PDA

View Full Version : Това нормално ли е?Ако не е...дайте съвет.



SwEeT_pAiN_F
01-28-2009, 12:34
Здравейте,
така значи имам си приятел от 10 месеца.Най-близките ми приятелки малко не го понасят но това не ми пречи да съм с него.но те като излизат винаги само по женски излизат и като ме поканят,обикновено ме канят само мен.. /те си нямат приятели/. Много ми е неудобно защото приятелят ми винаги като го канят, канят и мен и някак си ми е неудобно. Ето сега... едната ми приятелка има днес РД и естествено ме е поканила, но само мен.. иска ми се и него да го взема, чудя се какво да направя...
Съжелявам ако поста ми е объркан...
Мерси предварително за отговорите и съветите ви!

lulu_13
01-28-2009, 12:42
Смятям че си е тяхно право да решават кой да поканят и кой не. Пък и ти сама казваш че излезате по женскил Но ако наистина искаш и той да идва защо не ги помолиш да го опознаят по-добре, може да го харесат. Пък и може би не го канят зящтото те си нямат приятели и ще им е неудобно. Успех! :-D

SwEeT_pAiN_F
01-28-2009, 12:49
Така е, че те си решават кой да поканят, но колкото и да е..все пак после се сърдят кат им кажа че трябва до 2-3 часа и да си ходя защото все пак трябва да се видя и с приятеля ми. А иначе заради това че не се понасят... може би защото разликата м/у тях е 4-5 години /аз с него имма 3 години/ и за тях той е "сдухан,много сериозен" и тем подобни глупости... и защото пишел бил "отвратителен...".... няям думи...

6emet4e
01-28-2009, 14:02
За рождения ден примерно са си абсолютно в правото. Но ако това е всеки път,за всяко излизане-защо не говориш с тях? Кажи им как се чувстваш.Ако се наложи дори можеш да им кажеш че или и двамата или нито един от двамата...Тъпо е,но е така.В крайна сметка ти не ходиш с него от ден,два малко или много би трябвало да се отвърдил пред теб.

BeboP
01-28-2009, 14:05
и защото пишел бил "отвратителен..."
... ? :-o

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 14:29
На колко сте бе, души?

SwEeT_pAiN_F
01-28-2009, 16:48
и защото пишел бил "отвратителен..."
... ? :-o
опс объркала съм защото пуши.
Axe_vs_Sword
Аз съм на 18,приятелят ми е на 21 а приятелките ми са на 16 и 17г.
Еми....май ще говоря с тях. Но ми е адски смешно как може по този начин да реагират. Незнам... детска история...

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 18:53
Наистина няма да им е комфортно да е с вас. По-добре да поговориш с него, на 21 е, би трябвало да разбере.

girl_in_black
01-28-2009, 18:56
Ами аз пък избягвам да срещам гаджето и приятелките си, както ми е неприятно те да водят техните гаджета на нашите срещи. Но всеки си има мнение.Ако ти е толкова неприятно, поговори с тях.