PDA

View Full Version : Сладки начини да зарадваш половинката, когато сте разделени.



varnen4e
01-26-2009, 10:40
Е, споделете някакви начини, с които можете да зарадвате половините си, когато по една или друга причина сте далеч един от друг.
Мерси за вниманието.
:)

3oPuTy
01-26-2009, 10:49
Миии с предишния ми приятел често не се виждахме по 2-3 дена заради работата и когато ми станеше мъчно му пращах по едно СМС-че с нещо от рода на "ОБИЧКАМ ТЕ,БЕБЧЕ!!!" или "Просто исках да ти кажа,че много те обичкам и ми липсваш адски много :(" :) Адски много им се кефеше и винаги му оправяха настроението :)
Редовно си пращахме и по някой ММС :) Я някоя шантава моя снимка,я някоя готина песничка или най-често някое видео,на което му казвам,колко много го обичкам и му пращам въздушни целувки :) Случвало се е и по време на час някоя приятелка да ме снима как пиша или отговарям :D На тия клипчета също много се кефеше :-D Абеее общо взето това ни бяха редовните начини да зарадваме другия :)

anonimnaa
01-26-2009, 10:52
На нас същто ни се налага да бъдем разделени по 1-2 дни и смсчета с готин текст винаги помагат :) :-) :-)

varnen4e
01-26-2009, 10:53
Да, но на мен ми беше интересно да науча някой по нестандартен начин, освен писането.
Иначе подкрепям и аз му пращам по 8345734 съобщения, но искам да го зарадвам с нещо необичайно, защото сме в много труден период.

varnen4e
01-26-2009, 10:54
На нас същто ни се налага да бъдем разделени по 1-2 дни и смсчета с готин текст винаги помагат :) :-) :-)

Да, но ние ще сме разделени поне още 2 месеца и искам с нещо да поддържаме връзката си и да се справяме с мъката.

mitkom89
01-26-2009, 11:01
Отиди у тях, опакована само в панделка

varnen4e
01-26-2009, 11:02
Отиди у тях, опакована само в панделка

Няма как да стане. Затова изрично споменах, че сме далеч един от друг.

3oPuTy
01-26-2009, 11:07
Ми най-подходящия начин май е да си направиш едно клипче с телефона :) В него да му кажеш,колко много го обичаш и т.н. и да му го пратиш като ММС :) Така докато го гледа ще се чувства по-близо до теб : Може и някоя видео-презентация с ваши снимки и любима песен да направиш,да я качиш на телефона си (преди това да намалиш размера естествено) и да му я пратиш.А ако приятеля ти има достъп до компютър с интернет проблема ви е никакъв :) Лафче в скайп,няколко анимирани картички в пощата ... Абе вариантите са много :) А ако не е чак толкова далеч може да хванеш някой приятел с кола или автобуса и да отидеш при него :)

varnen4e
01-26-2009, 11:12
Няма как да се видим. А аз не разполагам с телефон в момента. А той с компютър... :smt089

BubbleSS
01-26-2009, 13:46
С моя приятел също сме далеч един от друг , защото той учи в чужбина.
Преди няколко месеца му пратих истинско писмо по пощата , разбира се трябва да знаеш адреса за тази цел. В писмото сложих няколко мои снимки, които той не беше виждал, една много сладка картичка и една малка котвичка керамична, на която пишеше обичам те. Той се зарадва, въпреки, че много не го показа. Няма да ти излезе скъпо изобщо. Аз сега за Свети Валентин пак мисля да му пращам нещо такова. А може ако е в България и някакъв колет да му пратиш, с някаква малка плюшка или рамка със ваша снимка или някакви сладки неща, които обича. Дано съм помогнала :)

varnen4e
01-26-2009, 14:06
Мога да му пратя нещо по приятел. Мисля, че ще се получи..
;) Ще опитам.. после ще мисля друго.

varnen4e
01-27-2009, 12:47
Днес му пратих плюшена играчка по приятел.. дано да се зарадва... :(

BqlaLiniq
01-27-2009, 13:36
Абе не знам за вас ама с всички момчета, които съм говорила на тема плюшени играчки..всеки вика супер гейско е да ти подарят някво меченце..само си седи у нас.
Както каза момичето по-горе прати му нещо гравирано на което да пише обичам те или нещо подобно, + писмо някакво и снимки ;)

varnen4e
01-27-2009, 14:12
Еми не знам.. има време.. но искам и нещо друго да измисля, не само да му давам разни неща.. нещо по- оригинално, но в главата ми не се раждат много добри идеи..

Punisherrr
01-27-2009, 14:55
Ми ние от повече от година се виждаме по 4 пъти в месеца и също има нужда тук-там от по-специални неща,за да се държим...
Та не знам за нещо,което да му дадеш..да му пратиш... но аз през деня докато е на работа му пиша по някоя мила дума ;) ,вечер в скайп пак си изливам душата :D Понякога,докато се къпеше и го чаках в скайп си измислях някакви стихчета :D колкото и да са куци той им се радва.. и така... изобщо мисля,че едни хубави думи много могат да направят :) А когато се виждаме понякога си подаряваме по нещичко.
;)

Whyniser
01-27-2009, 14:59
Защо да е електронно всичко.Просто му прати писмо с неизвестен подател и така.Може писмо ли да му напишеш,картина ли да му пратиш,някакъв колет и т.н. да се сети за теб.Подари му любимата си книга,или диск на група или ваша любима група или книга,прати му с картичка отпред,някакво пожелание.Примерно "За теб любов моя"

varnen4e
01-27-2009, 15:03
Ми ние от повече от година се виждаме по 4 пъти в месеца и също има нужда тук-там от по-специални неща,за да се държим...
Та не знам за нещо,което да му дадеш..да му пратиш... но аз през деня докато е на работа му пиша по някоя мила дума ;) ,вечер в скайп пак си изливам душата :D Понякога,докато се къпеше и го чаках в скайп си измислях някакви стихчета :D колкото и да са куци той им се радва.. и така... изобщо мисля,че едни хубави думи много могат да направят :) А когато се виждаме понякога си подаряваме по нещичко.
;)

Да, но въпросът е, че ние повече от 2 месеца няма да се видим и и двамата сме много тъжни от този факт.. Искам да има нещо, с което да се крепим...

BaiToq
01-27-2009, 16:48
Изпрати му писмо по пощата.
Може и колет :grin:

ifkataAa
01-28-2009, 11:41
Ми ние от повече от година се виждаме по 4 пъти в месеца и също има нужда тук-там от по-специални неща,за да се държим...
Та не знам за нещо,което да му дадеш..да му пратиш... но аз през деня докато е на работа му пиша по някоя мила дума ;) ,вечер в скайп пак си изливам душата :D Понякога,докато се къпеше и го чаках в скайп си измислях някакви стихчета :D колкото и да са куци той им се радва.. и така... изобщо мисля,че едни хубави думи много могат да направят :) А когато се виждаме понякога си подаряваме по нещичко.
;)

+ 1 :)

varnen4e
01-29-2009, 10:03
Мислег си да поръчам по интернет ключодържател с гравиран надпис по мой избор. Някой може ли да ми даде линк, защото наистина не намерих..

BqlaLiniq
01-29-2009, 11:22
За ключодържател не се бях сетила..наистина хубаво ще е..

chrz
01-29-2009, 11:57
изневери му :lol: :-o като разбере ще стане интересно 8-)

varnen4e
01-29-2009, 16:06
За ключодържател не се бях сетила..наистина хубаво ще е..

Да, но не знам от къде мога да поръчам.