам много хубав тен за бала.. и след това евентуално за морето.

sweetsunshine
01-25-2009, 19:22
и аз мисля да ходя искам тен като този http://catwalkfashion.co.uk/wp-content/uploads/2008/05/swimwear-trends-and-tips.jpg
http://www.novinar.net/data/2003-06-21/21320211_d.jpg бяла съм долу-горе колкото момичето най в ляво,може би лееко по-тъмно,абе тея момичета са със тен колкото моя що годе 8-)

http://www.slava.bg/images/galleries/2228/adriana-lima.jpg

та сигурно 3-4 процедури ще ми трябват :)

BoRe
01-25-2009, 19:32
та сигурно 3-4 процедури ще ми трябват :)

хаха 6е ти трябват 10-тина процедури даже повече :D

sweetsunshine
01-25-2009, 19:44
та сигурно 3-4 процедури ще ми трябват :)

хаха 6е ти трябват 10-тина процедури даже повече :D зависи.. много зависи от кожата!Аз принципно хвашам тен бързо 10 дни са ми достатъчни,но тази година няма да ходя на море така,че...а според мен ако използвам и крем за преди солариума и за след максимум 6 процедури ще ми трябват за такъв тен :) а и по светло от това да е не ми дреме :) просто да имам някакъв тен,а да не съм си бяла,защото тази гоина съм на планина в Германия за 3 седмици и няма да има море,така че..

Dark_Angel_F
01-26-2009, 19:02
Аз обикновенно почвам със солариума в средата на пролетта , когато и почват да се носят по- разголените дрешки . Хем изглеждам по - слаба , хем се харесвам повече с приятен бронзов загар , а и е подготовка за летния сезон .... Благодарение на солариума не получавам онези кожни изгаряние въпреки лосионите , а директно си ставма все по - брознова и по - бронзова.

sweetsunshine
01-27-2009, 18:21
Аз обикновенно почвам със солариума в средата на пролетта , когато и почват да се носят по- разголените дрешки . Хем изглеждам по - слаба , хем се харесвам повече с приятен бронзов загар , а и е подготовка за летния сезон .... Благодарение на солариума не получавам онези кожни изгаряние въпреки лосионите , а директно си ставма все по - брознова и по - бронзова.по колко процедури си правиш и по колко минутки и какъв е солариума в който ходиш хоризонтален или вертикален ? мерси предварително :)

hottie
01-27-2009, 19:01
Аз лично ходя на вертикален солариум 2-3 пъти месечно за по 7-8 минути. Не искам да съм черна зимата, а отивам за да изглеждам по-добре(да добия малко цвят), защото от умората ставам много бледа.
Още не съм ходила тази година де защото имам още малко тен, но скоро ще посетя.

varnen4e
01-28-2009, 13:21
Аз искам да стана супер черна и затова мисля от следващия месец да ходя поне 2-3 пъти в седмицата..
:P

Boot
01-28-2009, 15:45
та сигурно 3-4 процедури ще ми трябват :)

хаха 6е ти трябват 10-тина процедури даже повече :D зависи.. много зависи от кожата!Аз принципно хвашам тен бързо 10 дни са ми достатъчни,но тази година няма да ходя на море така,че...а според мен ако използвам и крем за преди солариума и за след максимум 6 процедури ще ми трябват за такъв тен :) а и по светло от това да е не ми дреме :) просто да имам някакъв тен,а да не съм си бяла,защото тази гоина съм на планина в Германия за 3 седмици и няма да има море,така че..
10 дни ако е бързо.... аз за един ден хващам ебаааааси тена и цяла година си ходя с него 8-)

_sheherezada_
01-28-2009, 16:13
Аз също искам да ходя на солариум,защото съм мн бяла, но съм чувала,че е мн вредно за кожата. Някой има ли наблюдения как се отразява това на кожата. Знам, че при всеки е различно, но все пак искам да чуя мнения по въпроса.

billytalent
01-28-2009, 16:16
Аз от скоро ходя,заради бала тръгнах,защото съм супер бяла и слънце не ме хваща изобщо...първият път ме пуснаха за 6 минути...след това за 9 и днес бях за 12 :-D но все пак за да не ми стане нещо на кожата се налага така да е

praskovka91
01-28-2009, 16:30
аз от 8-ми клас ходя на солариум...(сега съм 11-ти)...и та работата е такава..като за начинаещи трябва първата седмица да ходите през ден..и в края на седмицата тена го има вече стабилно..(но все пак зависи от солариума)...и след това по венъж на седмица..но много много внимаваите..вие най-добре познавате кожата си..и ако забелязвате,че след плаж кожата ви много почервенява и боли..процедурите трябва да са по 5 мин..и през ден 2 седмици..иначе за момичетата ,които веднага си стават черни..1 седмица за по 10-15мин...иии !!!ВИНАГИ АМА ВИНАГИ СЕ МАЖЕТЕ С КРЕМ ЗА СОЛАРИУМ скъп е..но така трябва..и след солариум не се къпеш 2 часа..и щом започнете да ходите трябва след всяко къпане да се мажете с богати кремове за тяло..(хидратиращи)!!!Има и опасност да се "разболеете" от така наречената тенофобия..както при мен стана..бях изключително черна(мн мн по черна от моделите на снимките) и си мислих че съм бяла..и бях през ден всяка седмица в солариума за по 15 мин..ии кожата ми я спаси единствено тези богати кремове за тяло..иначе нз какво щях да съм сега..и та всичко си е прихика..вече мога и без солариум:)Макар,че сега за пролетта и аз смятам да направя няколко процедури..но дано да са само в рамките на няколко..хахаха:)..че като се знам.. :x и та така..успех с тена!!!..за баловете наистина е наложащо..роклята стои мн по добре на бронзово тяло..:)

hottie
01-28-2009, 17:11
Само да кажа, че това с къпането след солариума е пълна глупост !!

praskovka91
01-28-2009, 17:27
hottie добре...и защо мислиш така..чела съм толкова много материални за това..и на мен ми беше много странно..солариума,на които ходя е в козметичен салон..и момичето,което го държи ми го каза още първите пъти като отидох...Разрових се..и установих,че наистина е така..след лъченитето да речем на 10-15 мин в момента в които излизаш прибираш се..изкъпваш се..и бузките ти са червени(ест. зависи от кожата..и от поредноста на процедурата)..и не е мн прияно..но това е наи-малкото..докато се къпеш ти използваш сапун..душ-гел..и всичко това е химия..и като се сложи на "прясно" облъчена и изгоряла кожа не е добре за епидермиса..освен това..тена е по дълготраен...и най-важното..ако се изкъпеш преди тези 2 часа е много много вредно за сърцето..:)Казвам ти ги тези работи..защото наистина съм запозната..а не защото искам да се заяждам:)

hottie
01-28-2009, 17:44
Е точно с мацката от солариума се смяхме на този мит. Тя каза, че навсякъде било прието, че не трябвало да се къпе човек веднага след това, но това са пълни глупости. А и по тази логика и на морето ли като се печеш не трябва да се къпеш??? :)

t1n4e7o
01-28-2009, 17:56
Само недейте да прекалявате... Защото това са си изкуствени работи! Моят фризьор хвана РАК НА КОЖАТА, но добре, че го откри на време и лекарят му каза, че е от солариума.. Така че НЕ ПРЕКАЛЯВАЙТЕ!

shoshity
01-30-2009, 16:01
а да попитам какви са горе долу цените за процедура?

t1n4e7o
01-30-2009, 16:27
а да попитам какви са горе долу цените за процедура?

еми тук в Хасково са 0.20 лв за минута

shoshity
01-30-2009, 19:26
а да попитам какви са горе долу цените за процедура?

еми тук в Хасково са 0.20 лв за минута



малееее и в Шумен има някъв козметичен салон в които предлагат в саита някви 0.20 лв и аз се чудя какво става въпрос :razz: мислех си че ще е доста по скъпо но щом е на такава приемлива цена отивам още в понеделник :grin:

Dark_Angel_F
01-30-2009, 20:19
Аз обикновенно почвам със солариума в средата на пролетта , когато и почват да се носят по- разголените дрешки . Хем изглеждам по - слаба , хем се харесвам повече с приятен бронзов загар , а и е подготовка за летния сезон .... Благодарение на солариума не получавам онези кожни изгаряние въпреки лосионите , а директно си ставма все по - брознова и по - бронзова.по колко процедури си правиш и по колко минутки и какъв е солариума в който ходиш хоризонтален или вертикален ? мерси предварително :) Ходя на вертикален отначало за 4 минутки , а следващите пъти за 6 или 8 около 2 пъти седмично и заедно със козметиката за солариум още след първата процедура си получавам лек тен , а с всяка следваща изглежда по - добре и по - добре .

great_mari
01-31-2009, 13:08
понеже не съм ходила досега на солариум,но ми се налага (говорих с козметичката ми понеже имам едни пъпчици по ърба и нали и казах там всички тя ме посъветва да оида няколко пъти на солариум и да видим дали има ефект) а нея тогава не я попитах,затова питам сега вас -когато премахваш окосмяването си от краката примерно с кола маска,тенът ти от солариума не намалява ли? :-o интересно ми е и питам,не се смейте моля ви :)

sweetsunshine
02-01-2009, 12:53
понеже не съм ходила досега на солариум,но ми се налага (говорих с козметичката ми понеже имам едни пъпчици по ърба и нали и казах там всички тя ме посъветва да оида няколко пъти на солариум и да видим дали има ефект) а нея тогава не я попитах,затова питам сега вас -когато премахваш окосмяването си от краката примерно с кола маска,тенът ти от солариума не намалява ли? :-o интересно ми е и питам,не се смейте моля ви :)и аз се замислих преди няколко дни за това :D според мен ще се премахва с кола маска,така че ще остане варианта за епилатор поне при мен. :)

titinkaa
02-01-2009, 13:15
Хора и най-вече да се обърна към момичетата,които посещават или ще почват да посещават солариум.Момичета недейте да се подлагате на такива изкуствени методи,всичко това е вредно за здравето ви.Солариума крие голяма опастност от рак на кожата.НЕДЕЙТЕ ДА ПРАВИТЕ ГЛУПОСТИ, ЗА КОИТО СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ.ЗА ДОКАЗАТЕЛСТВО ЩЕ ВИ ПУСНА ТЕМА ЗА СОЛАРИУМИТЕ И РИСКА ОТ РАК ЗА ДА СЕ ОБЕДИТЕ, ЧЕ НЕ СА ПОЛЕЗНИ.

varnen4e
02-01-2009, 13:23
Малко инфо: Да знаете, че е хубаво поне 30 дни преди да започнете да ходите на солариум да пиете по веднъж на ден бетакаротин. Тена става по- хубав и се задържа по- дълго.

varnen4e
02-01-2009, 13:24
Хора и най-вече да се обърна към момичетата,които посещават или ще почват да посещават солариум.Момичета недейте да се подлагате на такива изкуствени методи,всичко това е вредно за здравето ви.Солариума крие голяма опастност от рак на кожата.НЕДЕЙТЕ ДА ПРАВИТЕ ГЛУПОСТИ, ЗА КОИТО СЛЕД ВРЕМЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ.ЗА ДОКАЗАТЕЛСТВО ЩЕ ВИ ПУСНА ТЕМА ЗА СОЛАРИУМИТЕ И РИСКА ОТ РАК ЗА ДА СЕ ОБЕДИТЕ, ЧЕ НЕ СА ПОЛЕЗНИ.

Същата работа е и със слънцето.. да стоим само под чедъра ли?

titinkaa
02-01-2009, 13:36
Ест. че няма да стоиш смао под чадъра,искам да ти кажа че опастността от рак на кожата при солариумите е по голяма отколкото ако се печеш на слънце

6emet4e
02-01-2009, 14:17
Важното е да не се прекалява,а не въобще да не се ходи.
Солариума помага на един куп проблеми,спомага за "образуването" на витамин Д,което е важно и ако някой се интересува мога да потърся списъка с проблемите за които се смята че помага. Аз пък от личен опит казвам че ми облекчава гастрита.

Също така солариума стимулира оформянето т.нар. “Хормон на щастието”. :)

sweetsunshine
02-01-2009, 14:28
Важното е да не се прекалява,а не въобще да не се ходи.
Солариума помага на един куп проблеми,спомага за "образуването" на витамин Д,което е важно и ако някой се интересува мога да потърся списъка с проблемите за които се смята че помага. Аз пък от личен опит казвам че ми облекчава гастрита.

Също така солариума стимулира оформянето т.нар. “Хормон на щастието”. :) И също така леля ми например е тръгнала да ходи на солариум на 25-6 години,защото още е имала акне и след няколко процедури акнето и е изчезнало :wink: а тя например е със много хубав бронзов загар и като отиде на солариум става адски черна,но отавна спря да ходи. :)

ira90
02-01-2009, 15:00
И аз съм се навила да ходя на турбо солариум :grin: :grin: Но незнам първоначално колко минути да се пусна (Не съм много бяла,кожата ми бързо потъмнява) Бихте ли ми казали в Пловдив, солариуми които да са надостъпна цена, защото аз попаднах на един но е 80 ст./мин. и ми се вижда малко скапичко... Пък и търсих в google, но нямаше цени :x Моля ви дайте ми едно,две съветчета .... Благодаря,предварително :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

praskovka91
02-01-2009, 15:43
леле колко е евтино на горе..в Бургас ходих преди за по 50ст. и станах цялата на петна..хахха:)И след това почнах да ходя в един мн хубав...1.20мин.. ама за 10 мин..хахах:)ставашшш..черно ама едно мн яко 4ерно такова бронзово мн съм доволна..ще почна пак...и пак ще повторя ,защото някои спореше,за къпането след това..2 часа не..наистина ходя от отдавна и виждам каква е разликата ако се изкъпеш и ако не се..и пак ще кажа..вредно е за сърцето..защото това не ти е плажа..!

sweetsunshine
02-08-2009, 09:46
Никой ли не отиде на солариум вече :D аз утре ще ходя да разуча къде има хубав вертикален солариум и евентуално от по-следващата седмица да тръгна да ходя :) или от началото на март :)

LovelyGirl
02-08-2009, 09:53
Аз вече 3 пъти ходих и другата седмица ще ми е 4ти 8-)
Солариума е нов,хоризонтален и е силничък :)

sweetsunshine
02-08-2009, 10:50
Аз вече 3 пъти ходих и другата седмица ще ми е 4ти 8-)
Солариума е нов,хоризонтален и е силничък :)Хубав тен ли хвана,и имаш ли някакви бели следи от хоризонталния ?

varnen4e
02-08-2009, 11:33
Аз постоях 7 минути на един хоризонтален онзи ден. Мисля днес пак да ходя... даже ще си извадя някаква карта...

hottie
02-08-2009, 11:47
и аз бях :) 8 минути на вертикален. Вече имам супер тен. Мисля да отида още веднъж.

sweetsunshine
02-08-2009, 11:50
и аз бях :) 8 минути на вертикален. Вече имам супер тен. Мисля да отида още веднъж.от 1 път ли се пусна за 8 мин?
а иначе използвате ли продукти с които да се мажете преди и след солариума и ако да какви са? :)

hottie
02-08-2009, 11:52
Ами да, защото по принцип не изгарям и почернявам страшно бързо :) затова така. При мен е малко по-специфичен случая. Иначе знам че се почва от 6 минути, после 7...8... и т.н.
Не се мажа с олио за почерняване, само с хидратантен крем след това.

sweetsunshine
02-08-2009, 12:12
Ами да, защото по принцип не изгарям и почернявам страшно бързо :) затова така. При мен е малко по-специфичен случая. Иначе знам че се почва от 6 минути, после 7...8... и т.н.
Не се мажа с олио за почерняване, само с хидратантен крем след това. а иначе ходи ли при дерматолог или някой които се занимава с това(и във някой от солариумите има )които да ти изготви нещо като програма или да ти каже за по колко минути да влизаш?
и като ходи къде се преобличаш и със бански ли влизаш или нещо такова? :)

varnen4e
02-08-2009, 12:15
Аз пък почернявам супер бавно.. чак ми се плаче.. ;(

hottie
02-08-2009, 12:16
Ами не не съм ходила :D Просто питах мацката, която пуска солариума колко е добре да седя за първи път, като й обясних че не изгарям и почернявам бързо.
Не знам дали е така при всички солариуми, но като отида влизам в една кабинка с врата. Там се събличам и после влизам в солариума. Трябват ти джапанки(защото иначе всички стъпват боси там), евентуално кърпа за коса(ако не искаш да ти се изтощи) иначе си седиш както си искаш. По бельо, по без бельо, по тениска. Ти си избираш :D

Малко е клострофобично !

varnen4e
02-08-2009, 12:17
Никога не съм ходила с кърпа и джапанкина солариум.. :D :D

Jesus
02-08-2009, 12:19
и аз бях :) 8 минути на вертикален. Вече имам супер тен. Мисля да отида още веднъж.


Ами не не съм ходила


Последно ?

ако ми разрешите да сложа 1 линк за това как воайорстват някой хора именно на такива мест ?

sweetsunshine
02-08-2009, 12:37
и аз бях :) 8 минути на вертикален. Вече имам супер тен. Мисля да отида още веднъж.


Ами не не съм ходила


Последно ?

ако ми разрешите да сложа 1 линк за това как воайорстват някой хора именно на такива мест ?това не съм ходила е защото попитах дали е ходила на дерматолог или човек които работи със солариума да и изготви програма !чети хубаво :)

Jesus
02-08-2009, 12:40
аз прочетох но се правя на идиянец :grin:
ама ви събетвам да не се събличата както майка ви е родила, ами само по бельо че има воайори :(

sweetsunshine
02-08-2009, 12:56
аз прочетох но се правя на идиянец :grin:
ама ви събетвам да не се събличата както майка ви е родила, ами само по бельо че има воайори :(ами значи със някой бански.

Ами като съм със бански на него нали нищо няма да му стане :D

SmiLeEmptYSouL
02-08-2009, 13:12
И аз съм се навила да ходя на турбо солариум :grin: :grin: Но незнам първоначално колко минути да се пусна (Не съм много бяла,кожата ми бързо потъмнява) Бихте ли ми казали в Пловдив, солариуми които да са надостъпна цена, защото аз попаднах на един но е 80 ст./мин. и ми се вижда малко скапичко... Пък и търсих в google, но нямаше цени :x Моля ви дайте ми едно,две съветчета .... Благодаря,предварително :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

Palm Beach на мария луиза ... след Авеню ако го знаеш ... :)

hottie
02-08-2009, 14:15
Който ще да ме гледа, не ме интересува. Аз съм по прашки вътре.

varnen4e
02-21-2009, 06:38
Оооо... аз си се пека чисто гола... не мога да си представя да вляза в солариум по бельо...

Kami92
02-22-2009, 09:00
Оооо... аз си се пека чисто гола... не мога да си представя да вляза в солариум по бельо...


+1

varnen4e
02-22-2009, 09:19
Аз вече имам лек тен.. набрала съм около 40 минути вътре... Дано да почернея много до бала.
:)

hottie
02-22-2009, 09:22
Ее даа ама аз много си се кефя на разликата от прашки :D намирам го за много секси :oops:

varnen4e
02-22-2009, 10:03
На мен не ми харесва... предпочитам цялото ми тяло да е един цвят.

sweetsunshine
02-22-2009, 11:40
така аз не открих да има вертикален солариум във велико търново та май ще ходя на хоризонтален на Sun Smile май беше.Значи да се надяваме,че няма да имам бели следи или нещо такова.
Обаче имам един ?с значи като влезеш там кои затваря капака на салораиума или сам си го затваряш :?

LovelyGirl
02-22-2009, 11:49
И аз вече имам тен,но трябва още малко да го засиля :D
Стояла съм над 40мин и аз се пека чисто голичка :)

sweatkiss
02-22-2009, 14:08
az imam vypros4e...zna4i az hodq na solarium ot 1 godina nqkyde i sym mn dovolna no e vreden...Koe e po vredno avtobronzantiite ili solariuma spored vas... :)

sweetsunshine
02-22-2009, 14:51
az imam vypros4e...zna4i az hodq na solarium ot 1 godina nqkyde i sym mn dovolna no e vreden...Koe e po vredno avtobronzantiite ili solariuma spored vas... :)според мен колкото едното толкова и другото...автобронзантите съдържат вредни химий а солариума вреди колкото слънцето,така че все тая ако питате мен,но ест със солариума придобиваш по-хубав и дълготраен тен,доколкото със автобронзантите-не.

Бтл ти на какъв солариум ходиш марка и вертикален или хоризонтален е?

Kisses_P
02-23-2009, 16:11
Препоръчайте ми солариум в района света тройца,центъра,люлин.. и цени ако може да споделите.Благодаря

varnen4e
02-23-2009, 16:51
така аз не открих да има вертикален солариум във велико търново та май ще ходя на хоризонтален на Sun Smile май беше.Значи да се надяваме,че няма да имам бели следи или нещо такова.
Обаче имам един ?с значи като влезеш там кои затваря капака на салораиума или сам си го затваряш :?

Сам си го затваряш, няма кой да дойде да ти го затвори. ;)

sweatkiss
02-23-2009, 18:02
az imam vypros4e...zna4i az hodq na solarium ot 1 godina nqkyde i sym mn dovolna no e vreden...Koe e po vredno avtobronzantiite ili solariuma spored vas... :)според мен колкото едното толкова и другото...автобронзантите съдържат вредни химий а солариума вреди колкото слънцето,така че все тая ако питате мен,но ест със солариума придобиваш по-хубав и дълготраен тен,доколкото със автобронзантите-не.

Бтл ти на какъв солариум ходиш марка и вертикален или хоризонтален е?
Ami na horizontalen a na markata ne sym obyrnala vnimanie ,no sledva6iqt pyt 6e obyrna... :)

ira90
02-23-2009, 18:28
И аз съм се навила да ходя на турбо солариум :grin: :grin: Но незнам първоначално колко минути да се пусна (Не съм много бяла,кожата ми бързо потъмнява) Бихте ли ми казали в Пловдив, солариуми които да са надостъпна цена, защото аз попаднах на един но е 80 ст./мин. и ми се вижда малко скапичко... Пък и търсих в google, но нямаше цени :x Моля ви дайте ми едно,две съветчета .... Благодаря,предварително :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

Palm Beach на мария луиза ... след Авеню ако го знаеш ... :)

Аа да, знам го . Каква е цената там ? И предлагат ли абонаментни карти и знаеш ли им цената (случайно) :-) :-) :-)

AtMosFera
02-24-2009, 18:12
Марката няма тоолкова голямо значение .Важното е лампите да се сменят когато трябва.И не очаквайте солариум,на който минутата му е 0.20лв. да е много силен и качествен.Може и да има такива,но вероятността е малка,а и хората няма да имат сметка при положение че вече повечето соларни студиа не работят с по-малки цифри от 5 лв-5 мин.

sweetsunshine
02-24-2009, 18:28
Аз искам да попитам значи разликата м/у турбо солариума и обикновения е,че във турбото тена се хваща по-бързо нали?
И относно това ако си в турбо солариум например първоначално и изобщо по колко минуткитрябва да се пускаш,за да се равнява на 3-5-8-10 минути,като мисля постепенно да качвам за около 2 месеца(това става въпрос за минутите в нормален солариум не турбо).
И вярно ли е,че ако се печеш на турбо солариум тена изчезвал по-бързо? :?

AtMosFera
02-25-2009, 09:34
Принципно се води,че тена от легналия солариум е по-дълготраен,а този от правия се хваща по-бързо.Аз лично и на 2-та съм се пекла и не правя голяма разлика,защото човек като си ходи що годе редовно пак си има тен.Това за турбото не ми е много ясно,но във всички случаи трябва да си питаш рецепционистката на конкретния солариум по колко да се пускаш първите пъти.Ии пак ти казвам индивидуално е за различните.Не се води от тва турбо,нетурбо,марка и т.н.Аз съм се пускала за 20 мин. на 1 солариум и съм била по-бяла,отколкото като съм се пускала за 9 минути на друг.Те хората са си преценили колко силен им е солариума и в зависимост от това са направили минутите за пускане.На едни минималното е 5 мин.,на други 3(защото е по-силен)и така.
За да не ти изчезва тена,просто след като си станала толкова черна колкото искаш трябва да го поддържаш и да ходиш примерно на 2 седмици веднъж.

sweetsunshine
02-25-2009, 18:40
Tака проучих навсякъде където разбрах,че има солариуми в моя град и всички са хоризонтални..така че искам или не на такъв ще ходя. :) намерих си един при фризьора ми който ми се струва хубавичък,утре съм за подстрижка и ще разпитам и ще видим какво ще си реша :)

AtMosFera мерси за изчерпателния отговор :-)