PDA

View Full Version : Отчаяни съпруги



UnaBletoLoVeU
01-27-2009, 18:57
Току-що свърши еди-кой-си епизод на Отчаяни съпруги и семейството на Линет беше затрупано от къщата при торнадото :shock: Според вас дали са избягали или са умрели? Биха ли убили толкова хора. И Карлос, и Виктор....
Уоу, колко да ме шокора т'ва
Обичам го тоя филм. Не искам да умират тооолкова хора.

Overpowered
01-27-2009, 19:01
Абе би трябвало да са живи..не ми се вярва да ги убият
а Карлос май само го удари онази дъска,не умря...

UnaBletoLoVeU
01-27-2009, 19:02
Данооо само Виктор...той и без това ми беше антипатичен.

TellMeYourName
01-27-2009, 19:06
мислим, че за сапунките ви си има друг раздел :D

Yancheto
01-27-2009, 19:07
Карлос най-вероятно е жив,просто е зашеметен...Ще видим утре. :)

MostHated
01-27-2009, 19:09
Карлос е корав циганин, ще оживее той

UnaBletoLoVeU
01-27-2009, 19:12
Ами какво мислите за семейството на Линет :S

Overpowered
01-27-2009, 19:18
Неее,не са умрели..
може и да са се махнали от там,те въобще не дадоха какво стана с тях..
аз сега четох в един сайт и пишеше,че след турнадото се случват много неприятни неща,дори една от тях изгубва съпруг..
та тва е Виктор,значи друг няма..
абе ще дочакам до утре :D

zloto
01-27-2009, 19:20
Аз все си мислех, че всички са подслонени в къщата на бабичката в мазето и когато накравя Линет и бабичката излизат, виждат къщата на Линет, в която по време на бурята е нямало никой.Децата май бяха в мазето при другата бабичка и мъжа на Линет.

Disrespect
01-27-2009, 19:21
К УР за отчаяните съпруги!!!

Overpowered
01-27-2009, 19:21
Аз не разбрах коя къща видя Линет-нейната или тая,дето бяха подслонени?

zloto
01-27-2009, 19:24
^ Тва се опитвах да кажа и аз, че видя своята собствена къща, която по време на бурята беше празна.

zvezdichkaaa
01-27-2009, 19:27
Аз вече съм ги гледала тея серий (тегля ги от замунда) и семейството на Линет е живо,но Карлос ослепява....Ако иска някой и нататък ще разкажа,обаче може някой да не иска да знае и затова.....

Overpowered
01-27-2009, 19:28
Неееее,не разказвай!
така не е интересно

s3xy
01-27-2009, 19:32
бе хора има ги сички епизоди в замундата ве 8-) още лятото ги гледах, аз честно да си кажа мн мразя да ги гледам секи ден по един и ги дръпнах наведнъж, щом толкова искате да разберете Виктор не оживява, Карлос губи зрението си, цялото семейство на Линет е живо, и съседката в чиято къща бяха, ама оная баба с котката умряла за да спаси Пени :) после обаче Габи не взима нищо от завещанието защото къщата е на друго име, не на Виктор и после с Карлос се женят и бла-бла-бла :D гледайте ги, яки са

zloto
01-27-2009, 19:36
^ Mnogo e gadno da razkazva6 taka... posle 6te ni se namali udovolstvieto ot gledaneto. Redaktirai si mnenieto ili go napi6i s nqkakyv malyk 6rift, za6toto nqkoi hora sme nazad s epizodite i go gledame po televiziqta.

hAshoo
01-27-2009, 19:39
никой не гледа бтв вече..супер продажна и безинтересна телевизия 8)

s3xy
01-27-2009, 19:45
^ Mnogo e gadno da razkazva6 taka... posle 6te ni se namali udovolstvieto ot gledaneto. Redaktirai si mnenieto ili go napi6i s nqkakyv malyk 6rift, za6toto nqkoi hora sme nazad s epizodite i go gledame po televiziqta. ок и аз мн мн мразя някой да ми казва какво става ама нали за това е тая тема? Сички викате: знаете ли кфо ше стане, еди си кой си умира ли? и накрая като ви се отговори по темата и вие: защо ни каза? ...

InitialD
01-27-2009, 20:03
Тая тема мирише на чоребе!!! :x

Briseis
01-27-2009, 20:13
еее и аз съм ги гледала..
ама другите вече ви го разказаха...

абе интересно е филчето. аз сега следя 5 сезон
/за лека нощ е идеално/

s3xy
01-27-2009, 20:17
еее и аз съм ги гледала..
ама другите вече ви го разказаха...

абе интересно е филчето. аз сега следя 5 сезон
/за лека нощ е идеално/ дам и аз сега съм на пети сезон, ама вчера не излезе последния епизод... :(

Pooky
01-28-2009, 07:40
Живи са.. Само Айда умира, щото казва да децата и на Том да се скрият , а за нея няма място.Виктор умира,А Карлос ослепява. :-o

InnchetO
01-28-2009, 08:50
Оо.. Карлоос :smt007
ама как така ще ослепее :( нее :x

DJEB
01-28-2009, 09:03
бе не знам кой умрял и кой не (тва все пак е просто сапунка ,да не се вземаме толкоз насериозно :D ) ама на мен ми беше странно как така по улиците Хвърчат Коли,пък онея двамата седят на земята и се бият ... :lol:

ToniStoraro
01-28-2009, 09:36
Не е лош сериала ама чак толкова да се вживявате :D

6emet4e
01-28-2009, 09:44
Ааа пак съм пропуснала интересното :x

elsy
01-28-2009, 09:52
Малии, супер интересно беше вчера, нямам търпение и довечера да го гледам 8-)

pussycatdolls
01-28-2009, 09:58
Някой да даде линк към замунда,аз не мога да ги намеря! :(

nicolepcd
01-28-2009, 09:58
Много яка серийка беше... :) :grin:

6emet4e
01-28-2009, 12:21
Някой от тези които са го гледали би ли разказал с две думи за кво торнадо става въпрос и ква за Карлос и Виктор,щото вчера го пропуснах,днеска също няма да мога да го гледам... :oops:

gabi_94
01-28-2009, 14:51
Някой от тези които са го гледали би ли разказал с две думи за кво торнадо става въпрос и ква за Карлос и Виктор,щото вчера го пропуснах,днеска също няма да мога да го гледам... :oops:

ами Габи и Карлос щяха да бягат, обаче града го връхлетя торнадо и Карлос беше излязал някъде, Габи си оправяше багажа и един човек там на Карлос донесе едни документи за сметките на Кайманите и Иди беше там и ги взе тя, Габи я видя и я подгони, влязоха у Иди и нещо се гониха, биха, ама видяха наближаващото торнадо и се скриха в някакво подземно помещение на Иди. През това време Виктор излязъл от болницата и отишъл в дома на Габи, Карлос и той влезе и видя Виктор, който държеше пистолет, Виктор тръгна да стреля по Карлос ама Карлос избяга навън, а около тях фърчаха коли, трески и подобни, те се биеха а накрая Виктор го проби един летящ кол и падна като умрял, а Карлос пък една треска го млатна и той падна. Сюзън падна по стълбите и Майк я заведе в болница, бебето било добре ама Майк се сби с доктора и го задържаха там, Сюзън я прегледаха после и Майк я молеше за хапче а тя му каза че ако не отиде в клиника ще го напусне и той обеща че ще отиде в клиника. Джули и Дилън пък ги нямаше, някъде на екскурзия бяха. Бри, Орсън, Адам и там онази не и помня името, майката на Дилън, отидоха у Бри и са добре. Линет и семейството и отидоха в мазето на една бабка, там забравих и името и Айда беше там с котката си, ама Том бил алергичен към котки и Линет заведе котката тайно горе (котката е на Айда) Госпожа Маклъвски се качи също и се скара на Линет, през тва време котката излезе навън и госпожа Маклъвски след нея, а линет се опита да я спре, ама турнадодо фърчеше и двете се скриха в някаква вана отгоре покрити с един дюшек. Те се спасиха но като излязоха всичко беше срутено и къщата на госпожа маклъвски също и накрая дадоха как Линет крещи и вика Топ и децата си и плачеше, ама те едва ли са умрели...

pussycatdolls
01-28-2009, 14:53
Някой от тези които са го гледали би ли разказал с две думи за кво торнадо става въпрос и ква за Карлос и Виктор,щото вчера го пропуснах,днеска също няма да мога да го гледам... :oops:
Добре аз ще го разкажа.
Габи и Кралос разбраха,че Виктор го изписват следващия ден от болницата и те решиха да избягат.Габи отиде да се сбогува с приятелките си,а Карлос отиде до банката за извлечения на парите.В това време Бри си разхождаше "детето" и забеляза,че новата(май Катрин се казваше) се изплю в лицето на една жена.Жената се качи в колата и почна да плаче,бри отиде да разбере някоя клюка и я покани на чай.Жената(която била любовница на мъжа на Катрин) и разказа всичко,обаче Бри и каза да си тръгва,тя се скри в банята и каза,че няма да излиза докато не види мъжа на Катрин.Линет отиде при една бабка(тази дето държеше мъжа си в хладилника) и я помоли докато е торнадото да се подслонят в нейното мазе със семейството й.Сюзън разбра,че мъжа й се дрогира и,че мъжа на Бри му е изписал лекарства.Отиде да се кара с него,след това му скри дрогата/лекарствата.Отиде да му каже,че не иска да продължава така,той я помоли да му ги въне под претекст,че много го боли рамото.Малко я дрърна и тя падна по стълбите.Така се озоваха в болницата,само че имаше много по зле чакащи хора й тои се сби с един от лекарите. 8-)
И така го заключиха за стола,прегледаха Сюзън.След това тя му каза,че е говорила с лекаря да влезне в болница зада се лекува,ако ли не ще го напусне.
И така започна торнадото.Иди отиде да види Карлос и Габи,защото разбра,че ще избягат.Така дойде един мъж от банката и я помисли за Габи.Даде и документите.Габи я видя.почнаха да се биет на вън,а такъв вятър духаше,че им отвя документите.Те се скиха в къщата на Иди и почнаха да се прегръщат и да си прощават :razz:
Бри отиде да повика мъжа на Катрин,и така ги свари торнадото в тяхната къща.
А пък Линет отиде при бабката със семейството си,обаче имаше няква др. бабка с котка(а мъжа на Линет е алергичен).Линет взе котката,котката избяга,бабката тръгна да я гони,Линет след нея.Така се скриха в няква къща(така и не разбрах в коя).
Карлос се прибра,отиде в къщата на Габи,потърси я ,обаче видя Виктор с един пистолет,почнаха да се карат,излезнаха на вън,един колец се заби и уби Виктор,а Карлос падна на земята( не знам какво стана с него).
И накрая дадоха как Линет и бабката излезнаха,картината беше ужасна.Всичко разрушено вкл. къщата на бабката,където беха Том и децата.
П.С:дано разбра нещо :P

pussycatdolls
01-28-2009, 19:42
Моля,ако някой е гледал нескашния епизод да ми го разкаже(от там където Бри покани на вечеря гея строител),защото ни спря тока и не знам какво е станало по нататък :-o.

gree_girl
01-28-2009, 19:51
Ами тя нали кани строителя на вечеря, за да може той да се съгласи да им оправи къщата. Но нали той егей, а сина на Бри също, за тва тя вика и сина си. Иска сина и да започне да обръща внимание на строителя, за да може той да се съгласи за къщата, но сина се съгласява да флиртува със строителя, само ако му купят бпазмен телевизор. Но нали Бри е при своята приятелка временно, бременната и тя разбира за плана на Бри и решава да го съботира, защото и харесва да тя да се грижи за къщата и. Отива при семейството и успява да изгони строителя, после Бри се ядосва, но 2те тя и споделя истината и се оправят. Надявам се да си разбрала нещо г-д от разказа :)

pussycatdolls
01-28-2009, 20:28
Ами тя нали кани строителя на вечеря, за да може той да се съгласи да им оправи къщата. Но нали той егей, а сина на Бри също, за тва тя вика и сина си. Иска сина и да започне да обръща внимание на строителя, за да може той да се съгласи за къщата, но сина се съгласява да флиртува със строителя, само ако му купят бпазмен телевизор. Но нали Бри е при своята приятелка временно, бременната и тя разбира за плана на Бри и решава да го съботира, защото и харесва да тя да се грижи за къщата и. Отива при семейството и успява да изгони строителя, после Бри се ядосва, но 2те тя и споделя истината и се оправят. Надявам се да си разбрала нещо г-д от разказа :)
Ох,мерси много,златна си :-) :-) :-)

gree_girl
01-29-2009, 19:33
Ами тя нали кани строителя на вечеря, за да може той да се съгласи да им оправи къщата. Но нали той егей, а сина на Бри също, за тва тя вика и сина си. Иска сина и да започне да обръща внимание на строителя, за да може той да се съгласи за къщата, но сина се съгласява да флиртува със строителя, само ако му купят бпазмен телевизор. Но нали Бри е при своята приятелка временно, бременната и тя разбира за плана на Бри и решава да го съботира, защото и харесва да тя да се грижи за къщата и. Отива при семейството и успява да изгони строителя, после Бри се ядосва, но 2те тя и споделя истината и се оправят. Надявам се да си разбрала нещо г-д от разказа :)
Ох,мерси много,златна си :-) :-) :-)

Еее, няма защо :-) :-) :-)

pussycatdolls
02-07-2009, 08:15
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

angelkata_dqvolkata
02-07-2009, 09:49
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

plss prati link v zamunda ot kade da go izteglq ;(;(;(

pussycatdolls
02-07-2009, 10:25
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

plss prati link v zamunda ot kade da go izteglq ;(;(;(
Днес гледах и 2рия епизод :-P
http://zamunda.net/browse.php?search=Desperate+Housewives&cat=0&incldead=1

manutdforever
02-07-2009, 11:44
мноо як филм мноо ме кефи макар и да съм момче.nemam tyrpenie da stane ponedelnik.

kukli4kata001
02-07-2009, 11:58
тази серия отдавна мина,но и мен много ме оплаши какво стана,а иначе Карлос ослепя :-o Виктор умря и семейството на Линет остана живо :)

angelkata_dqvolkata
02-07-2009, 17:36
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

plss prati link v zamunda ot kade da go izteglq ;(;(;(
Днес гледах и 2рия епизод :-P
http://zamunda.net/browse.php?search=Desperate+Housewives&cat=0&incldead=1

blagodarq ti mnogooo .. zlatna si :-)

pussycatdolls
02-07-2009, 20:02
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

plss prati link v zamunda ot kade da go izteglq ;(;(;(
Днес гледах и 2рия епизод :-P
http://zamunda.net/browse.php?search=Desperate+Housewives&cat=0&incldead=1

blagodarq ti mnogooo .. zlatna si :-)
Няма защо...а 4ти сезон беше убиец :grin:

angelkata_dqvolkata
02-11-2009, 17:18
Ужас,във вторник е последния епизод за 4ти сезон,аз двата епизода си ги дръпнах от замунда.Леле какъв край... :shock: :-o .Сега почвам да си тегля 5ти сезон,защото няма да дочакам чак наесен или другата година :).Просто Габи...айде да н издавам :-D А пък утре почва излъчването на 6тия сезон по абс :-P

plss prati link v zamunda ot kade da go izteglq ;(;(;(
Днес гледах и 2рия епизод :-P
http://zamunda.net/browse.php?search=Desperate+Housewives&cat=0&incldead=1

blagodarq ti mnogooo .. zlatna si :-)
Няма защо...а 4ти сезон беше убиец :grin:

Дааа!!! Беше много интересен ... и все пак не разбрах края ...

summergir1
02-11-2009, 18:15
хора, останах потресена, вчера е било последната серия :(
нямах търпение да гледам днес, особено след като дадоха какво става след 5 год ... сега и аз ще си изтегля останалите серии

pussycatdolls
02-11-2009, 19:51
хора, останах потресена, вчера е било последната серия :(
нямах търпение да гледам днес, особено след като дадоха какво става след 5 год ... сега и аз ще си изтегля останалите серии
Вчера беше последната серия на 4ти сезон...иначе аз утре гледам последната серия на 5 сезон :grin: :grin: Нямате си напредстава колко е интересно...само ще каже,че Карлос вече вижда :-D

aDoRaBLe
02-11-2009, 20:07
хора, останах потресена, вчера е било последната серия :(
нямах търпение да гледам днес, особено след като дадоха какво става след 5 год ... сега и аз ще си изтегля останалите серии
Вчера беше последната серия на 4ти сезон...иначе аз утре гледам последната серия на 5 сезон :grin: :grin: Нямате си напредстава колко е интересно...само ще каже,че Карлос вече вижда :-D
Не излиза утре последната на 5ти сезон :) Нито следващата е последната, нито излиза утре... :?

pussycatdolls
02-13-2009, 08:03
хора, останах потресена, вчера е било последната серия :(
нямах търпение да гледам днес, особено след като дадоха какво става след 5 год ... сега и аз ще си изтегля останалите серии
Вчера беше последната серия на 4ти сезон...иначе аз утре гледам последната серия на 5 сезон :grin: :grin: Нямате си напредстава колко е интересно...само ще каже,че Карлос вече вижда :-D
Не излиза утре последната на 5ти сезон :) Нито следващата е последната, нито излиза утре... :?
Да,разбрах,че не е последна :D