PDA

View Full Version : Гаджето или..?



byby0202
01-26-2009, 19:24
Hi all :-) nakratko,obi4am edin momuk,koito e na 300km ot mene i 6e doide proletnata vak.v moq grad,zaradi men.Toi do predi malko si ima6e gadje,no q razkara.Az su6o imam gadje,s koito ytre 6e pravim 1 mesec.Tova mom4e iska da ostavq gadjeto i da trugna s nego i iska vednaga da go razkaram.Gadjeto mi durji na men i mai se vlubva,ta nz,kak da go razkaram.Puk i malko se pritesnqvam,moita lubov da ne me izneveri,nz,spored vas,stryva li si da zarejda gadeto,zaradi nego i ako da,kak,puk i skoro idva Sv.Val.i molq prosto si kajete mnenieto.Blagodarq vi,4ao :-)

huligankata
01-26-2009, 19:28
Ти сама решаваш дали да седиш при питомното или да гониш дивото. Ако обаче с онова момче не сте се виждали не забравай, че в скайп не е като на живо. Може да се окаже, че не е това за което се представя, че не си пасвате и т.н. Ако решиш да рискуваш просто се раздели с приятеля си - ще го преживее някак, 1 месец не е толкова много време. Внимавай обаче от 2 стола да не паднеш на земята ..

ifkataAa
01-26-2009, 19:30
Според мен не си заслужва да оставиш гаджето,заради момче,което е толкова далеч от теб.Помисли,че с това момче се виждате всеки ден,а с другия кога ? Веднъж годишно? Това не е връзка.Аз също имах връзка с едно момче,което е чак от Чехия,но не можах да издържа.Постоянно мислих дали не е с някоя друга в този момент и т.н. Колкото и да те обича няма да замести гаджето ти,което ти дава толкова много.Връзка по скайп не е истинска връзка поне за мене.Все пак помисли обичаш ли гаджето си..ако не го обичаш наистина по-добре е да го оставиш.Но ако останете заедно,не му изневерявай,не си пиши с други момчета.Повярвай като разбере за това,много ще го заболи. Успех :)

miloto_girl_4e
01-26-2009, 19:45
Да зарежеш гаджето си, което има наистина чувства към теб, за да тръгнеш по интернет с момче, което ще видиш чааак пролетната ваканцията и с което ще поддържаш интернет и телефонна любов ?
Няма смисъл, как ще имаш доверие на това момче, като не се виждате, не знаете къде и с кого излиза, какво прави по дискотеки и купони..

GameMaster
01-26-2009, 19:56
Ou...Spored men ne si struva da go zarqzvash momcheto zaradi dr momuk koito e na 300 km ot teb ( vruzki ot razstoqnie se vodqt trduno osobeno ako si nqmate golqmo doverie).Hayde uspeh.

Seducti0n
01-26-2009, 19:59
:) Порасни, девойко.

Locci
01-26-2009, 20:06
няма смисъл да си усложняваш животеца с интернет любов

silky92
01-26-2009, 20:31
Живей в реалността :)

Lady_AMG
01-26-2009, 22:02
Не е трудно да зарежеш някой колкото и да е влюбен той в теб ако ти самата нямаш чувства към него. Факта че ти пука, при положение че факторът привързаност и обич към личността не може да съществува в такъв ранен етап на връзката ви, показва че не си безразлична към гаджето си. Връзката ти с това момче на 300 км би била трудна, но не и невъзможна. Разбира се, зависи и от възрастта ти. Реши си кой обичаш и се бори за него. Има една много хубава приказка за хората, които стоят на два стола... Просто избери някой и се бори!

Emilia18
01-26-2009, 22:23
Seducti0n
Модератор





Пуснато на: Пон Яну

Порасни, девойко.
_________________
da tova trqbva da napravish...

holyshade
01-27-2009, 07:19
аз само да те питам дали си се замисляла как ще се почувства другото момче (тва кадето ще го зарежеш) ? защото аз на негово място бих се почувствал доста зле..:S

mynichka
01-27-2009, 07:25
Живей в реалността :)
+1

Hilary_
01-27-2009, 11:00
Не разчитай на нещо което не си видяла или е далеч от теб... първо го опознай другия... прецени дали би могла да му имаш доверие и заедно да имате бъдеще и тогава режи който и да е... :? Само гледай от двата стола да не останеш на земята... :?

housechetty
01-27-2009, 11:06
След като ви делят 300км. един от друг не мисля,че има смисъл.Да,за любовта няма граници,но след като сегашното ти гадже "май се влюбва" в теб не виждам смисъл да си с момче и то само през ваканциите.Помисли си добре с кого найстина искаш да си и реши докато не си останала и без двамата!!! :) Успех!!!

radinaaa
01-27-2009, 11:48
Ne burzai da razkarvash gadjeto si,nqmai mnogo doverie na tezi vruzki ot razstoqnie.V povecheto sluchai ne se poluchava pochti nishto.. Vij dali shte stane neshto s onova momche (koeto shte idva da te vijda) i ako mislish che mojesh da imash obshto budeshte s nego togava predpriemi krachkata da razkarash segashtniqt si priqtel.uspeh 8)

varnen4e
01-27-2009, 12:48
Hi all :-) nakratko,obi4am edin momuk,koito e na 300km ot mene i 6e doide proletnata vak.v moq grad,zaradi men.Toi do predi malko si ima6e gadje,no q razkara.Az su6o imam gadje,s koito ytre 6e pravim 1 mesec.Tova mom4e iska da ostavq gadjeto i da trugna s nego i iska vednaga da go razkaram.Gadjeto mi durji na men i mai se vlubva,ta nz,kak da go razkaram.Puk i malko se pritesnqvam,moita lubov da ne me izneveri,nz,spored vas,stryva li si da zarejda gadeto,zaradi nego i ako da,kak,puk i skoro idva Sv.Val.i molq prosto si kajete mnenieto.Blagodarq vi,4ao :-)

Зарежи това момче.. имаш си приятел.. връзките от растояние са болезнени и често неуспешни, а и най- малкото имаш човек до себе си.

TheBestFriends
01-27-2009, 12:50
мисли с главата си, а не с долната глава на момчето, което е на километри от теб..
на колко си ??

Re5peC7
01-27-2009, 12:50
Hi all :-) nakratko,obi4am edin momuk,koito e na 300km ot mene i 6e doide proletnata vak.v moq grad,zaradi men.Toi do predi malko si ima6e gadje,no q razkara.Az su6o imam gadje,s koito ytre 6e pravim 1 mesec.Tova mom4e iska da ostavq gadjeto i da trugna s nego i iska vednaga da go razkaram.Gadjeto mi durji na men i mai se vlubva,ta nz,kak da go razkaram.Puk i malko se pritesnqvam,moita lubov da ne me izneveri,nz,spored vas,stryva li si da zarejda gadeto,zaradi nego i ako da,kak,puk i skoro idva Sv.Val.i molq prosto si kajete mnenieto.Blagodarq vi,4ao :-)
покажи му тази тема на сегашния ти..той сам ще те зареже като види колко държиш на него....

Ivalinka
01-27-2009, 13:05
:-o "как да го зарежа"
оф, не му завиждам на човечеца.
както и да е, по-хубаво внимавай. не бъди брутална, пипай по-внимателно :)