PDA

View Full Version : нормално ли е ;(



cinderella_gugutka
01-27-2009, 14:45
нормално ли е да си имаш гадже което харесваш много и да се 4увстваш самотна :( може би проблема е 4е се виждаме и 4уваме по-рядко (за което мисля 4е той е виновен но едва ли мога да го накарам да ме иска пове4е...)незнам защо изобщо пиша тема-просто ми е кофти и исках да споделя и ако някой има идея защо се полу4ава така и има идея за това как да променя нещата ще съм му много благодарна :)

Whyniser
01-27-2009, 14:47
Ми кажи ни повече за момчето.Или пък ни кажи идеята си.Тук си сигурно за да ти дадем кураж,нали (:

Exlom
01-27-2009, 14:47
Еми щом се чувстваш така значи е възможно :)

varnen4e
01-27-2009, 14:48
Нормално е.. Чувайте се по- често. Гледай да правиш промени във външния си вид по- често, разкрий му свои страни, за които не подозира, че съществуват.. разбуди интереса му.

sadsad
01-27-2009, 14:50
Защо вината, че не се виждате е негова ?

iPurple
01-27-2009, 14:52
Moje bi trqbva da pogovorite.. kaji mu kak se 4uvstva6.

cinderella_gugutka
01-27-2009, 14:53
Ми кажи ни повече за момчето.Или пък ни кажи идеята си.Тук си сигурно за да ти дадем кураж,нали (:
еми ние ходим от скоро и сега съм в един период в който все още се опитвам да разбера дали нашата връзка има бъдеще или не.и...незнам какво да разкажа пове4е...какво то4но искате да знаете :oops:

varnen4e
01-27-2009, 14:54
На колко си години?

cinderella_gugutka
01-27-2009, 14:56
Защо вината, че не се виждате е негова ?
еми защото независимо дали той ми се обади или аз винаги аз запо4вам темата за виждането и просто ми се струва 4е ще е малко нахално ако запо4на супер 4есто да му се обаждам и да искам да се виждаме-в крайна сметка не трябва ли и той да взима у4астие в това :-o

cinderella_gugutka
01-27-2009, 14:58
На колко си години?
16,той също

sadsad
01-27-2009, 15:02
Защо вината, че не се виждате е негова ?
еми защото независимо дали той ми се обади или аз винаги аз запо4вам темата за виждането и просто ми се струва 4е ще е малко нахално ако запо4на супер 4есто да му се обаждам и да искам да се виждаме-в крайна сметка не трябва ли и той да взима у4астие в това :-o
Ми покажи му че го искаш , ако тои тогава не пожелае да се виждате просто .....защо да е нахално ?тои да не би да отбягва темата за виждането ?

Whyniser
01-27-2009, 15:03
Защо вината, че не се виждате е негова ?
еми защото независимо дали той ми се обади или аз винаги аз запо4вам темата за виждането и просто ми се струва 4е ще е малко нахално ако запо4на супер 4есто да му се обаждам и да искам да се виждаме-в крайна сметка не трябва ли и той да взима у4астие в това :-o
Ами колко често се виждате?Ти сама трябва да можеш да го накараш да те търси.Защото,ако му ходиш по неговата свирка ще те зареже бързо и ти ще страдаш,защото тои ще те изчака малко по малко да се влюбваш в него и тои ще те скъса.Просто,ако ти правиш всичко,а тои не полага усилие.Но все пак началото сте тъй че дай му шанс да видим дали ще се осъзнае.Врътни му малко и ти главата.Ако не прави нищо по въпроса прав му път.Успех :-)

BaiToq
01-27-2009, 16:47
нормално ли е да си имаш гадже което харесваш много и да се 4увстваш самотна :( може би проблема е 4е се виждаме и 4уваме по-рядко (за което мисля 4е той е виновен но едва ли мога да го накарам да ме иска пове4е...)незнам защо изобщо пиша тема-просто ми е кофти и исках да споделя и ако някой има идея защо се полу4ава така и има идея за това как да променя нещата ще съм му много благодарна :)
Съчувствам ти.
Аааа...значи може,
щом ти се случва на теб.

kypo
01-27-2009, 17:08
ее немате угодия вие жените - когато не те търси много често, не ви харесва. когато ви търси и се интересува от вас, пак не ви харесва щото ви задушавало...
еми нема живот!

zaribena
01-27-2009, 17:20
Виж може би както ти казваш по твоите думи аз съдя, че той като е цяло е виновен за вашата отдалеченост. Според мен трябва да му кажеш какво мислиш и да поговоите по въпроса, но според мен ти пишеш тук защото искаш да си оплачеш ''мъката'' някъде и то тва няма нищо лошо ;]]] УСПЕХ :) :)

BaiToq
01-27-2009, 17:48
ее немате угодия вие жените - когато не те търси много често, не ви харесва. когато ви търси и се интересува от вас, пак не ви харесва щото ви задушавало...
еми нема живот!
Това е повече от ясно 8-) :)

mickelangelo
01-27-2009, 18:08
кажи това на него не на нас