PDA

View Full Version : Как се справяте????



BeBsItO
01-26-2009, 17:17
Как успявате да сте в идеална форма непрекъснато...... как успявате + това да учите , да обръщате внимание на родители...гаджета..... Кога спортувате???? Леле на мен 24 часа са ми малко. Успявам някък си , но на края на деня съм скапана, а вие?

FucKtheSyStem
01-26-2009, 17:22
Много трудно..Трябва да съчетавам и тренировките,на които се иска от мен да се раздавам напълно,училището-и там всичко трябва да е перфектно защото съм в езикова..Гаджето,приятелит ,родителите..И в крайна сметка става така,че нямам време да се наспя дори.И капчица време за мене не ми остава но засега ще търпя няма как. :?

macegirl
01-26-2009, 17:23
Ох леле ами и аз съм така нараво откачам!Сутрин до към 12.30 попринцип на даскало след това веднага на уроци връщам се 16.00 излизам с гаджето до 17.30 и после попринцип отивам на фитнес за около 1 час или полувин зависи от времето ми сядам и уча до към 20.00 после излизам с кучето до към 20.30 и след това на компа това ми е ежадневната програма,но имам и облекчения сряда и пртък нямам уроци,а и когато наще са се прибрали преди мен извеждат кучето!(не казвайте,че отделям малко време на гаджето,защото е от моя клас :-D )Но когато дакажем събота или неделя ми остане време отивам половината ден на фитнес или шопинг смис маникюр масаж,педикюр и тн.

darla
01-26-2009, 17:31
^moje li da te popitam ot koi grad si i na kakvi ceni vurvqt masajite tam?pitam,za da sravnq,za6toto sum masajist.

macegirl
01-26-2009, 18:21
Ami az ot dosta wreme ne sym hodila i ne sym sig naposledyk kak wyrwqt utre 6te pitam edna moq fr tq be6e hodila skoro :)

tItEufFf
01-27-2009, 16:03
Нямам приятели, нито гадже.
По-лесно ми е да уча, след спорт..
С родителите на вечеря си говорим достатъчно :)

t0nit0yy
01-27-2009, 16:15
Ех айде айде ..нямате време да спите, нямате време да учите а време за пс-то имате.. пха .. като се заоплакватее като че ли сте на 100 години.. а като трябва да гледате деца и да се грижите за семейства как ще сте? :-o

аз лично съм до 14 на училище всеки ден, след това до 17 съм с гаджето ми,има и дни в които не се виждаме щото ни се разминават графиците но това става само във вторник защото той е до 17 часа по задължения ..и понякога в неделя не се виждаме по други причини. От 17 като седна да уча уча до когато трябва, нямам определен час и докато не приключа не спирам..имам добри оценки.. 5 6 5 6 :D и с наще си се виждаме на вечеря и след това вечер съм при тях гледаме някой филм.. и за пс имам време..и се наспивам достатъчно :wink: имам си 2 приятелки с тях съм в училището а с брат ми се виждам половината събота, другата половина с гаджето ми :) Така че, винаги има време за всичко .. :)

varnen4e
01-27-2009, 16:17
Кой каза, че успяваме?

mynichka
01-27-2009, 16:38
трудно..но се справям някак си :)

Fortuna
01-27-2009, 16:54
Кой каза, че успяваме?

fre3styl3
01-27-2009, 19:37
Трудничко е.. Даскало, уроци по английски,уроци по френски (до изпита),фитнес,плуване,танц и,приятели.. :-o
Но когато човек има желание, намира начини. Когато не, намира причини 8)

Giva
01-27-2009, 19:38
Трудно...особено след даскало и тренировка съм скапана,но намирам сили да направя още нещо.

cherrypezz
01-27-2009, 20:09
Да и аз винаги това съм се чудила-как другите успяват!?!?
Аз доскоро не спортувах,но сега като почнах (дори и не много) просто не знам как ще намирам време.
Училище,уроци,репетиции(ня а да кажа какво :-D ),спорт,гадже,родители.И след всичко това искам да се пльосна да чета книга или да гледам филм а не да УЧА ЗА СЛЕДВАЩИЯТ ДЕН :(

sh3_1s_7h3_0n3
01-27-2009, 20:43
Честно казано докато ходех на училище имах време за уроци, които бяха сутрин преди училище 2ра смяна, след училище танци до 9ч и после да се видя с гаджето. ;) Танците бяха 3 пъти седмично. На уроци ходех 2 пъти седмично. ;) Междувременно вкъщи често правех коремни преси, вдигах гирички, тежести за крака... упражнения едно-друго. И съботите обикновено ходех на плуване. Времето никога не ми е било дефицит, с изключение на моментите, когато наистина ме е мързяло и само съм мрънкала и съм се оплаквала как не ми се прави това или онова, съответно стрелките се въртят и накрая не ми остава време за нищо.
Но иначе винаги съм влизала в график. ;)

hottie
01-27-2009, 21:01
уффф болна тема... напоследък никакво време нямам. На работа по цял ден + работа вкъщи...за мъжа тези дни не мога да кажа че има кой знае колко време, но ме подкрепя. Поне живеем заедно и си спинкаме заедно. За спорт гледам през обедната ми почивка и събота или неделя.Приятелите събота и неделя и така..

fe6an4eto0
01-27-2009, 21:35
Не уча ... аз в училище разбирам/запомням всичко ... аз по цял ден съм в даскало ... от сутринта от 7:30 до 14:00 след тва от 15:30 до 18:00 съм практика... и глупости ... съчетавам всичко ... оценките ми не падат по 4... смисал срочните ... 4,5,6 имам всичко 8)

Whyniser
03-07-2009, 20:43
Как успявате да сте в идеална форма непрекъснато...... как успявате + това да учите , да обръщате внимание на родители...гаджета..... Кога спортувате???? Леле на мен 24 часа са ми малко. Успявам някък си , но на края на деня съм скапана, а вие?
Втора смяна съм.Сутрина стана към 8-9 и отивам до парка да тичам.След това до нас да се изкъпа и да науча.След това отивам с некой на кафе и даскало.После,ако хода на тренировки.И релакс до колкото се може.

gLypChenCee
03-07-2009, 20:44
Като ям умерено и намирам време да се разходя дълго.. :)

Darkkiss
03-07-2009, 20:44
Как успявате да сте в идеална форма непрекъснато...... как успявате + това да учите , да обръщате внимание на родители...гаджета..... Кога спортувате???? Леле на мен 24 часа са ми малко. Успявам някък си , но на края на деня съм скапана, а вие?

уча в даскало
спортувам вечер
гадже за сега няма
родители само като ми трябват пари..

heroine
03-07-2009, 20:58
много е трудно особено ако нищо не ти се прави и си мързелив :(

Seducti0n
03-07-2009, 21:49
:) За да имаш хубаво и стегнато телце са необходими преди всичко желание, време и упоритост.Добра фигура може да се поддържа и в домашни условия за тези, които не обичат фитнесите, стадионите и въобще всички места пригодени за спорт и тренировки.
Аз личто ходя между 2 и 3 пъти седмично на лека атлетика.А преди няколко часа се прибрах от едноседвична ски-почивка /по около 6 чака всеки ден яко каране/.
Та така.Коремни преси, лицеви упори, гирички, упражнения каквито ви дойдат на ум съчетано със здравословно и пълноценно хранене и въобще като цяло начин на живот и всичко е на 6 плюс.

colymoly
03-08-2009, 08:27
Нямам приятели, нито гадже.
По-лесно ми е да уча, след спорт..
С родителите на вечеря си говорим достатъчно :)
и при мен е нещо подобно, не отделям време на приятелите :roll:

lolipop1
03-08-2009, 11:21
na daskalo sum do 1 .. do tri-4etiri 4asa sym s priqteli i gajeta v1nka ... posle k1m 4etiri sqdam da u4a 1-2 4asa .. to stava k1m 5-6 .. togava nqkoi dni sym na uroci po bel i mat a nqkoi dni sportuvam .. ii obiknoveno sybota i nedelq si pazaruvam .. ala bala .. dre6ki .. grim4etA ..masaji manikurii ii pak s priqtelkii a ina4e sqka ve4er otdelqm dosta vreme za semeistvoto mi ;]

Pedigree
03-08-2009, 11:52
Изобщо не си разпределям времето. И си ми стига, каквото искам, си го правя.
Ходя на училище, след това тренировки(баскет), прибирам се, изкъпвам се, прочета нещо за 30 минути, и след това целият ми ден е свободен за приятели, излизания, мързелуване, киснене на компютъра, книжки, евентуално гаджИ. 8-)

bloodyF
03-08-2009, 18:12
^moje li da te popitam ot koi grad si i na kakvi ceni vurvqt masajite tam?pitam,za da sravnq,za6toto sum masajist.



Дарла ,аз съм ходила на масаж,за масаж с морски водорасли ми взеха 30 лв.


по темата:изобщо не се справям,супер неорганизирана съм ,и времето никога не ми е достатъчно :(

splendour
03-09-2009, 14:03
az s1m 1 smqna i se pribiram v 2 ili ako izlqxa s fr po k1sno.kat se pribera qm posle se motkam ili na kompa ili se lakiram abe kot ima da se prai posle v 6 i polvina-7 ve4erqm i posle pak motkane.v s1bota i nedelq cql den m1rzel i motkane i izlizam.... y4a v mejdy4asiqta ili sky4nite 4asove i mn rqdko v k16ti

galu6a
03-09-2009, 15:12
ами трудно да към 14:00 на даскало от там около 1 час на компа уча после ако има урок отивам до 18:30 после с приятеля ми и така една и съща понякога нямам сили лягам си към 21:00-21:30 :)

me4eto
03-10-2009, 16:59
Ех айде айде ..нямате време да спите, нямате време да учите а време за пс-то имате.. пха .. като се заоплакватее като че ли сте на 100 години.. а като трябва да гледате деца и да се грижите за семейства как ще сте? :-o

аз лично съм до 14 на училище всеки ден, след това до 17 съм с гаджето ми,има и дни в които не се виждаме щото ни се разминават графиците но това става само във вторник защото той е до 17 часа по задължения ..и понякога в неделя не се виждаме по други причини. От 17 като седна да уча уча до когато трябва, нямам определен час и докато не приключа не спирам..имам добри оценки.. 5 6 5 6 :D и с наще си се виждаме на вечеря и след това вечер съм при тях гледаме някой филм.. и за пс имам време..и се наспивам достатъчно :wink: имам си 2 приятелки с тях съм в училището а с брат ми се виждам половината събота, другата половина с гаджето ми :) Така че, винаги има време за всичко .. :)

ти си само на 14... радвай се на живота докато можеш.... о6те 2-3 години и 6е го усети6