PDA

View Full Version : Въпрос относно Durex Performa



gonzoo
01-26-2009, 05:41
искам да попитам за малко повече инфо четох из нета
"Презерватив за забавяне на оргазма
Съдържа специален лубрикант (Benzocaine), който забавя оргазма и удължава сексуалната възбуда.
Комфортно Easy on* оформяне за по-лесно поставяне и по-силно изживяване
Durex Clasic със задържащ лубрикант. Забавя оргазма без да влие на партньорката ви.
напълно НЕ препоръчвам ползването му. ако нямате проблеми с бързото свършване не ви трябва.
Много е вероятно да не можете да свършите с него.

Но не ми стана ясно само при мажът ли забавя или и при двамата мерси предварително!!

crazy_didi
01-26-2009, 06:06
]Забавя оргазма без да влие на партньорката ви.


какво по точно не си разбрал?

x3eme
01-26-2009, 06:42
то ти си го написал сам
няма влияние на партьора

SiSsKkAa
01-26-2009, 07:08
Аз да си изкажа моето мнение хах . Значи 2 пъти с приятеля ми сме ползвали презервативите durex .Първия път бяха класическите и се скъса,а втория път бяха тези с плодовете и на приятеля ми започна да му пари 2 дена след това много сърбежи ужасни са.Аз лично предпочитам Sportex,а и ако не се лъжа и те имат такива за забавяне.Ама твоя въпрос какъв по точно е?Много бързо свършваш ли?

shokoto91
01-26-2009, 09:06
Дюрекс са ужасни! Супер къси, не се развиват, имаш отватително чувство за гума в тялото ти, коео го няма при виталис например.. Имала съм отвратителни проблеми с дюрекс, дори веднъж ми се наложи да взимам хапче и то тогава не ги ползвам!

SiSsKkAa
01-26-2009, 09:11
shokoto91 напълно те подкрепям или vitalis или sportex

Abigoria
01-26-2009, 14:16
Що не четете кво пита човечеца?

shokoto91
01-26-2009, 14:25
Щото вече са му отговорили :-x по 15 еднакви отговора ли да пиша? тая тема е изчетрпана ама като не е заключена аз ще си пиша мнението нищо, че не е съвсем по темата! :-x :-x :-x

Claudette
01-26-2009, 15:05
Но не ми стана ясно само при мажът ли забавя или и при двамата мерси предварително!!

Е, що за въпрос. Много ясно, че за мъжа става въпрос.

Rofl4etoo
01-26-2009, 16:46
Аз заради дюрекс пих Ескапеле и не искам повече и да ги видя тия презервативи!Спортекс най добре :)

NASA
03-21-2009, 13:07
Никога не съм имал проблеми с DUREX, ползвал съм и Sportex, Lifestyle също... не знам защо, но не изневерявам на DUREX, всеки път от тях си купувам. Не са ми се изхлузвали, не са се късали (да чукна на дърво), не са ми пречели по никакъв начин... 100% Supporting DUREX . Все пак... важното е да се ползват с любов :)

П.П. Това май е най-безсмисления и не по темата коментар, който съм писал, но все пак... за всичко си има първи път :)

Viche
03-21-2009, 20:48
Durex не ми харесват,късат се..предпочитам Sportex или Lifestyles..

Phoebus
03-21-2009, 21:12
Преди един ден изпозлвах тоя вид(за първи път) и още първият презерватив се скъса.Искам да питам понеже за първи път ми се случва какво да правя? Не бях свършил, но от възбудата (поне така съм чел) имаше течност от пениса ми.Има ли вероятност приятелката ми да забремене има ли сперма в тази течност?.Също след като се скъса пениса ми е стоял не повече от 1 минута ''в приятелката ми".

ninjadorf
03-22-2009, 07:11
сички презервативи са еднакви.. бееее.. няма значение ква марка са.. а как се слагат .. никога ми се не е късал презерватив .. даже и тия от 20 стотинки.. по - скъпите презервативи са просто за по - голямо удоволствие.. а не щото вероятноста да се скъсат е по - малка 8-)