PDA

View Full Version : Усрах пак нещата...



Lyubomn7
01-27-2009, 17:58
Дойде и мойто време да ви питам за помощ... Ето какво стана имам връзка с момиче от 4 месеца. Много я обичам ии немога без нея. Говорехме си по скайп и и казах че не бих правил секс със друго момиче, но тя ми не вярваше. Писахме си докат я убедих и тя ме пита кво ще стане ако целуне друг, отговорих и че няма проблем. Та днес в училище целунах една от моя клас. Въобще не обмислих нещата ей така, даже не беше с език. Ии знам че има много злобари от моя клас та казах си и та да си го чуе от мен. И тя вика не ми пиши са плс. Аз и казвам че мн съжалявам за тва каде напраих и глупости от тоя сорт. Тогава тя ми каза че същата вечер си говорила с нейна приятелка и и казала че не би целунала друг. Е тва ме разби напрао отвътре пона нещо да ме дразни и ми се мреше. В момента знам че съм виновен и казах на приятелката ми когато и мине да ме потърси. Незнам какво да и кажа. И пак аз се явявам тъпака дет преебава всичко... Пфф

Kostadin_682
01-27-2009, 18:00
Дойде и мойто време да ви питам за помощ... Ето какво стана имам връзка с момиче от 4 месеца. Много я обичам ии немога без нея. Говорехме си по скайп и и казах че не бих правил секс със друго момиче, но тя ми не вярваше. Писахме си докат я убедих и тя ме пита кво ще стане ако целуне друг, отговорих и че няма проблем. Та днес в училище целунах една от моя клас. Въобще не обмислих нещата ей така, даже не беше с език. Ии знам че има много злобари от моя клас та казах си и та да си го чуе от мен. И тя вика не ми пиши са плс. Аз и казвам че мн съжалявам за тва каде напраих и глупости от тоя сорт. Тогава тя ми каза че същата вечер си говорила с нейна приятелка и и казала че не би целунала друг. Е тва ме разби напрао отвътре пона нещо да ме дразни и ми се мреше. В момента знам че съм виновен и казах на приятелката ми когато и мине да ме потърси. Незнам какво да и кажа. И пак аз се явявам тъпака дет преебава всичко... Пфф
Сам си си виновен... а по темата какво искаш ние да направим? 8)

mickelangelo
01-27-2009, 18:02
Нима 1 целувка означава нещо ... днешно време хората правят .. секс с други и си прощават .. нима 1 целувка е проблем ..

ПС: другия път мисли на време !

Lyubomn7
01-27-2009, 18:02
Ем некъв начин да опраа нещата.. Знам ли мн ми е шит са знам че см мн тъп щот тя е най хубавото момиче с което см бил и просто ако я загубя ша си умра... НЕ съм плакъл за момиче но мисля че тя ако ме зареже нема да спирам.. Просто питам за начин да оправя нещата.

Hilary_
01-27-2009, 18:05
Ама вие да нямате отворена връзка та ще целувате всеки срещнат...ебати простотията!!! :? Ми виновен си... незнам какво би могъл да направиш...ако можеш я убеди в противното... :?

Kostadin_682
01-27-2009, 18:05
Ем некъв начин да опраа нещата.. Знам ли мн ми е шит са знам че см мн тъп щот тя е най хубавото момиче с което см бил и просто ако я загубя ша си умра... НЕ съм плакъл за момиче но мисля че тя ако ме зареже нема да спирам.. Просто питам за начин да оправя нещата.
Падаш на колене даваш и букет цветя, и казваш
"Извинявам се другарче повече няма да правя така" 8-)
По темата:
Поправи се, като и обръщаш повече внимани, не повтаряш грешката си, носиш и цветя, казваш и казваш, че я обичаш...

aka6a_vamp
01-27-2009, 18:10
От къв зор си целунал оная,по дяволите?! :shock:

ifkataAa
01-27-2009, 18:10
Вярно е,че си виновен,но като се обвиняваш нищо няма да се промени.Направи някой мил жест с който да покажеш,че искрено съжеляваш за постъпката си.Купи и един голям букет с цветя и и го поднеси с най-нежните и мили думи,които някога би могъл да изречеш. И по издухания вариянт е "море от любов" :D Късмет.Дано нещата се оправят :)

BaiToq
01-27-2009, 18:10
Сра,а? :grin:

Ivalinka
01-27-2009, 18:13
целувайки друга, ти си й показал, че нищо не се е променило.
нормално е да ти е ядосана.
постарай се да я убедиш, че искаш с нея да е различно... т.е. никакви целувки :-P

varnen4e
01-27-2009, 18:17
Тя ми не вярваше. :razz:

Ти си си виновен. Защо се целуваш?

Lyubomn7
01-27-2009, 18:43
Абе тъп см и тка забрайх да добава с момичето от моя клас см ходил ии приятелката ми знаше мислеше че може да имам нечо към нея. Пфф. Мерси на всички :)) ще оправим някак нещата.

Lyubomn7
01-27-2009, 18:44
От къв зор си целунал оная,по дяволите?! :shock:
Ем мн тъпо стана. Аз понеже см лигня и зех некъв гланц и си сложихх. И тя нали тръгна да ме целуне и си викам ако не я целуна мн тъпо ша стане... И така.

MaLkaTa_LaDy
01-27-2009, 18:51
Ааа викаш значи си я целунал, защото тя е тръгнала да те целува... :lol: Следващия път се сети, че имаш приятелка.

varnen4e
01-27-2009, 18:54
А, ако беше тръгнала да те е*е?

hAshoo
01-27-2009, 18:54
случва се 8-)

Lyubomn7
01-27-2009, 18:57
А, ако беше тръгнала да те е*е?
Е па виа ме искарахте ебати безсърдечното копеле. Че съм кретен съм ма ча па толко. А и мани другото беше повреме на час. Ебаси сериала тъп каде напраих.

varnen4e
01-27-2009, 18:58
Много глупаво си постъпил. Най- малкото след като човекът когото обичаш ти няма доверие ти трябва по всякакъв начин да се опиташ да го спечелиш.

PreciousDiamond
01-27-2009, 19:08
Аве .. майка му да еба .. тая глава на раменете ти , не е за украса ! :x

varnen4e
01-27-2009, 19:11
И еднакво боли от тях.

soul1199
01-27-2009, 19:12
целувайки друга, ти си й показал, че нищо не се е променило.
нормално е да ти е ядосана.
постарай се да я убедиш, че искаш с нея да е различно... т.е. никакви целувки :-P

Viche
01-27-2009, 19:14
Ти си си виновен,ние няма кво да ти кажем..мазни й се там и тва е :D прави всичко което иска не й спори и такива глупости докато не усетиш,че нещата не се пооправят..ама гледай да не й ближеш баш задника,за да не започне да те използва.. :D :D

Lyubomn7
01-27-2009, 19:15
И еднакво боли от тях.
Те моя проблем е лигнята... Като прочетох тва тръгнах да пиша "Е по добре да я бех е*ал" Локнете темата че почва мн оффтопик да вадя.
Обаче са мн ме боли и см съсипан напрао... Беги но комент. Надявам се да се оправим и сиг ще стане. Но вижте да ви кажа са по едно време беше почнала да се държи с мене отвратително. И мене мн ме болеше и аз пих и танцувах с едни мн просташки. И тогава тя се поопрай. Аз и казах че няма да се повтори но ето кво стана са.

varnen4e
01-27-2009, 19:18
Започни да се бориш за доверието ѝ. Но този път недей да се дъниш.

sku
01-27-2009, 20:55
Гошо,Гошооо колко мъка има по тоя свят?!?! :lol:
Значи ти просто ей така целуваш някоя и после ама много съжаляваш???? Ми тя ако просто ей така спи с някой,не щото нали много му се кефи ми просто ей така-ти как ще го приемеш.
Добре бе само някви малоумни неща чета напоследък и моето мнение е-Когато обичаш някой правиш всичко възможно, за да не го нараниш и през ум не ти минава да ходиш да целуваш там някви случайни хора...

Enough
01-27-2009, 20:57
фънки хора : ) е така целунал момиче от класа си 8-) рофлмао

got2Bthe1
01-27-2009, 21:05
УЖАСТНИК :D та по темата спокс сигурно ше се наредят нещата просто продалжавай да се извиняваш и може би да и подариш нещо мило... амин моля се за тебе :)

balu4ka
01-28-2009, 12:11
УЖАСТНИК :D та по темата спокс сигурно ше се наредят нещата просто продалжавай да се извиняваш и може би да и подариш нещо мило... амин моля се за тебе :)


++++M :D :D

sladkotykate
01-28-2009, 12:43
Емм отиди и и се извини лично..така мисля че ше стане по -добре отколкото само по някъв скайп

sladka__droga
01-28-2009, 16:28
Нима 1 целувка означава нещо ... днешно време хората правят .. секс с други и си прощават .. нима 1 целувка е проблем ..

ПС: другия път мисли на време !

Да не говорим , че целувката дори не с език 8-) .

raia338
01-28-2009, 18:14
Просто и пиши че нищо не изпитваш към това момиче,че единствена в сърцето ти си е тя и така :) Ще се зарадва но не мога да отговоря дали ще прости :(

Lyubomn7
01-28-2009, 18:41
Ем аз се надявам да и мине неми отгпваря по скайп. Нямам очи да я потърса просто. Днес ме отмина като пътен знак. Като ме видя сякаш и развалих настроението за деня. Уфф... :(

varnen4e
01-28-2009, 18:43
Ем аз се надявам да и мине неми отгпваря по скайп. Нямам очи да я потърса просто. Днес ме отмина като пътен знак. Като ме видя сякаш и развалих настроението за деня. Уфф... :(

Възможно е, но не вярвам да не мисли за теб..

Lyubomn7
01-28-2009, 18:48
Ем аз се надявам да и мине неми отгпваря по скайп. Нямам очи да я потърса просто. Днес ме отмина като пътен знак. Като ме видя сякаш и развалих настроението за деня. Уфф... :(

Възможно е, но не вярвам да не мисли за теб..

Мм аз и казах преди 2 часа че не искам да страда зарад мене. То верно е без мене май и е по добре. И и казах че и да ме зареже ще я разбера тя не ми и отговори.