PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет



dinkodaskalov
01-28-2009, 13:29
Значи запознах се с едно момиче преди доста време но отначало не проявявах никакъв интерес към нея и тя към мен но с времето започнах да изпитвам симпатии към нея отначало тя приемаше всичко на приятелски излизахме на кафета викаше ме у тях пак да пием кафе и така.Но с времето започнахме да се привървзваме един към друг аз особенно и един ден и тя ми призна че има някакви чувства към мен.Но големия проблем е че си има приятел от 2 години които просто нямам как да остави но в същотото време мн иска да е с мен.И един ден ми предложи така да сме заедно но и в същото време пак да си ходи с него и аз се съгласих.За момента вървят нещата но виждам че тя се притеснява от всичко това.Изкажете си мнението какво да направя за да я спечеля напълно и като цяло правилно ли е всичко това подскажете ми нещо защото съм много объркан бладоря предварително.

Axe_vs_Sword
01-28-2009, 13:33
АААА, да си решава с кой да е! Или с теб или с него!

Di
01-28-2009, 13:36
ми да реши с кой да бъде.. кучка 8)

taffy
01-28-2009, 13:38
И що да не може да скъса с него? Щото са заедно 2 години ли? Тъпо е, човече.. Ти как ще се чувстваш на негово място?! Говори с нея.. Или ти, или той.. Тфа е положението.. :)

maina7a
01-28-2009, 14:04
нали много иска да е с теб вярно ,че 2 години не са малко време.. и няма как да ги захвърли ей така ,но нека реши с кои да бъде.. ти няма как да я спечелиш напълно вече си я спечелил остава тя да вземе крайното решение или с теб или с него.. (мое мнение..)

dinkodaskalov
01-28-2009, 14:14
Мислил съм си го този вариант да избира ама знам че неможе да го остави и ако избере него не сам сигурен дали мога да се лиша от нея.Има и друго беше ми казала че се влюбва в мен и си мисля дали да поизчакам да видя какво ще стане ама нз неискам да се влюбя в нея и да остана с празни раце

6emet4e
01-28-2009, 14:21
Не,това определено не е правилно,тя се държи тъпо...Винаги съм се дразнила на такива момичета,направо не мога да повярвам че си се съгласил да започне нещо такова...
Таа в крайна сметка-или ти или той.Тя трябва да реши.

6emet4e
01-28-2009, 14:25
Защо не може да го остави?! Пък ако избере него-колкото по-рано,толкова по-добре за теб.

maina7a
01-28-2009, 14:30
ами трябва да и поставиш ултиматом колкото и да е гадно.. и колкото и да не искаш да се лишаваш после може да страдаш 2но.. ;) момичето не постъпва много правилно.. явно е объркана но въпреки това трябва да реши..

Boyd
01-28-2009, 15:03
Поговорете си хубаво.

CuteBaby
01-28-2009, 21:49
Нека избере - или ти или той..Какво като ходи с него от 2 години,а и дори и да избере него сега ще ти е много по-лесно да се разделите отколкото след време ;)

sissy89
01-28-2009, 22:03
хаха звучи ми познато това ..значи при мен е сащото само че аз съм на мястото на момичето.Само,че аз вече избрах с кой искам да съм .. и си избрах така наречения до преди няколко дена "любовник"...оставих приятеля си и той остави неговата и за сега сме си двамата и дано да си нямаме проблеми!Така,че ако тя те обича и иска теб ..нека остави другия...!!!!!

Mi6inka
01-28-2009, 22:25
така така.... не може и с двамата.... може и да е объркана....ноо поговори си с нея,кажи и че не може така,че така е гадно и за теб... обясни и и... нека да чуе сърцето си... Успех!

My6mYLka
01-28-2009, 22:31
или с тебе или с него. . . ебаси тъпото е тфа :?

Seducti0n
01-28-2009, 22:32
:) Двойни игрички, м?
Какво значи "Не може да го остави"?!
Да не би да са скачени съдове??
Не мога да те виня, щото и аз съм била в ситуация като твоята, но сега си давам сметка, че е супер унизително...

5StaR
01-28-2009, 22:34
Chose the red or the blue pill?