PDA

View Full Version : Лелее...не бях виждала такова чудо!



des1t000
01-25-2009, 23:16
Ми... да ви кажа да ви споделя нали момичетата там долу си правят прически...замисляли сте се че и момччетата могат да си правят...така де карам на право фр ми се праи на сърчице :D :D :D :D :D :D

Мнения се приемат само по темата!
Следващите дръзнали да пишат извън нея и да заформят спор на лична основа ще бъдат с БАН!

what3ver

x3eme
01-25-2009, 23:19
не намирам нищо лошо в това момчетата да си пратят интимни прически
стига да не са сърчица и тем подобни

Mona_90
01-25-2009, 23:20
Да ..супер звучи еротично!А не мога да разбера само x3eme какво лошо има в сърчицето или да кажеш нещо за да може да се заядеш с момичето и по тоя начин да разпалиш караница!!!???

varnen4e
01-26-2009, 00:17
Ми... да ви кажа да ви споделя нали момичетата там долу си правят прически...замисляли сте се че и момччетата могат да си правят...така де карам на право фр ми се праи на сърчице :D :D :D :D :D :D

Ужас.. нищо лично, просто на мен не ми допада.

jane_17
01-26-2009, 00:29
Ако теб те кефи... значи няма проблем :) Но ако те дразни по-добре си му го кажи... щот при мен специално такова чудо ще убие цялото сексуално желание [-(

Ever
01-26-2009, 00:42
Аве пуснете по една катерица и това е :D

XXX_f
01-26-2009, 01:29
не ми звучи добре

nefchi_bs
01-26-2009, 03:08
Малко странно,ако видя такова нещо не знам как ще реагирам...

anonimnaa
01-26-2009, 04:57
Не ми допада идеята за фигурки там долу.

SiSsKkAa
01-26-2009, 07:10
Еми радвай се решил е да те впечатли няма нищо лошо

LitTleJ
01-26-2009, 08:24
Тва звучи гейско.Сърце майна...

Extremescream
01-26-2009, 08:27
Стига се заяждали с x3reme!В тоя форум той е един от по-интелигентните.Деееба идиотчетата сте.
По темата;не ми допада,звучи ми :?

shokoto91
01-26-2009, 08:39
Не ми допада идеята за фигурки там долу.

и аз не бих се зарадвала на приятеля ми :Р предпочитам си го естествен :)

sKa73r4o93
01-26-2009, 08:52
Тва звучи гейско.Сърце майна... +1...

Lyubomn7
01-26-2009, 09:04
Не ми звучи добре :д нз некво.. Ако си направя сиг ще е със името :Д хах да бе тя сваля нали гащите и чете Името си :д или пък Обичм те :Д:Д: ахаха леел има малко офф топик д;

LovelyGirl
01-26-2009, 11:23
Не,не прическа там не.
Нямам нищо против да не е бръснат,изобщо даже,но да си оформя глупости,че и сърчице-не :lol:

saromanwife
01-26-2009, 11:29
или без нищо или със сичко :D

NeSumJenaTi
01-26-2009, 11:35
Ми... да ви кажа да ви споделя нали момичетата там долу си правят прически...замисляли сте се че и момччетата могат да си правят...така де карам на право фр ми се праи на сърчице :D :D :D :D :D :D


Не виждам нищо лошо , щом му харесва . Аз лично не съм виждала . А моят човек дали ще е със или без прическа и въобще както и да изглежда там за мен няма значение , защото пак ще си го обичкам .

CryForMe
01-26-2009, 13:05
абе честно казано ако ми се появи със сърчице баш, трудно ше се сдържа да не се изсмея :lol: :lol: :lol:
предпочитам или всичко или нищо...буквално :lol:

Punisherrr
01-26-2009, 13:13
^^що не си треаш като никой не те закача
искаш ли нещо от мен или ти се опитваш да направиш караница

Не си дорасъл да разговаряш с мене нито пък си ми на интелектуалното ниво,затова не ме занимавай с твоите брътвежи.
Мацка сори за спама в твоята тема,надявам се да ме разбереш!

(е сори ама не мога да не се изкажа >>>> :smt081 :smt116 )

3oPuTy
01-26-2009, 13:13
Да ..супер звучи еротично!А не мога да разбера само x3eme какво лошо има в сърчицето или да кажеш нещо за да може да се заядеш с момичето и по тоя начин да разпалиш караница!!!???
Лошото в сърчицето е,че е прическа подходяща за МОМИЧЕТА и е твърде ГЕЙСКО за момче (освен ако момчето не е фешън де :D )


И по темата:По принцип не ми харесва,когато момчето,с което съм има косми там,нооо бих го преживяла стига да не е лентичка,сърчице,звездичка или нещо друго,което подхожда на МОМИЧЕТАТА!!!

Misha91
01-26-2009, 13:38
Да ..супер звучи еротично!А не мога да разбера само x3eme какво лошо има в сърчицето или да кажеш нещо за да може да се заядеш с момичето и по тоя начин да разпалиш караница!!!???
Лошото в сърчицето е,че е прическа подходяща за МОМИЧЕТА и е твърде ГЕЙСКО за момче (освен ако момчето не е фешън де :D )


И по темата:По принцип не ми харесва,когато момчето,с което съм има косми там,нооо бих го преживяла стига да не е лентичка,сърчице,звездичка или нещо друго,което подхожда на МОМИЧЕТАТА!!!

А на тебе не мога да разбера ,кой ти дава право да определяш и конкретизираш,кое е гейско и кое не?Ако момиче си го направи това с твоите разсъждения значи ще е лесбийско.Но да сетих се,ти трябва да зщитиш тъпкача си x3eme за да не му падне фасона.Точно заради това е провокирано изказването ти.И не мога д аразбера какво лошо има в гейовете и лесбийките.Те не са виновни,природа е това бе хора.И защо всичко пошло се срванява с тях?!

3oPuTy
01-26-2009, 15:29
Да ..супер звучи еротично!А не мога да разбера само x3eme какво лошо има в сърчицето или да кажеш нещо за да може да се заядеш с момичето и по тоя начин да разпалиш караница!!!???
Лошото в сърчицето е,че е прическа подходяща за МОМИЧЕТА и е твърде ГЕЙСКО за момче (освен ако момчето не е фешън де :D )


И по темата:По принцип не ми харесва,когато момчето,с което съм има косми там,нооо бих го преживяла стига да не е лентичка,сърчице,звездичка или нещо друго,което подхожда на МОМИЧЕТАТА!!!

А на тебе не мога да разбера ,кой ти дава право да определяш и конкретизираш,кое е гейско и кое не?Ако момиче си го направи това с твоите разсъждения значи ще е лесбийско.Но да сетих се,ти трябва да зщитиш тъпкача си x3eme за да не му падне фасона.Точно заради това е провокирано изказването ти.И не мога д аразбера какво лошо има в гейовете и лесбийките.Те не са виновни,природа е това бе хора.И защо всичко пошло се срванява с тях?!
Абе ти можеш ли да четеш или говориш на изуст?! :-o
Казах,че е ПРЕКАЛЕНО ЖЕНСТВЕНО,а не че е лесбийско!!!Това,че на теб не ти оттърват моите коментари си е лично твой проблем ;) Аз (а и като гледам повечето,които са писали по темата) мисля,че е гейско ... Ти като мислиш,че е мъжествено кажи на приятеля си да си направи ...
Що се отнася до лекцията ти за гейовете и лесбийките ... Не се опитвай да ми се скараш,защото нито имам нещо против тях,нито нищо!!!Най-вече след като познавам гей и двойка лесбийки ... Окей?!Капиш?! (и прочие ...)
А отностно изказването ти,че x3eme ми е "тъпкача" (бахти тая дума я използвах в 7-8 клас последно :lol: ) - е мен поне ме "тъпче" едно момче и не пускам предложения на тоя и оня из форума :lol:

shokoto91
01-26-2009, 15:41
абе смешна им е рабоата на зориту и ексем, но както и да е ;) тяхно си е нека си се кефят ;) наистина в началото ексем ме кефеше ама с времето си показва рогата ;) не е нищо повече от надувка, която търси внимание по форумите, но все тая, а зориту му е като някакъв планетен спътник, който от време на време цъфва около него ;)

По темата - пак ще кажа.. не, че е гейско, но аз съм от тези, които си предпочитата момчето напълно естествено, без гелове, епилация и скубане на вежди ;)

Tim
01-26-2009, 15:42
Вече във всяка тема има поне по 10/20 поста свързани с мЪжествената дупарА на x3reme та изкам да го поздравя че е толко вървежен и сред мажете (За щастие мен неговия сексапил не ме лови) за разлика от доста момченца експеРиментиори :lol: Та така x3reme е варвежет,Тъп като джанка но вървежен :D

Lolitta
01-26-2009, 16:08
абе честно казано ако ми се появи със сърчице баш, трудно ше се сдържа да не се изсмея :lol: :lol: :lol:
Хахахаха и аз така :D :D Мъже с разни фигурки там долу.... не знам, смешно е! :?

Rofl4etoo
01-26-2009, 16:43
Хах ми браво на твоя фр,на мен пък ми се струва гаднно :)

mysterious93
01-26-2009, 17:13
ами едва ли ще ме изкефи..даже нз дали няма да му се изсмея :D хубаво че с ее постарал амааа...ддз..за мен тва е губене на време и сърчице з амом4е :D

Ае стига сте се заяждали с тоя x3me спора нямаше да тръгне ако оная коза Mona_90 или квато е там не си беше отваряла плювалника..сама ходи да спами после се извинява :x просто си е изразил мнението пък тая веднага му се нахвъли че разпалвал скандали пк всъщност тя самата ко прай... :x

sKa73r4o93
01-26-2009, 17:37
абе смешна им е рабоата на зориту и ексем, но както и да е ;) тяхно си е нека си се кефят ;) наистина в началото ексем ме кефеше ама с времето си показва рогата ;) не е нищо повече от надувка, която търси внимание по форумите, но все тая, а зориту му е като някакъв планетен спътник, който от време на време цъфва около него ;)

По темата - пак ще кажа.. не, че е гейско, но аз съм от тези, които си предпочитата момчето напълно естествено, без гелове, епилация и скубане на вежди ;) хахаха +1 за Зорито и Ексем :grin:

sladka__droga
01-26-2009, 18:01
Тва звучи гейско.Сърце майна... +1...

Дам , и на мене така ми звучи ..

Misha91
01-26-2009, 21:12
Да ..супер звучи еротично!А не мога да разбера само x3eme какво лошо има в сърчицето или да кажеш нещо за да може да се заядеш с момичето и по тоя начин да разпалиш караница!!!???
Лошото в сърчицето е,че е прическа подходяща за МОМИЧЕТА и е твърде ГЕЙСКО за момче (освен ако момчето не е фешън де :D )


И по темата:По принцип не ми харесва,когато момчето,с което съм има косми там,нооо бих го преживяла стига да не е лентичка,сърчице,звездичка или нещо друго,което подхожда на МОМИЧЕТАТА!!!

А на тебе не мога да разбера ,кой ти дава право да определяш и конкретизираш,кое е гейско и кое не?Ако момиче си го направи това с твоите разсъждения значи ще е лесбийско.Но да сетих се,ти трябва да зщитиш тъпкача си x3eme за да не му падне фасона.Точно заради това е провокирано изказването ти.И не мога д аразбера какво лошо има в гейовете и лесбийките.Те не са виновни,природа е това бе хора.И защо всичко пошло се срванява с тях?!
Абе ти можеш ли да четеш или говориш на изуст?! :-o
Казах,че е ПРЕКАЛЕНО ЖЕНСТВЕНО,а не че е лесбийско!!!Това,че на теб не ти оттърват моите коментари си е лично твой проблем ;) Аз (а и като гледам повечето,които са писали по темата) мисля,че е гейско ... Ти като мислиш,че е мъжествено кажи на приятеля си да си направи ...
Що се отнася до лекцията ти за гейовете и лесбийките ... Не се опитвай да ми се скараш,защото нито имам нещо против тях,нито нищо!!!Най-вече след като познавам гей и двойка лесбийки ... Окей?!Капиш?! (и прочие ...)
А отностно изказването ти,че x3eme ми е "тъпкача" (бахти тая дума я използвах в 7-8 клас последно :lol: ) - е мен поне ме "тъпче" едно момче и не пускам предложения на тоя и оня из форума :lol:

Хаха колко си ми смешна само.Пък и виж по надоолу след това тове мнение ти го казаха ,че си смешна.А колкото до предложенията ми из форума ако ти кажа ,че твоя ТЪПКАЧ ми е отправял предложения няма да ми повярваш нали?Е за да се увериш накарай го да ти покаже изходящата история на лични съобщения и да видиш как ме засипва с комплименти.Сега чакам оправдания от сорта "Ами да той го направи само за да се гаври с тебе".Няма да повярваш и ако му видиш хорнологията в скаип с една потребителка от форума и мяо съседка.Как и се обеснява в любов и такива от сорта.Или пак с изивинението "Ама аз за гаврата.."Е това ли е товя пич дето зариябва други момичета а тук с еправи на бати сериозния.
Пък и не ти си карам ,аз не съм никоя за да ти се карам,но сама си направи извода или не можеш без него ,че не може да си намериш друг дилър???

x3eme
01-26-2009, 21:16
^^я я я виж ти
я пусни ти хронолигията че нещо ми се губят тия неща
я се осъзнай и не се опитвай да ме компроментираш шот май си без домашно
пусни ги тия неща като ги има да те видим

x3eme
01-26-2009, 21:19
аа и да ти кажа как ми е ника във скайпа че по лесно да напишеш хронологията
full_blunt
ама пиши по бързо тая хронология че тряя си лягам нямам цяла нощ да те чакам да го измислиш :wink:

Misha91
01-26-2009, 21:25
аа и да ти кажа как ми е ника във скайпа че по лесно да напишеш хронологията
full_blunt
ама пиши по бързо тая хронология че тряя си лягам нямам цяла нощ да те чакам да го измислиш :wink:

Имаш на лично съобщения със скрийншоти от сайта.Ако държиш толкоз много ще ги постна и тука пред любимата ти !!!Не съм казала нищо за скаип!

Armani_P
01-26-2009, 21:25
Не ми допада идеята

Misha91
01-26-2009, 21:26
И стига сме спамили вече темата!!!

x3eme
01-26-2009, 21:28
^^не аз почнах нали
като не искаш спам спри да се заяждаш със всеки който видиш че е писал в темата а и ти казах нещо за тая снимка дет ми прати
поствай и прави квото искаш и ми се махни от главата

Misha91
01-26-2009, 21:30
^^не аз почнах нали
като не искаш спам спри да се заяждаш със всеки който видиш че е писал в темата а и ти казах нещо за тая снимка дет ми прати
поствай и прави квото искаш и ми се махни от главата

Нещо се поизнерви ама забравих сигурно си бил дрогиран като си ми пращал съобщенията ...Намери ли си другите? 8)

sugarbaby_
01-26-2009, 21:32
Нямам нищо против фр. ми да си прави интимни пречески - даже мн ми харесва - само да не е сърчице , защото много ще се :grin: :grin: :grin: :-D :-D :-D :razz: :razz: :razz:

Извън темата : Спрете са спамите и да се карате :(

Vincent
01-27-2009, 09:54
Нее :-o ...

LadyDy
01-27-2009, 11:21
Ами не ми звучи нито зле, нито хубаво. :)

mirmark
01-27-2009, 11:23
Човек като си няма друга работа може и рисунка някаква да направи. Мъжки боди арт.

Andito0o
01-27-2009, 11:35
аз пък имам татуировка там :grin: едно паяче с мрежичка

Nitroglycerin
01-27-2009, 16:20
Сред дечицата в Холивуд това е доста модерно или щом видят косъмчета мама веднага ги води на подстригване защо им е не знам.Тъпа работа да се гаврят с гениталийте ти.

DeadpooL
01-27-2009, 18:44
ще ги изчакам да ми пораснат ще ги изправям с пресата и ще го правя емо :grin: :grin: :grin:

hottie
01-27-2009, 18:54
Стига със спама :-x

ANTIHUMAN
01-27-2009, 18:56
Не ми допада идеята за фигурки там долу.

Na men sy6to ne mi haresva! :) Edna liniika da, ama 4ak pri4eskI! Vie momi4etata kosite ne moje da opravite, a ste trygnali tam dolu . . . :P

miss_kiss181
01-27-2009, 20:32
emi de da znam li4ni predpo4itaniq zvu4i sladko ama ne i za moito gadje bih obrusnala dokato spi ako mi se poqvi sus surce nad huq :-D

des1t000
01-28-2009, 13:58
ще ги изчакам да ми пораснат ще ги изправям с пресата и ще го правя емо :grin: :grin: :grin:
:-D :-D :-D

ef4etyYy
01-28-2009, 22:17
ще ги изчакам да ми пораснат ще ги изправям с пресата и ще го правя емо :grin: :grin: :grin:
:-D :-D :-D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

metalcheto
01-29-2009, 06:29
de da znam tva mi zvuchki malko geisko

YoAnNkA
01-29-2009, 09:27
Не ми допада идеята за фигурки там долу.

и аз не бих се зарадвала на приятеля ми :Р предпочитам си го естествен :)

+1 :)

sKa73r4o93
01-29-2009, 09:53
Не ми допада идеята за фигурки там долу.

Na men sy6to ne mi haresva! :) Edna liniika da, ama 4ak pri4eskI! Vie momi4etata kosite ne moje da opravite, a ste trygnali tam dolu . . . :P +1 8-)

Kami92
02-22-2009, 01:11
Ми... да ви кажа да ви споделя нали момичетата там долу си правят прически...замисляли сте се че и момччетата могат да си правят...така де карам на право фр ми се праи на сърчице :D :D :D :D :D :D

Мнения се приемат само по темата!
Следващите дръзнали да пишат извън нея и да заформят спор на лична основа ще бъдат с БАН!

what3ver



Щом му харесва ,не виждам проблема!

AlokiNn
02-22-2009, 06:28
Тва звучи гейско.Сърце майна... +1...+2

sexyisfunny
02-22-2009, 08:23
ще му се исмея може би ще е грубо не поне няма да се повтори ! не ми допада аз съмата не бих си направила да не говорим за приятеля ми :);) :P

Rofl4e
02-22-2009, 09:33
абе смешна им е рабоата на зориту и ексем, но както и да е ;) тяхно си е нека си се кефят ;) наистина в началото ексем ме кефеше ама с времето си показва рогата ;) не е нищо повече от надувка, която търси внимание по форумите, но все тая, а зориту му е като някакъв планетен спътник, който от време на време цъфва около него ;)
+1

Jumbie483
02-22-2009, 12:01
не мога дори да си представя момче със сърце там долу..
някак смешно ми става
пък и не знам кое момче ще се навие да прави такива работи :D

DiabolicalSoul
02-22-2009, 12:33
първо разпали се един семеен скандал, а не виждам продължението му... аре не разваляйте хубавата караница - paste-ните квото сте си писали

и 2ро момчетата като искат да си праят прически, що просто не си направят една стрелка надолу - поне да указва посоката (като карта за съкровище)

dArKsMoOkEy
02-22-2009, 14:23
Аз не бих си направил прическа там долу :D :D :D :D :?

TheBestFriends
02-22-2009, 14:27
ужас :razz:

ThePainIsReaL
02-22-2009, 19:05
Ако е решил за един път да го направи и да "изненада" гаджето, що да не?
Но ако възнамерява всеки ден да си седи така, става странно.
Всеки, както се харесва де..

seduction1mplex
02-22-2009, 19:10
Хахааа супер сладко (: Аз предпочитам гладко (:

mqu
02-22-2009, 19:16
ahahah mn 6e sa smeq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: