PDA

View Full Version : Разстяга ли се?



hAshoo
01-26-2009, 20:19
Ся след 2 месеца ще си правя татуировка и като тръгна пак на фитнес разстяга ли се.Говоря за ръката :) Да пишат само хора,който имат или знаят нещо,а не празни глупости :?

BoCupycake
01-26-2009, 21:06
Ако ръката ти е вече започнала да се уформя,не мисля,че ще се разтегне кой знае колко...но ако те първа започваш ще се разтегне...Все пак ти прецени по себе си.Логично е,че ако ръката ти става по - голяма кожата да се разтяга а с нея и татуса.

EarthShaker
01-27-2009, 06:13
не знам дали се разтяга ама след 15-20 години като ти се отпусне ръката... е тогава става мазалото 8-)

свастика ли ше си прайш бе, скинар :lol:

varnen4e
01-27-2009, 08:08
Аз имам татуировка и въпреки, че не е на място, на което може да се влияе кой знае колко много все пак ще ти кажа, че шанса да се разтегне не е много голям. Можеш, ако се случи да отидеш след време да ти ч оправят, не е проблем. Но след като толкова те притеснява, защо първо не наблегнеш на тренировките и след време да си я направиш, когато си постигнал велания ефект от тренировките?

hAshoo
01-27-2009, 12:47
Аз имам татуировка и въпреки, че не е на място, на което може да се влияе кой знае колко много все пак ще ти кажа, че шанса да се разтегне не е много голям. Можеш, ако се случи да отидеш след време да ти ч оправят, не е проблем. Но след като толкова те притеснява, защо първо не наблегнеш на тренировките и след време да си я направиш, когато си постигнал велания ефект от тренировките?

Ем аз отдавна искам,ама нали само тва ме спира.

Няма да е свастика,вълк ще е.