PDA

View Full Version : пъпка :((((



all eyez on me
01-25-2009, 06:45
леле, имам ужасна пъпка :( :shock: точно между очите ( 8-) ) уф мн е гадна... няква голяяяма и червена 8-) вчера я изстисках и я мазах там с някви глупости.. салицилов спирт, крем здраве и т.н. обаче не помага. кажете как до утре да я махна плс :-o

gabi_94
01-25-2009, 07:03
няма начин да я махнеш толкоз бързо, каквото и да използваш, и аз съм имала точно там такава голяма и червена пъпка и се махна за около една седмица, а опитах какво ли не :(

taNcheto93
01-25-2009, 07:04
Не я изтисквай повече, защото ще ти остане белег. Мажи я с нещо за пъпки и силицилов спирт и до утре трябва поне да стане по-малка. А утре сложи малко коректор, за да не се вижда

IdontWannaKnow
01-25-2009, 07:08
казват, че когато ти излезне такава пъпка.. на това място някой е хлатнал по теб :-D амиии нзм, може би не трябваше да я изтискваш :? но при сваршен факт оптай нещо на ''фиши'' или ''гарниер'' , но едва ли ще стане мигновено :-o

masal
01-25-2009, 07:11
казват, че когато ти излезне такава пъпка.. на това място някой е хлатнал по теб :-D амиии нзм, може би не трябваше да я изтискваш :? но при сваршен факт оптай нещо на ''фиши'' или ''гарниер'' , но едва ли ще стане мигновено :-o :razz: :razz: :razz: :razz: Извинявай,може да е неволна грешка,но не се сдържах на фиши. :razz: :razz: :razz:

shell
01-25-2009, 07:50
И аз съм имала там пъпки и то не веднъж 8-) Много е весело ,защото приличаш на циклоп...Освен да си направиш да речем маска с хума и после да й сложиш салицилов спирт това малко ще я заличи,но иначе няма друг начин да я премахнеш толкова бързо.....Много е кофти ама проста трябва да минат няколко дена

Axel_f
01-25-2009, 14:33
Аз пък ще предложа нещо друго - можеш да отидеш в някои козметичен салон и да искаш да ти я изгорят с д'арсонвал. Това е много ефективно и ще съкратиш времето за увяхването на пъпката наполовина. Едва ли ще ти вземат повече от 5-6 лева :wink:

SoFarSoG00d
01-25-2009, 15:24
Ако пъпката е изцедена със сила и нокти,остава червена доста дълго време,опитай да я прикриеш с нещо.

lyyly
01-25-2009, 15:51
Сложи малко паста за зъби.

sweetsunshine
01-25-2009, 17:17
казват, че когато ти излезне такава пъпка.. на това място някой е хлатнал по теб :-D амиии нзм, може би не трябваше да я изтискваш :? но при сваршен факт оптай нещо на ''фиши'' или ''гарниер'' , но едва ли ще стане мигновено :-o :razz: :razz: :razz: :razz: Извинявай,може да е неволна грешка,но не се сдържах на фиши. :razz: :razz: :razz:me 2 :razz: :razz: :razz:

PepElqShKaAa
01-26-2009, 17:39
ох ми гадни за тея пъпки ама няма да мине просто ей така мажи я и чакай.. позната ми е цялата картинка :(:(

Carmen_Kass
01-26-2009, 17:47
Не я изтисквай повече, защото ще ти остане белег. Мажи я с нещо за пъпки и силицилов спирт и до утре трябва поне да стане по-малка. А утре сложи малко коректор, за да не се вижда

+1

IdontWannaKnow
01-26-2009, 18:26
казват, че когато ти излезне такава пъпка.. на това място някой е хлатнал по теб :-D амиии нзм, може би не трябваше да я изтискваш :? но при сваршен факт оптай нещо на ''фиши'' или ''гарниер'' , но едва ли ще стане мигновено :-o :razz: :razz: :razz: :razz: Извинявай,може да е неволна грешка,но не се сдържах на фиши. :razz: :razz: :razz: упс сори :D имах предвид виши.. е нищо смях да става... :lol:

Syringe
01-26-2009, 20:17
Ако пъпката е изцедена със сила и нокти,остава червена доста дълго време,опитай да я прикриеш с нещо.

домати? :razz: