PDA

View Full Version : Първата ми среща: Да му кажа ли?



DessieQueen
01-25-2009, 07:45
Така. Здравейте. :)

Значи запознах се с едно момче,което всеки ден идва пред училище с негови приятели,защото преди е учил там и има много познати. И двамата се харесахме,той е много мил,започна да ме прегръща и т.н. , но не избързваше с нищо. Обачи си личи че се харесваме и по скайп си го казахме. Днес ще излизаме на кафе,но този път сме сами без никоя от приятелките ми и има 99 % вероятност да ми предложи.

До сега не съм имала приятел,нито съм се целувала,но пък искам да съм честна с него,защото му имам доверие.

Та въпроса ми е - Още в началото ли да му го кажа или да си замълча
? Чудя се.. :(

mitkom89
01-25-2009, 07:47
Мълчи си, ще го накараш да се възгордее прекалено много :D

DessieQueen
01-25-2009, 07:49
Еее ти пък 8-) Ама аз искам да му кажа и точно в това е проблема. Много се колебая.. :| :twisted:

Bellatrix
01-25-2009, 07:52
Ако наистина му вярваш, че няма да се стресне, кажи му. Аз на негово място бих се зарадвала и трогнала. Също бих се почувствала поласкана, а и горда, че съм точно аз тоя дет те е спечелил. А и мисля, че ще му се вдигне мнението за теб. Ще е наясно, че не си някоя лека...

mitkom89
01-25-2009, 07:54
Напротив, като момче ти го казвам! Като се измъкне някоя такава свежа риба и му идва повече гордост на човека. Пък и ще знае че като ти завърти главата 1 път и ще си прави квото иска с теб :D :D

Но кажи му / мъжка солидарност / :grin: :-D

DessieQueen
01-25-2009, 07:56
Хмм..добре ..ще му кажа.. Йей :grin: :D

Мерси много. :-)

shell
01-25-2009, 07:57
Щом му имаш доверие защо да не му кажеш :) И не се притеснявай от това ,че не си имала приятел,защото всеки започва от някъде ,а и тази мисъл само би ти пречила да изживееш всичко по най добрия начин :wink: Успех

balu4ka
01-25-2009, 07:58
Мълчи си, ще го накараш да се възгордее прекалено много :D

+

DessieQueen
01-25-2009, 08:14
Хмм..добре ..ще му кажа.. Йей :grin: :D

Мерси много на всички. :-)

BaiToq
01-25-2009, 08:31
Еми да,то по скайп само дето
не се целувате вече...

sheilsis
01-25-2009, 08:38
аз не казах на гаджето ми че не съм се целувала никога преди с друг.. по скоро му намекнах че не съм мн опитна ;) ама да ти кажа той после ми каза че явно съм с еобъркала нещо и че с целуването съм си била ок ;) можеш след като се целунете да му споделиш на мен така ми се жижда по-хубаво нз

sKa73r4o93
01-25-2009, 08:50
Еми да,то по скайп само дето
не се целувате вече... хахаха +1 :lol:

Naughty_
01-25-2009, 08:57
АБЕ ЛУДА ЛИ СИ !?!??? ТИ за женски тайни чувала ли си :shock: :-o То хубаво да му имаш доверие ама чак пък толко... :shock:
Аз не бих казала, това си остава за мен и евентуално за някоя мноооого добра приятелка :-D

PeopleAlwaysLeave
01-25-2009, 08:58
Е не е нужнж веднага щом седнете в кафето и ти да изтърсиш "Ама ти знаеш ли, че аз никога не съм се целувала" :lol: Като дойде кулминационният момент точно преди да те целуне му кажи ;)

Valhala
01-25-2009, 09:01
Е не е нужнж веднага щом седнете в кафето и ти да изтърсиш "Ама ти знаеш ли, че аз никога не съм се целувала" :lol: Като дойде кулминационният момент точно преди да те целуне му кажи ;)

+ 1 :lol:

suunnseT
01-25-2009, 09:44
Предполагам ,че на място ще прецениш .. пък и много зависи от него като човек ! Успех и кажи как се е получило :)

InnchetO
01-25-2009, 11:32
Е не е нужнж веднага щом седнете в кафето и ти да изтърсиш "Ама ти знаеш ли, че аз никога не съм се целувала" :lol:

brutal 8-)

А иначе .. предполагам, че той сам ще се усети до някъде, че не си от най-опитните понеже повечето пъти си личи. Aко те попита нещо като да кажем .. "Защо се притесняваш толкова?" или нещо от сорта сподели. Ако не- по-добре замълчи :)

Тоест ако те предпостави с въпрос или си дойде по темата му кажи .. Иначе по-скоро недей :)


бтв. На колко СТЕ ? :-o

soul1199
01-25-2009, 12:22
nedei da my kazva6 :)

Gerr
01-25-2009, 12:30
Не му казвай

Ivalinka
01-25-2009, 13:43
не му казвай... може да не е такъв, за какъвто го мислиш...

S_L_A_D_U_R_K_A
01-25-2009, 18:01
До сега не съм имала приятел,нито съм се целувала,но пък искам да съм честна с него,защото му имам доверие.

Та въпроса ми е - Още в началото ли да му го кажа или да си замълча
? Чудя се.. :(
Не бъди наивна още в началото на връзките ти, може ли да имаш доверие на човек, който познаваш от толкова скоро. Ако толкова те притеснява му кажи, ама нз това какво значение има.

DessieQueen
01-26-2009, 06:28
Ами той е печен и ме разбра.

Казах му след целувката и той века само "А хареса ли ти?" И аз нали да ама се притеснявам дали беше зле и той вика "повече тва да не ти минава през главата." :-)

PreciousDiamond
01-26-2009, 06:29
Ами той е печен и ме разбра.

Казах му след целувката и той века само "А хареса ли ти?" И аз нали да ама се притеснявам дали беше зле и той вика "повече тва да не ти минава през главата." :-)

Сладури :-) Успех с него, мацка :-)

MaLkaTa_LaDy
01-26-2009, 06:53
Това нещо с предлагането е малко [много] тъпо. Вече и двамата знаете, че се харесвате, тогава защо не пропуснете тази част с "Искаш ли да сме гаджета?" А относно това дали да му кажеш, наистина е по-добре да си искрена с него, но недей още първия път като излизате. Но пък ако темата тръгне натам и той те попита естествено че ще му кажеш истината. Но не подхващай сама темата. Според мен така е по-добре. И между другото интересно ми е на колко си? Не ми изглеждаш малка по начина по-който пишеш. :) Питам само, защото ми е интересно... =`)

DessieQueen
01-26-2009, 06:59
Това нещо с предлагането е малко [много] тъпо. Вече и двамата знаете, че се харесвате, тогава защо не пропуснете тази част с "Искаш ли да сме гаджета?" А относно това дали да му кажеш, наистина е по-добре да си искрена с него, но недей още първия път като излизате. Но пък ако темата тръгне натам и той те попита естествено че ще му кажеш истината. Но не подхващай сама темата. Според мен така е по-добре. И между другото интересно ми е на колко си? Не ми изглеждаш малка по начина по-който пишеш. :) Питам само, защото ми е интересно... =`)

Ами тази година правя 15 а той прави 17.

П.П. - То стана вчера,но мерси за съвета. :) :-)

DessieQueen
01-26-2009, 07:00
Ами той е печен и ме разбра.

Казах му след целувката и той века само "А хареса ли ти?" И аз нали да ама се притеснявам дали беше зле и той вика "повече тва да не ти минава през главата." :-)

Сладури :-) Успех с него, мацка :-)

Мерсии :P

varnen4e
01-26-2009, 08:11
Опитай се да му го намекваш така че да те разбере- не е нужно да му го казваш направо.

slun4ice_90
01-26-2009, 08:22
Ами той е печен и ме разбра.

Казах му след целувката и той века само "А хареса ли ти?" И аз нали да ама се притеснявам дали беше зле и той вика "повече тва да не ти минава през главата." :-) Дано,наистина да си попаднала на човек.Успех и от мен. :grin:

GameMaster
01-26-2009, 08:35
Ami shtom mu imash tolkova doverie mu go kaji ama ne tochno v nachaloto :lol: Ako usetish che se pritesnqvash i razni takiva mu go kaji ;-) Haide uspeh i pr izkarvane :)

varnen4e
01-26-2009, 08:36
Оу, аз не разбрах. Наистина е сладко. Успех и от мен.

leoparda93sl
01-26-2009, 08:41
Браво.Радвам се,че се е получило.Успехи за напред :-)

5StaR
01-26-2009, 17:32
Oф не разбрахте ли, че целуването, както и секса са в човешката природа, така че , всеки го може, дори и да не е пробвал... Единствения начин да сбъркаш е ако се страхуваш...

ПС. "ще ми предложи" .. аа брак ли ? доста смешно прозвуча.

aka6a_vamp
01-26-2009, 17:38
Хехех тва ми изглежда некво мн сладко...ама си трай,за кво да му казваш...като се поопознаете,тогава му кажи,че ти е първият приятел