PDA

View Full Version : За Първата Ми Любов



Nepovtorima_93
01-26-2009, 11:29
Znam che mnogo ot vas shte kajat tq e edna glupachka koqto neznae kakvo iska..no ima mnogo momicheta koito sa bili v moqta situaciq.Ta taka vsichko zapochna april 2007 kogato ne sam predstavqla daje che skoro shte sreshtna momcheto na mechtite si..Naistina toi ne beshe ot hubavo semeistvo s malka kyshta..i nqmaha mnogo pari..dokato az bqh momiche..s mnogo vazmojnosti tui narechenata Nezadovolena Ligla..i taka sluchaino se zapoznahme.Sled vreme bqhme zaedno na nashata pyrva sreshta..sled nqkolko "perfektni" sreshti razbrah che prikazkata idva kam svoq krai toi si imashe drugo momiche..a az stanah nevidima za nego..naistina mnogo stradah minavah pokrai nego a syrceto mi pylno s bolka ridaeshe i iskashe samo nego..i taka..ot Mai mesec do Nova Godina..Kogato osaznah che trqbva da go zabravq i da ne se izmychvam..vseki mi kazvashe che toi ne me zaslujava no az postoqnno si zamazvah ochite..kogo li zablujdavah..mnogo puti opitvah da go zabravq no ne stavashe.Na Nova Godina makar da znaeh che toi e s drugo momiche az si pojelah nqkoi den da e moi i da obicha samo men..mina se mesec..dva jelanieto ne se sbydvashe..dokato edin den..toi doide.. i pojela sa sme zaedno zavinagi..naistina mnogoo go obichah i mu prostih vsichko..bqhme zaedno..obichahme se..imashe mnogo krasivi..migove..no..kakto kazvat horata mnogo hubavo ne e na hubavo..Iuli mesec roditelite mi mi kazaha che ako iskash da imam hubavo bydeshte trqbva da go ostavq..skysahme..kato go prejivqh mnogo tejko..Plakah Den i nosht..minaha Dva meseca..na 30 oktomvri se sybrahme reshihme da se kriem..kakvoto i da stava..no sydbata opredeleno ne be blagosklonna..naistina v sluchaq az bqh vinovnata..Pozvolihme si da izleznem Zaedno..i taka maika ni vidq..i se naloji da skysame otnovo..tozi pyt bqh kategorichna vypreki liubovta mi vypreki vsichko koeto postignahme zabranihmu da se vijdame..zabranih mu dori da me tyrsi po telefona..otnachaloto ne mi beshe trudno..no v posledstvie otnovo osaznah che bez nego ne moga i che mnogo me boli za nego..zvynq mi nqkolko pyti..no sam kategorichna za da ne razocharovam roditelite mi shte go zabravq i shte produlja bez nego! do men ima drugo momche no ne go obicham..ne se vijdame prosto ei taka..Bolkata e oshte po golqma kogato polucha nqkoi sms ot nego a kgato go vidq..i usmivkata mu e za men me boli oshte poveche ;(( Nqma Protivootrova..


P.S
iZvinete za ezika neshto ne mi raboti Flextypa i go preinstaliram !! Nadqvam se temata da ne byde iztrita[/i]

varnen4e
01-26-2009, 11:34
Почти е сходно с моето положение. С тази разлика, че аз ще се боря за любовта си без значение кой какво иска и какво казва, защото животът си е мой.
Съветвам те, ако наистина имаш чувства да говориш с вашите, това е най- малкото, което можеш да направиш.

Fantomche
01-26-2009, 11:49
Хей била съм в подобно положение...но той беше турчин и заради това ми забраняваха да го виждам, но аз не спрях.Ако вашите искат да си наистина щастлива ще ви оставят да сте заедно ... Късмет.

anonimnaa
01-26-2009, 12:02
Ако бях на твое място бих се борила за тази любовдо край.Поговори с вашите обясни им как стоят нещата.Искрено се надявам да те разберат и да ти позволят един ден отново да бъдете заедно.Успех

Prophecy
01-26-2009, 12:05
Описа цялата ситуация , но неразбрах какво точно искаш да ти помогнем ? :-o

vikito1994
01-26-2009, 12:20
не ми се чете :( :(

skateprinces19
01-26-2009, 15:25
Мацка виж сега - не трябва да позволяваш на родителите ти да ти диктуват живота ... така не става ... добре те ще ти доктиват живота и ти за да не ги разочароваш ще правиш каквото искат - добре , хубаво , но как ще се противопоставиш на сърцето си ? Цял живот ли ще страдаш ти , за да са доволни вашите ?!?! Моят съвет е - дори да се криете , БЪДИ С НЕГО - любов , но истинска , не се намира на всеки ъгъл ... не се страхувай да направиш това , което иска сърцето ти ! Давай , бъди щастлива и не се притеснявай заа вашите - те те обичат и искат само най-доброто за теб :-)

П.П. опитай се да им обясниш , че искаш да си с него - кой знае , може да си проенят мнението :-)

Alabala16
01-26-2009, 15:39
tc neznam kfo shti kajat drugite,no moito li4no mnenie e
4e ti neznaesh kfo iskash:)
Maika mi alaa balaaa....stiga s teq gluposti!
Ako si iskala da budesh s nego,mojeshe da budesh,ako e bil
mom4et na tvoite me4ti... edva li shte vi razdeli nqkoi,neshto..!
Taka che mila.........nameri si celi v jivota i vurvi po tqh a ne po gaidata na roditelite ti.
vqrno te shte pravqt vsichko za tvoe dobro,i ako mislish ti 4e toi ne e za teb...stiga si si gubila vremeto na tfa pc ........
Imam 4ustvoto 4e ne razigravash samo nego - a i sebe si :P

radinaaa
01-26-2009, 16:53
Mila,poznata istoriq mi e tova... Poslushai surceto si,Ne moje vashite postoqnno da rukovodqt misleneto ti,neka te da sa shtastlivi i spokoini,puk ti da stradash,ne biva taka.Naistina iskat da te predpazqt no se zamisli nad svoite chuvstva.. i ne podminavai lubovta,koi znae dali pak shte q namersih tolkova krasiva i istinska.

tedi_96
01-26-2009, 17:11
kaji ''mamo tate shte ucha kolkoto iskate shte se staraq kakto iskate shte pravq kakvoto e redno za da preospeq kato vas no molq vi obeshtavam nqma da vi razzocharovam iskam da izjiveq tazi luobov zashtoto i da me darjite na strana samo stradam molq vi napravete nai dobroto za men i me ostavete da se vijdam sas nego i vi obeshtavam che i az shte se pogrija da postigna nai dobroto za sebe si zashtoto toi naistina mi vdahva energiq i luobov '' :) Molq vi!

SkendY_F
01-26-2009, 17:36
tc neznam kfo shti kajat drugite,no moito li4no mnenie e
4e ti neznaesh kfo iskash:)
Maika mi alaa balaaa....stiga s teq gluposti!
Ako si iskala da budesh s nego,mojeshe da budesh,ako e bil
mom4et na tvoite me4ti... edva li shte vi razdeli nqkoi,neshto..!
Taka che mila.........nameri si celi v jivota i vurvi po tqh a ne po gaidata na roditelite ti.
vqrno te shte pravqt vsichko za tvoe dobro,i ako mislish ti 4e toi ne e za teb...stiga si si gubila vremeto na tfa pc ........
Imam 4ustvoto 4e ne razigravash samo nego - a i sebe si :P

Не си мисли,че на тази възраст нещата са толкова прости и розови!Тя е зависима от родителите си и малко или много трябва да се съобразява с тях!Та тя е на 15-16 години.Тя знае какво иска,но не знае как да го постигне.И изненада-от там идва и темата във форума!Елементарно а?Ако е на 18-19-20 години може да си позволи да рискува да е с него,но възрастта си казва думата!И има си цели момичето,но докато не порасне още малко ще трябва да върви и по тяхната гайда!

По темата: миличка говори с вашите,кажи им това,което каза на нас,но го направи по спокоен начин без да тропаш с крак и сълзи.Просто бъди спокойна.За любовта си заслужава да се бориш.Дано само да те вземат на сериозно и да видят,че мислиш като зрял човек,а не по детински.Успех ти пожелавам.Пиши какво си решила и какво е станало.

П.П.-Ако бях аз ако не стане с разговора бих предпочела да се крием.Наистина тежи да се криеш и да не можеш да се отпуснеш,знам го от опит,но ако държиш на него...си заслужава според мен!

zloto
01-26-2009, 17:46
Ама че глупости... не можеш да бъдеш с него заради родителите ти...
Те пък са ти казали възможно най-тъпото оправдание за хубавото бъдеще. Кое е общото между момчето и хубавото ти бъдеще? Това е първата ти любов, няма да се жениш за него, нали? :-o
Явно и ти сама не знаеш какво искаш, щом си скъсала с него заради такива глупости. Какво ще направят родителите ти, ако те видят? Ще ти спрат джобните за няколко седмици може би :?
Говориш така, все едно сте заедно от 10 години и имате някаква огромна пречка да бъдете заедно, а всъщност дори не си обмислила ситуацията добре...

Nepovtorima_93
01-26-2009, 18:53
Мога да ви кажа 4е много добре знам какво искам и какво не преосмислила сам добре ситуацията и реших..в следващите дни ще поговоря с тях и ще видим какво ще стане..а колкото до това дали да ми помогнете простох исках да си излея душата!! Благодаря Много на всички :P :-)

darla
01-26-2009, 19:12
Trqbva da si dade6 QSNA i kategori4na smetka koe ot dvete izbira6:
1.da ugodi6 na roditelite si
2.da ugodi6 na svoeto jelanie.
Ako re6i6 da ugodi6 na roditelite si,prosto trqbva da sloji6 KRAI na vsi4ko,svurzano s nego-telefon,sms-i,e-maili,skype,kafenca i vsi4ko ostanalo.Proqtelstvo-4isto ne mislq,4e moje da ima mejdu vas sled,kato lubovta e ostanala nerealizirana i ne ste vzeli edin ot drug nai-hubavoto,za da ostanete nakraq prosto priqteli.Tova v voq slu4ai e nevuzmojno.PULNO IGNORIRANE
Ako puk re6i6 drugoto,togava se bori s vsi4ki sili da si s nego,dali 6te se razbere6 s va6ite ili puk 6te go pravite taino-sama trqbva da preceni6.

Na men li4no mi se struva,4e purviq variant e po-uda4en. :)

unknown1
01-26-2009, 19:33
А родителите ти защо са против??Може и да имат право...

sKa73r4o93
01-26-2009, 19:36
Некой иска ли да джиткаме Морски Шах? Бас държа че оттука нема кой да ме бие! 8-)




|_|_|_|
|_|_|_|
|_|_|x|



аре
8-)

Nepovtorima_93
01-26-2009, 20:09
ами и аз мисля..да го забравя нещо и той се промени много по4на да пие да ходи с леки жени..абе никак не показва 4уства нещо..нямам стимул да съм с него...а колкото се отнася до нашите ами...как да ви обясня майка му е..много злобна и надменна жена(също не ме харесва)..а преди доста време си имаха проблем и до някъде са прави да ми забраняваm..незнам..просто незнам какво да пpaвя
:smt120 ;(

FiRe_LaDy
01-26-2009, 20:11
Момчето което обичах(м) (незнам и аз вече) .... толкова трудно беше да сме дори приятели.Родителите ми знаеха какъв е.Не беше свестен вярно,но както и да е.И все пак седнах и говорих с тях нормално.Казха им какво е той за мен и че каквото и да правят няма да ме спрът да се боря.Оставиха ме да бъда с него ... счупих с иглавата и после пак им плаках ... от една страна съжалявам,че не ги послушах, но от друга не,защото живота е мой и се уча най-добре от своите грешки!Не се отказвай!

PeopleAlwaysLeave
01-26-2009, 20:25
Ако се обичате бъдете заедно и не позволявайте на никой и нищо да застане между вас !!!
Не знам какви проблеми са имали вашите, но първото, което си помислих като причина е, че той е от друга класа...след това прочетох за злобната му майка...но дори и така да е - това са си неща между тях и хич не обичам такива ситуации, в които заради разправиите на някой се и аз да трябва да се съобразявам с кой говоря, какво правя и т.н...
Не виждам с какво би ти попречило на бъдещето въпросното момче... И на мен ми се е случвало родителите ми да ми забранят нещо без да се замислят как бих се почувствала, но разговорите винаги са помагали. Така че ако държиш да си с момчето отиваш и говориш с вашите и им обесняваш нещата от-до. Ако пък ли не - трябва да си дадеш много силна вола и не искам да те плаша ама доста време ще мине докато успееш да го позабравиш, защото това все пак са чувства и просто не става днеска да ги има, утре да ги няма :?

Nepovtorima_93
01-27-2009, 10:16
Ами каквото и да става не ме интересува веднъж се живее предполагам в най скоро време да се съберем...макар и тайно..ще видим какво ще правим Благодаря ви все пак.!! :grin: :oops:

housechetty
01-27-2009, 10:53
послушай сърцето си,ако това момче те прави истински щастлива просто бъди с него,а ако вашите също искат да си щастлива им обясни,че само той ще те направи такава.... успех и дано желанието ти се сбъдне :)