PDA

View Full Version : ощетени откъм оценки



colymoly
01-26-2009, 16:40
Смятате ли, че е имало моменти в които сте били ощетявани откъм оценки, когато сте сметнали, че е нередно да ви се пише по ниска оценка на пук на знанията ви

iPurple
01-26-2009, 16:43
Imam nqkolko ocenki koito smqtam, 4e ne otgovarqt na znaniqta mi. Toest - podcenili sa me. Y4itelkite imat dosta kompleksi. Whatever.

colymoly
01-26-2009, 16:44
доста вярно, особено сега когато съм в седми клас и ми предстои да кандидатствам :o

BlaCkMoOn
01-26-2009, 16:45
Да, в много случаи. Ама то в нашето даскало е нормално, оценяват по симпатия, пък аз не се подмазвам на никой и не съм от любимците на много учители. Иначе ми е все 200 каква оценка ще пише някоя пенсия с изместена центровка, или незадоволена пачавра 8-)

iPurple
01-26-2009, 16:46
доста вярно, особено сега когато съм в седми клас и ми предстои да кандидатствам :o
I az sum po s16tiq na4in..

Naughty_
01-26-2009, 16:49
Не ми се е случвало...обикновенно обработвам податливите учители да ми пишат по-висока оценка...въпреки че незнам за толкова :-D

DieselBlood
01-26-2009, 16:52
в момента съм тая по френски трябваше да ми пише 6 при условие,че аз имах повече шестици от единствената 6-ца в класа :? :? :?

Jumbie483
01-26-2009, 16:54
Абе не знам...
Например за този срок класната ми каза, че ще имам 6 по нейния предмет. След два дена ми каза, че съм за 5.. После ме изпита и каза, че от това зависи оценката ми... И накрая каза, че ми пише 5,50 (тоест 6) и тази половинка е от нея...
а иди я разбери..при положение, че аз съм една от най-добрите по нейния предмет :x

radinaaa
01-26-2009, 17:08
Oshtetena-v nikakuv sluchai,daje obratnoto,mnogo sum dovolna..

Bubbly
01-26-2009, 17:18
Определено съм се чувствала така и то повече от веднъж. От друга страна , понякога съм била привилегирована. Така е навсякъде, няма 100 %-ова справедливост никъде. Рано или късно обаче всичко си идва на мястото. 8)

Sintya
01-26-2009, 17:24
Писа ми петица, защото не съм знаела само едно нещо... както и да е, не е за оценката, ще я оправя, но просто е гадно... ;/

SuNsEt
01-26-2009, 18:56
Да,класната ми,която ми преподава по немски го прави тва доста често на писмени изпитвания...И оня педерас по математика! :-x

TheRestorer
01-26-2009, 19:06
Хаха.А аз ще погледна нещата от другата страна.Майка ми е учителка и ще ви разкажа нещо.
Когато вие се приберете, си правите пачангата, в това число и аз.Държите се, в това число и аз, като пълните кретени в училище,после пискате.Ми вие ако се хванете да търпите някви избийколци така пред вас, или да проверявате контролни и да се чудите, как може да има такъв прост народ.Като се поставите на тяхно място ше усетите.А камоли, че гъзовете ви на 1 место не могат да стоят, камо ли да стърчите и да се обеснявате на малките, да се опитате да ги научите, а онзи да ти се качва на главата.Помислите си, преди да викате оня гей,оня такъв, трети онакъв.

iPurple
01-27-2009, 06:24
^ Tova koeto kaza se otnasq powe4e za mom4etata.. Az naprimer nikoga ne bih ubidila u4itel(kakuvto i da e), nito kre6tq i tn v 4as.

LittlePrincess
01-27-2009, 06:33
доста вярно, особено сега когато съм в седми клас и ми предстои да кандидатствам :o

Аз като бях в седми клас ни пишеха ужасните оценки.Според мен това си беше, за да ни задържат и след това в у-щето.Каква наглост.

Сега съм бясна.Оценката ми си е моя, но не за това съм бясна. Вчера изпитраха момиче от класа ми, което не е влизала в час от 1-2 месеца, никога няма домашни и никога нищичко не носи.Вчера също.И взе речника на момичето до нея, с която са приятелки и естествено онази знаеше думите от речника си. Изрецитира ги на тази , която изпитваха и тя получи 5 за срока :shock: Адското оценяване по симпатия...

Seducti0n
01-27-2009, 07:40
:) Гледам да не мрънкам много, защото по един предмет може да са ме ощетили, по друг да са ме надценили, та така.
Ако направя равносметка на пърния срок-не съм доволна от оценката ми по Английски /5-ца/, но какво да се прави...

mynichka
01-27-2009, 08:26
Ами да чувствала съм се така- примерно по български език ..още в 8 клас като влязох в това училище не ме хареса нещо и ми пише всеки път 4..а знам за много повече! Отначалото учех отивам пиша много ..и тя 4, след това отивам нищо незнам ..пиша простотии и тя пак 4 ..имам чувството, че никога не ми чете нещата..ами като види името и ми пише оценката :x

GotTheLife
01-27-2009, 11:02
имах 3, 4 и 5 и ми писа 3
дърта курва....

OneGirl
01-27-2009, 11:46
О мен доста са ме ощетявали дори и този срок ама кво можем да напрайм ние учениците :o .А най - интересното ми е, когато накрая питат ИМА ЛИ НЯКОЙ ОЩЕТЕН и като им кажеш да те се правят, че не чуват. Те чуват само това, което искат.

Bubbly
01-27-2009, 11:49
О мен доса са ме ущетявали дори и този срок ама кво можем да напрайм ние учениците :o .
Като за начало се научи, че ощетявам се пише с "о".

OneGirl
01-27-2009, 12:05
О мен доса са ме ущетявали дори и този срок ама кво можем да напрайм ние учениците :o .
Като за начало се научи, че ощетявам се пише с "о".
опс наистина между другото имам и друга правописна грешка 8-)

m3talmania
01-27-2009, 12:13
Госпожата ми български ме шокира в понеделник. Аз си мисля, че ще имам 6 или 5 на изпитването, оная ми праска 4 :shock: Когато изпитва едно друго момиче го видя, че чете от анализите и се скара, след това не беше научила текста и на нея 4 :shock: Но даа това и се върна през носа за един друг предмет - с три петици и една шестица и госпожата се колебае дали да е 6 :smt017

pifiella
01-27-2009, 15:08
И аз съм ощетена по физика за срока.Писа ми 4 вярно,че физиката не ми е в кръвта-не ми е,ама изкара едни съученички да ги изпитва за 5, а те дори и формулите не знаеха,нищо не знаеха и им писа 5.А на мене 4 при положение,че понякога и задачите за 6 съм решавала........ :o
Да направи Вълчев един сайт,в който ние учениците можем да пускаме оплаквания към учителите.Кво ше кажете??? :-D

OneGirl
01-27-2009, 16:05
И аз съм ощетена по физика за срока.Писа ми 4 вярно,че физиката не ми е в кръвта-не ми е,ама изкара едни съученички да ги изпитва за 5, а те дори и формулите не знаеха,нищо не знаеха и им писа 5.А на мене 4 при положение,че понякога и задачите за 6 съм решавала........ :o
Да направи Вълчев един сайт,в който ние учениците можем да пускаме оплаквания към учителите.Кво ше кажете??? :-D
Напълно съм съгласна с това за сайта :grin:

m3talmania
01-27-2009, 16:15
Хахахаха на Вълчев му е през оная работа дали ще се оплакват учениците от учителите си :lol: :lol: :lol:

iPurple
01-27-2009, 16:17
Хахахаха на Вълчев му е през оная работа дали ще се оплакват учениците от учителите си :lol: :lol: :lol:
mda

NqkfaNikakva21
01-28-2009, 11:32
Ами да доста ме подцениха тази година гадините :-x .Ама 2рия срок :x

SwEeT_pAiN_F
01-28-2009, 13:00
Емиии този срок май не са ме подценили, само по Френски ми писа 5ца а трябваше 6ца...ама втория срок ще се поправя,а по География едно съученичка ме прецака и г-жата заради нея ми писа 5ца а не 6... и няма стипендия. А иначе миналата година г-жата по Биология ме затопи, първи срок само 6ци и 6 за срока а вторият срок имам една 4ка и две 5ци при което тя ми пише 4ка за срока и 5 за годината. Много се тръшках майка ми ходи при нея и тя нищо... при което кат ни раздава бележниците на края на годината и аз и викам "Г-жо докато другите учат за изпити за кандидатстване във ВУзове,ние с вас ще се изпитваме за повишаване на оценката." и тя горката щеше да падне. И за сега...да чукам на дърво нямам проблеми...Б*хти учителите!

gabi_94
01-28-2009, 14:08
ми имало е години, когато са ме ощетявали, но сега съм доволна от оценкте ми този срок, напълно съм ги заслужила и не са ме ощетявали :)

plmn
01-28-2009, 14:33
БЕЛ

alwaysnforever
01-28-2009, 16:23
Рядко, но се е случвало.. :? :?
Какво да кажа за учителя ми по физическо, който ощетява всички..аз съм в езикова гимназия, а той ни изпитва по графици и още куп простотии..например учихме 1 месец баскет..на мен изобщо не ми харесва спорта и не мога да го играя, макар че имам 5 на него... :? и сега за годината ми е оставил 4 при условие, че всеки път съм със спортно облекло (както той иска..) и му влизам редовно в часовете..играя на баскет,волей,лека атлетика или квото учим.. :shock:
и така разваля успеха на всички.. ;-) ;-)
п.с сега поне до края на годината ще играем волей, че там съм доста добра :oops: :D

BrainlessROCKBABY
01-28-2009, 17:19
Oshtetena-v nikakuv sluchai,daje obratnoto,mnogo sum dovolna..

elsy
01-28-2009, 22:10
Да, имало е такива случаи
Ама пък са ми и давали 8-)

AvRiLFaN95
01-29-2009, 07:07
mai nqmam takiva :D

MentallyBlind
01-29-2009, 07:57
Много ощетен, особено спрямо другите-незнаещи, имащи по-високи оценки от мен. Но няма да започна да се подмазвам на никой по никакъв случай заради някакви си цифри, и да-няма да спра да псувам сичките смотани комплексирани даскали на майка, когато ме преебават пред целия клас.

Hayles
01-29-2009, 09:20
Еми да имало и такива случей ..
Но нищо не може да се направи кажа ли на наще не не то не е вярно на теб се учителите са ти виновни уе! :shock: