PDA

View Full Version : Как може да се държи така с мен и да твърди, че ме обича?



mini_brutal_barbie
01-27-2009, 08:52
Не мога да разбера какво му става на гаджето ми. В петък ще ни водят на Пловдив на екскурзия и той искаше да дойде обаче на мене не ми се искаше щото постоянно навсякаде сме заедно и той се отказа като каза че няма проблеми. Но от тогава минаха 2 седмици и той се промени ужасно много. Държи се с мен като с боклук.. като сме заедно само се лигави и не показва с нищо че има чувства към мене, само ме дразни, държи се ОТВРАТИТЕЛНО!! За едната тъпа екскурзия ме прави на луда всеки ден ..даже не знам как да ви опиша ситуацията. Само плача постоянно а от него чувам "Ще се променя та ще се променя" .. да ама не! Промяна няма! Казвам му че не съм му играчка а той ми отвръща че аз съм се била променила а не той :shock: Съвсем ясно му казах че ако продължава така няма смисъл а той ми казва че ме обича че му пукало за мене че ще се промени .. не мога да го оставя абичам го..но как да го накарам да си стане пак същото момче което ме обичаше и глезеше, което даваше всичко за мен .. защо той се промени така? Не ме ли обича вече? Говорихме 283628634232986432 пъти но промяна няма..какво да правя?!?! :-# :-# :-# :smt089 ](*,) :-k

t0nit0yy
01-27-2009, 08:53
набий го .... :D

hottie
01-27-2009, 09:44
ами и аз бих се държала така .... извинявай но ако гаджето ми каже, че не иска да идва на екслурзия с мен, въпреки че искам ....

Naughty_
01-27-2009, 09:49
извикай го на екскурзията или се откажи от ходенето....
само искате, а нищо не давате...то така не става :-o

Fantomche
01-27-2009, 09:54
Mi to i na men da mi ka4at 4e ne iskat da sa s men ... bih go priela gadnoo.4e ve4e ne me obi4at :S sorry no na negovo mqsto i az taka bih reagirala obqsni mu 4e iska6 malko da si sami4ka .... za6toto kato se vurne6 da mu se radva6 pove4e..Povqrvai 6te se opravi vsi4ko , a ako ne :o

impatient2
01-27-2009, 09:58
слушай ма ся...търси проблема в тебе си , не в пича...или си му умразнала или ти си виновна с нещо...и не си обяснила твойта позиция и как ти се държиш с него щот ние не са държим така ако няма някъв проблем :?

ifkataAa
01-27-2009, 11:10
Според мен ти си виновна за всичко това.Нали ти е било омръзнало да сте постоянно заедно и едва ли не той да те боготвори..ето сега всичко е както си желала ти,РАЗЛИЧНО. :)

Hilary_
01-27-2009, 11:14
Определено му е станало кофти защото си му отказала и може сега да иска по някакъв начин да ти го върне... кажи му че вече си разбрала "вината си" ... иии си искаш момчето!!! Може би иска да ти даде урок по този начин и ти му кажи че си се поучила...да видим дали ще продължи...ако това стане щом казваш че сте говорили много пъти тогава или ще се примириш или.... :(

RullzZz
01-27-2009, 11:20
Еми честно да ти кажа ти сама си си виновна,и на мен да ми го кажат това и на мене ше ми стане много гадно,нормално е да се държи така иска да ти го върне по тоя начин..

azz_azz
01-27-2009, 12:49
С риск да повторя останалите и за мен ти си виновна.Няма значение,че винаги сте заедно,тая екскурзия е била начин да разнообразите ежедневието си заедно,а ти си постъпила егоистично и си го накарала да се чувства нежелан.И аз бих се държал с теб така.

varnen4e
01-27-2009, 12:52
Нормално е.. наранила си го.. аи може ти да си се променила и да не го осъзнаваш. От думите ти разбирам единствено, че той се държи така, защото е наранен.

Re5peC7
01-27-2009, 12:55
ами и аз бих се държала така .... извинявай но ако гаджето ми каже, че не иска да идва на екслурзия с мен, въпреки че искам ....
+1 :)

sadsad
01-27-2009, 15:12
Казала си му, че не искаш да идва, защото сте навсякъде заедно ..... и какво очакваш ?Показваи му колкото се може повече, че го искаш и го обичаш, ако няма промяна го остави сам няколко дни, за да реши как ще се държи с теб.

FiRe_LaDy
01-27-2009, 15:12
Пфф ... защо му каза да не идва ? И аз преди 2 месеца ходих на екскурзия и приятеля ми пожела да дойде.Не ми се искаше много,ама се съгласих.И да ти кажа ли супер си прекарахме.Можеш само да съжаляваш,че не го искаш с тебе на екскурзията :grin:

sladka__droga
01-27-2009, 15:21
Еми в случaя и ти си постъпила лошо .. смисъл сигурно му е станало много кофти като си му казала , че не искаш да е с теб на екскурзията.
Викни го да дойде , пък ако откаже и тогава също не се промени мисля , че нямаш нужда от подобен човек до себе си , макар , че и него го разбирам амаааа ..

Ох , незнам дали някой ме разбра ама се тая. 8-)

aka6a_vamp
01-27-2009, 15:25
Да глупаво си постъпила,наистина...когато обичаш някого,даваш всичко,за да прекараш всяка минутка с него...поне при мен е така :) замисли се над това...

sextazy_baby
01-27-2009, 15:25
Сама си си виновна,затова не се сърди