PDA

View Full Version : Да убием усмивката!



Sarityyy
01-26-2009, 15:35
Ами нещо мое... не е нищо особенно и все пак реших да го пусна във форума :)


Ето я! Там е!
Ти не я ли видя?
Зад онзи остър ъгъл наречен "самота",
родила се чух някаква усмивка. 8-) Напук на всики прозрачни сълзи се родила точно там, при тях. А дали? Дали наистина ще успее да ги разсмее? Все пак те са толкова тъжни...А, ето я! Сега видя ли я? Не? Жалко, вече се скри. С нея всъщност често се засичаме. Трябва да ти призная, че е много бърза. Само веднъж успях да я хвана. Държах я в лявата си шепа, но тя ме погъделичка и докато се усетя, тя бе избягала някъде.Бързо, бързо! Погледни нагоре! Ето най-после я видя, нали беше толкова любопитен. Колко странно, и преди съм я виждала да лежи върху дъгата и да рисува облаци, но тези ми се виждат дъждовни. Да се скрием някъде, може да завали. Някой веднъж ми бе казал, че този дъжд носи щастие, а от друг един чух, че щастието е отровно. Така, ченека се скрием в оня бар. Там всички са сухи и нещастни, колко хубаво! Наистина приятно местенце. Настани се удобно и поръчай нещо. Ха! Погледни през този прозорец! Нали ти казах, че ще завали? И то какъв дъжд, като из ведро! Ето я и нея, ах горката усмивка! Мокра е до кости, окъпана в щастие, горката! Какво прави? Танцува ли? И как светят очите и! Може да е полудяла. Жалко! Макар, че не я познавах добре...и все пак ми е мъчно за нея. Да беше дошла с нас, на това тъй приятно местенце. Ей, тук ли си? А, да! Съжалявам, не те видях от цигарения дим. О, не! Не отваряйте прозореца. Въздухът e наситенс отровно щастие,онази усмивка е виновна. Но все пак мерси!Проклета усмивка сега ще закъснея за работа! Все пак парите не падат от небето. Какво? Да, наистина! Да го направим! Да убием усмивката, тя тъй ни беспокои с това нейно щастие! Да я убием! Да я убием! :-x Приятелю, виждаш ли? Прекрасно, събориха я на земята! А някой я стъпка с крак и после още някой я прегази със скъпата си кола ( Ооо, жалко за гумите! :o ), за да се уверят, че е наистина мъртва. Вече не диша нали? Усмивката е мъртва. Слава богу! Най после ще заживеем необеспокоявани и нещастни. Каква чудесна новина! :grin: Хайде довиждане, тръгвам най- после. Работа ме чака, нали знаеш, парите не падат от небето.

ANTIHUMAN
01-26-2009, 20:15
Wow. Nqmam dumi, tova prosto e neweroqtno, tova e nevyzmojno. Istina li e ? OMG tolkova e istinsko. Maleee! :grin: :grin: :grin:

Sarityyy
02-02-2009, 16:57
:oops: Мерси!

Моля ви дайте коментар! Приветсвам критиките. :)

jghgh
02-02-2009, 19:08
Бтв и на мен ми хареса по някакъв необичаен завладяващ начин. : О

Щастието яко разсейва... винаги е по-лесно да си намусен и да мразиш.

Поздравления за работата, не мога да критикувам, просто защото доста ми хареса замисъла, а и начина по който е написано.

Толкова е хубаво накрая... уж е тъжно, обаче забавно написано.. замислящо те, но не и затормозяващо.
Прочетох го на един дъх, предполагам и след втори прочит няма да има какво да кажа (ако имам ще едитна)

Dumb
02-02-2009, 19:17
Харесва ми динамиката. Харесва ми просто, добро е ...
Не мога да обясня

YouCantStopMe
02-06-2009, 17:51
Прекрасно! :)

Jumbie483
02-06-2009, 20:33
просто...WOW