PDA

View Full Version : Може ли да забременее от предеякулационната течност?



Mamar4o
01-26-2009, 21:00
Здравейте.Поздравявам ви за форума и доколкото четох сички сте точни отвсякъде.Имам си вече сериозна приятелка и от скоро презервативите ни станаха безинтересни (поне на нея),но мен лично мее страх.Мога да се контролирам и да се усещам преди да свърша,но ме притеснява едно нещо :

Има ли възможност нали когато ми става хубаво и от пениса се стича една течност и в нея има малко сперма макар и малко тя да зачене от това.Кажете ми защото не съм много вещ в някой работи и в момента треперя.Благодаря ви много !.

ViolentSaint
01-26-2009, 21:05
Всеки ще ти каже различно!!!!!
Аз лично съм чел и съм гледал разни предавания за тази предекулационна течност и вероятността да се забременее от нея е изключително малка.

Ако искаш по голяма сигурност без кондомки като правите секс е най добре приятелката ти да взима противозачатъчни ЗАДЪЛЖИТЕЛНО предписани след преглед при гинеколог!!!!!!!

x3eme
01-26-2009, 21:07
колкото и да се контрилираш предекулационната течност не може да я контролираш
шанса да се забременее от нея е минимален но все пак го има
за да ви е мирно и тихо на главата го правете със презарватив

BeHappYs
01-26-2009, 21:09
Всеки ще ти каже различно!!!!!
Аз лично съм чел и съм гледал разни предавания за тази предекулационна течност и вероятността да се забременее от нея е изключително малка.

Ако искаш по голяма сигурност без кондомки като правите секс е най добре приятелката ти да взима противозачатъчни ЗАДЪЛЖИТЕЛНО предписани след преглед при гинеколог!!!!!!!

+1

Само,че аз несъм чел че от нея се забременява даже обратното, както каза ViolentSaint - Всеки ще ти каже различно!

Mamar4o
01-26-2009, 21:12
е да ама тя неиска противозачатъчни... а за презервативите незнам не и е много хубаво като правиме с презервативи,то и на мене не ми е много хубаво 1 час немога да свърша.

x3eme
01-26-2009, 21:15
е да ама тя неиска противозачатъчни... а за презервативите незнам не и е много хубаво като правиме с презервативи,то и на мене не ми е много хубаво 1 час немога да свърша.
по добре така отколкото млад татко нали :) хората са измислили презарвативите за да се предпазваме
наистина удоволствието се намалява но поне няма след всеки полов акт да се чудиш дали е станал гафа

Mamar4o
01-26-2009, 21:19
Ще не ще ще пие противозачатъчни щом иска без кондом... тия дни ще я водя на гинеколог,а последно каква им е цената г/д и вредят ли много щото не съм чувал хубави неща за тях !

x3eme
01-26-2009, 21:20
Ще не ще ще пие противозачатъчни щом иска без кондом... тия дни ще я водя на гинеколог,а последно каква им е цената г/д и вредят ли много щото не съм чувал хубави неща за тях !
за тая цел трябва да има 18 години и както казваш ти първо да мине на гинеколог

Mamar4o
01-26-2009, 21:25
А последно скъпи ли са противозачатъчните ? Досега не съм си и помислял да използваме... в краен случай ще минеме на аналния метод и френска любов :D

SiSsKkAa
01-26-2009, 21:27
Можете да го правите без презрватив и когато усетиш,че ти става прекалено хубаво да сложите един и така да продължите и да свършиш,но си има риск в тая цялата работа макар и минимален риска винаго го има

SiSsKkAa
01-26-2009, 21:28
Само не ми е ясно как на приятелката ти презервативите могат да й станат "безинтересни" ,че направи и тогава едно бебе да и стане много интересно...шега...

Mamar4o
01-26-2009, 21:38
Иначе с презервативите от DUREX Elite останахме най-доволни.

TenderGirl
01-26-2009, 21:39
цените са между 10 и 20 лева за една опаковка (за 21 дена) :grin:
Ясмин - 18-19лв.
Жанин - 17-18лв.
Цилест - 7-8лв.

darla
01-26-2009, 22:11
az kazvam ot opit-ot pred-eakulacionnata te4nost E VUZMOJNO da zabremenee!

SiSsKkAa
01-26-2009, 22:12
добре и аз казвам от опит 2 години и половина да чукна на дърво от предеякулационна течност не съм забременяла все още

traka
01-27-2009, 08:02
Не при всеки мъж се ще се получи, обикновено става при повторен акт или прекъснат и продължен след стимулация. Абе и на мен не ми се е случвало и в момента като се замислям лошо ми става, колко пъти е трябвало да съм на тръни и му казвам "щастлива случайност", обаче никога не я изключвайте тази възможност. Случва се и не са единични случаи, така че мислете с главите си, колкото и да е невъзможно все някога може и да стане. Като не искате презервативи, по добре се ориентирайте към противозачатъчни, че да ви е спокойно на душичката. Един път е достатъчен, да ти държи влага цял живот, а всъщност сте можели да го избегнете.

varnen4e
01-27-2009, 08:58
Има вероятност и тя никак не е толкова малка!

SoFarSoG00d
01-27-2009, 18:20
Това сам си решаваш,ако се чувстваш сигурен и може да се лонтролираш,накарай я да пие противозачатъчни за всеки случай и го правете без.

swords1010
01-27-2009, 21:58
По пътя на повечето логики е никакъв шанса. Но не можеш да контролираш тялото си и не знаеш в какво количество и с какво съдържание може да се отдели тази предеякулационна течност. Значи все пак може да се случи (въпреки че няма еякулация - важно условие за оплождането). Обсъдете кой вариант за контрацепция ви остройва и действайте. Не може да подхождате така и да не се пазите. :)

shokoto91
01-27-2009, 22:07
според мене темата е изчерпана и е за ключ..

П.П. за да не е спам ето го и моето мнение - да, възможността е малка, но е възможно особено по време на овулация ;)

sweet_loser
01-28-2009, 00:02
mi zavisi mn ot momi4eto.ako e v ovolaciq i e po-plodovita kato ni6to moje!vingi kogato se samnqva6 polzvaite "eskapele" po4ti vav vsqka apteka go ima.samo da te predupredq 4e struva ot porqdaka na 30 lv.taka 4e POLZVAITE PREZARVATIVI :) ako mackata ti e stabilna 6te razbere strahovete ti ako ne... kakto nqkoi be6e kazal "bi i kam6icite"

BlackWings
01-28-2009, 16:09
Ще не ще ще пие противозачатъчни щом иска без кондом... тия дни ще я водя на гинеколог,а последно каква им е цената г/д и вредят ли много щото не съм чувал хубави неща за тях !
за тая цел трябва да има 18 години и както казваш ти първо да мине на гинеколог
Айде да бе , глупости , господин компетентен :lol: :lol: Никой не ти иска 18 години за да пиеш противозачатъчни.

NeSumJenaTi
01-28-2009, 16:10
Здравейте.Поздравявам ви за форума и доколкото четох сички сте точни отвсякъде.Имам си вече сериозна приятелка и от скоро презервативите ни станаха безинтересни (поне на нея),но мен лично мее страх.Мога да се контролирам и да се усещам преди да свърша,но ме притеснява едно нещо :

Има ли възможност нали когато ми става хубаво и от пениса се стича една течност и в нея има малко сперма макар и малко тя да зачене от това.Кажете ми защото не съм много вещ в някой работи и в момента треперя.Благодаря ви много !.


ДА МОЖЕ!!!

NeSumJenaTi
01-28-2009, 16:10
Здравейте.Поздравявам ви за форума и доколкото четох сички сте точни отвсякъде.Имам си вече сериозна приятелка и от скоро презервативите ни станаха безинтересни (поне на нея),но мен лично мее страх.Мога да се контролирам и да се усещам преди да свърша,но ме притеснява едно нещо :

Има ли възможност нали когато ми става хубаво и от пениса се стича една течност и в нея има малко сперма макар и малко тя да зачене от това.Кажете ми защото не съм много вещ в някой работи и в момента треперя.Благодаря ви много !.


ДА МОЖЕ!!!

NeSumJenaTi
01-28-2009, 16:10
Здравейте.Поздравявам ви за форума и доколкото четох сички сте точни отвсякъде.Имам си вече сериозна приятелка и от скоро презервативите ни станаха безинтересни (поне на нея),но мен лично мее страх.Мога да се контролирам и да се усещам преди да свърша,но ме притеснява едно нещо :

Има ли възможност нали когато ми става хубаво и от пениса се стича една течност и в нея има малко сперма макар и малко тя да зачене от това.Кажете ми защото не съм много вещ в някой работи и в момента треперя.Благодаря ви много !.


ДА МОЖЕ!!!

angelcheeee_93
01-28-2009, 16:12
Винаги има вероятност,макар и мнооого малка.
Въпреки всичко не разчитай на късмета и ползвайте някакви предпазни мерки!

SpOrTs_GiRl
01-28-2009, 16:14
Има вероятност и тя никак не е толкова малка!
Подкрепям. Не мога да разбера с кой акъл го правиш, даже без да знаеш дали има вероятност .......... ?! РАЗБИРА СЕ, че има! ..

neustoimata
01-28-2009, 17:40
az sum 4ela 4e taq te4nost sudurja edini4ni spermatozoidi i moje da se zabremenee ot neq no v mn redki slu4ei

Mi6inka
01-28-2009, 19:47
mi zavisi mn ot momi4eto.ako e v ovolaciq i e po-plodovita kato ni6to moje!vingi kogato se samnqva6 polzvaite "eskapele" po4ti vav vsqka apteka go ima.samo da te predupredq 4e struva ot porqdaka na 30 lv.taka 4e POLZVAITE PREZARVATIVI :) ako mackata ti e stabilna 6te razbere strahovete ti ako ne... kakto nqkoi be6e kazal "bi i kam6icite"

Абе да ти кажа ескапел специално не е мн препоръчително да пиете току така .. доста лоши неща съм чела за тях,те не са противозачатачни... а вече при станал гаф (недай си Боже) евентуално да няма бременост ... амаа пак казвам доста лоши неща съм чела... ... По темата.. както казаха повечето ,противозачатачни във вашия случей наистина е най-добрия вариант.Но само с рецепта от гинеколог...Не е задължително да има 18.. все пак понякога се пият и за лечение... и не са вредни,ако се пият както трябва...

Incubus793
01-28-2009, 19:48
Ima mn malka weroqtnost no wse pak q ima..a 6tom sa i bezinteresni prezerwatiwite neka wzema protiwoza4ata4ni ... taka 6te ste po spokoini i dwamata ;]]

shokoto91
01-28-2009, 19:53
Ще не ще ще пие противозачатъчни щом иска без кондом... тия дни ще я водя на гинеколог,а последно каква им е цената г/д и вредят ли много щото не съм чувал хубави неща за тях !
за тая цел трябва да има 18 години и както казваш ти първо да мине на гинеколог

Глупости.. Кой те е излъгал че и тррябват 18 за да отиде на гинеколог :? Аз от 16 годишна си ходя редовна и майка ми още не е разбрала ;)

ivan_ka
05-16-2012, 17:46
аз искам да попитам същото, не съм го правил до сега но приятелката ми е подлуднала по мен и много го иска аз съм на 15 а тя на 16. след като се изхвърля при още масторбиране излиза една течност като пяна. обяснете ми какво е и дали може да забременее от нея. благодаря предварително

Ludnica14
05-17-2012, 16:47
Шансът е 1:1 000 000 ,но аз така забременях ...въпреки,че си го исках.Не слушай тези дето ти казват,че шансът е малък...да,малък е,но за твое успокоение или противозачатъчни или презерватив.
Има едни противозачатъчни,които са много добри,не влияят на цикъла,качването на кг и т.н. Цилест.Пият се всеки ден по едно...и след седмица,две може спокойно и да си свършваш в нея...само да не изпусне да си изпие хапчето..:)

li0n
05-18-2012, 13:16
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/375371-%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%BD%D0%B0%D 1%82-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2-%D0%B0%D0%BA%D1%82

Ето..

DisappointedDreamer
05-18-2012, 13:19
Може да се забременее от нея, да.