PDA

View Full Version : Въпрос към МОМИЧЕТАТА. Какво мислите ... ?



bommba
01-25-2009, 13:02
МОМИЧЕТА искам да ви питам какво мислите за следната ситуация и как бихте реагирали на нея.
Аз съм момче и тъкмо направих 18, а имам приятелка която е на 16 навършени - кара 17. До сега никога не сме си говорили да правим секс или нещо от тоя род, но много се обичаме с нея.Мисля си да и спомена за това и да и кажа че не й давам зор и тя сама да прецени кога иска и да ми каже.
Та въпроса ми е към вас момичета. Как бихте реагирали ако сте на нейно място? :-)

LovelyGirl
01-25-2009, 13:07
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)

CuZIfeelU
01-25-2009, 13:12
кажи й кво мислиш и тя ще прецени дали е готова или не. Говори с нея. Аз на нейно място ще се радвам, че не нахалстваш с исканията си, а говорим преди да правим нещо.
Успехчитааа :-)

slun4ice_90
01-25-2009, 13:25
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :) :!:

TooLittelTooLate
01-25-2009, 13:43
Поговори с нея. :)

elsy
01-25-2009, 14:14
Мда, наистина поговорете :)
И наблегни на това, че не я притискаш и ще я изчакаш, докато се почувства готова :)

BaiToq
01-25-2009, 14:20
Те не могат да мислят,
намерил си кой да питаш :D

kobrichka
01-25-2009, 14:21
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)

Напълно съм съгласна

ivcheto0o
01-25-2009, 14:26
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)

az sa6to sam na 16 i mislq 4e tova e nai pravilno :)

NightGuardian
01-25-2009, 14:37
Абе човек на 18 години си станал...

би трябвало да знаеш , какво трябва да правиш.. :) :D

bommba
01-25-2009, 18:04
ee da ama pitam za suvet. Momi4e kak bi reagiralo v podobna situaciq.
i mersi za izkazanite mneniq :)

gabi_94
01-25-2009, 18:25
ми поговорете, но има и значение от колко време сте заедно, дали тя е девствена и т.н., уточни се малко повече, но мисля че ако наистина се обичате толкова трябва да и намекнеш по някакъв начин, деликатно и обясни че ще я чакаш колкото е необходимо и т.н.

PreciousDiamond
01-25-2009, 18:31
А не знам аз, отиди в "Секс" там ги разбират повече нещата 8-)

GameMaster
01-25-2009, 19:12
Mislq che mnogo dobre shte postupish.Kolkoto poveche q prepirash tolkova poveche shte q otbluskvash.Mislq che ako q obichash naistina shte pochakash dokato tq e gotova,puk i ne e obezatelno da prishporvate neshtata.Hayde uspeh :)

angelcheeee_93
01-25-2009, 19:15
няма нищо лошо да си говорите по тази тема,пък доколко тя е готова,това вече не го знам.Най-добре ще е когато прояви желание и тя чак тогава да го направите.

Bu7cher
01-25-2009, 19:15
Братле,момче съм,но имам дарбата да си представям дадена ситуация от различни гледни точки.Мани ебавката,ма верно ще е хубаво да си поговорите.Пък и в крайна сметка те разбирам...аз 1 време като имах гадже и имахме хубава връзка на моменти ама грам не ми се ЛЮБЕШЕ,щото мн я обичах и исках просто да си говорим и да правим нещо заедно,ма имаше и моменти в които направо ми идваше да и скъсам дрехите на бара и да я лижа...ХАХАХАХА,ама всичко си опира до връзката ви.Ако тя го иска,ще го усетиш,ама е хубаво да поговрите.Аре скъпи...успех!

azz_azz
01-25-2009, 19:18
МОМИЧЕТА искам да ви питам какво мислите за следната ситуация и как бихте реагирали на нея.
Аз съм момче и тъкмо направих 18, а имам приятелка която е на 16 навършени - кара 17. До сега никога не сме си говорили да правим секс или нещо от тоя род, но много се обичаме с нея.Мисля си да и спомена за това и да и кажа че не й давам зор и тя сама да прецени кога иска и да ми каже.
Та въпроса ми е към вас момичета. Как бихте реагирали ако сте на нейно място? :-)


Според мен е най-добре да изчакаш тогава,когато имате възможност(примерно сте на купон или у вас,или в тях)и докато я целуваш да я питаш ИСКАШ ЛИ ДА ПРОДЪЛЖИМ и ако отговора е отрицателен да и обясниш,че не е проблем и ще я чакаш докато е готова.Мисля че е по-добре отколкото да започнеш просто някакъв разговор който сам по себе си говори че искаш секс.

Punisherrr
01-25-2009, 19:35
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)

съгласна.

balu4ka
01-25-2009, 19:51
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)

съгласна.

++++

MoHuTo
01-25-2009, 21:20
Мда, наистина поговорете :)
И наблегни на това, че не я притискаш и ще я изчакаш, докато се почувства готова :)

cherinka
01-25-2009, 21:43
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.


.

sh3_1s_7h3_0n3
01-25-2009, 22:06
Хубаво е да умееете да говорите за тези неща. Чрез говоренето, споделянето на притеснения, страхове или каквото и да било друго.. се сближавате още повече. ;) Така израствате във връзката си. А и е едно добро начало и я предразполагаш на темата 'секс'. ;)

5StaR
01-26-2009, 00:17
Aко не разбира от намеци я напий и действай.. е добре ще кажа, че се шегувах преди да ме флеймнете.

Послушай някое от горните мнения.

Chrisy
01-26-2009, 06:02
Първо от колко време сте заедно ? Защото и това има значение :) а иначе както и казаха другите поговори с нея ,но ако тя се дърпа или нещо от този род остави я ,когато се почуства готова ,тя ще ти каже :)

Jaffs
01-26-2009, 10:27
Зависи от кога сте заедно? От цялата история разбрах, че е девствена, а може и да не е :-D
Намекни й за това и виж как ще реагира.
Някак ми е странно, че не сте си говорили на тази тема. :-o

varnen4e
01-26-2009, 10:38
МОМИЧЕТА искам да ви питам какво мислите за следната ситуация и как бихте реагирали на нея.
Аз съм момче и тъкмо направих 18, а имам приятелка която е на 16 навършени - кара 17. До сега никога не сме си говорили да правим секс или нещо от тоя род, но много се обичаме с нея.Мисля си да и спомена за това и да и кажа че не й давам зор и тя сама да прецени кога иска и да ми каже.
Та въпроса ми е към вас момичета. Как бихте реагирали ако сте на нейно място? :-)

Просто го направете, защо трябва да говорите. Ако тя те спре тогава говорете.

anonimnaa
01-26-2009, 10:55
Мисля,че е добре да си поговорите за това.
Тя би се зарадвала да знае,че нямаш нищо против да я изчакаш :)
Разговорите са най-важното нещо в една връзка.
Според мен така тя ще бъде по-спокойна :)
+1 Напълно съм съгласна поговорете си за това за да знаеш и нейното становище

CryForMe
01-26-2009, 12:38
е ако сте се..натискали по-сериозно и си опрял до там да се чудиш дали да я събуваш или не... вариантът да говорите е валиден
ама ако до ся сте я карали само на целувки и изведнъж й изцепиш "абе ся с теб секс шъ прайм ли" ше се получи.. тъпо
не знам, преценявай си, ама аз не мисля, че с разговори ше стане работата... струва ми се някак насила. няма нужда предварително да знаеш дали ше ти пусне или не (или пък искаш ако не ти пусне да си търсиш друга?), в крайна сметка ... никога не знаеш как ще се стекат нещата.

bommba
01-26-2009, 12:59
Ami s neq ot mnogo vreme se obi4ame. Az vaob6te ne iskam da q pritiskam ili ne6to ot roda. ili puk da go napravim pri uslovie 4e tq ne iska.Obicham q i mislq 4e ako pogovorq s neq i i kaja 4e za nikade ne burzam i kogato tq e gotova togava da stane.Ne bih i daval nikakav zor i biq q 4akal kogato tq e gotova, no prosto iskam da i kaja moeto stanovi6te po tozi vupros tyi kato do sega ne sme si govorili

mynichka
01-26-2009, 13:03
добре ще постъпиш, като поговорите :)

DoomShadow
01-26-2009, 14:01
:)

varnen4e
01-26-2009, 14:01
Самия факт, че казваш "16 и половина" ме навежда на мисълта, че и 2-та не сте готови за секс.

bommba
01-26-2009, 14:19
Mnoo mi e kofti situaciqta i se 4udq ko da praq.Samo ako znaeh kak 6te reagira... Vse pak e na 16 i polovina, kara 17.I moqta cel e ne da i kazvam da pravim seks ili ne6to takova a da i spodelq kakvo mislq az po tozi vupros. A tq kogato e gotova, Togava!Za nikade ne byrzam no si mislq da ne da reagira ostro na tova :-o

Alabala16
01-26-2009, 15:43
Hmmmmmm slushai vnimatelno sega :)
Ako ste ot skoro vreme zaedno okolo mesec dva po dobre si zamul4i..
a ako e pove4e govori s neq.... pitai q dali e suglasna...ako ne e i kaji 4e shte 4akash i taka....za da vidi 4e ne iskash samo da q ...... i posle putq :)
Ta uspeh ti jelaq i eiiiiiii :) Bydi nejen :P
hih