PDA

View Full Version : Червенаа :@



_ENA_
01-27-2009, 16:41
здравейте! значи проблема ми е следния..една приятелка ми беше препоръчала една кана( нз дали сте чували) за подхранване на косата и падане на цъфналите краища.. индийска..реших да я пробвам и аз, но изглежда продавачката е объркала или нз и аз как иначе боядиса ме мн червена, а не трябваше...косата ми по принцип е някаква лешникова светла, а сега тфа червено.. :@ не е мн натрпчиво, но си личи че е червена :@ та, някой да не знае как ще падне по бързо, с нещо, др оцветител ли нз и аз????? .. майка ми ми каза че след няколко измивания ще започне да исветлява и да си пада постепенно, но аз не мога да се гледам така?:@ тай че ако някой може да ми каже нещо, мн ще съм благодарна

Fortuna
01-27-2009, 16:49
ami po pricip sled kato se boqdisa6 s k1na sled tova ne moje6 da se boqdisva6 s kakvato i da e dr boq dok1to k1nata ne padne ina4e do 1 mesec predpolagam 6te ti padne nap1lno...ami miii si po 4eto kosata nz

_ENA_
01-27-2009, 16:52
ami po pricip sled kato se boqdisa6 s k1na sled tova ne moje6 da se boqdisva6 s kakvato i da e dr boq dok1to k1nata ne padne ina4e do 1 mesec predpolagam 6te ti padne nap1lno...ami miii si po 4eto kosata nz

мм Мерсиии :* Дано да ми падне, че направоо ;( не мога да се гледам ;(

varnen4e
01-27-2009, 16:53
Защо не прочете преди да я използваш? :?

_ENA_
01-27-2009, 17:03
Защо не прочете преди да я използваш? :?


ми почетох уж указанията които имаше, но по принцип аз знаех че е само подхранваща а не оцветяваща и не мислех че точно мен ще ме боядиса така :@ :@ :@

varnen4e
01-27-2009, 17:05
Хах.. то няма значение "кого" боядисва.. или боядисва или не.

Jamalska
01-27-2009, 17:05
Ако е истинска къна,а не някоя измислица,ще се махне като ти израсне косата.И дори и да боядисваш отгоре пак ще си личи.

BurningDesire
01-28-2009, 16:14
ми почетох уж указанията които имаше, но по принцип аз знаех че е само подхранваща а не оцветяваща и не мислех че точно мен ще ме боядиса така :@ :@ :@ [/size]
О божеееее....Все едно да решиш да се намажеш с боя, че била подхранваща и да се чудиш после що ти е друг цвят косата...Ти пък как може да не знаеш, че къната се използва за ОЦВЕТЯВАНЕ, а не само да си я мажеш с цел подхранване. Тя че подхранва - подхранва, ама и боядисва в червено :D Както и да е, ще ти кажа че къната се маха доста трудно, ама след като си се намазала само веднъж просто след месец-два ще се измие, а пък ако съвсем не можеш да се понасяш се боядисай отгоре с естествения си цвят, ама преди това изчакай поне 2 седмици.

SoFarSoG00d
01-28-2009, 17:01
Еми изчакай да падне сама,мий по-често.

BlaCkMoOn
01-28-2009, 23:56
мий я по-често с възможно по-топла вода :)

Boot
01-29-2009, 08:28
Тая къна изобщо няма да падне.
Не можеш и да се боядисаш отгоре.

Чакаш да израсте.:)

SUSSIE
01-29-2009, 08:33
Аз попринцип също съм с къна ( медено червена ) и като си я направя 2 - 3 седмици има много готин цвят , но после почва да се отмива . Не се маха за 2 - 3 седмици или мисец . На мене за 1 год още ми личеше че съм имала къна . Естествения цвят трудно се връща . Аз те съветвам да не си миеш косата често , че ще я омазниш и ще се чудиш какво да я правиш . Също така не я боядисваи с още 1 цвят върху тоя , защото като почне да се отмиват и 2та цвята и да се вижда и твоя няма да е много яко :shock: . Направи си яка прическа и ще забравиш за цвета :) 8)

varnen4e
01-29-2009, 10:12
Спокойно, аз предполагам, че света след 2-3 миенета ще се пооправи и ще изглежда по- добре.

Barbie
01-29-2009, 16:41
ми почетох уж указанията които имаше, но по принцип аз знаех че е само подхранваща а не оцветяваща и не мислех че точно мен ще ме боядиса така :@ :@ :@ [/size]
О божеееее....Все едно да решиш да се намажеш с боя, че била подхранваща и да се чудиш после що ти е друг цвят косата...Ти пък как може да не знаеш, че къната се използва за ОЦВЕТЯВАНЕ, а не само да си я мажеш с цел подхранване. Тя че подхранва - подхранва, ама и боядисва в червено :D Както и да е, ще ти кажа че къната се маха доста трудно, ама след като си се намазала само веднъж просто след месец-два ще се измие, а пък ако съвсем не можеш да се понасяш се боядисай отгоре с естествения си цвят, ама преди това изчакай поне 2 седмици.

Има къна, която не оцветява и се ползва именно за подхранване. Но повечето хора предпочитат заедно с това и да придадат някакъв лек цвят на косата си.

До няколко измивания ще изсветлее и няма да се забелязва, не бой се. :)

roshavka
02-02-2009, 17:13
чакаш да се отмие ,няма боя след тази процедута да хване :)
ако имаш противопърхутен мек шампоан го редувай с този който използваш и ще се отмие по бързо.
противопърхотните измиват в дълбочина

shmatka888
02-22-2009, 15:46
И аз не съм много наясно с каната и колко държи ама щом си го направила много важно...странно ти е защото е нещо ново..все пак червено...Ще свикнеш.. :)

nesuni
02-23-2009, 12:26
edna moq priqtelka su6to bez da iska si beshe boqdisala britona i v banqta si go e tyrkala i sled nqkolko izmivaniq iz4ezna sama

sweet_bubka
04-21-2009, 15:17
има и безцветна къна на арома само за подхранване и блясък

guinessgirl
04-21-2009, 18:45
няма да падне къната.
не можеш и да боядисваш.

KoRnFlAkE
04-21-2009, 23:03
е, що не можеш да се гледаш?
червеното е ебаси добрия цвят. :P

menta_loverka
04-24-2009, 11:29
Това, което прочетох, че къната е за боядисване не е вярно.....принципно естествената къна е само за подхранване на косата и аз имам такава ...но всички къни дават червен отенък заради съставките в тях.....но на мен лично червеният отенък ми пада след седмица