PDA

View Full Version : Най-тъпия ден



SunFl0w3r
01-27-2009, 20:01
Днеска е рожденният ми ден....та освен че денят премина повее от скучно,се надавях едно момче,което се държи доста променливо към мене да направи някакъв даже миниатюрен жест :( е да,ама...не
Получих поздравления от приятели ( е,някой друг братовчед ме пропусна,но нищо ) , обаче единственото,което щеше истински да ме зарадва щеше да е той.А какво стана - отидох на училище влязох си,6-7 момичета ми честитиха от вратата,той седя като пукал и се направи че не ме вижда,а после единственото което ми каза за целия ден,беше когато минавах с бонбоните по редиците - "чрд,много успехи в любовта",придружено с няква странна усмивка....може да ви се вижда глупаво че с еоплаквам за това,но прекарах целия си рожден ден пред компютъра и се почувствах....страхотно :(

Enough
01-27-2009, 20:04
хах звучи ми като най-скапания рожден ден евър ... еми или той се притеснява или не го топли особено мисълта за теб ... не се впрягай толкова :)

Kostadin_682
01-27-2009, 20:07
А бе я горе главата... какво си се омърлушил...
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006

myNameIsImmortal
01-27-2009, 20:09
А бе я горе главата... какво си се омърлушил...
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006
автора е момиче 8-)

По темата: Горе главата, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов, пари и всичко най-най.. другото от магазина :)

SunFl0w3r
01-27-2009, 20:09
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006

ms :-D

Enough
01-27-2009, 20:10
Давай мъжки ! 8-)

Kostadin_682
01-27-2009, 20:14
А бе я горе главата... какво си се омърлушил...
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006
автора е момиче 8-)

По темата: Горе главата, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов, пари и всичко най-най.. другото от магазина :)
Малее ... извинявам се... просто съм ужасно много разсеян и... 8-)

SunFl0w3r
01-27-2009, 20:15
А бе я горе главата... какво си се омърлушил...
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006
автора е момиче 8-)

По темата: Горе главата, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов, пари и всичко най-най.. другото от магазина :)
Малее ... извинявам се... просто съм ужасно много разсеян и... 8-)

nqa problem,da priemem 4e si poprekalil s alkohola za moe zdrave :D :-P

Axe_vs_Sword
01-27-2009, 20:17
Имал сам много по-гаден рд от твоя, не ми се изпада в подробности :(
Иначе ЧРД и от мен, всичко най-хубаво и да ти се сбъднат мечтите!

Kostadin_682
01-27-2009, 20:18
А бе я горе главата... какво си се омърлушил...
П.П Честит ржден ден Желая ти много любов, здраве, щастие, и успехи в живота... айде 8-) :smt006
автора е момиче 8-)

По темата: Горе главата, Честит Рожден Ден! Много здраве, щастие, любов, пари и всичко най-най.. другото от магазина :)
Малее ... извинявам се... просто съм ужасно много разсеян и... 8-)

nqa problem,da priemem 4e si poprekalil s alkohola za moe zdrave :D :-P
Чадо аз не пия алкохол бе... 8-)

Enough
01-27-2009, 20:20
Личи ти, Боже! 8-)

Kostadin_682
01-27-2009, 20:21
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:25
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)

Kostadin_682
01-27-2009, 20:26
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)

myNameIsImmortal
01-27-2009, 20:26
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Не са смей на дядо ти Поп 8-)

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:27
Абе аре плс Kostadin_682 или x3eme или който и да е да ми каже плс как да си сложа некфа снимка в ''подписа'' щото търсех, ама не намерих никъде 8-)

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:28
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)Чаки бе нали не пиеш алкохол :lol: :P

Kostadin_682
01-27-2009, 20:29
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)Чаки бе нали не пиеш алкохол :lol: :P
Аз съм колекционер Чадо... осветявам ракийката и айде в мазето 8-) ... за черни дни 8-)

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:31
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)Чаки бе нали не пиеш алкохол :lol: :P
Аз съм колекционер Чадо... осветявам ракийката и айде в мазето 8-) ... за черни дни 8-)Хаххахахах ясно 8-)


Btw pls kaji kak da si sloja snim4ica na ''podpisa'' 4e az nz ... 8-)

Kostadin_682
01-27-2009, 20:33
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)Чаки бе нали не пиеш алкохол :lol: :P
Аз съм колекционер Чадо... осветявам ракийката и айде в мазето 8-) ... за черни дни 8-)Хаххахахах ясно 8-)


Btw pls kaji kak da si sloja snim4ica na ''podpisa'' 4e az nz ... 8-)
Tuka slaga6 snimkata naprimer "http://hwehdaiow.bg/kartinka.jpeg

sKa73r4o93
01-27-2009, 20:43
Личи ти, Боже! 8-)
Не се бъзикам чадо... :?хаха ''ЧАДО'' 8-)
Я сам Дяда ти поп ти не знаеш ли? Аз водя сватбите във форума, ако има желаещи... ЛС на Дяда Поп "Kostadin_682" сватбите са ефнити... за 1 кило ракия 8-)Чаки бе нали не пиеш алкохол :lol: :P
Аз съм колекционер Чадо... осветявам ракийката и айде в мазето 8-) ... за черни дни 8-)Хаххахахах ясно 8-)


Btw pls kaji kak da si sloja snim4ica na ''podpisa'' 4e az nz ... 8-)
Tuka slaga6 snimkata naprimer "http://hwehdaiow.bg/kartinka.jpegНе успях ама както и да е, аре лека нощ на всички и весели празници :)

ANTIHUMAN
01-27-2009, 20:49
6te te boli i 6te ti mine!

4rd ot men.Jelaq ti vsi4ko nai-hubavo i vsi4kite ti me4ti da se sbydnat! :)

5StaR
01-27-2009, 22:10
Е явно е срамежлив и е спекъл? :-o :-o

ivcheto0o
01-28-2009, 05:47
6tom sa darji taka kwo mu obra6t6 wnimanie :( ch.r.d. da si jiva zdrava vsi4ko nai nai mnogo lubov i vsi4kite ti me4ti da s e sbadnat :-)

sadsad
01-28-2009, 08:25
Честит рожден ден ! Всичко най - хубаво и най - вече здраве .
Сега по темата : още няма 12 часа на обяд !Можеш да излезеш някъде с хората на които държиш и да си прекарате добре .Недей да си разваляш рожденния ден , заради човек , за който не си сигурна . А относно него , ако ще се занимаваш с него , поговори с него .

slun4ice_90
01-28-2009, 08:41
Ч.Р.Д. приятелко, бъди непозната, за да си интересна, бъди недостъпна, за да си желана! Ако говорят нещо лошo за теб не се ядосвай! Щом говорят, значи завиждат, а щом завиждат значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай! Пожелавам ти това от все сърце заедно с много здраве, щастие, късмет и любов!
:smt113 :grin: :-)
П.П: По темата..Мила, знам какво ти е адски много съжалявам,че днес не съм до теб днес...Обаче прекалено много номерца си въртяхте и това стана... :? И аз се чувствам по-зле и от теб...От вчера.... :(

evelinka1122
01-28-2009, 08:42
nasila hubost ne stava.... ne vlagai nadejdi v zagubeni kauzi....

Fantomche
01-28-2009, 09:50
Бе мацка деня не е свършил...
P.s.4рд да си ми живичка и здравичка и да успееш с тоя \"пукъл\".

ifkataAa
01-28-2009, 10:04
Според мен момчето се притеснява да говори сериозно с теб.А и може би е знаел,че ти очакваш някакъв жест от негова страна за рд-то ти и се е изплашил.Просто повечето представители на силния пол не знаят точно какво да подарят на "приятелка" или как да я изненадат.След като приготвят цялата изненада пък се чудят дали въпросното момиче ще се зарадва.Прости му за тази грешка,но не допускай да има втора.Покани го на кафе (само двамата) и му обясни за чувствата ти към него.Ако и той има чувства взимайте се и ще чакаме да черпиш :D Дано съм ти помогнала,давай смело :)

ПП.После пиши да разкажеш как е минала срещата :)

varnen4e
01-28-2009, 10:21
Днеска е рожденният ми ден....та освен че денят премина повее от скучно,се надавях едно момче,което се държи доста променливо към мене да направи някакъв даже миниатюрен жест :( е да,ама...не
Получих поздравления от приятели ( е,някой друг братовчед ме пропусна,но нищо ) , обаче единственото,което щеше истински да ме зарадва щеше да е той.А какво стана - отидох на училище влязох си,6-7 момичета ми честитиха от вратата,той седя като пукал и се направи че не ме вижда,а после единственото което ми каза за целия ден,беше когато минавах с бонбоните по редиците - "чрд,много успехи в любовта",придружено с няква странна усмивка....може да ви се вижда глупаво че с еоплаквам за това,но прекарах целия си рожден ден пред компютъра и се почувствах....страхотно :(


Аз твърдо вярвам, че на- хубавите неща идват, когато най- малко ги очакваш. Не ти се е случило именно, защото си го очаквала.
Нали знаеш, че след всяко лошо нещо идва и нещо хубаво.
Успех и горе главата.

MiMcHeToOo
01-28-2009, 10:33
Първо - честит рожден ден, пожелавам ти всичко най-най. Второ - не си го слагай толкова на сърцето, такива като него много...

_stef_
01-28-2009, 10:38
Е радвам се значи, че не съм единствена :-D Аз вчера имах рожден ден и беше наистина адски скучно. Проблеми с момчетата нямах и все пак пред компа не е най-якия рд. Желая ти успехи и дано това момче се осети :P

ludotokrise
01-28-2009, 21:56
Честит рожден ден на патерици.По оригинално е ако ти е казал "Честит рожден ден и много шестици" една фр все така казва от 1ви клас :D :D

gab4e_f
01-29-2009, 16:41
Знам колко ти е било трудно и не ти е било до купони , но сигърно си пълна с приятелки защо трябва да си проваляш празника заради 1овек ,който не си заслужава...?Той би ли направил това заради теб?