PDA

View Full Version : Турците



metaxa
01-26-2009, 19:02
Дразнят ли ви турците и защо?
Аз познавам доста, но повечето дори не могат да говорят на български и все си говорят на турски.
Дразня се единствено на турците,говорещи на турски в училище например.И как по дяволите ще има език турски, които се изучава в училище :-x вярно, че е свободно избираем, но какво от това.Учим в български училища не в турски :-x

SuNsEt
01-26-2009, 19:10
:shock: Кво?!Има СИП турски?!...Еба му мамата...

miroslavtn
01-26-2009, 19:11
всички ме дразнят. само като ги видя в даскало направо полудявам иде ми да взема един пистолет да ги избия всичките. толкова са противни че неможе да бъде.

miroslavtn
01-26-2009, 19:15
всички ме дразнят. само като ги видя в даскало направо полудявам иде ми да взема един пистолет да ги избия всичките. толкова са противни че неможе да бъде.

Кви сте расисти. Срамота! :lol:
а ти какво/а си? как можеш да погледнеш турчин след това което ни е причинилявал цели 5 века. и само някой да ми каже че е било турско "присъствие" ще му счупя главата.

EarthShaker
01-26-2009, 19:20
точно тоя турчин кво ти е причинявал бе? кво е виновен той, за делата на дедите си..

ти да не би да се имаш за опълченец, смешка? :lol:

MostHated
01-26-2009, 19:21
всички ме дразнят. само като ги видя в даскало направо полудявам иде ми да взема един пистолет да ги избия всичките. толкова са противни че неможе да бъде.

Кви сте расисти. Срамота! :lol:


хахах кой го каза... :D ейй.. ейййй :D :P :-)

MostHated
01-26-2009, 19:23
всички ме дразнят. само като ги видя в даскало направо полудявам иде ми да взема един пистолет да ги избия всичките. толкова са противни че неможе да бъде.

Кви сте расисти. Срамота! :lol:
а ти какво/а си? как можеш да погледнеш турчин след това което ни е причинилявал цели 5 века. и само някой да ми каже че е било турско "присъствие" ще му счупя главата.

Мирооооо, си лош много а ? :D Утре да не набиеш Едис :o :lol:

miroslavtn
01-26-2009, 19:28
всички ме дразнят. само като ги видя в даскало направо полудявам иде ми да взема един пистолет да ги избия всичките. толкова са противни че неможе да бъде.

Кви сте расисти. Срамота! :lol:
а ти какво/а си? как можеш да погледнеш турчин след това което ни е причинилявал цели 5 века. и само някой да ми каже че е било турско "присъствие" ще му счупя главата.

Мирооооо, си лош много а ? :D Утре да не набиеш Едис :o :lol:
той е Добро момче
ДО Гората тича
ДОГАН се нарича

StayFly
01-26-2009, 19:33
Всичките под ножа!

machoka
01-26-2009, 19:37
точно тоя турчин кво ти е причинявал бе? кво е виновен той, за делата на дедите си..

ти да не би да се имаш за опълченец, смешка? :lol:

С това темата ще приключи.