PDA

View Full Version : Плс..хелп



cobieskiiwodka
01-27-2009, 19:29
[/b] Амии хора значи мойто проблемче е мн смотано ...
Просто майка ми и баща ми не се разбират за жалост :(
А майка ми е в друга държава...Аз стоях при баща ми,стоях...Ама ... Сега к'во да правя :( Майка ми си ми е майка и...Обаче точно преди 5 мин. Когато говореха дали мога да ида при майка ми в другата държава да уча... И баща ми като по чудо каза,че ме пуска... Обаче му стана много гадно,както и на мен ми стана,защото той остава сам самичък... :( :( :smt087 Много кофти ми стана...Сега не мога да се успокоя постоянно плача...А не съм вярвала,че ше ми стане толко кофти :( :smt087 ... Басии смотания живот къде живея :(
Плс хелп...Как да не мисля за него :( :smt087 :smt087 :smt087

EJI4eTy
01-27-2009, 19:53
няма начин злато ... тфа се нарича СЪВЕСТ и по дяволите много е гадно :)

SoFarSoG00d
01-28-2009, 08:00
Мисли за бъдещето си и се махай от България,в България бъдеще няма.Баща ти е възрастен човек и ще се справи,все пак ти мисли най-доброто.

sensationwhite
01-30-2009, 01:55
Мисли за бъдещето си и се махай от България,в България бъдеще няма.Баща ти е възрастен човек и ще се справи,все пак ти мисли най-доброто.

+1

cherubic
01-30-2009, 06:38
Ох, съкровище, недей да тъжиш! Сега ще ти е малко кофти, но с времето ще разбереш, че си направила правилния избор. Съгласна съм с мнението за България-няма бъдеще. Аз самата съм преценила, че като завърша веднага отивам в Австрия, Швейцария или Германия.
Баща ти иска да ти осигури добро образование и бъдеще и щом те пуска да заминеш, значи мисли за теб и доказва, че колкото и да те обича, трябва да те пусне. :smt007

Mi6inka
01-30-2009, 08:58
важното е да му докажешш.. че в твоя случей поговорката "далеч от очите-далеч от сърцето" не важи.... Ще му липсваш за това му е станало тъжно :S

iveetyy
01-30-2009, 09:03
Мдам..ще ти е много кофти особено в началото...аз съм 8 клас а баща ми е в Испания откакто бях 1-ви..отначало ми липсваше ужасно много...плачех постоянно...после обаче свикнах с мисълта..а и ваканциите се виждаме..и по скайп..не е същото,но затъпява болката ;рр

varnen4e
01-30-2009, 09:04
Станало му е гадно и смотано, защото те обича. А след като те обича значи иска най- доброто за теб, така че не се притеснявай. Ще му е мъчно, но ще е щастлив от факта, че си на по- добро място. А и нищо не ти пречи, ако не издържаш да се върнеш. А и да не се върнеш за постоянно вие пак ще се виждате.
Спокойно.

Darkkiss
01-30-2009, 12:03
ако очакваш некфи си пикли на по 12 да ти дадат съвет се застреляй... ти сама трябва да си вземеш решението но така като гледам баща ти е добър човек...