PDA

View Full Version : тен



mysterious93
01-25-2009, 21:31
За пръв път ми се случва.Още не съм избеляла от лятото.Защо е така?Разликата не е фрапираща но пак половинките ми от банския още си личат :? то скоро пак ще се ходи на море ,а аз още не съм се оправила от миналата година.Ще се махне ли някога?Просто горе гърдите ми са по бели в срвнение между тях и надоло корема.И триъгълника ми също е малко по-бял в срвнение с краката ми.Пак казвам че разликата не е много голяма,но я има.Друга година не се е случвало...до 1-2 месеца избелявах напълно нямаше никакви разлики,а е вече януари :? на вас случвало ли ви се е ? и как мога да я премахна тая разлика в тена?

Nadelina
01-25-2009, 21:33
A ti zashto vyobshte iskash da q premahvash? Nali na more hodish za tova - za da imash ten, pribirash se - aide iskam sega da go nqma. Inache i az imam razliki oshte.

anonymous497065
01-25-2009, 21:33
Ползвай изтривалка като се къпеш. :-o

varnen4e
01-25-2009, 21:37
Кога си ходила на море? Не, че има кой знае какво значение, но ми стана интересно...

mysterious93
01-25-2009, 21:46
ами.. ние по принцип Юли-Август си ходим понеже сме близо до Балчик за по 3-4 часа веднъж седмично (или пък на 2)ноо...началото на Август бях и в Кранево за няколко дена и там мисля че изгорях повечко от колкото трябва :? 3-4 дена по цял ден на плажа..сутрин от 10 до към 17.00 ..и уж все под чадъра ама колкото и да е...а за тена да затова ходим :D за да почернеем ама тая година прекалих малко и лятото имаше огромна разлика чак беше грозно ( можеше д аси свалям горнището от време на време ама..) и все още я има(аз и на бикини зоната имам ама не мога да тръгна да си свалям и долнището :D )просто др. път не ми се е случвало пък не искам разлика.. а за изтривалката търкала съм се като ненормална :D обаче след като ползвам кожата така почва да ме сърби..нещо нетърпимо е..корема,гърдите,гърба,кра ата..бе непоносимо е..не бешеот сапуна..смених гъбата но пак продължи да ме сърби нз от кво е но..гледам да я ползвам по рядко...

SoFarSoG00d
01-25-2009, 21:52
солариум.

varnen4e
01-25-2009, 21:54
Е, ти все пак си ходила по- късно на море. Не знам дали има някакво значение, но аз бих се радвала на твое място. Слариума е добо решение за изравняване на тена, послушай го!
Успех.
:)

mysterious93
01-25-2009, 22:03
Е, ти все пак си ходила по- късно на море. Не знам дали има някакво значение, но аз бих се радвала на твое място. Слариума е добо решение за изравняване на тена, послушай го!
Успех.
:)

Да,наистина е разрешение на проблема с равния тен..само дето аз предпочитах да съм бяла :-D просто исках да знам има ли някакъв шанс да си стана пак маалко по бяла :( м нищо каквото стане тогава изглежда няма кой знай ква надежда щом дося не се е оправило :D просто исках да знам дали някой друга година е изгарял повечко и по бавно е избелял или си остава така :-)

varnen4e
01-25-2009, 22:04
Мисля, че прясното мляко избелва кожата. Колко е вярно не знам, но така съм чувала.

hottie
01-25-2009, 22:25
И аз имам още разлика около триъгълника. Аз много почернявам и до лятото все още ще си я имам тази разлика.

varnen4e
01-25-2009, 22:26
И аз имам още разлика около триъгълника. Аз много почернявам и до лятото все още ще си я имам тази разлика.

Завиждам ви.
:)

Sissy90
01-26-2009, 11:18
Аз миналата и тази година все не избелявам напълно - през 2007 цялото лято бях на море - там работих и доста почернях. Миналото лято пък не знам защо така почернях - ходих няколко пъти на басейн и за 3-4 дни на море, но може пък дето съм обикаляла по слънцето и на работа да съм хванала пак тен.
Защо ти е да избеляваш? Тенът е секси.

mysterious93
01-26-2009, 16:57
аз като се замисля не отивам на море толкова за да хвана тен..отивам да се цамбуркам :D ами ще провам с млякото тогава :) ако някои има др идеи да казва :D

macegirl
01-26-2009, 17:17
И аз съм така като авторката :-D ! Препоръчаха ми някакви кърпи на ейвън или орифлейм за махане на тен не за добавяне,но майка ми е дистрибутор и на двете и не видях такива или поне скоро не са пускани :-D

girl91
01-26-2009, 18:39
На мен това ми се случва вере втора или трета година :-D Не знам защо се получава така, от толкова години изпозлвам олио за тен, но надали е от това. Не ми пречи това, че си личи още къде е бил банският :)

mysterious93
01-26-2009, 19:21
dobre ms mn :-) ne mi pre4i :-) amiii...lqtoto nali slunceza6titnite losioni sa za da ne izgarqme..ami kakvo da polzvamm ako iskam da ima...blqsuk ili nz kak da go obqsnq..prosto zagara da e gotin a ne obiknoven ten..nnqmam predvid da lu6ti vse edno ima6 2 kila mas ami..nadqvam se me razbraxte :D

Naughty_
01-26-2009, 19:24
Ползвай изтривалка като се къпеш. :-o
:lol: :lol: :lol: :lol: :razz: