PDA

View Full Version : Проблем!



acidburn1
01-27-2009, 19:35
Появи ми се от нищото червено петно под окото ... нищо ми нямаше цял ден и след като си взех душ се погледнах и тва го имаше , след около час от същата страна на лицето се появиха още 2-3 такива червени петна и в момента не знам какво да правя ... Някой има ли предства от какво може да е как се махат ... изобщо какво да правя... :(

SoFarSoG00d
01-27-2009, 19:42
Аз съм имала такива петна,това е алергична реакция от нещо,ако и утре сутринта ги имаш се консултирай с лекар.

Desyslava
01-27-2009, 19:44
Мила това е може да е сериозно отиди на лекар за всеки случей :!: иначе не знам от какво може да е :neutral:

acidburn1
01-27-2009, 20:05
Аз съм имала такива петна,това е алергична реакция от нещо,ако и утре сутринта ги имаш се консултирай с лекар.

И аз това си помислих ама така изведнъж... не разбирам просто как стана не ми се е случвало преди..

Darkkiss
01-27-2009, 22:04
Появи ми се от нищото червено петно под окото ... нищо ми нямаше цял ден и след като си взех душ се погледнах и тва го имаше , след около час от същата страна на лицето се появиха още 2-3 такива червени петна и в момента не знам какво да правя ... Някой има ли предства от какво може да е как се махат ... изобщо какво да правя... :(

Добре дошъл в пубертета... с каквото и да ги мажеш те няма да се махнат докато не излезеш от пубертета

varnen4e
01-28-2009, 01:01
Аз съм имала такива петна,това е алергична реакция от нещо,ако и утре сутринта ги имаш се консултирай с лекар.

И аз това си помислих ама така изведнъж... не разбирам просто как стана не ми се е случвало преди..

И на мен ми се случва от време на време.. собено, ако съм пипала животно.. или съм се допряла до нещо прашно.

Armeika
01-28-2009, 16:40
На мен ми се случи нещо подобно наскоро :shock: обаче беше само едно петно огромно като плюска от нищото се появи намазах го с крем здраве и след 30 мин изчезна :shock: