PDA

View Full Version : Печат за нокти



angelcheeee_93
01-25-2009, 19:06
здр.вс. :)
Някой може ли да ми обясни как се ползва печатът за нокти?
От доста време съм навита да си взема такова чудо за ноктите,но така и не разбрах как точно се ползва.
Тези,които са светнати по въпроса,моля да ми обяснят. :)
Благодаря !

sweetsunshine
01-25-2009, 19:10
може да потърсиш в гугъл скоро бях намерила обяснение и то доста подробно :)

Значи трябва да лакираш самата формичка(металната) която е вдлъбната след това взимаш печата който е със някакво пухкаво отгоре(не пухкаво ами мекично)натискаш върху тази подложка където е вдлъбнатата формичка,то се отпечатва на мекичкото и след това отпечатваш на нокътя :) а забравих да кажа,че след като нанесеш лак върху металния диск трябва да заграбиш изличното количество със шпатулката.

Дано си ме разбрала :-D
И аз съм се навила да си купя,ама не си намерих нито един комплект със шаблони които да ми харесват :D

Sissy90
01-25-2009, 19:13
Аз си купих такова чудо, но като мина с шпатулата върху формичката, не само излишния лак се маха, ами всичкия :-| Не знам защо се получава така.

sweetsunshine
01-25-2009, 19:25
Аз си купих такова чудо, но като мина с шпатулата върху формичката, не само излишния лак се маха, ами всичкия :-| Не знам защо се получава така.ами тогава гледай да сложеш точното количество лак и не минавай със шпатулката отгоре :)

Sissy90
01-25-2009, 19:26
Аз си купих такова чудо, но като мина с шпатулата върху формичката, не само излишния лак се маха, ами всичкия :-| Не знам защо се получава така.ами тогава гледай да сложеш точното количество лак и не минавай със шпатулката отгоре :)
Улейчетата на самата формичка са страшно тесни... но може и да пробвам :)

LovelyGirl
01-25-2009, 19:45
Уфф една приятелка си купи и беше страхотен.После и аз реших да си купя и се оказа дефектен :(

Значи слагаш лак на шаблончето,минаваш го отгоре с шпатулката и после слагаш печета върху шаблона и после на нокътчето :) Това е.

Аа и да те предупредя,ако не си забелязала на шаблона може да има мн тънко найлонче,махни го ;)

Sissy90 - и моета така става,просто са ни дефектни :D

varnen4e
01-25-2009, 19:49
Лакираш ноктите, слагаш печата, слагаш отгоре безцветен лак. Това е.

Sissy90
01-26-2009, 11:15
Sissy90 - и моета така става,просто са ни дефектни :D
Грозна работа :?
А някакъв специален лак ли ползва или е обикновен?

LovelyGirl
01-26-2009, 11:29
Sissy90 - и моета така става,просто са ни дефектни :D
Грозна работа :?
А някакъв специален лак ли ползва или е обикновен?

Абе и с 2 та пробвах ама не става.
1вото което е-шпатулката отделя абс целия лак,както и да го направя.Не е като да не съм се правила друг път,знам как става,явно не е в мен проблема :-D Другото което е-печатчето ми хич не хваща,и малкото което успее да хване не се отбелязва на нокътя :(

angelcheeee_93
01-26-2009, 15:38
^прецакали са те нещо... :(

благодаря мн на всички за информацията ;-) :)

LovelyGirl
01-26-2009, 19:54
^прецакали са те нещо... :(


Да бе знам :D много ме беше яд,ама поне не бяха кой знае колко пари..

Има разлика м/у истинските и фалшивите(ако мога така да се изразя :-D )
На истинските печата е розово С червено,а не само розово.
Шпатулката задължително трябва да има и пластмасова част,а не само метална!
По това се различават 2та вида :)
Гледайте хубаво ;)

CucuTy
01-26-2009, 22:45
Уууу, аз много искам такъв печат, но не знам къде, как, защо. Някой от Варна да ми каже откъде да се снабдя и аз? : ))