PDA

View Full Version : Какво да Правя ????



ZLA
01-25-2009, 07:11
Значи от 3 години и вече и нещо ходя с едно момче и няма как съм супер превързана към него,само че наскоро се влюбих в др и почнах да се разколедавам какви са ми чувствата към момчето с което съм.Много пъти съм си мислила да късам с него но все не ми дава сърце.Някак си ми е жал да му го причиня това и също така се чудя дали ако го остава няма да направя най-голямата грешка в живота си ..Вий какво бихте ме посаветвали....??? :(

PreciousDiamond
01-25-2009, 07:13
Апф .. ако ше си с него само от съжаление , по-добре всичко да приключи колкото е възможно по-скоро . Както съм казвала, няма смисъл да продължаваш да нараняваш него , а и себе си ..

BlueDevil
01-25-2009, 07:16
Ето как беше при мен: Ходих с един близо 3 години, накрая беше останал само навикът. Разделихме се, честно казано не съм страдала, сега съм отново влюбена и по-щастлива отвсякога.
Така че съветът ми е щом се колебаеш, значи не си сигурна в чувствата си към сегашния ти приятел, а и най-вероятно няма такива. Опитай да започнеш наново!

sextazy_baby
01-25-2009, 07:17
Ами ако не го обичаш,какъв е смисъла да оставаш с него?

ZLA
01-25-2009, 07:20
работата е там че точно в момвнта не съм сигурна дали го обичам или не ...и дали не се колебая дали искам да съм с него само заради товА че сме заедно от много време и искам да опитам нещо ново.....истината е там обаче че ме е страх да започна вс без него може би защото съм свикнала до болка с това момче

PreciousDiamond
01-25-2009, 07:21
работата е там че точно в момвнта не съм сигурна дали го обичам или не ...и дали не се колебая дали искам да съм с него само заради товА че сме заедно от много време и искам да опитам нещо ново.....истината е там обаче че ме е страх да започна вс без него може би защото съм свикнала до болка с това момче

Вземи си изясни какво искаш ; ) Докато не го направиш това, ние не можем да ти помогнем : )

ZLA
01-25-2009, 07:23
ахаха аз зная какео искам искам всички да са доволни и да няма наранени

PreciousDiamond
01-25-2009, 07:25
Е не може хем вълкът сит, хем агнето цяло . :?

BaiToq
01-25-2009, 07:27
БЪДИ СЕБЕ СИ :-) :lol: :grin:

fuckUall
01-25-2009, 07:28
Сами единствяенно ти знаеш какво искаш!
Аз не бих стояла с него само от съжаление,за да не го заболи като гозарежа.Така трябва да съм обречена да съм с него докато той не реши да скъсаме?Ами ако това не стане? :?

ZLA
01-25-2009, 07:30
все пак кой квото да говори като се замисли човек малко или много е трудно да се захвърлят 3 години на боклука не е толкова лесно и човек се обърква

sadsad
01-25-2009, 08:39
Мда права си 3 години не могат да се захвърлят така, но ако стоиш с него с просто, за да не го нараниш - недеи !Когато тои разбере това, че ти не си го обичала, а си стояла с него за да не му е гадно, няма да му е никак хубаво.Поговори с него, кажи му как се чувстваш , ако тои е разбран може да ти даде време да се изясниш сама със себе си.Разделете се за известно време...бъди сама !И през времето, когато си сама обмисли какво и кого искаш.Само не му изневеряваи.

Presley
01-25-2009, 08:46
Тука няма нужда то съвети.
Направи това,което ИСКАШ.Ти трябва да усещаш какво искаш.

PeopleAlwaysLeave
01-25-2009, 08:54
Разбира се, че не е лесно да захвърлиш 3 години на вятъра и никой не ти е казал обратното, но в крайна сметка ако не обичаш този човек най-глупавото, което можеш да направиш е да бъдеш с него от съжаление... Рано или късно той ще го разбере и повярвай ми тогава ще ти се иска да си го оставила когато е трябвало... Моят съвет е да поговориш с него и да му споделиш терзанията си, а след това да го помолиш за кратка почивка през която ти да останеш сама и да се изясниш със себе си...

Mi6inka
01-25-2009, 09:30
ее лесно е да ти кажа "ами като не се чувстваш сигурна,остави го .." и т.н. ,но не е толкова лесно,знам как се чувстваш и знам че не е лесно да сложиш току-така край на сериозна връзка...Няма как да не си свикнала с него,няма как сега ако се разделите да не ти е странно,празно и .. нз какво още... :S Помисли наистина от какво имаш нужда,дали си струва на възрастта на която си да продължаваш или наистина е по-добре да опиташ нещо ново (не знам на каква възраст си)....Каквото и да избереш... е правилното ,защото така казва сърцето ти.Успех :-)

slun4ice_90
01-25-2009, 09:40
:( Мразя като става така...И даже не знам какво точно да те посъветвам....Три години,не са малко хич....Но след като харесваш друг,му го признай... :-o По-добре да му го кажеш,отколкото да му изневериш с другият направо....Бъди честна със себе си пред него.

leoparda93sl
01-25-2009, 10:15
:( Мразя като става така...И даже не знам какво точно да те посъветвам....Три години,не са малко хич....Но след като харесваш друг,му го признай... :-o По-добре да му го кажеш,отколкото да му изневериш с другият направо....Бъди честна със себе си пред него.

+1 :)

soul1199
01-25-2009, 10:27
moq suvet e -da se razdelite,prosto 6om ve4e ne 4yvstva6 ni6o,nqma smisal,puk i ne moje6 da hodi6 s nqkogo prosto,za6oto ti e stanalo navik

ZLA
01-25-2009, 11:05
благодаря на всички за мнението което дадохте :)

GameMaster
01-25-2009, 11:08
Nqma smisul da provalqsh tolkova produljitelna vruzka zaradi drugo momche koeto ne poznavash i do tolkova dobre kolkoto priqtelq si.Spored men shte sgreshish.Puk i ne mu go prichinqvai tova na momcheto.

sKa73r4o93
01-25-2009, 11:11
Апф .. ако ше си с него само от съжаление , по-добре всичко да приключи колкото е възможно по-скоро . Както съм казвала, няма смисъл да продължаваш да нараняваш него , а и себе си ..Вчера четох MyNameIsImmortal кфо ти писа за запетайките и още не ги праиш както траа :-o :-D

sadsad
01-25-2009, 11:13
Nqma smisul da provalqsh tolkova produljitelna vruzka zaradi drugo momche koeto ne poznavash i do tolkova dobre kolkoto priqtelq si.Spored men shte sgreshish.Puk i ne mu go prichinqvai tova na momcheto.
Ти би ли понесла момчето, в което си влюбена да ти каже след време, ама аз ходя с тебе само за да не ти причинявам болка ?Моето мнение си е тя да остане сама със себе си и да помисли преди да прави окончателни решения .

kypo
01-25-2009, 11:16
помисли си хубаво, не бързай да казваш край, защото може да съжаляваш. може да си вземеш 1-2-3 седмици почивка да мислиш... а ще нараниш момчето адски много и ако те намрази, защото границата между любовта и омразата е много тънка, дори да разбереш след време, че си сбъркала и да искаш да си го върнеш може да е късно...
аз съм в такава ситуация (като момчето) и е много гадно, защото след толкова време заедно се чувстваш не на себе си - няма какво да правиш, няма къде да ходиш, няма с кой да поговориш... абе много е гадно
но ти си решаваш

GameMaster
01-25-2009, 11:22
Kato v neiniq sluchai az ne bih si pozvolila da sum s nqkogo tolkova vreme i da se vlubq v drug.....Dosta stranno mi izglejda.Lichno az sym takuv tip harakter kakto izrazih v mnenieto si.

sadsad
01-25-2009, 11:34
Kato v neiniq sluchai az ne bih si pozvolila da sum s nqkogo tolkova vreme i da se vlubq v drug.....Dosta stranno mi izglejda.Lichno az sym takuv tip harakter kakto izrazih v mnenieto si.
Вярно има различни видове хора , може да е попаднала в някакъв момент, в които да иска разнообразие.Аз лично ходя с моето момче от почти 2 години, но пък съм си влюбена в него и много го обичам.Искам да каja че ако тои я обича, за него може би ще е по - зле да разбере след време че тя не го обича , а ходи с него за да не го нарани . За това е по - добре да поговори с него и да обсъдят двамата . Да си дадат почивка и тя да реши какво иска .

ZLA
01-25-2009, 11:41
az ne kazvam 4e ne go obi4am prosto liubovta mi e stanala po razli4na kam nego priela sam go kato 4ovek bez koito nemoga i kato 4as ot jivota mi kato nqkoi super skap priqtel koito mn obi4am...i nqkak si ve4e q nqma onaq golqma liubovna trapka koqto q ima6e v na4aloto

kypo
01-25-2009, 12:04
az ne kazvam 4e ne go obi4am prosto liubovta mi e stanala po razli4na kam nego priela sam go kato 4ovek bez koito nemoga i kato 4as ot jivota mi kato nqkoi super skap priqtel koito mn obi4am...i nqkak si ve4e q nqma onaq golqma liubovna trapka koqto q ima6e v na4aloto
еми ти какво очакваш след толкова време? не може винаги да тръпнеш в очакване на всяка среща... вече се познавата прекалено добре, няма някакви драстични изненади като първите месеци, става малко по битово... ама не знам защо винаги така става че момичето иска да помисли за себе си и не го интересува момчето (все едно в една връзка не съществуват двама души?), та така и при мен (аз съм момчето да кажа). искате нещо ново, свиквате и приемате момчето което я обича за даденост и си мисли " сега ще поживея малко, ще видя как е с друг пък той ме обича и ако не ми хареса сама ще се върна при него". само дето е много некоректно да си играеш с чувствата на някой, който е доказал че значиш всичко за него, че би направил всичко за да си щастлива... как така изведнъж всичко казвано, всичко в което сте се вричали, обещавали се изпарява? аз когато съм с някой съм само с него, не се оглеждам настрани за нещо друго... правя компромиси за да се боря за връзката си, а вие на първата пречка и се предавате... не знам за твоя приятел, но аз наистина си я обичам моята и ще преглътна цялото страдание през времето което и е нужно да разбере че никой няма да я обича, цени и държи на нея както аз. но за него не знам, може и да те намрази и от двата стола да се окажеш на земята както се казва! сигурно си мислиш че след като приятеля ти те обича много, всяко друго момче също ще се държи така с теб, ама като попаднеш на някой тъпак, който само ще те из*ука и зареже ще разбереш къде си сбъркала и какво си загубила... дано обаче не е твърде късно, щото търпението си има граници. а вие момичетата никога не знаете какво искате и казвате неща в които не сте сигурни, само наранявате хората, които държат на вас без дори да се замисляте...
ето това е

ZLA
01-25-2009, 12:13
parvoto koeto e ne si mislq 4e vseki 6te me obi4a tolkova mnogo i nikoga ne sam se oglejdala v strani za nqkoi dr nikoga ne sam mu izneverqvala na pr no prosto ponqkoga ne6tata se slu4vat i nqkoi ti se izpre4kva na patq i stava "magiq"...i sam super razdvoena i zatova ne sam predpriela ni6tu za6toto prosto iskam da obmislq dobre ne6tata i ne iskam priqtelq mi da bade naranen za6toto naistina darja na nego...i prosto iskah da 4uq strani4no neutralno mnenie , a ne napadki

kypo
01-25-2009, 12:16
извинявай много ако съм те засегнал, просто съм афектиран тия дни
съвета ми е да си дадете 1-2 седмици почивка, без да се виждате и чувате - за да премислиш всичко на спокойствие и така
успех

ZLA
01-25-2009, 12:19
blagodarq za saveta

Glorious
01-25-2009, 12:25
БЪДИ СЕБЕ СИ :-) :lol: :grin:

Добре де, до сега хранеше всички използвали този израз в една тема и сега ти го написа без да има никаква връзка с проблема на момичето. :?
По темата... не искам да съм на мястото на момчето но няма смисъл да се мъчиш а и да отлагаш скъсването защото после ще му е по-гадно отколкото ако го скъсаш сега.

ZLA
01-25-2009, 12:31
dobre vsi4ki kazvate mom4eto tova mom4eto onova kolko kofti bi bilo za nego i tnt.....na men sa6to nikak ne mi e lesno i se izma4vam ne e samo toi gube6tiq v tazi situaciq