PDA

View Full Version : Сериозна Фитнес Програма



japixloops
01-28-2009, 10:36
Фитнес програма, но не за фитнес. В домашни условия, за храненето съм наясно и за упражненията. Само ми трябва някаква програма да спазвам, преди правех кръгови тренировки тичане 500 м, набирания,кофички пак тичане и така, но сега времето е супер...ГАДНО и не ми се ходи на фитнес. Приятелите ми са фитнес маняци.. тапаци и това лято им показах как се заяква натурално по-добре...дълга история.

Въпросът ми е: Искам да направя, ;корем ръце гръб; краката ги правя с скачането на въжето с което загрявам :). Общо взето искам супер трудна програма, твърдо копеле съм и ще се справя, трябва ми Брой коремни на серия и колко серии...примерно нещо от сорта 300+ коремни дневно :)
така и със другите упражнения, също така може би изпуснах някоя мускулна група ако може да е добавите. Стремя се към хубаво тяло и сила, не масивен тип :)

HenykucT
01-28-2009, 11:14
Колко дена в седмицата искаш и можеш да тренираш ?

japixloops
01-28-2009, 11:24
^ много важно нещо изпуснах :) , ами не е хубаво да претоварвам тялото иначе волята я имам може би. бих казал всеки ден, ако не е добре вие ми определете. Преди като ходех на фитнес бях 3 дена и 1събота тичане само, през това време съм на плажа и плувам :)

предполагам 5 дена. събота и неделя релакс

Terorist
01-28-2009, 12:08
Що не погледнеш тук (http://bodyweightculture.com/forum/vbarticles.php?do=category&categoryid=1). Този сайт е пълен само с тренировки без тежести, подходящи за домашни условия, поне повечето.

japixloops
01-28-2009, 13:43
не ми трябват упражнения, просто повторения и серии. Ще питам утре фитнес инструктура за информация

vikc
01-28-2009, 13:50
Най-добре се консултирай с инструктор. Според мен не е добра идея да се ходи всеки ден на фитнес. Мускулите се претоварват и няма прогрес. Така се получи при мен миналото лято. В www.bb-team.org може да намериш нещо, което ти трябва. Успех! :)

japixloops
01-28-2009, 14:20
благодаря. :)