PDA

View Full Version : Не мога да ги разбера..!



make_you_mine
01-25-2009, 18:09
Оф,писна ми,взех да се отчайвам. Не ми върви и не ми върви в любовта и това е. Не мога да разбера защо все ме късат. На 18 съм и смея да твърдя,че съм много хубавичка. Харесвам си се и имам умерено високо самочувствие,ама: 1) тръгнах с едно момче...отначало всичко добре...на 2рия месец ме скъса.. под предтекста,че 'не сме били един за друг', 2) тръгнах с друг, той пък....ме скъса и даже не каза защо!!!, 3) тръгнах с трети, с него всичко мн бързо се разви и в общи линии на 2рата ни среща се целувахме, и той ме скъса,защото... (според него) съм подтискала връзката ни с ревността ми (аз верно го ревнувах,ама той вместо да се радва, бунака ! )... И така . И не мога да разбера на мен ли се дължи или и на другия... Иначе ето ме : http://www.impulse.bg/user/lidiq_1987 .
Що се отнася до характера не знам.. държа се добре,мила съм, е понякога се заяждам,ама няма как-женска черта...
Та чудя се в мен ли е грешката? :shock:

beachy_bunny
01-25-2009, 18:14
xxx ама нали се сещаш , че приятелите ти не са на по 15 годинки и не гледат коя е по - хубава ... не всичко опира до красотата ... има и едно такова нещо което се нарича характер ... и да не кажа , че то е най-важното нещо което човек трябва да гледа във половинката си ... на не по малко от 18 са ... вече си имат сефтето ... имат си 10-15 бройки ... и вече почват да мислят за по -сериозни неща такаче ... вината явно е в теб ...

Bellatrix
01-25-2009, 18:14
Не те познавам лично, но има няколко варианта:
1. Ако наистина си ревнива. Мъжете не обичат да ги ревнуват много. Само колкото да си личи, че са обичани.
2. Ако характерът ти е остър.
3. Понеже си хубавка, може мъжете да се чувстват комплексирани до теб. Или да се тревожат, че не могат да те задържат и има твърде голяма конкуренция... нз.
4. Попадаш все на кретени.

BaiToq
01-25-2009, 18:21
Идвай в Пловдив,
само от секс ще те късам :grin:

make_you_mine
01-25-2009, 18:21
Не знам,но не смятам,че имам кой знае колко кофти характер..е,да,държа на своето си и не отстъпвам,ако знам,че съм права,но...се държа като цяло добре, гледам да съм внимателна и да не наранявам човека срещу себе си.. коректна съм и се опитвам да влизам в чуждото положение...приятелите ми ме харесват,защото винаги казвам,каквото мисля..а за лошите черти..понякога наистина ревнувам повече и може да правя някои действия,които не са толкова приемливи именно заради това (като проверки),но е защото просто съм държала на човека...друго нещо лошо е,че съм малко инат..но не мисля,че има безгрешни хора. Не се е случвало нещо кой-знае какво помежду ни, за да се стига чак до късане (лично за мен!) и затова се чудя откъде се получава тая пропаст... та така де...не знам вече и аз..

PreciousDiamond
01-25-2009, 18:22
Идвай в Пловдив,
само от секс ще те късам :grin:

О добре .. ще го запомня ! :x 8-)

Naughty_
01-25-2009, 18:24
Абе...тия полуголи снимки в интернет и желанието ти за по-сериозна връзка .. получава се парадокс ..
Найстина си много красива и имаш страхотно тяло, но как да ти кажа изглеждаш като поредната, а не като единствената :(

mimssssssss
01-25-2009, 18:31
badi sebe si. :) :) :) da ne ti puka za teq deto sa te skasali.te gubqt.nqkoi den 6te si biqt glavata v stenata i 6te se 4udqt kak sa mogli da skasat s takova hubavo i dobro momi4e.
A do kolkoto do lo6ite 4erti v haraktera ti:nikoi ne e idealen,no ako sa tolkova frapira6ti ti sama moje6 da gi kontrolira6.nikoi drug.USPEH!!!!!!

Bu7cher
01-25-2009, 18:45
Ееее па здраве да е...ще дойде друг.Секс си,кво?Има време...живота е пред теб.Мен също ме късат мн и в крайна сметка съм в отпуска и ми е чук хаха.Некой ден ще се обвържа пак за някоя добре опозната,изпипана млада дама,която ме желае и ме разбира.

zanik
01-25-2009, 18:51
Абе...тия полуголи снимки в интернет и желанието ти за по-сериозна връзка .. получава се парадокс ..
Найстина си много красива и имаш страхотно тяло, но как да ти кажа изглеждаш като поредната, а не като единствената :(


:smt038 :smt038 :smt038

GameMaster
01-25-2009, 18:52
Olele....Kato ti vidqh impulsa...abe s pravo imash samochuvstvie,hubava vunshnost abe vs si ti e OK.Spored men ne si popadala na tochnite momcheta dosega.Predi da trugnesh s nqkogo go opoznai dobre i preceni dali nqma da e sushtiq kato ostanalite.Ayde uspeh :)

PreciousDiamond
01-25-2009, 18:53
И какво .. ?! Да , хубава си , но това не е достатъчно , сеш се ?!

Mi6inka
01-25-2009, 19:11
така еее,наистина си си красива,няма какво да се лъжем.Но както казаха и в предни постове,характера е важен...сега аз не те познавам за да ти кажа ти си такава и такава и за това не ти се получава.... Ти сама трябва да си отговориш,какво не е наред... може прекалено да се самоизтъкваш,няма лошо да имаш самочувствие ,но нали знаеш -никой не обича надувките и хората ,които се смятат за повече от другите... НЕ казвам (пак повтарям) че си такава ,нямам представа,просто давам пример...
А може пък просто да не си открила правилния.. понякога,в най-голямото отчаяние,когато ти е втръснало от малолетните връзки и си изгубил надежда че ще намериш човека за теб,той се появява.Успех,мацка :-)

angelcheeee_93
01-25-2009, 19:20
Няма безгрешни хора.ДА,хубава си но това не означава че си толкова хубава и по характер.Дори по-красивите са по-високомерни.Не знам при теб как е ,но колкото до любовта...все ще дойде ден ,в който да срещнещ подходящия. :wink: не се отчайвай толкова

ivcheto0o
01-25-2009, 19:25
opredeleno si mnogo krasiwa :) moje gea6kata naistina da e v teb .. no moje i da e v tezi mom4eta .sigurno i te ne znaqt kakwo iskat ili samite te ne iskat seriozna vrazka ama to sq si4kite sa ednakwi BUKLUCII :? Samo ne im pozvolqvai da ti sasipqt samo4ustvieto se nqkoga 6te nameri6 prawiniq 4owk koito 6te te obi4a takawa kakwato si ;) :-) no se pak se zamisli varho povedenieto/haraktera si nai veroqtno tam e problema ;) uspehh :-)

Kostadin_682
01-25-2009, 19:54
Оф,писна ми,взех да се отчайвам. Не ми върви и не ми върви в любовта и това е. Не мога да разбера защо все ме късат. На 18 съм и смея да твърдя,че съм много хубавичка. Харесвам си се и имам умерено високо самочувствие,ама: 1) тръгнах с едно момче...отначало всичко добре...на 2рия месец ме скъса.. под предтекста,че 'не сме били един за друг', 2) тръгнах с друг, той пък....ме скъса и даже не каза защо!!!, 3) тръгнах с трети, с него всичко мн бързо се разви и в общи линии на 2рата ни среща се целувахме, и той ме скъса,защото... (според него) съм подтискала връзката ни с ревността ми (аз верно го ревнувах,ама той вместо да се радва, бунака ! )... И така . И не мога да разбера на мен ли се дължи или и на другия... Иначе ето ме : http://www.impulse.bg/user/lidiq_1987 .
Що се отнася до характера не знам.. държа се добре,мила съм, е понякога се заяждам,ама няма как-женска черта...
Та чудя се в мен ли е грешката? :shock:
С риск да кажат след моя пост "Да бе да" Аз, не гледам външния вид...За мен по важна е вътрешната красота, отколкото външната... може би проблема е в тебе, може би начина, по който се държиш ги ядосва ии те късат...

StayFly
01-25-2009, 19:55
След рекламната пауза продължаваме.

Kostadin_682
01-25-2009, 19:56
След рекламната пауза продължаваме.
Ето за това говорех :razz:

Titanic_baby
01-25-2009, 19:56
След рекламната пауза продължаваме.

:D :D :D :razz: :smt038 бравооо :D

ninjadorf
01-25-2009, 20:22
а бе каде е МОна Лиза ??

huligankata
01-25-2009, 20:42
Външността не винаги е от значение, а в твоя случай наистина се получава, както са казали и преди мен реклама. Няма значение колко си красива, ако си ревнива над нормалното, ако си инат над нормалното, ако се държиш неприятно, ако караш момчетата да се чувстват кофти в компанията ти, ако си некоректна, ако не се усещаш какво правиш, ако си скучна, ако ги задушаваш и т.н. - Не твърдя, че си всичко това, не те познавам просто изтъквам част от качествата, които биха прогонили едно момче. Пробма може да е наистина това, че не си срещнала подходящия човек, така че радвай се на живота и рано или късно ще дойде твойто момче. Ако искаш да ускориш процеса замисли се какво би могло да отблъсква момчетата от теб, ако не си в лоши отношения с бившите попитай ги приятелски какво не са харесвали в теб и се опитай да го промениш. Успех!

silky92
01-25-2009, 20:51
отпусни се ,защото любовта идва когато най-малко очакваш :-P

5StaR
01-26-2009, 00:24
Иначе ето ме : http://www.impulse.bg/user/lidiq_1987 .


1.Абе тея явно са някви наркомани, остаи ги..
2.А друг съвет, ае мъжете не са носни кърпички.. тръгнах с 1,после 2ри, а 3ти.. ...
3.Чакай ще ти дам още 1 съвет
Не се целувай на 2ра среща, примерно аз не харесвам момичета, които мога да имам "след щракване на пръстите" дет се вика..

Та вярно.. ще идваш ли скоро в Пловдив? 8-)

make_you_mine
01-26-2009, 15:58
Пффф, не са ми бройки, просто разказвам за опита си досега..ми в Пловдив нямам работа,милички. ;) Иначе дано занапред ми върви повече,да..и може би просто трябва да ги опознавам по-добре предварително.

slun4ice_90
01-26-2009, 16:08
И какво .. ?! Да , хубава си , но това не е достатъчно , сеш се ?! И аз съм на това мнение...

mickelangelo
01-26-2009, 17:16
Живей си живота ... всичко ще се подреди когато най- малко очакваш :) И ако имаш път към Варна може да пия 1 кафе с теб :)

BaiToq
01-26-2009, 18:18
Идвай в Пловдив,
само от секс ще те късам :grin:

О добре .. ще го запомня ! :x 8-)
:-P :-P :-P
Сорка,ама и аз имам нужди 8-)