PDA

View Full Version : Обичам я от толкова време...



nqkafsi_tam
01-27-2009, 17:44
Обичам едно момиче от около година и половина и повече. Харесвам я от пет години и половина години. Познаваме се от десет години и половина. В един клас сме... Споделих с нея, че имам чувства към нея в скайп, мисля че беше грешка, че го направих точно там, но тогава нямаше къде да я видя, а исках много да й го кажа. Тя беше отначало трогната после шокирана. От тогава изминаха 6 месеца и не сме говорили за това, може би защото направих грешката, че й казах че ще е по-добре да забравя за чувстата си към нея, а може би тя няма чувста към мен...... Все пак това са 10 години не сме били близки, но чак пак да съм е безразличен, в момента търся смисъл във всичко това и немога да го намеря, всички ми казват говори с нея, но аз не искам да я притискам и да я поставям в неловки ситуации или директно да ме одреже, поне да сме приятели, последните няколко месеца ми стигаше да знам, че тя е добре, че е щастлива, но вече някак си не ми стига, немога да чакам повече показах своето търпение вече почти се изчерпа...
Не искам да я забравя. Просто искам шанс, но тя не ми го дава.
ЗАЩО?
Гадно е нали :) когато сърцето те боли когато във всеки стар приятел виждаш враг когато всичко останало не ти е достатъчно, когато ти липсва точно онова чувсто, което само любимата/ любимия може да ти даде.
Една от причините да виждам смисъл е тя. Наистина много я обичам и наистина трябва да уважа неините решения, просто искам да ги разбера.

Сега или после? Сега може да почака, а после може да не мине.

т.7
krem4et0

BaiToq
01-27-2009, 17:47
скайп
Застреляйте меееее :o :-o :?

nqkafsi_tam
01-27-2009, 17:50
:smt070 Баи Тоя

жив и здрав, вече си мъртвец

пич нали еи ся обясних, че нямаше къде другаде да напрая някаф жив контакт с нея ... ко се праиш на луд ся турбо газе...

BaiToq
01-27-2009, 17:54
:smt070 Баи Тоя

жив и здрав, вече си мъртвец

пич нали еи ся обясних, че нямаше къде другаде да напрая някаф жив контакт с нея ... ко се праиш на луд ся турбо газе...
А сега застреляй себе си,
за да ни оттървеш от темите си :lol:

П.П.Бай Тоя е бог и възкръсна.

П.П.2.НОВ БАД ФИЛИНГЗ 8-)

silky92
01-27-2009, 17:56
разбирам те ,не знам какво да ти кажа

nqkafsi_tam
01-27-2009, 17:57
пич ако не ти се чете просто не е я отваряй, знам че не разполагаш с достатъчно интелект за да ме разбереш, но се опитай може и да стане...
знам че ти си тукащния шут, но стига писа по темата ако неможеш да помогнеш...
Няма да се застрелям, защото това няма да ми помогне...





Дай някой съвет може и да помогне

Ivalinka
01-27-2009, 17:59
ами тя не е длъжна да те харесва.. много по-често се случва да харесваме някого и той да не отговаря на чувствата ни. предлагам да си останете приятели,колкото и да ти е трудно :( и горе главата

silky92
01-27-2009, 18:06
просто аз самата не знам какво да правя и за тва не мога много да ти помогна

BaiToq
01-27-2009, 18:10
Няма да се застрелям, защото това няма да ми помогне...





Дай някой съвет може и да помогне
Но на НАС ще ни помогне! 8-)

ifkataAa
01-27-2009, 18:24
Много кофти положение.В случая,ако не я притиснеш,няма да стане нищо.Поради тази причина отиваш директно до тях.Викаш я навън,на кафе или просто на някоя улична пейка.Казваш и квото имаш face to face и ако ви е било писано ще стане нещо.Ако не,момичета бол,ще намериш друга.Късмет :)

term0t0
01-27-2009, 18:36
Май те е Аресла :D :oops:

П.П ифке айде пиши ми лс

varnen4e
01-27-2009, 19:10
"Гадно е нали когато сърцето те боли когато във всеки стар приятел виждаш враг когато всичко останало не ти е достатъчно, когато ти липсва точно онова чувсто, което само любимата/ любимия може да ти даде.
Една от причините да виждам смисъл е тя. Наистина много я обичам и наистина трябва да уважа неините решения, просто искам да ги разбера."

Това са уникално мили, нежни и искрени чувства. Просто ѝ кажи това. Мен ме трогна, въпреки, че не съм те виждала пък какво остава за нея. Аз в момента съм в много гадно положение и думите ти ме накараха да повярвам още повече, че има любов. Не бях чувала отдавна нещо толкова мило. Просто ѝ го кажи.

nqkafsi_tam
01-27-2009, 19:34
strah me e 4e i 6te i stana dosaden i 4e 6te me odreje otnovo ako predi me e odrqzala ... ne znam dali 6te moga da go prejiveq naistina i da me odreje pak 6te q obi4am ;]] prosto 4akam tq da mi dade nqkaf znak.....

Останалото е мълчание :)

varnen4e
01-27-2009, 19:39
Според мен да ѝ кажеш това е най- хубавото нещо, което можеш да направиш.

zaribena
01-27-2009, 20:02
ааа човеко само да ти кажа едно кажи й това което мислиш. Например попитай я дали ипитва нещо към теб...колко дълго ще живееш в невидение и ще се измъчваш. #-o :smt026 И ти си един романтик пожелавам ти успех и много усмивки SMILE FO' LUCK c[= И където и да си й разкрил чувствата си все достига информацията до нея Айде горе главата ...

love_enrique
01-27-2009, 21:16
E,аз па имам 2

ninjadorf
01-27-2009, 21:30
шш алооо осъзнай се.. ти ненормален ли си .. как ще чакаш 45645645 години .. нали се познавате.. викни я на кафе.. не е нужно нищо да и казваш.. ако можеш .. 2-3 пъти да я навиеш да излезе с теб.. ще видиш какво ще става по - натам.. бахти !! 8-)

nqkafsi_tam
01-28-2009, 07:42
ne sam i o4akval nqkoi da me razbere 10x for all

nqkafsi_tam
01-28-2009, 16:38
nqkvi drugi varianti predlojeniq ?

sladur4etyYy
01-28-2009, 16:56
хех, ми не че нещо да те отчайвам, ама за толкова време щом нищо не ти е казала, значи не изпитва нищо към теб. оттук нататък ти си решавай какво ще правиш, моя съвет е да си потърсиш някоя друга. и само не казвай ''ама не мога да я забравя, искам само нея, обичам я бла бла..'' съмнявам се да я обичаш, при условие, че дори не сте ходили, а и казваш, че не сте били кой знае колко близки => не я познаваш кой знае колко, за да твърдиш, че я ОБИЧАШ. може да я харесваш, да я харесваш много, ама не и да я обичаш. и няма незабравими хора, има само нежелание да бъдат забравени. докога мислиш да продължаваш така? стегни се и се осъзнай.

nqkafsi_tam
01-28-2009, 17:10
Добре как разбра, че не я обичам.... как да ти кажа, че по цял ден тя ми е в главата...... в периода вече от 6 месеца и повече даже........... всеки ден ставам с мисълта за нея и си лягам пак с тая мисъл, до такава степен вече съм изперкал, че пиша във форуми какво да правя???? .................................................. ............................................... не съм бил с нея, но и вярвам повече отколкото на всеки друг, не сме били близки, но се познаваме от колко 10 години аз поне знам толкова много неща за нея.........
И всеки миг прекаран с нея, ценя повече от всеки друг. Един момент дори изпълнен с тишина, е по-прекрасен от всичко на света, щом съм с нея ....

sladur4etyYy
01-28-2009, 17:54
Добре как разбра, че не я обичам.... как да ти кажа, че по цял ден тя ми е в главата...... в периода вече от 6 месеца и повече даже........... всеки ден ставам с мисълта за нея и си лягам пак с тая мисъл, до такава степен вече съм изперкал, че пиша във форуми какво да правя???? .................................................. ............................................... не съм бил с нея, но и вярвам повече отколкото на всеки друг, не сме били близки, но се познаваме от колко 10 години аз поне знам толкова много неща за нея.........
И всеки миг прекаран с нея, ценя повече от всеки друг. Един момент дори изпълнен с тишина, е по-прекрасен от всичко на света, щом съм с нея ....

това, че не ти излизала от главата, си е обсебване ии... мания. и аз бях така с едно момче в 4-ти клас :lol: харесвах гоо година някъде и непрекъснато мислех за него, ставах и лягах с мисълта за него, нямах търпение да отида в у- ще, за да го видя... ала бала, ама тва не значи, че съм го обичала, сега си давам сметка, че наистина ми се е бил превърнал в нещо като мания... и после една лятна ваканция като не го виждах 3 месеца го забравих. положението с теб е същото или подобно. ''Един момент дори изпълнен с тишина, е по-прекрасен от всичко на света, щом съм с нея '' - преувеличаваш, явно си романтична душа (или доста заблудена), но пак ти казвам, тва не значи, че я обичаш. и какво толкова би могъл да знаеш за нея, че си пие кафето без захар? едва ли я познаваш като личност толкова добре, колкото си мислиш. както и да е, няма да те убеждавам в нищо, защото сега каквото и да ти кажа, ще продължаваш да си държиш на своето.

Kallyn4eto
01-28-2009, 18:04
И сам разбираш, че скайп не е добро решение, затова поговори с нея. Вижда се / по скоро се чете/ че много я харесваш, затова и кажи всичко това на четири очи. Ако ти изглежда сякаш ще те отреже, добави...все пак се познаваме от 10 години, нека поне бъдем приятели. Ако наистина смята да те отреже, поне на това ще се съгласи. Така ще можеш да и покажеш че е допуснала грешка като те е отрязала и може да стане нещо, незнам. Във всички случаи няма смисъл да чакаш, пък и не е сигурно, че ще те отреже. Просто поговори с нея(на живо)! Успех!!!

nqkafsi_tam
01-28-2009, 19:06
perioda s haresvaneto be6e ot 5 klas do 8-9 klas nqkade nali ti kazvam ot 1klas sme v edin klas tolkova mnogo vreme sme prekarali zaedno v edna staq... 10 godini mi e pred o4ite kak da ne q poznavam pone donqkade?? ne sme bili blizki no imam nqkvi vpe4etliniq za neq ot 8 klas kato se premestih v drugo daskalo i tq tam i sme v edin klas se spriqtelihme tei pove4ko po4nahme da si govorim sq pak si govorim no ne sme koi i znae kolko blizki lqtotoi kazah 4e q haresvam i 4e mislq 4e q obi4am...... po mn typ na4in ako nqkoi go vylnuva tva mi e 150 tema sig ;] ama kakto i da e...... nali ti kazvam 4e q obi4am 6tom go kazvam zna4i go mislq....
liubovta e da dava6 ne da iska6 ili da zema6... prosto ne sym osetil podhodq6tiqt moment v koito da pogovorq s neq za tova 4akam samo nqkaf znak da mi dade siguren sym 4e tq znae za 4uvstvata mi pone tova e dobre.... a za napred ... neznam prosto onq den se bqh ot4aql i pusnah taq tema sq pak sam spokoen ;D ne vqrvam nqkoi da me razbere az sym stranen 4ovek ;]

nqkafsi_tam
01-28-2009, 21:12
](*,) ](*,) ](*,)

sladur4etyYy
01-28-2009, 21:30
щом мислиш, че знае и все пак не ти дава знак, значи, както вече ти казах, едва ли изпитва нещо. не че те дразня или нещо такова, казвам ти просто как си мисля, че е.

mirolubka
01-28-2009, 21:55
predvaritelno se izvinqvai za latinicata...
vij s risk da mi se nahvurli6 shte ti kaja 4e spored men si idealiziral nqkakvo momi4e bez da q pozavsh.tq moje vaobshte da ne e kakvato ti se struva.shtom dosega ni6to ne se e slu4ilo edva li ottuk natatuk shte ima ne6to isitnsko.produlji napred!uspeh!

PreciousDiamond
01-29-2009, 06:28
Обичай си я, ве !

partychild
01-29-2009, 07:14
мммм...даа..това ми е тооооолкова познато готин 8-) с мойта любов беше така... когато бях 4-ти клас , а той 6-ти почна да ме "задява" аз тогава хич не го исках...все ми предлагаше,все се мъкнеше след мене.. но аз НЕ та НЕ :D веднъж даже ме пипна за дупето и си изяде яко шамара от моя страна.. и тогава го б ях намразила дори.. той на другата година си хвана друга... докато харесваше мене.. след това пак искаше да сме заедно.. но аз пак не.. той тръгна с друга да ме ядосва... и след тваа... ммм... бяхме заедно за 2 месеца... и се скарахме жестоко.. това беше 8-ми клас когато бях.. след това си беше намерил моя копие много готино момиче но се разделиха и с него.. ииии.... след ч година караници се здобрихме.. никога не съм мислела , че ще бъда с този човек..та аз не давах да го видя.. а сега само него искам..толкова е направил за мен..толкова години се бори за мене и накрая ме спечели ..по средата на 9-ти клас..той беше 11-ти иии.. вече сме 2 години и близо 3 месеца заедно.. така че не се предавай ... говори с нея ..иначе не може да знае какво изпитваш към нея :)
иии ПС. малко съм сноща и друнк затова съм го написала толкова безгрижно... но те разбирам готин ..кееп трайинг 8-)

nqkafsi_tam
01-29-2009, 18:01
10x to all ako nqkoi o6te ima syveti?

kifla
01-29-2009, 18:35
Прецакал си се сам пич....

nqkafsi_tam
01-30-2009, 09:51
taka e ;]

o4arovatelnata
01-30-2009, 10:52
Kaji i 4e o6te q obi4a6 ,ina4e edin den 6te sujelqva6 .Dori i da ti otkaje pone 6te si opital , a moje i tq da ima 4uvstva kum teb i da q e strah da si priznae .A ne vqrvam pone da ne iska da si ostanete priqteli . Ne se obvinqvai 4e vupreki vremeto ne si q zabravil , ponqkoga surceto ima dovodi q koito razuma ne poznava i ne razbira .I ne se otkazvai kato ti kazvat drugite 4e nqma smisul , vinagi ima . Jelaq ti uspeh.

nqkafsi_tam
01-30-2009, 19:37
az i go kazah predi i ni6to ne stana ...... prosto ponqkoga taka stava kakto i da e........