PDA

View Full Version : Хининова вода



Amelly
01-27-2009, 16:29
Може ли някой да ми обясни как се позлва точно и след колко време се забелязва релузлтата.

billytalent
01-27-2009, 16:33
Аз се мажа всяка вечер в корените,а за резултата при всеки е различно при някой дори няма :)

mynichka
01-27-2009, 16:34
слага се в корените на косата ..а резултата при всеки различно (може и да не проличи, че си използвал/а )

varnen4e
01-27-2009, 16:57
Има 1000000 такива теми...

ifkataAa
01-27-2009, 17:39
Пресипи си хининовата вода в стар флакон от някакъв балсам без отмиване например.Вечер само впръскваш в корените,но при мен нямаше резултат :)

shell
01-27-2009, 17:51
Пресипи си хининовата вода в стар флакон от някакъв балсам без отмиване например. :)
Аз си я слагах след всяко миене резултата забелязах след около месец,но ен при всички действа хининовата вода.Може и от нея да започне да ти кае повече косата :( така че недей да прекаляваш с нея

Desyslava
01-27-2009, 19:37
аз използвам хенинова вода след всяко миене на косата втривам я в корените и при мене имаше ефект косата ми порасна доста една приятелка и тя използва и при нея е видим ризултата спокойно добре е за косата и резултата се забелязва след месец два някъде...ако не виждаш резултат използвай я по често.... :):):):)

make_me_love_you
01-27-2009, 19:42
Аз използвам от около месец-два и има ефект. Косата ми стана много мека и здрава, а и порастна ( нз дали е от хининовата вода :D ). Слагам си 3 пъти в седмицата след като се изкъпя ( пише, че трябва на мокра и чиста коса :-o ). Мога да кажа, че съм доволна, а и не е скъпа около 1.50 - 2 лв. е ;)

varnen4e
01-28-2009, 13:20
Хининовият шампоан не е ли по- добре?
Защото аз не видях кой знае какъв ефект от водата и си купих шампоан.

billytalent
01-28-2009, 13:34
Хининовият шампоан не е ли по- добре?
Защото аз не видях кой знае какъв ефект от водата и си купих шампоан.

На каква цена е и каква марка :)

Desyslava
01-29-2009, 09:32
Хининов шампоан :shock: :shock: за парви пат чувам за това !!! Марка , пари???? А да те питам сащият е като хининовата вода нали??

varnen4e
01-29-2009, 09:44
Хининовият шампоан не е ли по- добре?
Защото аз не видях кой знае какъв ефект от водата и си купих шампоан.

На каква цена е и каква марка :)

Еми не е нищо особено 2-3 лв. струваше. Марката- SN пише, че е



Хининов шампоан :shock: :shock: за парви пат чувам за това !!! Марка , пари???? А да те питам сащият е като хининовата вода нали??

Еми има най- различни марки, които предлагат хининов шампоан. А цените са между 2 и 5 лв. Не съм виждала по- скъпи.
А дали е същият не знам, но мисля, че има по- голям ефект.
:)

titinkaa
01-29-2009, 09:45
Една фр я ползваше,но при нея нямаше никакъв ефект,аз сега ползвам Себорал Форте и има голям ефект.При мен проблема е че горния пласт ми е къс,а долния е дълъг,и откакто ползвам Себорала горния пласт почна да разсте и когато си го изправя с пресата горния пласт ми стига до дължината на бретона,има ефект пробвайте го.Не е скъп струва 1.50,може да се ползва и без лекарско предписание,като се втрива в косата 2-3 пъти седмично след измита коса,това продължава от 10-30 дни,след това за потдържане на ефекта го слагаш 1 път в седмицата. :) Може да се използва неопределено време,аз сега съм още на първото шишенце и имам още малко.Смятам като го свърша да оставя косата за 2-3 седмици да си почине и след това пак да го ползвам.Успех на всички които ще го използват. :) :grin:

billytalent
01-29-2009, 09:46
Една фр я ползваше,но при нея нямаше никакъв ефект,аз сега ползвам Себорал Форте и има голям ефект.При мен проблема е че горния пласт ми е къс,а долния е дълъг,и откакто ползвам Себорала горния пласт почна да разсте и когато си го изправя с пресата горния пласт ми стига до дължината на бретона,има ефект пробвайте го.Не е скъп струва 1.50,може да се ползва и без лекарско предписание,като се втрива в косата 2-3 пъти седмично след измита коса,това продължава от 10-30 дни,след това за потдържане на ефекта го слагаш 1 път в седмицата. :) Може да се използва неопределено време,аз сега съм още на първото шишенце и имам още малко.Смятам като го свърша да оставя косата за 2-3 седмици да си почине и след това пак да го ползвам.Успех на всички които ще го използват. :) :grin:

Аз търсих Себорал,но ми казаха,че е спрян вече от производство :x

varnen4e
01-29-2009, 09:47
Аз от себорала не знам защо, но не останах особено доволна.. Нещо не виждам ефект и няколко пъти си слагах по малко в домашната маска за коса, защото имам още в опаковката.
:)

(S) AINT
01-31-2009, 21:38
При мен действа. Косата ми става по силна, по лъскава и не пада.