PDA

View Full Version : Кръв от носа



chuppiz
01-25-2009, 13:24
Значи приятелят ми е на 19 г. и почти всеки ден му тече малко кръв, но само от едната ноздра. Незнам на какво се дължи...преди година се занимаваше активно със фитнес и взимаше много протеини. Не мисля че е от слаби капиляри, защото му тече кръв само от едната ноздра а вътре му е като леко подуто и това е така от отдавна, та искам да питам на някой случвало ли му се е и на какво се дължи...и дали е опасно... съжелявам ако има друга такава тема :)

SexyChild
01-25-2009, 13:39
Значи приятелят ми е на 19 г. и почти всеки ден му тече малко кръв, но само от едната ноздра. Незнам на какво се дължи...преди година се занимаваше активно със фитнес и взимаше много протеини. Не мисля че е от слаби капиляри, защото му тече кръв само от едната ноздра а вътре му е като леко подуто и това е така от отдавна, та искам да питам на някой случвало ли му се е и на какво се дължи...и дали е опасно... съжелявам ако има друга такава тема :)
Никой от тук не може да каже със сигурност. Най-добре е да се консултира с личния си лекар. Иначе, ако си гледала "Бягсто от затвора" и на Майкъл Скофийлд му тече кръв от носа, обаче при него работата е рак. Давам пример само, така че това не е шега работа, ако просто ей така си му тече кръв. :)

batkodoki
01-25-2009, 19:24
Значи приятелят ми е на 19 г. и почти всеки ден му тече малко кръв, но само от едната ноздра. Незнам на какво се дължи...преди година се занимаваше активно със фитнес и взимаше много протеини. Не мисля че е от слаби капиляри, защото му тече кръв само от едната ноздра а вътре му е като леко подуто и това е така от отдавна, та искам да питам на някой случвало ли му се е и на какво се дължи...и дали е опасно... съжелявам ако има друга такава тема :)

момчето без да отлага да отиде да го види мнооооого опитен ото-рино-ларинголог (УНГ лекар)!

по пътя на НЗКаса става -> ОПЛ => Ото-рино-ларинголог. почти е безплатно, но струва време и слабо внимание.

"на частно" срещу заплащане кеш ще го види всеки.

gree_girl
01-25-2009, 20:02
Може капилярите му да са слаби.

UFOs
01-25-2009, 20:03
Слаби капиляри според мен,въпреки,че и доки може да е прав,защото аз имам слаби капиляри,но при лек удар ми течеше кръв.Един път даже щях да умра,щот през ноща ми беше текло кръв от носа и на сутринта локва кръв до мен.И имах главоболие цяла седмица от загубата на кръв.Отидох на "уши,нос,гърло"и ми ги гореше с някакво лекарство и от тогава нямам проблеми..

mysterious93
01-25-2009, 21:38
И на баща ми стана от една седмица само докато си докосне носа и му тече кръв.Само че отиде на лекар и му пускаха май някви изследвания (не съм сиг)и му казали че нищо му няма и му дадоха някво лекарство да се маже ама пак му течеше..и неска уж нищо няма (да чукна на дърво :-D )таа..най - добре отидете на лекар :)

iv4oiv
01-26-2009, 08:10
Проблема е другаде. Напоследък извънземните ползват някакви некачественни импланти и организма ги отхвърля. Явно и тях ги е засегнала финансовата криза, щом почнаха да имплантират китайски ментета.
Питай приятеля си дали не е сънувал странни сънища напоследък или да е забелязвал странности околу него.
Най лошото на тъпите импланти е, че трудно се виждат на рентген и винаги ги слагат до кост която да пречи да се видят лесно.
Но все пак няма да е зле да отиде на УНГ лекар.

acleverboy
01-26-2009, 08:55
може да има високо кръвно

varnen4e
01-26-2009, 09:50
Слаби капиляри или хипертония.

DimovB
01-26-2009, 23:46
Проблема е другаде. Напоследък извънземните ползват някакви некачественни импланти и организма ги отхвърля. Явно и тях ги е засегнала финансовата криза, щом почнаха да имплантират китайски ментета.
Питай приятеля си дали не е сънувал странни сънища напоследък или да е забелязвал странности околу него.
Най лошото на тъпите импланти е, че трудно се виждат на рентген и винаги ги слагат до кост която да пречи да се видят лесно.
Но все пак няма да е зле да отиде на УНГ лекар.
owned

metalcheto
01-31-2009, 16:55
i az kato malak stradah strashno mnogo ot taq krav kakvo li ne probvah- rutaskorbin, edon tam det se maje, no bez rezultat. kato vidqha doktorite che rabotata e seriozna i napravih po obstoen pregled se okaza che imam nqkakco obrazovanie v nosa koeto trqbva da se izreje. napraviha mi operaciqta i da chukam na darvo ot 3 godini nikakvi problemi. Taka che da ide na dobar lekar (yng)

tedui
04-30-2013, 06:23
Значи на мен преди един ден ми потече кръв от носа. Както си стоях на лаптопа и изведнъж потече.И на сутринта като станах на възглавницата имаше кръв значи пак ми е текло кръв от носа. Най-странното е, че първо беше от едната ноздра , а през нощта е било през другата. Да кажа и че в последно време съм хремава главата ме боли очите много мигам и гърлото също ме боли. Ако някой знае или предполага защо ми тече кръв от носа да каже.

r0073x
05-01-2013, 10:32
Слаби капиляри, високо кръвно налягане. Да не би да папкате много солено или пък да излизате по жегите ?

Все пак идете до някой оториноларинголог, който ще даде по-обективно мнение ;)

Nevrotika
05-01-2013, 12:44
И аз затова се сетих ,но го изгледай пак няма да ти навреди,много е добър филма.
Та по същество както каза СексиЧайлд може да е нещо сериозно и не е рак а тумор ,така че е добре да се направят изследвания , защото и аз имам проблеми с това ,но се дължи на спукване капиляри и тече 1 макс 2 дена и то и от 2 те ноздри.
Успех с разрешаването на проблема :)

skok
05-01-2013, 23:22
Толко високо кръвно на 19 не мисля... Все пак да го мери няколко дена де. Наркотици взима ли? Може от някъв удар да е