PDA

View Full Version : За самотата



ivakavlad
01-26-2009, 20:40
Случвало ли ви се е да се чувствате самотни дори когато има хора който са винаги до вас?Е аз в момента съм в такава ситуация знам че има хора който са до мен и на който мога да разчитам но нещо сякъш ми липсва липсва ми любов всичко бих дал за нея не искам много на 17 години съм (след няма и месец 18) и съм момче досега сериозна връзка не съм имал а и много не се впечатлявам на този факт но както казах имам нужда поне веднъж през целият си живот да се почувствам истински обичан нима всеки неиска това цял живот момичетата ме приемат само като приятел най-много като брат от което вече честно казано ми писна не съм пръв красавец знам но защо подяволите никоя не може (или неиска незнам вече) да ме погледне по друг начин.

П.П. Само искам да помоля без коментари от сорта след време нещата ще се наредат и от сорта и аз ги използвам но честно казано вече нз дали да вярвам на това исках просто да си излея мъката

П.П2 А и много моля също и без коментари от сорта педе*аст или каквото и да е писнало ми е от олигофрени също така знам че празвописа ми е зле няма нужда да ме информирате

azz_azz
01-26-2009, 20:52
Ами кво да ти кажа брат позната история..и аз бях така..всяко момиче което си харесам и започна да се занимавам с него ме възприемаше като приятел.А тези с които ставаше колкото и грубо да звучи не ми дремеше за тях и връзките ми не траеха повече от 2 месеца ама вече си имам приятелка от 1 година и половина а в началото като се запознахме и като започнахме да излизаме пак бях "само приятел".Не показвай вичко което ти е отвътре на едно момиче и не споделяй много.Дръж се добре без даа им се обясняваш много бъди загадъчен и леко недостъпен,би трябвало да свърши работа и все пак до голяма тепен завии от момичето отсреща.Научи се да преценяваш хората и да знаеш кое,как и кога да го кажеш.Аре успех.

cinderella_gugutka
01-26-2009, 20:57
еми била съм в твоето положение и знам 4е си е гадни4ко,но не губи надежда-все някога ще намериш каквото търсиш :) знам,сега си мислиш-ама кога ще стане това,не ми се 4ака пове4е но като се замислиш си все още на 17(съседа ми е на 60 и е неженен-той ве4е има при4ина да се от4айва,докато при теб живота тепърва запо4ва)

leoparda93sl
01-27-2009, 05:20
И аз във момента съм в такaва ситуация момичетата немогат да ме приемат като повече от приятел :(

ifkataAa
01-27-2009, 11:16
Ами постарай се да промениш нещата.Ако се държиш по същия начин както преди приятелките ти от къде да знаят,че вече ги приемаш по друг начин ? Може някоя твоя приятелка да те харесва,като момче,но да няма смелост да ти го каже,защото мисли,че ти я имаш само за приятелка.по-добре не пиши във форумите а действай :)

varnen4e
01-27-2009, 12:50
Дръж се като повече от приятел.. ухажвай ги... карай ги да се чувстват желани и т.н....

Re5peC7
01-27-2009, 12:53
Дръж се като повече от приятел.. ухажвай ги... карай ги да се чувстват желани и т.н....
\:D/

Ivalinka
01-27-2009, 13:01
Ами кво да ти кажа брат позната история..и аз бях така..всяко момиче което си харесам и започна да се занимавам с него ме възприемаше като приятел.А тези с които ставаше колкото и грубо да звучи не ми дремеше за тях и връзките ми не траеха повече от 2 месеца ама вече си имам приятелка от 1 година и половина а в началото като се запознахме и като започнахме да излизаме пак бях "само приятел".Не показвай вичко което ти е отвътре на едно момиче и не споделяй много.Дръж се добре без даа им се обясняваш много бъди загадъчен и леко недостъпен,би трябвало да свърши работа и все пак до голяма тепен завии от момичето отсреща.Научи се да преценяваш хората и да знаеш кое,как и кога да го кажеш.Аре успе

разшифровахте ни.. :?

moneycomeme
01-27-2009, 21:14
....da te uspokoq ne si sam... :-) ...obache kato si samoten gledai da pravish tova,koeto obojavash ili ako trenirash neshto otivai na trenirovka...mnoogo pomaga..za momenta nemoga da ti predloja nishto po efektivno pri men tova raboti ;]]]]nadqvam se da pomislish naistina kakvo obichash da pravish i davai cqlata si energiq tam...to momicheto posle shte doide v nai-neochakvaniq moment .... :-P :-P :-P

SoAfraid
01-27-2009, 22:36
Не мисли затова, защото изпускаш още повече от живота. Когато му дойде времето ще стане каквото трябва да става.

Girl08
01-27-2009, 22:55
Дръж се като повече от приятел.. ухажвай ги... карай ги да се чувстват желани и т.н....
\:D/
+1

Hurtmore
01-28-2009, 07:39
Напълно те разбирам, и аз съм в същата ситуация.. Преди няколко дни обаче намекнах на момчето, което ме мисли "само за приятелка", че имам и други чувства към него и сякаш ми е по-добре.. той също се отнася доста мило, ама то проблема при мен е друг.. както и да е отплеснах се, тааа не се притеснявай всеки минава през такива периоди, понякога, дори да си заобиколен от много хора се чувстваш ужасно сам..гадно е, знам, но и това минава. А и като намериш правилният човек, външния вид няма да е от голямо значение.. (:

leoparda93sl
01-28-2009, 07:43
Дръж се като повече от приятел.. ухажвай ги... карай ги да се чувстват желани и т.н....

Добре,но как точно да ги накарам да се чувсват желани и т.н. :?

извинявайте за тъпия въпрос но хич не съм по тея работи :D

marilyn
01-28-2009, 08:34
Емии аз съм момиче пък и при мен не е много различно положението. (на 16 съм)... значи не съм грозна, не съм надута и съм доста трезвомислеща за възрастта си ама нз защо се получава така ... супер самотна се чувствам. Имам приятели, които са ми истински и ми помагат супер много, но в някои моменти не стигат, иска ми се да имам някой до себе си. Просто нз защо сякаш момчетата не ме забелязват. А иначе аз си падам по малко по-големички от мен, защото в моето даскало например са толкова прости и отблъскващи моите връстници, че ако ходя с някой такъв ще ме е срам направо. Затова не ги и заглеждам. Та... написах това цялото с идеята да ти кажа, че не си единствения в такава ситуация, а и също, че ние момичетата чакаме първата стъпка. (аз лично не каня момчета на срещи, прсто бъди смел и да не ти пука, почукаш ли на вратата може и да се отвори) УСПЕХ!! :-)

slun4ice_90
01-28-2009, 09:10
Вчера бях така,но като гледам и днес няма да е нещо по-различно....Вчера излязох на сила да се разходя,а бях не като слънце,а като луна...Хора минават аз ги гледам....Почти вски ден ми се случва да се чувствам поне малко самотна...Има хора край мен,а от вътре всичко ми е празно...Не мога да го опиша просто....
П.П Авторе,бих ти казала да не се отчайваш толкова.Всеки си има такива гадни периоди..Не им отдавай чак такова значение.Все някога и ти ще срещнеш твоето момиче.Успех!

Fantomche
01-28-2009, 09:38
Мисля че трябва да се усмихнеш да погледнеш напред ида си кажеш \"няма да съм винаги сам\" .А за ухажването държи се мило,нейно...сваляй им звезди.Казвай им колко са красиви днес.Подарявай им по някое цвете.И така :)

P.с. мисля че няма нужда да ти казвам не си единствен... това незнам как ще ти помогне .Може малко да те успокои .Но давай напред с усмивка :)

varnen4e
01-28-2009, 10:13
Пубертет.

Boyd
01-28-2009, 10:42
Стискай зъби и си казвай "все някога ще стане". Няма смисъл да се отчайваш.

BaiToq
01-28-2009, 18:30
Случвало ли ви се е да се чувствате самотни дори когато има хора който са винаги до вас?Е аз в момента съм в такава ситуация знам че има хора който са до мен и на който мога да разчитам но нещо сякъш ми липсва липсва ми любов всичко бих дал за нея не искам много на 17 години съм (след няма и месец 18) и съм момче досега сериозна връзка не съм имал а и много не се впечатлявам на този факт но както казах имам нужда поне веднъж през целият си живот да се почувствам истински обичан нима всеки неиска това цял живот момичетата ме приемат само като приятел най-много като брат от което вече честно казано ми писна не съм пръв красавец знам но защо подяволите никоя не може (или неиска незнам вече) да ме погледне по друг начин.

П.П. Само искам да помоля без коментари от сорта след време нещата ще се наредат и от сорта и аз ги използвам но честно казано вече нз дали да вярвам на това исках просто да си излея мъката

П.П2 А и много моля също и без коментари от сорта педе*аст или каквото и да е писнало ми е от олигофрени също така знам че празвописа ми е зле няма нужда да ме информирате
Познато ми е....
Не знам кво да ти кажа.
Първо на себе си трябва да помогна 8-)

AFT
01-28-2009, 20:02
Притеснява ме това, че няма предупреждение към мен. :/

SunSmile
01-28-2009, 20:16
Чувствала съм се самотна... Няма гаранция, че дори да си обичан и д аимаш приятелка няма да се чувстваш самотен понякога... Потърси си някоя. опитай се да не те приемат като приятел или брат, кажи им, че искаш да те имат за друг...! разговори трябват! Като си харесаш някое момче опитвай, показвай, казвай, доказвахй чувствата си..! Дори да си правил тези неща вече, прави ги пак. Бъди упорит и настоятелен! Годините нямат значение... и аз съм на 17 (влюбена, обичана), но... за любовта граници няма! Има време, но щом това ти липсва се бори да го постигнеш, не е трудно! Всичко иска упоритост и постоянство!
М/у другото... отрязвай следващите, които искат да си им като брат или приятел... ИЛИ ВСИЧКО, ИЛИ НИЩО!!! :)

mitkom89
01-29-2009, 06:30
Самотата е най-добрия приятел на човека... Единствено когато човек остане сам достатъчно дълго време се замисля защо е така и какъв е той самия! Не казвам, че трябва да бъдем отшелници, просто всеки трябва да има достатъчно време да помисли къде се е запътил и дали това което прави е правилното... А може би дори да се побърка :D

MaLkaTa_LaDy
01-29-2009, 09:07
И аз се чувствам така от известно време. Не мога да ти кажа защо и как стана, просто го чувствам. Хората са сложни същества... :? :-)

mickelangelo
01-29-2009, 10:26
Спри да се оглеждаш и си живей живота .. намери си занимание .. любовта сама ще си дойде когато най малко очакваш ... :)

Kostadin_682
01-29-2009, 19:37
Спри да се оглеждаш и си живей живота .. намери си занимание .. любовта сама ще си дойде когато най малко очакваш ... :)
Само гледай, да не я изгониш.. :?

Bu7cher
01-29-2009, 20:08
Честно казано,предпочитам самотата (без приятелка) от колкото да имам такава,която само да ми къса нервите....или да не ми ги къса и да дойде 1 момент в който да ми бие шута по най-долния начин :) .Всеки трябва да знае какво си пожелава...и за това не се пожелавам приятелка,че кой знае каква ще ми се падне.Нещата сами ще си дойдат на мястото...а самотата не е кой знае какво :) има приятели..има и куп занимания.Като си сам с мислите си оценяваш и разбираш много неща,които не можеш да разбереш през останалото време.

Kostadin_682
01-30-2009, 05:54
По-лошо нещо от самотата, няма... :(