PDA

View Full Version : Силно окосмяване



Dokken
01-26-2009, 11:07
Здравейте, на 17 години съм и имам окосмение на доста места-краката,седалището,раменет е. Бръсна си основно брадата, гениталиите и под мишниците. Но имам един проблем-бръсна си и ствола на пениса, но има косъмчета,които избиват все по-нагоре, т.е. към главичката. От известно време съм ги оставил и не ги бръсна, само под тях, защото ме е страх да не стигат прекалено нагоре. Какво да правя, някакви съвети?

varnen4e
01-26-2009, 11:10
Отиди на лекар. Може да ти дадат добър съвет. С друго не мога да помогна.
Успех.
:)

Jesus
01-26-2009, 12:10
Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите :(

Dokken
01-26-2009, 12:43
ааа, веднъж пробвах, ама освен че умрях от болка не ми помогна, пак изникват

redbul2
01-26-2009, 17:03
17-годишен с такова окосмяване? Е браво ве,ти си мъжко момче.Висок тестостерон.Обаче ще ти писне от тая гъста растителност.Това е само началото.За тия косми дето избиват все по-нагоре,това ще става и без да ги бръснеш.С възрастта ставаме се по космати. :)

EarthShaker
01-26-2009, 18:44
пък след 40тата година почва обратното 8-) да не ти пука...

Dokken
01-27-2009, 08:01
пък след 40тата година почва обратното 8-) да не ти пука...

аве то вярно че така, ама докато стигна до 40 какво ще правя :) Не искам да се излагам пред жените дотогава, де да знам, препоръчайте ми ако не друго то поне на някакъв доктор да отида, ама не знам какъв :(

Dokken
01-27-2009, 08:47
А дерматолог?

TheBestFriends
01-27-2009, 13:56
не знаеш ли, че колкото повече бръснеш, толкова повече растът ?!

Dokken
01-27-2009, 15:09
не знаеш ли, че колкото повече бръснеш, толкова повече растът ?!

Не падам от небето, спокс ;) Аз точно затова тях не ги бутам, писах че бръсна под тях, обаче те лека-полека се сгъстяват

varnen4e
01-27-2009, 15:19
Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите :(

Оу.. добре звучи.. :P :D

Jesus
01-27-2009, 15:28
Може да пробваш някакъв садо-мазо начин с отскубване на космите :(

Оу.. добре звучи.. :P :D
Палавница си ти :lol:

Я момичета да му кажат фото или лазерна епилация дали става за въпросното място.

varnen4e
01-27-2009, 15:39
Би трябвало. Почти съм сигурна, че става...
И съм си палавница- да.. :Р

iPurple
01-27-2009, 15:42
Moje i da e prosto ot vuzrastta.. poprincip prez puberteta se zasilva okosmqvaneto.

UFOs
01-27-2009, 16:46
Май никой не му разбра проблема или аз не съм разбрал.. :-o
Притеснява се,че като се бръсне,космите му растат нагоре по ствола.И със всяко бръснене по-нагоре..
Няма начин или пък ако стане,може с пинсетка да ги скубнеш.Малко болезнено,но ако е гъсто ще се бръснеш..

Dokken
01-27-2009, 17:24
Ох, чел съм доста за тия лазерните или фотоепилациите, все противоречиви мнения, обаче не знам дали за мъже се предлага така и за интимните части, то със самобръсначка или пинсета скоро ще се кара до време, не мога да си позволя да растат по-нагоре.

Synthetic__
01-28-2009, 11:00
Имам същият проблем но в по голям мащаб (предполагам че автора ще разбере за какво говоря ;) ) и дори съм на същите години.Ендокринолог е лекар, който се занимава с хормоните (в случея тестостерон).

UFOs
01-28-2009, 11:38
По-нагоре от ствола на пениса ти няма да растат косми,поне аз така мисля..

Dokken
01-30-2009, 21:09
Дано не,щото наистина би ми било много неприятно, засега ще бръсна по-надолу. Иначе другата седмица мисля да отида на ендокринолог и на кожен лекар и да се посъветвам и с тях

bebchiiii
02-01-2009, 15:29
amii i da se zasilva okosmqvaneto toi veche e zapochnal da gi brasne taka che.. mii stava s lazer da.. kogato se mahnat ne izrastvat poveche no ne znam dali shte stane shtom si gi brasnal ... poneje edna priqtelka i omrazna da s opravq vejdite i otide na takav lazer i i gi oformiha zavinagi si ostanaha s edna forma .. ee ot vreme na vreme izrastva po nqkoe malko kosamche amaa to ne se zabelqzva taka chee nz dali v tvoq sluchai shte stane lazer varhu brasnene :?

redbul2
02-03-2009, 12:17
Избери някой опитен ендокринолог.По-добре да е мъж.По-наясно е с нещата.Освен това спокойно ще се съблечеш,ако се налага оглед.Може да каже да свалиш и слипа.Понеже хормона и окосмяването са свързани с половите жлези.Някои мъже са много космати и това е генетично заложено.Проблемът ти вероятно е такъв.

heroine
02-04-2009, 22:05
ходи на лазерна епилация :D

batkodoki
02-04-2009, 22:47
Здравейте, на 17 години съм и имам окосмение на доста места-краката,седалището,раменет е. Бръсна си основно брадата, гениталиите и под мишниците. Но имам един проблем-бръсна си и ствола на пениса, но има косъмчета,които избиват все по-нагоре, т.е. към главичката. От известно време съм ги оставил и не ги бръсна, само под тях, защото ме е страх да не стигат прекалено нагоре. Какво да правя, някакви съвети?

точно това, което инстинктивно си направил - НЕ ГИ БРЪСНИ!

човек и на челото има "косми", а камо ли по пишката. който не вярва може да си бръсне челото три седмици и да сподели опит ако смее :D

при теб явно има едно генетично предразположение, вероятно съчетано с подходяща хормонална почва, но решението на проблема с пишока е банално просто и то НЕ се състои в отстраняване на космите механично - това води до тяхната ескалация, а в чисто "женския" прийом на скриването им!
т.е ползвай кислородна вода, перхидрол или други окислители, които правят косъма: 1/ оптически невидим. 2/крехък и нежен. 3/ атрофичен и със забавен растеж.

ако дивашки ги бръснеш или отскубваш - ефекта е точно обратният на описаното по-горе!

p.s. който Мъж над 15 годишна възраст НЯМА нито един притесняващ го космен фоликул по ствола на пениса си - да пише тук!
ще го изследваме за да видим дали няма някоя хромозомна аберация :D