PDA

View Full Version : Ревността му, ме побърква...



Alabala16
01-25-2009, 15:48
Moq priqtel E ZLE!
pochna mnogo da preoveli4ava i mai shte me zagubi....nestiga 4e mu
proshtavam za vsichki glupostii ami i tfa!..
Zna4i neprekusnatto e taq revnost,ve4e dori i ne smee telefona da mi zvanne,strah me e da izlqza da ne bi nqkoiiiiiiii slu4aino star poznat ili suo4enik da me pozdravi......predi malko kakto gledame tv i me pita
dali sam si iztrila nomera...tam imam v tela nqkav nomer nz na koe i samo otbelezqla s 1 i toi..vedaga 4e tfa e noviq mi fr...... pisna mi!
predi dosta vreme imah vruska s edno mom4e ama nishto ne se polu4i
i si ostanahme super priqteli.........i toi pak po4na v nego da se sumnqva - ok .. za tfa ve4e i az bih se osumnila makar i da nqmashe nishto mejdu nas. Ama ve4e se qdosvam,6toto zagubih takuv priqtel zarad nego....a toi nishto ne ocenqva...... predi dva meseca nqkude polu4ih sms ot nqkaf nomer ...pisheshe na lekcii sam do 7 i az neznaeh koi e.... i toi zel 4e pro4el smsa...... i zvani... i prai problemi na horata... razplaka me mn qko togava ...i me kara da se izvinqvam..nakraq razbra 4e e qkfa greshka i mi se izvinqva! A VECHE - ve4e neshtata sa mnooogoooo po razli4ni i 100 puti po zle.............a sam samo na 16... i mi pisna da mu kazvam 4e nqmam drugi mom4eta..ne obicham i ne haresvam drugi. PUk i ne sam momi4e koeto bi IZNEVERILOOO NA PRIQTELQ SI,zashtoto naistina mngo go obicham. no ve4e po4vam da razbiram i da osuznavam ,4e neshtata edva li shte se opravqt. i ako toi podulji da bude takuv shte skusame....................ne iskam da se razdelqme..no toi prosto vse edno pravi vsichkite tezi neshta naro4no.
Stanal e tolkova sku4en......... igrae samo igri na pc-to .. spi .. misli samo za negovite fr i samo s tqh se suobrazqva.. moito mnenie e NISHTO ZA NEGO!...neznam kfo da kaja... iskah prosto da spodelq..6toto tolkoz sam si
nasabrala... 4e ve4e neznam kfo da praq..
doidoh ot germaniq da jiveq tuk v tupiq svishtov zaradi nego a toi me pravi na nishto...ako ne go obichah do sega da sam si otishl 37483678356834756843756875634875634875643576348564 3857643856435873465873465873465378456 puti ! ! ! ! ! !

daite suvet pls


](*,)


Редактирано от Seducti0n
Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица.

aka6a_vamp
01-25-2009, 15:52
Леле да не дава Господ такъв приятел никому... :shock:

Glorious
01-25-2009, 15:56
Не те заслужава... :?

Kostadin_682
01-25-2009, 15:56
Бах... :shock: трябва сериозно да си поговориш с твоя приятел... то бива ревност ама па чак такава :? ... ако продължава така по- добре го зарежи... (лично мое мнение)

Alabala16
01-25-2009, 16:02
moje i da si prava..moje i da ne me zaslujava...
no obicham go....taq prokleta lubov shte me susipe
a sme tolkoz vreme zaedno.....sigorno dve godini
ne sam takava...nemoga da si pomislq da go ostavq..
da buda s drugo mom4e
.....
strah me e .........
a i
sme govorili MNOGO PUTI i VINAGI bez rezultat
No naistina....4ovek osuznava kakvo e zagubil..samo togava kogato ve4e si e otishlo zavinagi ... ne e li taka :?
napraoo neznam.......... da reva li da govorim li
predi e imalo momenti v koito si zatvarqh o4ite no ve4e i tfa nemoga....
da si tolkova 4esten i izkren....v taq durjava SA MALKO HORATA...a toi da me prai na nishtoooo
neznam horaaaaa
:(

huligankata
01-25-2009, 16:11
Наистина доста кофти ситуация .. Ревността е болест, която не се лекува и или трябва да се примириш с нея или да късаш с него. Щом се обичате и искате да сте заедно поговори много сериозно с него. Кажи му това което написа, че се чувстваш пренебрегната, че правиш всичко за него, искаш да сте заедно и се стараеш да му го показваш, че го обичаш и искаш да ти има малко доверие и ако и това не се получир остави го. Колкото и да е тежко ти не си длъжна да го търпиш - само на 16 си, живота е пред тебе и не бива да се заробваш от сега.

ivcheto0o
01-25-2009, 16:28
pogovori s nego NO se samnqvam 4e 6te ima rezultat :? razbiram 4e go obi4a6 i 4e si sviknala s nego no nai dobre za teb i za nego e da go ostavi6 :)

Alabala16
01-25-2009, 16:35
po tova koeto kaza...izliza 4e dosega sam mojela da skusam s nego milion puti.... :(
vsichkoto tfa sam mu go kazvala..i ve4e i da mu go kaja... az znam 4e nqma nikakva polza..toi edva li shte se promeni.... :(:(:(
kakvo ochakvam i az........
misleh go za suvsem drug a toi izleze to4no tova koeto nikoga ne o4akvash 4e shte byde ;( ... ve4e i az mu nqmam doverie.... i si ima pri4ini..za jalost zalaga vsichko na masata za da zagubi 4oveka koito naistina ujasno mnogo go obicha ........ :(

GabisiTa
01-25-2009, 17:03
Може би си има някакви причини и съмнения, за да ревнува толкова.. Явно сте говорили много пъти, но още един няма да е излишен. Питай го от какво е породена ревността му и също така сериозно му кажи, че ако не спре рискува да те загуби...

Whyniser
01-25-2009, 17:07
Ами то вашата "любов" не е любов.Вече сте си свикнали един с друг.И за това на теб ти е станало скучно и уж си тръгнала с 1 момче и нещо се е развалило.Сигурно ти се е обадила съвестта.И тъй като си свикнала не можеш да го зарежеш.И съветите тук няма да помогнат.То какво ли не си направила.А пък той си мисли,че те притежава и затова прави такива простотии и т.н.

П.С.- Да му се не види.Ти имаш еднакъв проблем като 1 моя приятелка. :!:

Bu7cher
01-25-2009, 17:13
Лошо како :/ загазила си...хахаха
Просто му кажи,че ти писва...то ревност бива,ама това е обсебване и е мн не приятно.Просто му кажи,пък ако нищо не стане...знаеш :P

S_L_A_D_U_R_K_A
01-25-2009, 17:21
Кажи му, че ти е писнало от всичката тази ревност, че го обичаш и искаш да бъдеш само с него, но ако продължава по този начин да те задушава, ще се разделите. Успех :)

balu4ka
01-25-2009, 17:44
Освен да си сасипеш здравето и оставащите нерви друго не виждам.!Този е некъв супер комплексиран и не дорасал гамен е !Аз ако бях на твое място да съм си хванала чукалатта доста по отдавна и да съм си заминала.То бива,бива ревност ама тоя яко се усрал.И все пак си в побертета.А той на колко е ?
Според мен момиче не се занимаавй с тоя,просто не си заслужава. :?

Bellatrix
01-25-2009, 17:48
Може би си има някакви причини и съмнения, за да ревнува толкова.. Явно сте говорили много пъти, но още един няма да е излишен. Питай го от какво е породена ревността му и също така сериозно му кажи, че ако не спре рискува да те загуби...
+1.
Тая ревност е много мъчителна, ама знам и, че за тоя който ревнува е 100 пъти по-болезнена. И все пак не се примирявай. Сложи край, ако за пореден път разговорът ви е безсмислен.

Naughty_
01-25-2009, 18:11
Разделете се за 2 седмици! Без никаква връзка м/у двамата. АКо след това нещата са същите по-добре събери смелост и давай напред :-)

GameMaster
01-25-2009, 19:46
Olele.Tazi revnost pogubva vsichko...shtom ne te ceni i ti pravi problemi za takiva neshta ili si pogovorete seriozno ili predpriemi merki da se razdelite.Vijdam che ti e v tejest vsichko i te razbiram.Po-dobre ne izburzvai pogovorete seriozno i ako ne se promenqt neshtata...Znaesh kakvo da pravish.Uspeh :)

SunShinePearl
01-25-2009, 21:38
ОМГ!!!!!!!!!!!! Той не те заслужава бе момиче осъзнай се! :shock: :shock:

Seducti0n
01-25-2009, 22:01
:) Защо всъщност си с него?
Защото го обичаш истински въпреки детинското му поведение, защото си направила прекалено много жертви в името на това да бъдете заедно и ти е трудно просто да махнеш с ръка, защото си свикнала или причината е другаде?

Трябва да прецениш дали искаш да бъдеш с този човек или не.
Реавността е едно от малките неща в характера на човека, които не подлежат на промяна. :wink:
Реши какво ще правиш и не го вини, за себе си той е прав.
От теб зависи дали ще продължиш да търпиш постоянните му изблици, проверки и съмнения...

hottie
01-25-2009, 22:12
Изплаши го...ако трябва се разделете няколко дена...но го изплаши да видим дали ще осъзнае какво губи заради глупава му ревност.

5StaR
01-25-2009, 22:13
Лоши модераторки 8-) 8-)

що бе така е :D последен опит. При мен подейства 8)

едит: ще го оставя, хората да виждат ква си лоша
пс. Цветито е лоша :( :( :(

Seducti0n
01-25-2009, 22:30
Лоши модераторки 8-) 8-)

що бе така е :D последен опит. При мен подейства 8)


8-) Вие ни принуждавате.
Нищо лично, ама понякога наистина си го просите...!

5StaR
01-25-2009, 23:42
Лоши модераторки 8-) 8-)

що бе така е :D последен опит. При мен подейства 8)


8-) Вие ни принуждавате.
Нищо лично, ама понякога наистина си го просите...!

Aeeee eй лоша Цвети, тва не съм го писал аз :razz: :razz: 8-)

Alabala16
01-26-2009, 11:12
obojavam go tova mom4e............ i kolkoto pove4e me naranqva tolkova pove4e go obicham i tolkova pove4e se susipvam...no neznam oburkana sam,ot4aqna,razo4orovana ot vsichkoto tova....
Naistina ste donqkyde pravi 6tom ne me ceni ne trqbva da e s men..taka e-no ako ste na moe mqsto neshtata shte izglejdat mnogo po razli4ni.
Ponqkoga pyk e mnogo dobyr,a ponqkoga neponosim.. problema e tam mai4e 4e ve4e mu omruzvam..vsqka edna sekunda sme zaedno ... ot stavaneto sutrin do lqganeto ve4er.. i mi e hubavo s nego,no ve4e mai na nego ne mu e tolkova hubavo kakto beshe predi..a do tova da se razdelim za dve sedmici... da suglasna sam,no v momenta jiveq v tqh.. dokato si namerq kvartira a to tuk v studenskiq grad nqma golqm izbor.......... .
Vinagi sam si mislela kakuv shte mi byde jivota sled 10 godini,i toi vinagi e na pyrvo mqsto v nego.........a kato gledam kak vurvqt neshtata ujasno mnogo me boli. Nai boli nai skypocennoto neshto v jivota ti da te naranqva i da ne osuznava kakvi greshki pravi....
Dano se opravqt neshtata.... ako ne - NE
nemoga da govorq za napred,moga samo da se nadqvam da se opravqt neshtata .... 6toto ina4e zaradi tazi lubov shte si bluskam glavata v stenata cql jivot :-s

varnen4e
01-26-2009, 11:21
Поговори като голям човек с него.

suunnseT
01-26-2009, 13:46
Аз май не схванах ! Ти си на 16 и живееш у тях :-o ! Ако е така , ти сериозно го забрави ,защото сега се едно зависиш от него - трябва да го търпиш,да си съгласна с него .... а не мисля,че от това имаш нужда ... пък си и малка .. изобщо нищо не разбрах , май заради него си се преместила ли как :-o ! Странна работа ! Но все пак не мисля ,че от това имаш нужда ... такаче гледай да се омиташ и да го забравиш , щом си на 16 едвали ще сте заедно докато смъртта ви раздели : Не мислищ ли ? .... Ще имаш още много приятели ! :)

beb4yy
01-26-2009, 13:49
приятела ми е същия спок дай му малко време направи ли изцепка да си търси друга аз така ше направя :)

Alabala16
01-26-2009, 15:31
Аз май не схванах ! Ти си на 16 и живееш у тях :-o ! Ако е така , ти сериозно го забрави ,защото сега се едно зависиш от него - трябва да го търпиш,да си съгласна с него .... а не мисля,че от това имаш нужда ... пък си и малка .. изобщо нищо не разбрах , май заради него си се преместила ли как :-o ! Странна работа ! Но все пак не мисля ,че от това имаш нужда ... такаче гледай да се омиташ и да го забравиш , щом си на 16 едвали ще сте заедно докато смъртта ви раздели : Не мислищ ли ? .... Ще имаш още много приятели ! :)



Da v tqh sam... i zaradi nego si doidoh... i taka
:(:(:(:(:(:(:(:(

Alabala16
01-26-2009, 15:33
Ами то вашата "любов" не е любов.Вече сте си свикнали един с друг.И за това на теб ти е станало скучно и уж си тръгнала с 1 момче и нещо се е развалило.Сигурно ти се е обадила съвестта.И тъй като си свикнала не можеш да го зарежеш.И съветите тук няма да помогнат.То какво ли не си направила.А пък той си мисли,че те притежава и затова прави такива простотии и т.н.

П.С.- Да му се не види.Ти имаш еднакъв проблем като 1 моя приятелка. :!:


dano tvoita priqtelka se spravi s tova,koeto az za sujelenie ne uspqh...

slun4ice_90
01-26-2009, 15:38
Не ти трябва такъв...."Чао" и това е...

impatient2
01-26-2009, 15:54
човека те обича прекалено много...явно ти си една от малкото му приятелки в живота му дося (прав ли съм ?) затва просто не иска да те загуби.а ако не е проблема в тва че не е мн по жените значи просто си е такъв .... обича да си пази своето...и аз съм така затва ти казвам..не съм чак в такива големи степени но ако пратят смс на приятелката ми какъфто и ще да е той ... и със съмнителен текст ше напрая скандалче :D :)

sladka__droga
01-26-2009, 16:51
Поговори сериозно с него и ако не си оправи поведението - режеш !
Що за неблагодарен човек .. та ти си се преместила , заради него от незнам си къде , а той кво ?! :o

mickelangelo
01-26-2009, 16:56
Ревността е може би най лошото в 1 връзка ..

Violenza
01-26-2009, 17:02
Moqt priqtel sushto e ujasno rewniw, da ne kaja bolno, no pone se syobrazqwa s men i mnenieto mi i ne prawi podobni selski izcepki.
Ako bqh na tvoe mqsto bih pogoworila s nego, obqsni mu, che po tozi nachin ne te zadyrja do sebe si, ami naprotiv... i ako neshtata ne se promenqt - krai. Kolkoto i da go obichash, ne biwa edna wryzka da nosi poweche neshtastie, otkolkoto priqtni momenti.