PDA

View Full Version : Бяло течение



FiRe_LaDy
01-25-2009, 12:15
Здравейте!Искам да споделя с вас какво ме тормози....Та значи от скоро имам бяло течение :( и началото на другия месец мисля да отида на лекар,за да ми каже какви хапчета да пия или нещо да се мажа.Незнам и аз ... много се притеснявам и ме е срам.Девствена съм и се чудя в такъв случай дали ще ме преглежда? :oops:

LovelyGirl
01-25-2009, 12:45
Най-вероятно ще те гледа само на видеозон.

Ето още: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=224757
Много полезна тема :)

И наистина трябва да идеш да те прегледат ;)

FiRe_LaDy
01-25-2009, 12:47
Мда ще отида ама сега съм в цикъл и няма как .... мерси за темичката ще я прочета :)

fashion4etyy
01-26-2009, 03:52
приятелката ми има такова течение и не ходи на лекар. не се занимавай с глупости никой не е унрял от тва :lol:

varnen4e
01-26-2009, 08:18
По- добре отиди, защото тая работа с течението е много гнусна. Ако не се излекува добре от първия път става хронично.

Giva
01-26-2009, 08:27
Хубаво е че си решила да отидеш на лекар,защото повечето мислят бялото течение за нещо нормално,а то не е!

FiRe_LaDy
01-26-2009, 11:27
приятелката ми има такова течение и не ходи на лекар. не се занимавай с глупости никой не е унрял от тва :lol:

Ми браво на приятелката ти!Тя явно толкова се и интерисува от здравето си.За разлика от нея аз обаче се интерисувам.Може да не се умира от него,ама е гадно.И ако си свикнал да поддържаш нормална хигиена - няма да е никак приятно,ако се появи течението.А ако води и полов живот ... може да зарази партньора си.

Както казаха другите не е нормално и да скоро ще ходя :oops: Стискайте палци да мини всичко добре,че много ме е страх и срам :oops:

hottie
01-26-2009, 12:02
приятелката ми има такова течение и не ходи на лекар. не се занимавай с глупости никой не е унрял от тва :lol:

Това че е гнусно е едно на ръка, но тя може да получи и усложнения...

diva4e92
01-27-2009, 21:29
Какъв е резултатът от прегледа...би ли споделила? (Ако си се прегледала де.. ако не когато го направиш :-) )

shokoto91
01-27-2009, 22:09
на машина се преглеждат девствените момичета ;)

Аз пих хапчета 1 седмица :) не е толкова зле, но се взимат пред 8 часа и трябваше да ставам рано и да лягам късно ;/

FiRe_LaDy
01-29-2009, 16:23
Какъв е резултатът от прегледа...би ли споделила? (Ако си се прегледала де.. ако не когато го направиш :-) )

Другата седмица ще ходя и ще напиша какво е станало.

shokoto91 на теб помогнаха ли ти хапчетата?и за колко време спря?после появявало ли се е пак?

FiRe_LaDy
02-10-2009, 20:09
Първо да се извиня,че чак сега пиша какво е станало,но днес имах възможност да отида.Таа ... прегледа ме и другия вторник ще отида за резултатите.Прати за изследвания и другата седмица може би ще ми изпише какво да пия или да се мажа ... нз и аз ... ако някой се интерисува да каже и ще пиша какво е станало и тогава.

FiRe_LaDy
02-12-2009, 15:21
schoolgirl а аз не го намирам изобщо за нормално.И когато отидох на лекар той ми каза,че е не е нормално да го има това течение.Ако не водиш полов живот(както в моя случай) е по-лесно за лекуване и много по-малко неща може да са го предизвикали и да се разберат какви точно са те.Докато,ако водиш полов живот е по-сложно,ама там мен не ме интерисува все още ;)

titinkaa
02-12-2009, 18:46
има мн такива теми

evalongoriq
02-15-2009, 12:21
бялото течение хич не е нормално.единственото течение което е здравословно и нормално е вагиналното.то е прозрачно на цвят.всеки секрет които е жълтеникав или по-тъмет,причинява сърбеж или парене може да е признак за инфекция.но това се лекува много лесно но трябва да се посети лекар задължително!

vesito13
02-15-2009, 12:47
А между другото от оня ден чух нещо , което не знам дали е вярно . Значи ако момиче има бяло течение и спи с момче , после момчето имало някакви проблеми и не можело да ходи до тоалетна и някакви такива . Така ли е ? Просто тук съм чела , че някои жени смятат бялото течение за нормално , а ако това наистина се случваше на мъжете , някак си щеше да се обърне внимание . Дано някой схвана за какво точно говоря .

MaGBiG
02-22-2009, 18:16
A be da pitam samo: kat hodi na ma6ina li te gledaha ili .... gledaha mejdu krakata ... ? :oops: az ako sam ... golqm sram... :oops:

dupi
02-22-2009, 18:24
I az da pitam: kak ta gledaha: na videozon ili ti braknaha... :oops: :oops: :oops: tui e mn gadnyyy... az zatui ni iskam da hodq, 6tot e mn kofti da si otvarq6 krakata tam... osobeno ako lekarq e maj... :oops: :oops: :oops:

hottie
02-22-2009, 18:32
Взимат ти секрет, за да го изследват. Следователно те преглеждат отдолу. Няма от какво да ви е срам, това им е работата на лекарите.
Ако искате да си влачите проблемите вие ще имате усложнения по-нататък.