PDA

View Full Version : сгъстяване на коса



DaNTeS
01-26-2009, 16:39
Problema e tak1v 4e kosata na priqtelkata mi e dosta rqdka. Na men ne mi pre4i no tova i pre4i na somo4uvstvieto. Ima li nqk1kvo re6enie na problema ( bez presajdane na kosa).

citygirl
01-26-2009, 19:29
И аз имах същия проблем.. предполагам, че косата и е рядка, защото има или е имала косопад.. ами и аз много търсих нещо, с което да си съживя косата и да си сгъстя косата и накрая фризьорката ми препоръча едни хапченца :-D ама те сериозно действат :) значии казват се Фитовал и се пият на паузи.. в една опаковка са 60 хапчета иии се пият на паузи.. изпиваш 30 хапчета ( 1 месец ) и после правиш пауза от 1 месец и праз изпиваш другата половина от опаковката :) Действат !!!

CucuTy
01-26-2009, 22:48
^ А горе-долу на каква цена са?

varnen4e
01-27-2009, 08:02
В моята тема има много информация, ако искаш я разгледай.

varnen4e
01-27-2009, 08:03
И аз имах същия проблем.. предполагам, че косата и е рядка, защото има или е имала косопад.. ами и аз много търсих нещо, с което да си съживя косата и да си сгъстя косата и накрая фризьорката ми препоръча едни хапченца :-D ама те сериозно действат :) значии казват се Фитовал и се пият на паузи.. в една опаковка са 60 хапчета иии се пият на паузи.. изпиваш 30 хапчета ( 1 месец ) и после правиш пауза от 1 месец и праз изпиваш другата половина от опаковката :) Действат !!!

Фитовалът са добри хапчета, но действат на много малко видове коса.. На тези, на които им действат ефектът е мого добър, но на повечето коси няма никакъв ефект.

Qgodka_
01-27-2009, 10:47
Тайната е следната - Шампоан Фитовал + и лосион за коса Seboral forte. Сгъстява косата и стимулира растежа. Действа на всеки.

DaNTeS
01-27-2009, 15:30
Dobre blagodarq :) A sega problema e tak1v: Kak da i go podarq bez da go prieme kato gaden namek ili napravo kato obida ? Ne sme si govorili po tazi tema ...

varnen4e
01-27-2009, 15:35
Тайната е следната - Шампоан Фитовал + и лосион за коса Seboral forte. Сгъстява косата и стимулира растежа. Действа на всеки.

На мен не ми подейства!

varnen4e
01-27-2009, 15:36
Dobre blagodarq :) A sega problema e tak1v: Kak da i go podarq bez da go prieme kato gaden namek ili napravo kato obida ? Ne sme si govorili po tazi tema ...

Просто бъди мил и сподели с нея без да я засягаш пряко. Ще се зарадва, че си заинтересован и че ѝ помагаш. Не ѝ го подарявай, а първо говори с нея и идете двамата.

Liar
01-27-2009, 17:23
Хах,според мен е много тъпо да подариш на приятелката ти шампоан и хапчета,сори...Тя ако иска сама ще си ги купи.Да не говорим,че няма нещо,което да сгъсти косата.Броя на космените фоликули се формира при раждането,дебелината на косъма също е заложена генетично.Ако косата и винаги си е била такава-по рождение,такава ще си бъде.Не,че няма смисъл от грижи,напротив,но това не може да сгъсти косата.По-добре и подари изкуствена ;p
А и от как така знаеш че косата и я притеснява,а пък не сте си говорили на тази тема???

DaNTeS
01-28-2009, 12:01
Neini priqtelki sa mi kazvali 4e se pritesnqva ot kosata si ...

varnen4e
01-28-2009, 12:09
Защо не послушаш съвета ми?

Qgodka_
01-28-2009, 12:53
Тайната е следната - Шампоан Фитовал + и лосион за коса Seboral forte. Сгъстява косата и стимулира растежа. Действа на всеки.

На мен не ми подейства!

Всичко изисква системност. Миене поне половин година. Освен това косъмът расте бавно, но още след първия месец, прилагайки и двата продукта, започва да се вижда как порастват малки косъмчета. Що се отнася до омазняването - това е индивидуално и не е от косата, а кожата.

varnen4e
01-28-2009, 12:54
Тайната е следната - Шампоан Фитовал + и лосион за коса Seboral forte. Сгъстява косата и стимулира растежа. Действа на всеки.

На мен не ми подейства!

Всичко изисква системност. Миене поне половин година. Освен това косъмът расте бавно, но още след първия месец, прилагайки и двата продукта, започва да се вижда как порастват малки косъмчета. Що се отнася до омазняването - това е индивидуално и не е от косата, а кожата.

Аз около 5-6 месеца се мих с него и ползвах лосиона, но ефектът беше 0-лев.