PDA

View Full Version : от кои магазини си купувате дрехи



indecent
01-28-2009, 09:51
от кои магазини си купувате дрехи ?/въпроса е главно за момичетата от варна/

varnen4e
01-28-2009, 10:06
Аз лично не подбирам кой знае колко.. влизам, излизам.. насам, натам.. докато не си харесам нещо. Нямам точно определен магазин, от който да позарувам.

fe6an4eto0
01-28-2009, 12:52
Обикалям първо в Плевен и може би ... ако имам работа по др градове :D Но марки нямам взимам всичко квото ми харесва :grin:

Darkkiss
01-28-2009, 13:05
от кои магазини си купувате дрехи ?/въпроса е главно за момичетата от варна/

бе не съм момиче ма така като зацепвам нещо не мое си намериш дрехи...

обикаляй моловете бе...

indecent
01-28-2009, 13:11
от кои магазини си купувате дрехи ?/въпроса е главно за момичетата от варна/

бе не съм момиче ма така като зацепвам нещо не мое си намериш дрехи...

обикаляй моловете бе...

хаха намирам си дрехи , но ми е интересно и др момичета от къде пазаруват ... кои марки и магазини са популярни сред тийнките

t1n4e7o
01-28-2009, 18:06
85% от магазините от цяла България си купуват стоката от Димитровградския пазар!( намира се в град Димитровград, близо до Хасково, в югоизточна България) Този пазар е най- големия на балканския полуостров! Цигания и евтиния от всякъде е.. Там продават хора "събрани от кол и от въже" както има такава поговорка.. На приятеля ми техните имат фирма за дамски блузи и продават стоката си там.. Знам го от тях! И аз пазарувам от там..Намират се свестни неща, ако знаеш къде да ги намериш. Просто има много малко магазини в нашата страна, които са истински маркови.. Взимаш си блузка за 50-60 лв от някой бутик в София, а се оказва, че е взета за 7-8 лв на едро от пазара... Така се получава и в моя град :grin: :grin: :grin: Чудно, а?!?! :grin:

cherrypezz
01-28-2009, 18:29
Ехаа не знаех,че Димитровградският пазар е в Димитровград. :D
Ходила съм там веднъж,мноооооого отдавна и нямам хубави спомени.НЕ вярвам да си харесам сега нещо от там.

Аз главно си пазарувам от килата :grin: Там има дрешки,чиято реална цена е примерно 80 лева ,а аз ги вземам за 2 :-D

SoFarSoG00d
01-28-2009, 18:30
За мен магазинът и марката са без значение,важното е да се чувствам добре в дрехата.

Blab
01-28-2009, 18:33
От отворените магазини, колкото и да ми се иска понякога да не беше така:Д

Darkkiss
01-28-2009, 18:33
85% от магазините от цяла България си купуват стоката от Димитровградския пазар!( намира се в град Димитровград, близо до Хасково, в югоизточна България) Този пазар е най- големия на балканския полуостров! Цигания и евтиния от всякъде е.. Там продават хора "събрани от кол и от въже" както има такава поговорка.. На приятеля ми техните имат фирма за дамски блузи и продават стоката си там.. Знам го от тях! И аз пазарувам от там..Намират се свестни неща, ако знаеш къде да ги намериш. Просто има много малко магазини в нашата страна, които са истински маркови.. Взимаш си блузка за 50-60 лв от някой бутик в София, а се оказва, че е взета за 7-8 лв на едро от пазара... Така се получава и в моя град :grin: :grin: :grin: Чудно, а?!?! :grin:

а си мислех че в днешни дни че робите са нелегален пазар..

radinceto95
01-28-2009, 18:43
ami nqmam opredeleni marki kupuwala sam si kakto ot terranova kenvelo i tn. taka i ot magazinite za drehi na kilogram. kupih si 1 potnik pomnq to4no cenata 1.01 lv. sme6na ceno no wse o6te e zdraw a i e mnogo sladak taka 4e ne sadq drehite po markata im :)

t1n4e7o
01-28-2009, 19:18
85% от магазините от цяла България си купуват стоката от Димитровградския пазар!( намира се в град Димитровград, близо до Хасково, в югоизточна България) Този пазар е най- големия на балканския полуостров! Цигания и евтиния от всякъде е.. Там продават хора "събрани от кол и от въже" както има такава поговорка.. На приятеля ми техните имат фирма за дамски блузи и продават стоката си там.. Знам го от тях! И аз пазарувам от там..Намират се свестни неща, ако знаеш къде да ги намериш. Просто има много малко магазини в нашата страна, които са истински маркови.. Взимаш си блузка за 50-60 лв от някой бутик в София, а се оказва, че е взета за 7-8 лв на едро от пазара... Така се получава и в моя град :grin: :grin: :grin: Чудно, а?!?! :grin:

а си мислех че в днешни дни че робите са нелегален пазар..


Имах предвид, че са от различни краища на страната...