PDA

View Full Version : Моята история..



roadrunner
01-26-2009, 08:45
Здравейте..Сигурно си мислите,че съм поредното заблудено влюбено хлапе..ноо просто наистина съм много объркана очаквам съвет от по опитни и зрели хора..
Значи има едно момче в училище,което харесвам още от края на миналата учебна година.. И така започнах да го забивам да се лиготим това онова и излязохме (педии 2 месеца 29.11.08.).Излизахме 2 дена това онова :oops: Той почна да ми казва,че много ме обича.. Аз му не вярвах ест,казваше ми,че никога няма да ме остави и винаги ще е с мен..Да ама не (това м/у нас се случва събота и неделя).В понеделник отивам на училище ии той седнал и ме гледа някакво виновно :? Аз му се осмихнах и не му казах нищо,защото беше с приятели си. След това го видях, ръчнах го в корема и му казах здрасти..Той си замълча погледна пак някак си виновно на долу и си тръгна.. Като мине покрай мен нищо не ми казва,а в скайп ми пише от време на време.. Има един друг проблем-една к**ва,която си мисля,че му е промила мозъка,защото един приятел го беше питал дали ще се получи нещо м/у нас и той е казал че много ме обича, но са му казали какъв човек съм :shock: Ии с тази въпросната хубавица само се натискат пред ,мен прегръщат се.Опитвам се да го забравя,но не мога..Той е навсякъде в училище.Където и да се обърна винаги го виждам..Вече 2 месеца си изплаках очите..Той е един такъв хмм как да го нарека ПРОСТ :? ии ако говоря с него няма да ме разбере и най-много да ми се изсмее.. Всички ме съветват да говоря с него,но аз не искам.Не мога да говоря с него .. Нямам сили и смелост :? Мисля си,че всичко е било една лъжа от негова страна,но защо му е да го прави като си има другата ?
Ии така пуша по две кутий цигари на ден,взимам успкоителни,плача денонощно и си развалих успеха..Незнам какво да правя,как да постъпя..Дори ми мина през ума да се премстя в друго училище далече от него.Докъто бях с него се чувствах толкова сигурна,от нищо не ме беше страх и не ми пукаше кой какво мисли за нас и за него.. Имах чувството,че и в космоса мога да отида с него..Бях толкова щастливаа .. Някой попадал ли е в такава ситуация и какво бихте ме посъветвали..Благодаря на всички за отделеното внимание

GameMaster
01-26-2009, 08:51
Oi miloto...Ami vij sega spored men ne si struva da plachish i da se raztroivash tolkova.Da razbiram che durjish mnogo na nego no kakuv e smisula ot vsichki tezi sceni i plach?Dosta vreme e minalo produlji napred.No nai-dobre spored men pogovori s nego.Nqma nishto da zagubish ako mu obqsnish prosto kak se chuvstvash.A ako se izsmee znachi e kreten...Ne gubish ako si spodelish chuvstvata.Hayde uspeh i po-vedro :)

varnen4e
01-26-2009, 08:51
Значи моят съвет е просто да го попиташ защо се държи странно и по някакъв начин да разбереш какво са му казали. Ако е нещо лошо докажи обратното и продължавай да му показваш, че го желаеш, но без да се натрапваш.

Enough
01-26-2009, 09:08
xaxa заеби го :)

ivsan4eto
01-26-2009, 10:41
Значи моят съвет е просто да го попиташ защо се държи странно и по някакъв начин да разбереш какво са му казали. Ако е нещо лошо докажи обратното и продължавай да му показваш, че го желаеш, но без да се натрапваш.

suunnseT
01-26-2009, 11:20
Ти сериозно за едно момче,което едва ли ще ти определи живота , можеш да пиеш успокоителни,да пушиш цигари и да ревеш , то ако ти се случи нещо по-сериозна, да те пишем "бегала" ! Я дай по-полека .. пък по начина на писане не мися ,че си на възраст да пушиш и да вземаш успокоителни ... хъх :(

roadrunner
01-26-2009, 16:12
suunnseT просто така си избивам негативната енергия и болката..Много е гадно и не мисля че има значение възрастта..Днес се бях навила да говоря с него,ноо не съм сигурна какво ще стане как ще реагира и т.н.
Enough с удоволствие бих го направила,но сърц ене ми дава както се казва ;)

slun4ice_90
01-26-2009, 16:18
Несериозен човек е....

suunnseT
01-26-2009, 16:20
suunnseT просто така си избивам негативната енергия и болката..Много е гадно и не мисля че има значение възрастта..Днес се бях навила да говоря с него,ноо не съм сигурна какво ще стане как ще реагира и т.н.
Enough с удоволствие бих го направила,но сърц ене ми дава както се казва ;)

ОК !
Но виж , така не е начина!
Успокоителни и цигари не са решение!
Именно възраста издава,че не си готова-
да се справиш с по-големи трудности........
Не те обвинявам , ти знаеш какво ти е на душа,
но бъди по-внимателна и обмисли трезво как да постъпиш!
Успех ![/b]

Bellatrix
01-26-2009, 16:21
suunnseT просто така си избивам негативната енергия и болката..Много е гадно и не мисля че има значение възрастта..Днес се бях навила да говоря с него,ноо не съм сигурна какво ще стане как ще реагира и т.н.
Enough с удоволствие бих го направила,но сърц ене ми дава както се казва ;)
Няма сърце в тая работа. Той или те иска, или не. Ако те искаше, щеше да направи нещо=> не бих казала, че те иска, щом си седи и се натиска с К**вата.
А ти си пази достойнството. Честно, това е едно от най-важните неща. Не търчи след никой, който не ти дава ЯСНИ знаци, че чувствата ти са споделени.

GabisiTa
01-26-2009, 16:25
Просто го игнорирай, след като си мислиш, че няма да те разбере ако говориш с него... Може би иска да те подразни чрез другото момиче или просто е несериозен. Не му показвай повече, че искаш да си с него и т.н., опитай се да се оправиш, не си заслужава заради едно момче да си провалиш живота.. :?

BlaCkMoOn
01-26-2009, 16:33
Мисля, че трябва да поговориш с него, колкото и да не ти се иска. По друг начин няма как да разбереш какво мисли за това между вас. Изобщо не се поддавай на приказките на околните, защото така до никъде няма да стигнеш. Другия вариянт е да му покажеш, че не е единственото момче в живота ти. Накарай го да ревнува, като се закачаш с други момчета. Щом той се прави, че не те познава, прави се и ти. Покажи му, че ти е безразличен, подминавай го, не го гледай, колкото и да ти е трудно. А и не си струва да си съсипваш живота заради едно момче, явно не те заслужава, а и момчета, колкото искаш :)

Hilary_
01-26-2009, 16:35
Остави го той не те заслужава... като иска да си ходи при оная мърличка...ще се осъзнае късно... :? Не си проваляй живота..не си заслужава... заради тоя... :?

aka6a_vamp
01-26-2009, 16:36
Са на бас,че мекой ше попита на колко си :D
Иначе....нз кво да ти кажа,тва са два дена човече...толкова мн ли си хлътнала,той е некъв боклук като гледам...

roadrunner
01-26-2009, 17:01
Са на бас,че мекой ше попита на колко си :D
Иначе....нз кво да ти кажа,тва са два дена човече...толкова мн ли си хлътнала,той е некъв боклук като гледам...
2 дена излизахме.. И хлътнах страшно много да.И преди това много го харесвах имах симпатий към него.. Благодаря на всички за мненията
BlaCkMoOn опитах се с друго момче,но нищо не става.. Може би от вътре го дразни,но не даде такива признаци :?

BlaCkMoOn
01-26-2009, 17:12
Са на бас,че мекой ше попита на колко си :D
Иначе....нз кво да ти кажа,тва са два дена човече...толкова мн ли си хлътнала,той е некъв боклук като гледам...
2 дена излизахме.. И хлътнах страшно много да.И преди това много го харесвах имах симпатий към него.. Благодаря на всички за мненията
BlaCkMoOn опитах се с друго момче,но нищо не става.. Може би от вътре го дразни,но не даде такива признаци :? 100% се дразни, но не иска да ти го покаже. Това е изпитано средство и действа, повярвай ми. Ако наистина държи на теб супер много би се подразнил, когато те види с друго момче. Пък и да не го показва, не значи, че не се дразни. :) Опитай пак, нищо не губиш, аз опитах тази тактика и даде резултат :)

roadrunner
01-27-2009, 06:08
Снощи изведнъж започна да ми пише някакви несвързани работи :-o Говорихме си както преди..Почнах даму намеквам,че напоследък се държи странно и че преди не беше такъв.. Той започна да се чуди и ми отклони темата.. Разпитвах го как е-каза,че е много добре..Днес мисля пак да му пиша или направо в училище да го викна,защото не мисля,че това е разговор за скайпа или телефона..
Снощи бях най-щастливото момиче на света-чак се изтърсих после в банята :D

sku
01-27-2009, 07:59
Е добре съжалявам за това,което ще ти кажа,но в момента правиш най-голямата глупост...Успокоителни,по две кутии и успеха си разваляш-тоя пиклио ли ще ти гради бъдещето или ти! Я се стегни!
Явно някой не иска да си с него и му говори простотии. Най-лошото е че той му вяврва без дори да се е опитал да те опознае,до колкото разбирам. И по пътя на логиката дори и да се беше получило нещо като започнат да му говорят глупости а той вярва нещата така или иначе ще се прецакат.
И миличка за 2 дена не може да ти каже че те обича. Той още не знае на кой свят се намира тръгнал за любов да говори.
Единствения начин да промениш нещо е УАУ представи си да ГОВОРИШ с него,щом не си достатъчно силна,не го желаеш достатъчно силно,за тва трови се с цигари и успокоителни въпреки че не мисля че така ще промерниш нещо...Нещо мн се ядосах сори ако съм малко груба,но не мога да разбера защо повечето хора седят и чакат...кво чакате-действайте,кога ако не сега?!?! 8)

varnen4e
01-27-2009, 08:25
Снощи изведнъж започна да ми пише някакви несвързани работи :-o Говорихме си както преди..Почнах даму намеквам,че напоследък се държи странно и че преди не беше такъв.. Той започна да се чуди и ми отклони темата.. Разпитвах го как е-каза,че е много добре..Днес мисля пак да му пиша или направо в училище да го викна,защото не мисля,че това е разговор за скайпа или телефона..
Снощи бях най-щастливото момиче на света-чак се изтърсих после в банята :D

Радвам се, че си пожънала, макар и малък успех. :)
Дано се разберете.

roadrunner
01-27-2009, 17:23
Е добре съжалявам за това,което ще ти кажа,но в момента правиш най-голямата глупост...Успокоителни,по две кутии и успеха си разваляш-тоя пиклио ли ще ти гради бъдещето или ти! Я се стегни!
Явно някой не иска да си с него и му говори простотии. Най-лошото е че той му вяврва без дори да се е опитал да те опознае,до колкото разбирам. И по пътя на логиката дори и да се беше получило нещо като започнат да му говорят глупости а той вярва нещата така или иначе ще се прецакат.
И миличка за 2 дена не може да ти каже че те обича. Той още не знае на кой свят се намира тръгнал за любов да говори.
Единствения начин да промениш нещо е УАУ представи си да ГОВОРИШ с него,щом не си достатъчно силна,не го желаеш достатъчно силно,за тва трови се с цигари и успокоителни въпреки че не мисля че така ще промерниш нещо...Нещо мн се ядосах сори ако съм малко груба,но не мога да разбера защо повечето хора седят и чакат...кво чакате-действайте,кога ако не сега?!?! 8)

Мда жалко е за цигарите и за успокоителните.. Ноо ддз..Дано сега втория срок се пооправя малко
Иначе не знам кой какво му говори за мен :-k Не знам,не мисля ,че съм лош човек и че съм направила на някого нещо ,за да го правят на менн.. :-k
На мен ми е пределно ясно,че не може да ме обича за 2 дена и си му го казах,а той ми отговори,че си ме обичал още отдавна :?
Ии да не мисля,че си груба..Не знам нямам сили да се изправя пред него..Снощи ми пише,а днес като го видях леко му се усмихнах той ме подмина като пътен знак няколко пъти :-k

roadrunner
02-14-2009, 21:01
Тая тема е забравена от Бога, но не ми се пускаше нова.. Хора наистина не издържам,все още не съм говорила с него.. Сега си е забил някаква 10 /11 годишна ( :shock: ) ..
Днес влюбени нявсякъде,балони,любов,сър а..А на мен ми идеше да заплача с глас и силно да викам всички да ме чуят и да се скрият :-# :-# :smt089 :smt089
Сякаш всичко е срещу мен..Пиша му-той ми казва чао и ме реже като топъл хляб,в училище го заговарям-все едно няма човек пред него.. Много съм се сдухала тези 2 дни писнало ми е от всичко..Направо ми идва да сложа край на всичко и да се самоубия :smt089 :smt089
Омръзна ми-всяка сутрин като ходя към училище го виждам и ми става толкова тъжно,особено като се сетя за спомените и моментите с него (макар и малко да са .. )
:smt089
Почнах да плача още повече :cry: Никой от по-близките хора покрай мен не ме разбира и все го взимат някакси несериозно.. Вече няма с кого да си споделя мъката :(

proFloras
02-14-2009, 21:14
Я се стегно младо момиче си сега нямаш приятел и днес е 14 еми не е нужно да плачеш КАЖИ МИ ТИ КАКВО РЕШЕНИЕ ЩЕ НАМЕРИШ КАТО и не искаш да живеш момчето не е единствено та ти си 13 -14 годишна ако толкова лесно се отказваха хората от живота на къде ще ше да върви света стегни се УЧИ вземи матурите и влез в ново даскало не се знае може там да намериш приятелите и любовта недеи се отказва еи така от живота тои е пред теб Успех

roadrunner
02-14-2009, 21:24
Я се стегно младо момиче си сега нямаш приятел и днес е 14 еми не е нужно да плачеш КАЖИ МИ ТИ КАКВО РЕШЕНИЕ ЩЕ НАМЕРИШ КАТО ПИЕШ ЛЕКАРСТАВА и не искаш да живеш момчето не е единствено та ти си 13 -14 годишна ако толкова лесно се отказваха хората от живота на къде ще ше да върви света стегни се УЧИ вземи матурите и влез в ново даскало не се знае може там да намериш приятелите и любовта недеи се отказва еи така от живота тои е пред теб Успех
Не намирам смисъл вече да живея..Когато няма любов-няма нищо.В последните 1/2 години в нищо не ми върви.Вече се замислям какво става с мен,аз ли бъркам някъде и дали имам сили да продължа така напред?Мисълта за това момче ме побърква..Готова съм да му дам всичко каквото поиска!

proFloras
02-14-2009, 21:31
олеле чуи се само като станеш на 18 ще се смееш от това което си писала абе ти си на 13 ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ и ако само стоиш и се оплакваш а не деистваш да ти потръгне в живота няма как да стане няма кои да го прави заради теб за това ти е даден живота да го изживееш толкова сте безрасъдни не се замисляш даже какво е живота и колко скъп е тои И ИСКАМ ДА ТИ КАЖА ЛИЧНО СТЕГНИ СЕ ЖИВОТА Е ПРЕД ТЕБ

proFloras
02-14-2009, 21:50
Значи първо да се извиня лично защото тези караници не бяха за теб а за една др тема пак момиче което е съспина на 13 години от живота ама ТЕМИ ТЕ ВИ БЯХА ТОЛКОВА ЕДНАКВИ ЧЕ СЪМ ВИ ОБЪРКАЛА ама това не значи ЧЕ НЯМА да ти овикам сега света малка си осави момчето да не е 1 ха колко много има които ще те оценят за това което си а не за това което трябва да бъдеш И с лекарства и цигари живота ти няма да цъфне и върже :? Стегни се изживеи го тои е даден за това :-) :-) :-)

dimito0
02-15-2009, 08:13
amiiiiiiiiiiiiiii ne e nujno da vqrva6 na vsqko hubavo mom4e ako iska6 govori s nego no nikoga ne karai negovapriqtelga ili priqtel da govori s nego

KimBerLy1912
02-15-2009, 15:56
Ами била си с него само два дена доколкото разбрах,как стана така,че за 2 дни изпитваш такава сигурност (че и нещо за летене в космоса беше споменала) ...
Ще ти мине..това е привличане...силно или слабо ама е привличане...не любов...
В момента искаш това,което не можеш да имаш...
Не знам как за 2 дни си го обикнала...Осъзнай се...
Може би бях малко груба..обаче няма смисъл да се превързваш към някого толкова много,особено щом с него си имала само 2 дни...
през които той вече те "обичкал и никога нямало да те остави..."
Намери си истинско момче...с което нещата да потръгнат постепенно..а не за 2 дни (всичко на веднъж-любов,космос и кво ли още не...)
Късмет... : ))))

contefr
02-15-2009, 16:26
ei,q se stegni!purvo,ni6ty nqma da promeni6 kato pla4e6,samo is vredi6!vtoro spri da misli6 za tezi 2 dena,a za tova kak te podminava!Tova li zaslujava6?Ne!Pitai go npravo iska li da e s teb.Ako ne moje6 da govori6 s nego,togava go ignorirai!Trudno e ama s vremeto vsi4ko minava.jivota ne svur6va samo za6toto nqkoi ti e razbil surceto!na vseki mu se e slu4valo,taka 4e se suvzemi!vqrno e 4e ako nqma6 lubov,nqma6 ni6ty ama ima6 priqteli,ima6 semeistvo,ima6 sebe se!i specialno mom4e 6te 6te doide nqkoi den,taka 4e gore glavata :)

bubsy_f
02-15-2009, 20:26
просто не си съсипвай живота заради него..ако толкоз мн те е искал нямаше да вярва на другите..щеше да държи на теб..да ти обесни защо така и т.н. .. намери си друг...зн че ще ти е мн трудно..но .. вдигни глава.. такъв е живота за съжаление..и аз имам страшно много проблеми..ама кво да права... :(

valdesbg
02-16-2009, 04:54
suunnseT просто така си избивам негативната енергия и болката..Много е гадно и не мисля че има значение възрастта..Днес се бях навила да говоря с него,ноо не съм сигурна какво ще стане как ще реагира и т.н.
Enough с удоволствие бих го направила,но сърц ене ми дава както се казва ;)

Има нещо сбъркано в теб. Всъщност много неща са сбъркани. Като начало се спри докато е време с всякаквите дроги и цигари. Възрастта има огромно значение. А после си продължи живота по нормален начин. Мен ме скъса след 2 години и 6 месеца връзка но изобщо не съм изпадал в депресия. И не си го слагам никъде. Продължавай напред.

ponpon4eto
02-18-2009, 07:10
:? :? Виж ся секи предполагам че всеки е изпадал в такива положения ма не си проваляи живота заради някав боклук дето не те е доуценил
след като се натиска с друга остави го нека се натиска гледаи вече напред и не му обращаи внимание ще си намериш нов не е е единственият все пак :P
а тва за цигарите :? не бива така както казах не си трови живота някои ден ще те потърси ма ще е късно ;-)

bebity92
02-18-2009, 13:14
Мисля,че трябва да го зарежеш,той не те заслужава!!! :-D

roadrunner
02-18-2009, 14:22
Благодаря много на всички за мненията-положителни и отрицателни..
Не се сърдя на никого,че ме критикува-просто това си е личен избор..Напоследък започнахме да се засичаме много често в училище и винаги,когато го видя се обръщам на другата страна 8-) И аз съм една..Опитвам се да го забравя -гледам да мисля колкото се може все по-малко за него.Разбрах,че е зарязал тази 11 годишната на 3тия ден :shock: Явно така се държи с всички момичета ..Тоя човек не заслужава жена до себе си :(

mmmishetooo
02-19-2009, 11:25
понякога наистина боли от лиубовта (извинявам се че го пиша така амаа клавиша ми се развали) ..просто ставаш и продължаваш .. : НаУчИ сЕ дА кАзВаШ \"КаКвО оТ тОвА\" зА нЕщО,оТ кОеТо До СъЛзИ тИ пУкА!НаУчИ сЕ дА зАбРаВяШ \"НеЗаБрАвИмОтО\" ; !НаУчИ сЕ дА кАзВаШ \"Не\" дОрИ дА тИ сЕ кРеЩи \"Да\".НаУчИ сЕ оЧиТе тИ дА сИяЯт,дОрИ кОгАтО сЕ пЪЛнЯт СъС сЪлЗи! ..

roadrunner
02-20-2009, 20:14
Pisah mu ,govorihme i za sega vsi4ko se izqsni .. Samo sum zagubila,4e ne sm mu pisala po-rano ,a 3 meseca sm si plakala zabludena.. Blagodarq na vsi4ki,koito pisaha v temata mi..
Dano si ostanem s priqtelski otno6eniq :-)
P.S. sry za ezika ama ne6to mi se e raz*bal flex type