PDA

View Full Version : Произвеждат ли се такива гривни ?



ifkataAa
01-27-2009, 17:00
Имам въпрос,който е отправен главно към момчетата.Гаджето ми тренира футбол и след дълги разсъждения какъв подарък да му направя за Св.Валентин реших да е сребърна гривна.След това,обаче ми дадоха идея да му подаря гривна на любимия му отбор,но това е някак празен подарък за мен.Ако гривната е на любимия му отбор,но и сребърна.Та въпроса ми произвеждат ли се сребърни гривни на отбори?

ПП.Съжелявам за тъпата тема (моля не ме псувайте) просто искам да го зарадвам.Блдагоря на всички които ще пишат :P

varnen4e
01-27-2009, 17:01
Интересно.. еми, да.. поръчай си някъде...

PreciousDiamond
01-27-2009, 17:02
Ай донт ноу ... 8-) Как по-точно си представяш, че трябва да изглежда тая гривна? :-o

ifkataAa
01-27-2009, 17:05
И аз мислих да поръчам,но ми казаха,че ще отнеме доста време,а на мен ми трябва по-скоро,защото седмиците преди празника ще имам испити и няма да мога да се занимавам с такива работи.Знаете ли дали изработват такива гривни,но без поръчки.Просто така както произвеждат другите сребърни неща? Благодаря :)

StayFly
01-27-2009, 17:05
Ще ти я направят по поръчка. Иначе надали ще намериш готова.

ifkataAa
01-27-2009, 17:07
А знаеш ли г/д колко пари ще ми излезе този подарък ? :)

varnen4e
01-27-2009, 17:09
Колко грама искаш да е?

ifkataAa
01-27-2009, 17:12
Ами да не е много тънка, но не и прекалено дебела.Да подхожда на момче,а не на мъж :)

varnen4e
01-27-2009, 17:13
Еми около 60-70 лв според мен.. но не съм кой знае колко компетентна по темата.

StayFly
01-27-2009, 17:16
Зависи колко лв/гр. е среброто в момента и колко грама ще искаш да бъде гривната + допълнителна сума за изработката.
По- добре утре отиди в някоя бижутерия и попитай на място.

hottie
01-27-2009, 17:22
Ами купуваш сребърнаа гривна и я носиш на бижутер да ти я гравира с ЛЕВСКИ , например или ЦСКА или каквото и да е там. Но я подбери така, че да може да се гравира т.е. да е плоска, а не сплетена.
Гравирането става супер бързо. Или ще ти я направят веднага или ще си я вземеш на следващия ден и не е скъпо.

ifkataAa
01-27-2009, 17:29
Да,но много по добре изглежда,ако е изработена с всичко,а не след това да се добавят неща.незнам поне на мен ми харесва повече.Тези дни ще се опитам да намеря,но проблема ми е,че разполагам само с 60 лв.ако е по-скъпо ще трябва да искам от нашите :D

BaiToq
01-27-2009, 17:43
Имам въпрос,който е отправен главно към момчетата.Гаджето ми тренира футбол и след дълги разсъждения какъв подарък да му направя за Св.Валентин реших да е сребърна гривна.След това,обаче ми дадоха идея да му подаря гривна на любимия му отбор,но това е някак празен подарък за мен.Ако гривната е на любимия му отбор,но и сребърна.Та въпроса ми произвеждат ли се сребърни гривни на отбори?

ПП.Съжелявам за тъпата тема (моля не ме псувайте) просто искам да го зарадвам.Блдагоря на всички които ще пишат :P
Не прави такива пинизи.
Подари му гривна(гравирай си името
отвътре,или пък някакво послание)
и му купи календар/постер на отбора.

ifkataAa
01-27-2009, 17:52
Няма ли да изглежда превзето, ако на гривната е гравирано името ми или имената на нас двамата.А и сме заедно от един месец,не е ли прекалено рано за такъв подарък...

BaiToq
01-27-2009, 17:55
Няма ли да изглежда превзето, ако на гривната е гравирано името ми или имената на нас двамата.А и сме заедно от един месец,не е ли прекалено рано за такъв подарък...
Зависи какви са ви чувствата.
В любовта няма правила.

angelcheeee_93
01-27-2009, 17:59
защо се стараеш чак толкова при положение ,че сте заедно от месец.Пък и СВ.Валентин не е коооой знае колко важен ден(има и по-важни от него,напримери рождения му ден)
и все пак ти си знаеш най-добре.Реших да отговоря в темата,понеже съм намислила подобен подарък за р.д на приятеля си :)

mickelangelo
01-27-2009, 18:06
отиваш в някоя бижутерия .. плащаш си и ти правят всичко :)

Mi6inka
01-28-2009, 07:09
е ок като задължително искаш да е сребърна както ти казаха по горе гравирай я... ок като не искаш твоето или вашите имена,гравирай неговото (не е скъпо и става мн мн бързо,във варна гравират за 10-15 мин и то страхотно) и отделно му купи нещо на любимия му отбор.... макар че за момче гравирана ГРИВНА... мн не ми допада като идея,но ти си знаеш.Аз бих ти препоръчАла ако ще му гравиран нещо да е плочка за врата,ключодържател... Успех :) Пиши какво е станало

fuckUall
01-28-2009, 07:25
И аз мислих да поръчам,но ми казаха,че ще отнеме доста време,а на мен ми трябва по-скоро,защото седмиците преди празника ще имам испити и няма да мога да се занимавам с такива работи.Знаете ли дали изработват такива гривни,но без поръчки.Просто така както произвеждат другите сребърни неща? Благодаря :)

Без поръчка няма.. аз съм подарявала..ама съм си я поръчвала и чаках около 2,3 седмици :)

evelinka1122
01-28-2009, 08:38
WowWwww :shock: :shock: kakva lubov! temata ne e za tuka! :-x

ifkataAa
01-28-2009, 09:51
Ами щом не се произвеждат такива гривни,ако можете дайте ми съвет какво да му подаря.Не мога да чакам поръчка,защото скоро ми почват испитите и просто няма как...Искам подаръка да е нещо оригинално (не като нещата които всички подаряват) и да показва любов и нежност.Благодаря :)

Boyd
01-28-2009, 10:44
Не се правят такива до колкото знам. Можеш в някой бижутерски магазин да кажеш какво искаш - те ще ти го направят. Все пак едно гравиране му трябва.. Но имай предвид, че гривната според мен няма да е тип "верижка"..

Мога да ти дам идея - съставните части на гривната да са букви. Предполагам, че и ще ти излезе скъпо. Все пак е трудно за правене..