PDA

View Full Version : Мнението ви за 1 диета--просто вижте



t0nit0yy
01-27-2009, 10:17
6,7 или 8 часа- Закуска -чаша топла вода с мед и лимон,след нея 2 сандвича пълнозърнест хляб тънко намазани с масло и отгоре шунка, или сирене или на кой каквото му се яде.

към 10 часа-плод за предпочитане ябълка

обяд-към 1 или 2- нещо готвено без хляб, примерно супа

вечеря към 6- кисело мляко, плод или салата

диетата се комбинира със много спорт
бягане 4 пъти седмично, фитнес 3 пъти седмично, коремни преси всяка вечер. За другите упражнения за стягане вие преценявате кога. Добре е в часът по физическо да играете. Ако искате може да запишете спорт- баскетбол, волейбол, плуване и т.н.

Какво мислите за тази диета??

:)

Sintya
01-27-2009, 11:18
Хубава е, но когато ядеш супа, трябва да избягваш хляба.
Иначе е добра, успех с нея!

slim__shadygirl
01-27-2009, 12:13
Мм тфа е по-скоро режим :)

pifiella
01-27-2009, 13:54
Супер е!!!!!Спазвай си я спокойно има всичко необходима в нея!

mynichka
01-27-2009, 15:21
аз съм на нещо подобно
сутрин към 8 пия чай ..после закусвам каквото ми се яде
към 10-11 пия пак чай и някакъв плод
на обяд- ям нещо леко, като супа или салата
и към 2-3 ям отново плод
и повече не ям ..и след 5 нищо не ям :)

Darkkiss
01-27-2009, 15:28
6,7 или 8 часа- Закуска -чаша топла вода с мед и лимон,след нея 2 сандвича пълнозърнест хляб тънко намазани с масло и отгоре шунка, или сирене или на кой каквото му се яде.

към 10 часа-плод за предпочитане ябълка

обяд-към 1 или 2- нещо готвено без хляб, примерно супа

вечеря към 6- кисело мляко, плод или салата

диетата се комбинира със много спорт
бягане 4 пъти седмично, фитнес 3 пъти седмично, коремни преси всяка вечер. За другите упражнения за стягане вие преценявате кога. Добре е в часът по физическо да играете. Ако искате може да запишете спорт- баскетбол, волейбол, плуване и т.н.

Какво мислите за тази диета??

:)

щом ще правиш това не ти трябва никаква диета... само ще си мъчиш организма и няма да може да си вземе необходимите същества

radinceto95
01-27-2009, 16:40
диетата или по-скоро режимът е мнго добър стига да го спазва6 ;]]

cherrypezz
01-27-2009, 17:38
Мда...ама ако можеше за закуска да не е нещо с хляб щеше да е по-добре (нищо че е пълнозърнест)

shell
01-27-2009, 17:58
6,7 или 8 часа- Закуска -чаша топла вода с мед и лимон,след нея 2 сандвича пълнозърнест хляб тънко намазани с масло и отгоре шунка, или сирене или на кой каквото му се яде.

към 10 часа-плод за предпочитане ябълка

обяд-към 1 или 2- нещо готвено без хляб, примерно супа

вечеря към 6- кисело мляко, плод или салата

диетата се комбинира със много спорт
бягане 4 пъти седмично, фитнес 3 пъти седмично, коремни преси всяка вечер. За другите упражнения за стягане вие преценявате кога. Добре е в часът по физическо да играете. Ако искате може да запишете спорт- баскетбол, волейбол, плуване и т.н.

Какво мислите за тази диета??

:)

щом ще правиш това не ти трябва никаква диета... само ще си мъчиш организма и няма да може да си вземе необходимите същества
и аз мисля така:само с толкова физически упражнения ще отслабнеш и не се нуждаеш от диета

SoFarSoG00d
01-27-2009, 18:38
Ми не ми прилича на диета,моята в момента е само плодове ,вода и чай 5 дни и после 5 дни захранване.

GerYy
01-27-2009, 18:39
Хубава е, но когато ядеш супа, трябва да избягваш хляба.
Иначе е добра, успех с нея!
+1

Desyslava
01-27-2009, 19:13
Аз мисля,че диетата е добра май и яз ще я пробвам дано да има успех при мен! А да те питам колко време спазваш тази диета и още един вапрос знаеш ли с колко килогромо принципно отслабваш като спазваш тази диета? :) :)

adizitk1
01-27-2009, 19:33
Мм тфа е по-скоро режим :)
Dieta ozna4ava to4no rejim.Po temata:mn hubava dieta,mislq i az da q probvam.

t1n4e7o
01-28-2009, 10:21
Ми не ми прилича на диета,моята в момента е само плодове ,вода и чай 5 дни и после 5 дни захранване.


И най- накрая - НИЩО! Хора, една диета не означава ГЛАД.. Диетата е ядене на всичко, но по малко и с ограничения + СПОРТ! Не можеш просто да замахнеш с вълшебната пръчица и от грозното патенце да се превърнеш в Пепеляпка.. Спрете да гледате звездите какви диети спазвали и от всякъде да ви заливат със списания с които да ви тровят мозъците.. Осъзнайте се, защото не яденето не води до нищо добро.. Само до болести!

BurningDesire
01-28-2009, 15:59
Ето ти малък съвет от мен: Ако наистина смяташ да минаваш на тоя режим не те виждам как ще издържиш повече от 10 дена с толкова много физическо натоварване. Ще те болят ужасно мускулите, непрекъснато ще си уморен/а и ще ти се спи, общо-взето едва ли ще си в състояние да вършиш някаква работа или да учиш например като си преуморен/а.(Ако не си професионален спортист/ка де). По-добре си карай диетата с 2-3 пъти седмично спорт и резултатите ще са много добри, само трябва да си постоянен/на и след 1 месец вече ще си личи. А и да не забравя - специалистите препоръчват да се сваля не повече от 1 - 1,5 кг седмично.

3oPuTy
01-28-2009, 17:58
Диета?! :lol:
Това си е просто един нормален режим на хранене :)
Аз съм на нещо подобно,но още не спазвам часовете и ям,когато ми се яде ... За една седмица съм -2,500 кг. ЗАДЪРЖАНИ :) :grin:

adizitk1
01-28-2009, 22:25
Диета?! :lol:
Това си е просто един нормален режим на хранене :)
Аз съм на нещо подобно,но още не спазвам часовете и ям,когато ми се яде ... За една седмица съм -2,500 кг. ЗАДЪРЖАНИ :) :grin:
O6te edin koito ne znae...DIETA OZNA4AVA REJIM!!!Ne zna4i glad i posle ''davai da qdem kato prase''!

3oPuTy
01-29-2009, 06:40
Диета?! :lol:
Това си е просто един нормален режим на хранене :)
Аз съм на нещо подобно,но още не спазвам часовете и ям,когато ми се яде ... За една седмица съм -2,500 кг. ЗАДЪРЖАНИ :) :grin:
O6te edin koito ne znae...DIETA OZNA4AVA REJIM!!!Ne zna4i glad i posle ''davai da qdem kato prase''!
Диета означава ОГРАНИЧЕНИЕ!!!А в случая (най-вече в моя :)) не се ограничаваш от нищо,а просто не ядеш боклуци ...
Освен това при диетите задържането става СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕТО на самата диета,а не по време на нея!!!

SoFarSoG00d
01-29-2009, 07:48
Как можете да се наядете без хляб? И да живеете така колко време там.. това са пълни тъпни!
Аз не ям хляб от 4 години и нищо ми няма,не ям пържено,не ям свинско месо,не ям тестени изделия -е не гладувам,изяждам по минимум 1 кг плодове и съм във форма,сега напълно ще спирам месото.

t0nit0yy
01-29-2009, 08:02
Диета означава ОГРАНИЧЕНИЕ!!!А в случая (най-вече в моя :)) не се ограничаваш от нищо,а просто не ядеш боклуци ...
Освен това при диетите задържането става СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕТО на самата диета,а не по време на нея!!![/quote]

каква е твоята диета?

SUSSIE
01-29-2009, 08:17
Хубава е, но когато ядеш супа, трябва да избягваш хляба.
Иначе е добра, успех с нея!
+1

+1 и защо мажеш масло ... Иначе спорта рулззз , успех 8)

3oPuTy
01-29-2009, 08:36
Диета означава ОГРАНИЧЕНИЕ!!!А в случая (най-вече в моя :)) не се ограничаваш от нищо,а просто не ядеш боклуци ...
Освен това при диетите задържането става СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕТО на самата диета,а не по време на нея!!!

каква е твоята диета?
Аз диети не спазвам :)
Ся съм на режим,който изключва чипсовете,хамбургерите и другите глупости :)
Сутрин си хапвам по една плодова салата
На обяд си правя по 2 сандвича с кашкавал (хляба ми е с трици)
После като огладнея изпивам един натурален сок
Вечерта ям риба или бяло пилешко месо с няква салата


И като се замисля,сега ям доста повече от преди и пак си смъквам килограмчета :-D

foreverr
01-29-2009, 17:17
:razz: :razz: :razz: За мене тва не е диета аа супер много ядене.Аз по принцип съм с такъв организъм ,че ям по малко от това което пише, но не отслабвам!Трябва хич да не ям за да отслабна.Но твоя организъм може да е друг и да отслабнеш ма кар, че не ми се вярва да свалиш повече от 2 кг. с тва.Но пъук като се замисля ак спортуваш усилено може и да свалиш повечко.

titinkaa
01-29-2009, 18:33
мисля че е добра,пък то ще си покаже след време,айде УСПЕХ :)

3oPuTy
01-30-2009, 06:34
:razz: :razz: :razz: За мене тва не е диета аа супер много ядене.Аз по принцип съм с такъв организъм ,че ям по малко от това което пише, но не отслабвам!Трябва хич да не ям за да отслабна.Но твоя организъм може да е друг и да отслабнеш ма кар, че не ми се вярва да свалиш повече от 2 кг. с тва.Но пъук като се замисля ак спортуваш усилено може и да свалиш повечко.
Точно в това ти е проблема,че не отлабваш ;)
Ядеш доста по-малко и 100% ядеш по 2 пъти на ден,а ако искаш да смъкваш килограми трябва да ядеш поне по 3-4 пъти на ден (но всичко трябва да е по часове ... всеки ден по едно и също време)

peteto89
01-30-2009, 11:08
аз съм на нещо подобно
сутрин към 8 пия чай ..после закусвам каквото ми се яде
към 10-11 пия пак чай и някакъв плод
на обяд- ям нещо леко, като супа или салата
и към 2-3 ям отново плод
и повече не ям ..и след 5 нищо не ям :)
да след 5 нищо не се яде браво добар режим :)