PDA

View Full Version : Хип хоп танци в Русе



LiGLat1
01-25-2009, 09:14
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(

mitkom89
01-25-2009, 09:28
Разпитай за Mad Skillz ;]

dreme_mi_kopelle
01-26-2009, 01:19
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(В русе скоро мисля че щяха да отворят Център за Хип-Хоп танци но като им гледах в клиповете танците им,не ми хареса пълни аматьори.

MostHated
01-26-2009, 16:09
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(В русе скоро мисля че щяха да отворят Център за Хип-Хоп танци но като им гледах в клиповете танците им,не ми хареса пълни аматьори.

Ти сигурно си ПРО. Нали така кюмюрче, на кожичката се въртиш

Fortuna
01-26-2009, 19:05
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(В русе скоро мисля че щяха да отворят Център за Хип-Хоп танци но като им гледах в клиповете танците им,не ми хареса пълни аматьори.

Ти сигурно си ПРО. Нали така кюмюрче, на кожичката се въртиш
hahaa tva be6e grubo :lol:

IrrieSkyline
01-26-2009, 19:48
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(В русе скоро мисля че щяха да отворят Център за Хип-Хоп танци но като им гледах в клиповете танците им,не ми хареса пълни аматьори. Не ме съмнява, че си по-добър. 8)

Бтв: Да използвам темата (сори). Търся къде в София имат студио Sleepwalkingz.

FockidyFockFock
01-26-2009, 21:46
Здравейте ! Аз съм от Русе и много искам да се запиша на хип хоп танци ако някой знае каде моляви да ми каже :( Плс много искам да се запиша но незнам кадеее .... :( :(В русе скоро мисля че щяха да отворят Център за Хип-Хоп танци но като им гледах в клиповете танците им,не ми хареса пълни аматьори.
Е, нема как да та ти хареса. Ти си много вещ в османския дръм енд бейс. :)

dreme_mi_kopelle
01-27-2009, 01:55
Като съм казал че не ми харесват каде сте видяли да съм писал че танцувам по добре от тях.Не танцувам а за тея от селкия център дето уж танцуват истински само уса чернокожите могат да танцуват Хип-Хоп.И имайте уважение към авторката на мен не ми пречи че ме оббиждате достатъчно съм голям та да ви се ловя видял съм повече от вас и нямам намерение да ви се ловя но като искате да пускате обиди по мой адрес направете си една тема,а не да спамите по чуждите.

awes0mEe
04-03-2010, 13:27
Някой има ли информация от русе кога е тва скоро и дали наистина ще се отвори такъв център.Ако някой знае да даде повече информация.

antiWHAT
04-03-2010, 13:34
такива теми с стари изцепки много ме радват :lol:

Forest_girl
04-03-2010, 17:27
The Center ще отварят зала в русе много скоро..
www.csdance.net е сайта им. :)

Djenka
04-04-2010, 16:09
Аз чух, че в "Мираж" имало школа за хип-хоп танци.. И аз се интересувам за хип-хоп танци и съм от Русе :) :)

mo0nsy
07-31-2011, 19:04
The Center ще отварят зала в русе много скоро..
www.csdance.net е сайта им. :)


+1

Kobayashi
08-02-2011, 12:56
И аз препоръчвам The Center

Okeeey1
08-08-2011, 16:38
The Center :grin: